زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایا میدانستید زبان اصفهانیا مختصرترین زبان دنیاست?... مثلا در آن معادل جمله ی "میری سریع این کارو انجام میدی و زود برمیگردی" یک کلمه است "اومدیا"!!!!000000000000000000000000000000000000000000000همه اصفهونی گلن!اینا حرفس که دراومدس!
گفتم ک... تا عصر فکر میکردم یکشنبس نگو 4 شنبس فرداجاااا مووووندم :(((((((الانم خوابم میاد :|
دادا بدس خوووواگه الان 1 شنبه بود من رتبم 1 میشد حالا ک برنامم بهم خورده دگ 1 نمیشم :|
من هم که رتبه 99 رو میخام ، چون دوس ندارم سه رقمی بشه!باران هم رتبه 1 و الهام هم 200 تا 300.بچه ها شما چطور؟امروزه همه تپش گوش می دن شما چطور؟تو خودت نمره بیستی تو مثه ...........پوزش می طلبم!
این 2 تا کجاااااااااا در رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نفس کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش...

:neutral: :w08:
ولی خارج از شوخی مهندس عارف و مهندس الهام و مهندس باران از تک رقمی های تایپیک مونن..مطمئن باشین.;)

معمارباشی

عضو جدید
Re: زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

بچه ها من هم عکس اتاقم رو می زارم
ولی اول توضیح بدم که الان خونه خودم نیستم و غیر از همین چندتا کتاب اینجا کتابی ندارم ... چون بقیه اتاق برای پروژه هام اشغال شده (اول اسفند سه تا تحویل پروژه دارم) روی تخت درس می خونم و چون اتاقم یخه به صورت پتو پیچ شده! برای این که بهتون معتاد شدم هم فقط با موبایل که دمه دستمه میام نت ... بچه ها من فقط 2 هفته است که دارم برای کنکور می خونم ... ترو خدا برای منم دعا کنید زیر هزار بشم

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آره ب خدا خخخخ
نخیییر تو همین امسااال قبول میشی بگوووو خب!!!

عزیزم 1 میشه...فواره تاثیرش خیلی بیشتر...اگه استفاده کنی 19% تنها گرما به داخل نفوذ میکنه...اگه 3 اینچ آب باشه فکر کنم 26% اگه 2 اینچ آب باشه 43% به داخل نفوذ میکنه...منبع هم تنظیم ساسان مرادی...البته درصد ها رو 100% مطمئن نیستم چون کتاب کتابخونه...

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
این 2 تا کجاااااااااا در رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نفس کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش...

:neutral: :w08:
ولی خارج از شوخی مهندس عارف و مهندس الهام و مهندس باران از تک رقمی های تایپیک مونن..مطمئن باشین.;)
اختیار دارین ولی فک نکنم به نزدیکیا 90 هم برسم.
خیلی خلاصه رو دستم مونده و وقت نیست.از خیر خیلی چیزا باید بگذرم مثل تاسیسات و نور و جهان یونانی و چین و ژاپن و معاصر آمریکا بعضی مکتب ها.

معمارباشی

عضو جدید
ولی من رتبه زیر 30 رو براتون تخمین می زنم!!!! می گم زیر 30 چون از شرایط روحیت در روز امتحان خبر ندارم ولی اگه با ارامش بری بهترین نتیجه در انتظارتونه ....

آخرین ویرایش:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گلم
فکر کنم 8ماهی میشه اینجا با شما روزهای خوبی داشتم و خیلی چیزا یاد گرفتم و خدایی خیلی ها کمکم کردن......تک تک اسم نمیبرم چون حواس پرتم و اگه یکی یادم بره نیمخوام ازم دلخور بشه.....فقط بدونید تک تکتون تو یادمید و واسه همتون دعا میکنم که به بهترینها برسید و انشالله بترکونید تو کنکور;) و خبرهای خوبی ازتون بشنوم
ما هم دیگه کم کم داریم کرکره رو میکشیم پایین انشالله فردا بریم ببینیم چی میشه................اگه دوست داشتید و لایق دونستید ما رو هم دعا کنید

به امید روزهای خوب خوب خوب:)

atrali

کاربر ممتاز
اين هفته براي من خيلي بد بود...
داييم عمل كرده حالش اصلا خوب نيست.
ديشب هم مادر بزركم فوت كرد...
شانس كه ندارم.
اميدوارم اين روز اخرو خوب بخونيد :(

:(.................خدا بیامرزه........خدایی خیلی ناراحت شدم...................
ولی سعی کن این دو روزه یکمی آرامشت رو بدست بیاری و این اتفاقات تو زندگی همیشه هست و مشییت الهی.....کارییش نمیشه کرد
انشالله حال داییت زودتر خوب میشه

آرامشت رو بدست بیار انشالله امسال جز 2 رقمی ها هستی

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين هفته براي من خيلي بد بود...
داييم عمل كرده حالش اصلا خوب نيست.
ديشب هم مادر بزركم فوت كرد...
شانس كه ندارم.
اميدوارم اين روز اخرو خوب بخونيد :(
خدارحمتشون کنه.ایشالله تو هم خوب می دی.تو که از رتبه های برتری .:gol:

معمارباشی

عضو جدید
نیکی جوون می دونم خیلی سخته ... ولی سعی کن روحیت رو حفظ کنی ... اینجوری ان شاءالله وقتی داییت حالشون بهتر شد با خبرای خوبت خوشحالشون کنی ... فدات بشم ازخدا میخوام این روزا رو پر از آرامش قرار بده برات

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(.................خدا بیامرزه........خدایی خیلی ناراحت شدم...................
ولی سعی کن این دو روزه یکمی آرامشت رو بدست بیاری و این اتفاقات تو زندگی همیشه هست و مشییت الهی.....کارییش نمیشه کرد
انشالله حال داییت زودتر خوب میشه

آرامشت رو بدست بیار انشالله امسال جز 2 رقمی ها هستی
بيشتر ناراحتم كه نتونستم برم شهرستان. تهران تنها تو خونه نشستم. روز كنكور هم بايد تنها بيدار شمو تنها برم سر جلسه. اي خدا.
من كه به هر حال مي خواستم امروزو فردارو استراحت كنم.
اميدوارم همههههت موفق باشيد. :) حسابي بشينيد بخونيد كه امسال بايد همه قبول شيما :)

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهام کو خخخخخخخخخخخ

باران طلایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کالاتراواخخخخخخخخخخخ

ندا...........

عارفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ابرام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پویان خان خخخخخخخخخخخخخخخخ

معمار ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و در نهایت نفیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسه؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گلم
فکر کنم 8ماهی میشه اینجا با شما روزهای خوبی داشتم و خیلی چیزا یاد گرفتم و خدایی خیلی ها کمکم کردن......تک تک اسم نمیبرم چون حواس پرتم و اگه یکی یادم بره نیمخوام ازم دلخور بشه.....فقط بدونید تک تکتون تو یادمید و واسه همتون دعا میکنم که به بهترینها برسید و انشالله بترکونید تو کنکور;) و خبرهای خوبی ازتون بشنوم
ما هم دیگه کم کم داریم کرکره رو میکشیم پایین انشالله فردا بریم ببینیم چی میشه................اگه دوست داشتید و لایق دونستید ما رو هم دعا کنید

به امید روزهای خوب خوب خوب:)

موفق باشی علی جان...:gol::gol::gol: ایشالا حتما به چیزی که میخوای میرسی...

atrali

کاربر ممتاز
موفق باشی علی جان...:gol::gol::gol: ایشالا حتما به چیزی که میخوای میرسی...

ممنونم هانی جان.......انشالله تو هم امسال نتیجه عالی میگیری;)......من مطمئنم ........اسکیست هم ماشالله خوبه......دانشگاه تهران یا بهشتی انشالله:)

همین طور همه بچه ها امیدوارم بهترین دانشگاههای ایران که دوست دارن قبول شن;)

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاغا من یه عالمه خلاصه یه عالمه مطلب فراموش شده ونخونده و.... رو دستم مونده نمیدونم بخونم یا بیخیالشون بشم...اصن یه وضیه اطرافم ...:crying2:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم هانی جان.......انشالله تو هم امسال نتیجه عالی میگیری;)......من مطمئنم ........اسکیست هم ماشالله خوبه......دانشگاه تهران یا بهشتی انشالله:)

همین طور همه بچه ها امیدوارم بهترین دانشگاههای ایران که دوست دارن قبول شن;)

تشکرا چرا باز رفت..............ای بابا

مرسی داداش خوبم...همچنین شما...:w30:

memare iran

عضو جدید
الهام کو خخخخخخخخخخخ

کالاتراواخخخخخخخخخخخ

ندا...........

عارفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ابرام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(مهسا) حاضر:)

باکلی انرژی وآرزوی خوب برا همه دوستان :gol:

memare iran

عضو جدید
سلام سلام روزتون طلایی
دوستان مطمئن باشید همه تون همه مطالب یادتونه همه تون با آرامش و پرانرژی باشید و
باروحیه برید سرجلسه ما تلاشمون کردیم البته بماند که خودم کلی وقت تلف شده داشتم ولی دیگه گذشته امروزم تا عصر یکم خلاصه میخونم بعدشم میرم بیرون

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهام کو خخخخخخخخخخخ

کالاتراواخخخخخخخخخخخ

ندا...........

عارفه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ابرام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:w00::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا