زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .......ممنونم باران جان.........مثل اینکه این روزها اینجا غریبه ام
اگه کتابشو داشتم اینقدر تاپیکو شلوغ نمیکردم......در ضمن شاید این سوال تو کنکور بیاد گفتم بچه ها هم یاد بگیرن.....شاید نباید میگفتم:(
حالا چرا شلوغش میکنی باران
علی آقا تاج سری شما ....یه دونه ای وایسا تا نگا کنم
من نمیدونستم چون واقعا 2 روزه کم میام ماشالا اینجام هر روز 200 تا صفحه اضافه میشه

aytakin69

عضو جدید
ببخشید بچه هامیشه اینو جواب بدید ..
در اقلیم گرم و خشک یک پنجره بزرگ برای جریان هوا مناسب است . اما از نظر تابش آفتاب نامناسب است . راه حل جلوگیری از عامل منفی و اجازه استفاده از عامل مثبت در معماری سنتی ایران کدام است ؟
1- ایجاد ایوان و استفاده از شیشه های رنگی
2- استفاده از بادگیر بدون تغییر ابعادپنجره
3- ایجادکوران هوا با ایجاد بازشو در جبهه مقابل
4- کوچک کردن ابعادپنجره و استفاده از بادگیر

44444444444444444444444...........

memare iran

عضو جدید
بنظرتون برعکس نگفته
در خیابانهای شرقی - غربی همیشه سمت شمال ( از صبح تا غروب ) در آفتاب و سمت جنوب در سایه ؟؟
برعکس میگه مگه نه :w20:

کاملا درست میگه...منظورش از سمت شمال جبهه شمالی همون معبره...یه خیابون شرقی غربی تصور کن بالاش میشه شمال معبر دیگه.درواقع جنوب ساختمون بالایی

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا شلوغش میکنی باران
علی آقا تاج سری شما ....یه دونه ای وایسا تا نگا کنم
من نمیدونستم چون واقعا 2 روزه کم میام ماشالا اینجام هر روز 200 تا صفحه اضافه میشه

خب پویان بیچاره از صبح تا حالا داره چند بار میپرسه ولی اصلا کسی بهش توجه نمیکنه خب یه سوال رو مگه چند بار باید بپرسه :cry:

memare iran

عضو جدید
دوستان به نظرتون من فردا رو تاریخ وفن مرورکنم یا تست بزنم؟
البته تست 5سال قبل کنکوز زدم ولی نمیدونم الان بهترین کار چیه و چه تست دیگه ای بزنم به نظرتون؟
لطفا نظربدین

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها مگه ما نگفتیم ارسی توی قسمت زمستان نشین هستش ،خب یعنی زمستان نشین هم توی قسمت شمال هستش و با این اوصاف باید وقتی جای ارسی را توی پلان بخواد بشه از شمال شرقی تا شمال غربی درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .......ممنونم باران جان.........مثل اینکه این روزها اینجا غریبه ام
اگه کتابشو داشتم اینقدر تاپیکو شلوغ نمیکردم......در ضمن شاید این سوال تو کنکور بیاد گفتم بچه ها هم یاد بگیرن.....شاید نباید میگفتم:(
علی آقا این هم جواب
باید توجه داشت که با استفاده از ضوابط نمیتوان ب یک معماری خوب (معماری متعالی)دست یافت بلکه تنها میتوان بستر آن را فراهم آورد با بیانی دیگر ضوابط تنها میتوانند مانع ایجاد اشتباهات شوند بنابر این باید به جای ارائه راهکارهای صرف به ارائه راهکارهای ایجاد یک معماری با هویت با نگرش صنعتی سازی پرداخت در غیر این صورت ضوابط و مقررات به هیچ وجه نمیتوانند تضمین کننده شکل گیری یک معماری خوب و با هویت باشند
بالا هم گفته معماری خوب لزوم تحقق یک معماری پاسخ گو به نیازها
حالا صفحه بعدش گفته
به منظور ارائه راهکارهای روشن و تاثیر گذار در ایجاد یک معماری مطلوب با استفاده از فناوری های مورد نظر باید راهکارها و الزامات زیر با مطالعه و بررسی دقیق تهیه و ارائه شود
1- همون گزینه 4
2-گزینه 3
یعنی جواب همون 1 میشه

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پاسخ به سوالات آزمایشی سنجش nani67 ، سوالی که تو سنجش داده و بار سقف رو 1000 داده و 4 تا تیر اصلی گیردار ممتد داده و میزان گشتاورشو خواسته رو باید تو هر مستطیل تقسیم بر دو کنی هر ضلع تو بالا به ترتیب می شه 4 و 4 و 3.6 و3.6و4و4.الان هر کدوم اینارو در 1000 ضرب کن و اون دوتا هایی که وسطن رو با هم جمع بزن.4000و7600و7600و4000 می شه که الان در 6 بتوان 2 ضرب کنیم و تقسیم بر 12 کنیم بار خمشی هر کدوم بدست میاد.
به احتمال بالا امسال سوال از این میاد.

memare iran

عضو جدید
در پاسخ به سوالات آزمایشی سنجش nani67 ، سوالی که تو سنجش داده و بار سقف رو 1000 داده و 4 تا تیر اصلی گیردار ممتد داده و میزان گشتاورشو خواسته رو باید تو هر مستطیل تقسیم بر دو کنی هر ضلع تو بالا به ترتیب می شه 4 و 4 و 3.6 و3.6و4و4.الان هر کدوم اینارو در 1000 ضرب کن و اون دوتا هایی که وسطن رو با هم جمع بزن.4000و7600و7600و4000 می شه که الان در 6 بتوان 2 ضرب کنیم و تقسیم بر 12 کنیم بار خمشی هر کدوم بدست میاد.

این که گفتی چیه؟؟؟سوالش کو؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها قبله کدوم وره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سمت جنوب غرب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محراب کلیسا را فک کنم سمت شرق هستش ؟؟؟؟؟؟؟

پ این بیت المقدرس کدوم وره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها یکی جهت ها را بگه درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahsa_archi_arch

عضو جدید

میشه کامل رو شکل محاسبه و توضیح بدین ؟؟

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز

اگه کسی ناراحت نمیشه و با عرض شرمندگی اینم جواب میدید...........آیا 4 میشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا