زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز

این سوال اولی رو کسی پاسخش رو نمیدونه آیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟:(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذینه یک!
بادگیر بحث دیگه ایه و گمراه کنندست و راه حل ایوان و شیشه های رنگیه. چرا؟ چون اگه بادگیر وجود داشته باشه کوچک کردن پنجره عملا باعث افت دبی هوای تهویه ای می شود. ایوان آفتاب تابشی به پنجره رو کم می کنه و شیشه های رنگی نیز فروسرخ ورودی رو کمتر می کنه.
نکته من: اینطور سوالات همیشه گذینه ای دارن که در دید اول درست نما هستند.
تو کنکور هم گزینه 4 جواب بود!بادگیر باعش جریان هوا می شه و نکته انحرافی که نیست ، نکته اصلی هم هست.
پنجره تو گرم خشک کوچکتر از سرد خشکه.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سوال کملا درسته
تو پلان با توجه به قرار گرقتن نماز گزار و سایه اش ببینید خورشید از کدوم سمت میتابه
نکته اش اینه که این ساختمان تو نیمکره ی جنوبیه
واقعا چجوری جواب می دین؟نه گفته تو کدوم نیمکرست و چقدر ارتفاع داره یا چه فصلیه.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
در میدان نقش جهان اصفهان : 4 عدد مناره / 2 عدد گنبد کاشیکاری شده / 1 ایوان ستوندار / 4 تا هم سر در وجود دارد
تو ارسن بسطام هم 2 تا گنبد و 1 مناره و 3 ایوان داره.
تو 4 باغ هم 4 ایوان و 2 مناره و 1 گنبد.
بچه ها کسی تعداد مناره گنبد حرم مطهر رو می دونه؟

memare iran

عضو جدید
[[/QUOTE]

میشه اینو یکی توضیح بده؟
مشاهده پیوست 194625

در مورد تیرها
(N=r-(3+c

N<oمکانیزم
N=0 پایدار و معین
N > 0 پایدار و نامعین

r=تعداد واکنش تکیه گاهی
C=درجه ازادی
در این مسئله: N=4-(3+1

سلام سلام
ممنون که این توضیح دادین چون من این سوال هارو همیشه حسی حل میکردم البته 90% درست درمیومد

mahsa_archi_arch

عضو جدید
بنظرتون برعکس نگفته
در خیابانهای شرقی - غربی همیشه سمت شمال ( از صبح تا غروب ) در آفتاب و سمت جنوب در سایه ؟؟
برعکس میگه مگه نه :w20:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا اگه کسی کتاب فناوری نوین رو داره سوال اولی رو نگاه کنه بگه.............به نظرم جواب تو قسمت های آخر اون کتابه

خب چقدر بی انصافید :exclaim: از صبح تا حالا هی داره میپرسه یعنی هیچکدوم کتاب فناوری نوین رو ندارید که برید یه نگاه بهش بندازید جواب صحیح رو بهش بدید :w00: زیاد وقتتون رو نمیگیره اگه خودم داشتم تا الان جوابت رو داده بودم :redface:

memare iran

عضو جدید
دوستان به نظرمنم میشه گزینه 3
خوب این به سمت جنوب ایستاده داره نماز میخونه پس سمت چپش میشه شرق سمت راستش غرب آفتاب هم داره از غرب میتابه پس نزدیک غروبه یعنی نماز ظهروعصر درساعتهای پایانی
حالا اگه غلط بود توضیحاتم لطفا توضیح بدین

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
خب چقدر بی انصافید :exclaim: از صبح تا حالا هی داره میپرسه یعنی هیچکدوم کتاب فناوری نوین رو ندارید که برید یه نگاه بهش بندازید جواب صحیح رو بهش بدید :w00: زیاد وقتتون رو نمیگیره اگه خودم داشتم تا الان جوابت رو داده بودم :redface:

سلام .......ممنونم باران جان.........مثل اینکه این روزها اینجا غریبه ام
اگه کتابشو داشتم اینقدر تاپیکو شلوغ نمیکردم......در ضمن شاید این سوال تو کنکور بیاد گفتم بچه ها هم یاد بگیرن.....شاید نباید میگفتم:(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتابو دارم ولی توش اینو ننوشته و پراکنده نوشته.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا