زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگیرم بزنمتون؟ دعوا میکنید یک ماه مونده به کنکور؟ چشم بزرگترتون رو دور دیدن؟؟:D دسوت عزیزم مشکلاتت ور درک میکنیم ولی عارفه تو به جای اینکه دلداری بگی همچین هجمه اوردی که من بدبخترم مشکلاتم بیشتره از شما که سنی ازت گذشته بعیده این کارا:biggrin: بعدشم عارفه تو خودت سر یه جزوه همچین با من قهری که فقط تشکر میزنی اصلا جواب نمیدی از قدیم گفتن بخشش از بزرگانه باشه من میبخشمت:D بزرگ از دید سنی نگفتماا:biggrin:

shima jo0on

عضو جدید
عزیزم دورتو کم کن.نمیگی اینقدر دور دور میکنی ما که به دور اول نرسیدم پاک حالمون گرفته میشه:cry:
بچه ها امروز متدین 2 رو شروع کردم..........................اونایی که 1 یا 2 رو هیچکدوم نخوندن توصیه میکنم حتما یک رو بخونن و چون وقت نیست دیگه 2 رو نخونن............چون یک خیلی مهمتره اگه سوالارو بررسی کنین
متوجه میشین. اونایی که یک رو خوندن تو یه نصف روز میتونن 2 رو هم بخونن.من دیروز منظر تموم کردم و متدین یک رو هم خونده بودم تو یه ساعت 30 صفحه خوندم ازش..........و تو یه ساعت دیگه تا 60 میخونم مابقیشم فردا.............آقا این جزوه مبانی سازه خوبه؟؟؟؟من فقط چند فصل اولشو اونم یکی دو ماه پیش خوندم برم سراغ جزوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها هر کتابی رو مرور کردیم ببوسیم بزاریم کنار؟؟؟؟؟من حساب کتاب کردم دیدم همون یه دور دیگه بزنم روشون هنر کردم.روزای آخر چه کنیم؟؟؟؟تا کی بخونیم؟؟؟

پس یعنی بیخیال متدین 2 بشم برم همون 1؟؟؟با این خیلی داره بهم خوش میگذره...:w01:ببین به نظر من جزوه رو بخون بعد کتابو ورق بزن عکساشو نگاهر کن چیز زیادی کم نداره اما خب اینجوری دیگه خیالت راحته همه چیو خوندی به نظر من که تو متنش جزوه بهتر از کتابه اخه کتاب دیگه خیلی ریز به ریز همه چیو گفته البت کتابم خیلی خوب پیش میره از نظر سرعن اما به نظرم چه کاااااریه همون جزوه خوبه دیگه...:)

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها 2 تا سوال
فرق غلام گرد با ایوان چیه؟؟؟؟؟
شناشیل چیه؟؟؟؟تو اقلیم گرم و مرطوب ازش استفاده میشه
مرسی

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها 2 تا سوال
فرق غلام گرد با ایوان چیه؟؟؟؟؟
شناشیل چیه؟؟؟؟تو اقلیم گرم و مرطوب ازش استفاده میشه
مرسی
شناشیل به عنوان عنصری از درون گرایی و بیرن گرایی در معماری سنتی جنوب ایران است.مکانی برای استفاده از نسیم و وزش بادهای مطبوع است.‏
شناشیل ارتباط موضعی چند اتاق را به یکدیگر مرتبط می سازد. ولی برای گذر از یک قسمت به قسمت دیگر باید از داخل اتاق ها گذر نمود ولی در این حالت می تواند از شناشیل به عنوان بدون ورود به اتاق ها استفاده کرد.‏جداره های مشبک آن، گذر نسیم را میسر کرده است. بدون آنکه از بیرون ، داخل دیده شود و مانع خوبی در برابر تابش آفتاب مستقیم بوده است.‏
و شناشیل به دو صورت مسقف و بی سقف ساخته شده است. در نوع سقف دار و پوشش بروی ستونها قطر کم و چهار تراش تکیه می کند. ‏

اونم همه جا میگن ایوان یا غلامگرد ... منظور از غلامگرد فضاییه ک بالای ایوان ایجاد میشه و از اونجا ب حیاط یا ب فضای باز دید داشتن
نمیدونم منظورمو درست بیان کردم یا نه ... مررریم جووونی اگه غلطه اصلاحش کن عزیزم

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم دورتو کم کن.نمیگی اینقدر دور دور میکنی ما که به دور اول نرسیدم پاک حالمون گرفته میشه:cry:
بچه ها امروز متدین 2 رو شروع کردم..........................اونایی که 1 یا 2 رو هیچکدوم نخوندن توصیه میکنم حتما یک رو بخونن و چون وقت نیست دیگه 2 رو نخونن............چون یک خیلی مهمتره اگه سوالارو بررسی کنین
متوجه میشین. اونایی که یک رو خوندن تو یه نصف روز میتونن 2 رو هم بخونن.من دیروز منظر تموم کردم و متدین یک رو هم خونده بودم تو یه ساعت 30 صفحه خوندم ازش..........و تو یه ساعت دیگه تا 60 میخونم مابقیشم فردا.............آقا این جزوه مبانی سازه خوبه؟؟؟؟من فقط چند فصل اولشو اونم یکی دو ماه پیش خوندم برم سراغ جزوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها هر کتابی رو مرور کردیم ببوسیم بزاریم کنار؟؟؟؟؟من حساب کتاب کردم دیدم همون یه دور دیگه بزنم روشون هنر کردم.روزای آخر چه کنیم؟؟؟؟تا کی بخونیم؟؟؟
همون 68 صفحه ای رو می گی دیگه؟
خوندمش.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
3 ساعت تا الان، ساختمان ها چگونه عمل می کنند و ساختمان فولادی و بتنی و کش بستی و پنوماتیک و دیوار باربر و طراحی لرزه ای رو مرور کردم.(جزوه هاشونو)
برم معماری اسلامی مرادی و نسیم عسگری و متدین 1 رو مرور کنم!3 یا 4 ساعت وقت می بره.

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
شناشیل به عنوان عنصری از درون گرایی و بیرن گرایی در معماری سنتی جنوب ایران است.مکانی برای استفاده از نسیم و وزش بادهای مطبوع است.‏
شناشیل ارتباط موضعی چند اتاق را به یکدیگر مرتبط می سازد. ولی برای گذر از یک قسمت به قسمت دیگر باید از داخل اتاق ها گذر نمود ولی در این حالت می تواند از شناشیل به عنوان بدون ورود به اتاق ها استفاده کرد.‏جداره های مشبک آن، گذر نسیم را میسر کرده است. بدون آنکه از بیرون ، داخل دیده شود و مانع خوبی در برابر تابش آفتاب مستقیم بوده است.‏
و شناشیل به دو صورت مسقف و بی سقف ساخته شده است. در نوع سقف دار و پوشش بروی ستونها قطر کم و چهار تراش تکیه می کند. ‏

اونم همه جا میگن ایوان یا غلامگرد ... منظور از غلامگرد فضاییه ک بالای ایوان ایجاد میشه و از اونجا ب حیاط یا ب فضای باز دید داشتن
نمیدونم منظورمو درست بیان کردم یا نه ... مررریم جووونی اگه غلطه اصلاحش کن عزیزم

والا توضیحاتت که خیلی خوبه عزیزم :gol:
غلام گرد هم راهرو یا پاگردی که دور گنبد یا حیاط هست شبیه ایوان سرپوشیده یا رواقه و واسه عبور خدمه و غلامان استفاده می شده :smile:

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام بچه ها جونم! :w36: :w36: :w36: كه انقده همه تون مهربونين!!! :w36: :love:
من اونقدرام قهرو نيستم بوخدا!!!
اصن همه با هم دوستى صفا صميميت عشق ماچ بغل!!! ( خانوما جدا آقايون سوا!)

جاتون خالى ديشب رفته بودم الواتى( الواطى؟!؟) :w33: :w34: صبم تا الان از سردرد ناك دان بودم!!!! :w47: (جاتون واسه اوليش خاليا! :D)

اينكه آدم دوستش رتبه يك شده باشه مث اينه كه پسر همسايه شون دوچرخه داشته باشه، پايه هم باشه بده باش دور بزنى، ولى تو پات شكسته باشه!!!! يه همچين حسى!! اصن توصيه نمى كنم!! :confused: توصيه ى اين رفيق ما هم اين بود كه مهم ترين نكته اينه كه غلط نزنين، لازم نيس همه سوالا رو بزنين. همين. اينو آويزه گوشتون كنين!!!!

بعدشم پيشنهاد مى كنم كم بيايم اينجا از الان تا كنكور. دوبار مثلن در روز. آفرين. بريد بشينيد سر درساتون! اهههه!!!!!

ديگه همين ديگه اين بود سرگذشت من خدافس تا شب! :w36: :love:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w23::w36::w36::w36::w30:
سلام سلام ب: كه انقده همه تون مهربونين:love:
من اونقدرام قهرو نيستم بوخدا!!!
اصن همه با هم دوستى صفا صميميت عشق ماچ بغل!!! ( خانوما جدا آقايون سوا!)

جاتون خالى ديشب رفته بودم الواتى( الواطى؟!؟) :w33: :w34: صبم تا الان از سردرد ناك دان بودم!!!! :w47: (جاتون واسه اوليش خاليا! :D)

اينكه آدم دوستش رتبه يك شده باشه مث اينه كه پسر همسايه شون دوچرخه داشته باشه، پايه هم باشه بده باش دور بزنى، ولى تو پات شكسته باشه!!!! يه همچين حسى!! اصن توصيه نمى كنم!! :confused: توصيه ى اين رفيق ما هم اين بود كه مهم ترين نكته اينه كه غلط نزنين، لازم نيس همه سوالا رو بزنين. همين. اينو آويزه گوشتون كنين!!!!

بعدشم پيشنهاد مى كنم كم بيايم اينجا از الان تا كنكور. دوبار مثلن در روز. آفرين. بريد بشينيد سر درساتون! اهههه!!!!!

:w23::w23::w30::w30::w36::w36:

mehrnaz.architec

عضو جدید
یعنی ی دعوای حسابی داشتم براتااا سمانه
شانس اوردی باتریای قلبم ضعیفن خخخخ
عااقا حالا من ی امروز اومدم ....میگی کم بیاایییم؟؟؟ میخوای اصن برم بمیرم
:biggrin:
عااقاا ی سوال..کسی تاحالا دیازپام خورده؟اگه خورده ...مثلا الان بخورم کی خوابم میبره...اثرش تا چند ساعته؟؟
:w05::w05:
اصلا خواب ندارم..نه ک استرس داشته باشمااا..نه..... خوابم نمیبره الان 3 روزه کلاااا 5 ساعت خوابیدم...میترسم بدجور حالم بد شه تا چند روز آینده

اورایاد...
سلام عزیزم،دیازپام رو بدن هرکس یه جور جواب میده یکی با یه نصفه لرازپام (که ضعیف تره نسبت به دیازپام) دو روز میخابه و اگه بیدارش کنی منگه یکی دوتا دیازپام باهم میخوره جواب نمیگیره،یکی هم مث من با یه ژلوفن نصف روز بیهوش میشه،اما من بهت پیشنهاد دیگه ای دارم:یه ذره زعفران رو مث چایی دم کن روزی یه فنجان بخور،عرق بهار نارنج،عرق بید مشک، عرق نسترن مجموعا 6 قاشق در یک لیوان آب به همراه گلاب و تخم شربتی و عسل خوب هم بزن وروزی یه لیوان خنک بخور،روزی 1تا2 سیب بخور،هرشب موقع خواب یه سیب رو قشنگ مشام بکش و بخور،هر روز یک سیب خوش عطر و اگه قرمز شد بهتره،رنده درشت کن ،و مثل چایی دم کن و روزی یک لیوان در یک مکان آروم بخور وگل گاو زبان هم که دم کردش برای آرامش اصاب مفیده.... البته نه اینکه همه این کارها رو انجام بدی،یکی دوتاش معمولا آرامش اعصاب و به دنبالش خواب راحت میاره

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من بعد از سه روز بازگردیدم ..

دنيا دو روز است يک روز با تو يک روز بر عليه تو ........... روزي که با تو ست مغرور نشو .... روزي که بر عليه توست ما يوس نشو
در بن بست راه اسمان باز است،پرواز را بیاموز.
اگر خدا آرزويي را در دلت انداخت، بدان كه توانايي رسيدن به آن را در تو ديده است.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برای دختر درسخون گلم:

عااقاا ی سوال..کسی تاحالا دیازپام خورده؟اگه خورده ...مثلا الان بخورم کی خوابم میبره...اثرش تا چند ساعته؟؟
اصلا خواب ندارم..نه ک استرس داشته باشمااا..نه..... خوابم نمیبره الان 3 روزه کلاااا 5 ساعت خوابیدم...میترسم بدجور حالم بد شه تا چند روز آینده

نخور این مسکن هارو سرخود دختر!!! اینجوری میشی خدای نکرده

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم تا الان 6و نیم ساعت خوندیم بریم دوباره شروع کنیم تا ساعت 9 که فیلم شروع شه بچه خوب بخونیدددددددد
راستی کسی تست از تنظیم و نور و صوت و مکانیک نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم تا الان 6و نیم ساعت خوندیم بریم دوباره شروع کنیم تا ساعت 9 که فیلم شروع شه بچه خوب بخونیدددددددد
راستی کسی تست از تنظیم و نور و صوت و مکانیک نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خسته نباشی..:gol:
بهترین منبع واسه تست همون سوالای کنکور سالای پیش معماری و هنرهای ساخته...;)
منم 7 ساعت...

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام علیکم ما اومدیم...10 ساعت....متاسفانه امروز درگیر بودم...کلید فایل کتابهامو خونه جا گذاشتم دوبار مسیر رو اومدم رفتم یه 2 ساعتی رو از دست دادم...ایشالله فردا دیگه این گیج گیری رو در نیارم
مجدد مرور صدر مسیحیت ..بیزانس...پیش رمانسک..رمانسک ...گوتیک...لامصب پلانهاش نمیره تو این مخ...فقط اون مشهورهاش یادم میمونه...مثل شارتر و نتردام و سن دنی...
مبانی سازه معماری 100
زبان گرامر بخش صفت و قید
طراحی لرزه ای فصل 10-11 و نصف 12...
خدا بخواد فردا جهان و شیوه اصفهانی و طراحی لرزه ای و سازه در معماری رو تمومش میکنم ک بعدش برم سر معاصر و نور و باقیه تنظیم شرایط و ....
الانم ببینم میشه تست زبان گرامرشو زد...و بخش افعالم خوند

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس یعنی بیخیال متدین 2 بشم برم همون 1؟؟؟با این خیلی داره بهم خوش میگذره...:w01:ببین به نظر من جزوه رو بخون بعد کتابو ورق بزن عکساشو نگاهر کن چیز زیادی کم نداره اما خب اینجوری دیگه خیالت راحته همه چیو خوندی به نظر من که تو متنش جزوه بهتر از کتابه اخه کتاب دیگه خیلی ریز به ریز همه چیو گفته البت کتابم خیلی خوب پیش میره از نظر سرعن اما به نظرم چه کاااااریه همون جزوه خوبه دیگه...:)
متدین که جزوه هاش پر نکته س......برا اساس زمان باقی مونده گفتم اگه باقی درساتو خوندی میتونی دو تا شم بخونی ولی اگه نمی رسی به نظرم یک رو بخون چون سهم بیشتری تو سوالای گذشته داشته

همون 68 صفحه ای رو می گی دیگه؟
خوندمش.
نه واسه من صد و خورده ای صفحه ست اولشم یه عکس بناست اولین نکته هاشم اینه رنگ زرد و رنگ گرم تو چه دوره هایی وار معماری ایران شدند

3 ساعت تا الان، ساختمان ها چگونه عمل می کنند و ساختمان فولادی و بتنی و کش بستی و پنوماتیک و دیوار باربر و طراحی لرزه ای رو مرور کردم.(جزوه هاشونو)
برم معماری اسلامی مرادی و نسیم عسگری و متدین 1 رو مرور کنم!3 یا 4 ساعت وقت می بره.
میگ میگ بدبخت اسمش بد دررفته .میشه بگی چه جور میکنی؟؟؟دور چندمته که با این سرعن میخونی؟؟؟؟با این سرعتی که داری از زمان جلوتری

سلام

بعله؟؟؟؟؟پیش پسر نامرححححححححححم بودی؟؟؟؟؟؟دفعه اخری باشه میزاری میری هااااااااا و گرنه کمربندمو در میارم سیاه و کبودت میکنم:w00:

نخور بابا نکن عزیز من این کارو با خودت.تا دو سه روز منگی...........من هر وقت مسافرت ظولانی میرم میخورم تا سه روز گیج میزنم

خسته نباشی..:gol:
بهترین منبع واسه تست همون سوالای کنکور سالای پیش معماری و هنرهای ساخته...;)
منم 7 ساعت...
منم 7 ساعتتتتتت:d.......امروز داداشم رفت سفر دور و بر اون بودم ماهوارمونم خراب شده بود کلی سر به سرش گذاشتم همه شبکه هاش قطع شد رفتم دنبال نصاب و این قضایا

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
متدین که جزوه هاش پر نکته س......برا اساس زمان باقی مونده گفتم اگه باقی درساتو خوندی میتونی دو تا شم بخونی ولی اگه نمی رسی به نظرم یک رو بخون چون سهم بیشتری تو سوالای گذشته داشته

نه واسه من صد و خورده ای صفحه ست اولشم یه عکس بناست اولین نکته هاشم اینه رنگ زرد و رنگ گرم تو چه دوره هایی وار معماری ایران شدند

میگ میگ بدبخت اسمش بد دررفته .میشه بگی چه جور میکنی؟؟؟دور چندمته که با این سرعن میخونی؟؟؟؟با این سرعتی که داری از زمان جلوتری

بعله؟؟؟؟؟پیش پسر نامرححححححححححم بودی؟؟؟؟؟؟دفعه اخری باشه میزاری میری هااااااااا و گرنه کمربندمو در میارم سیاه و کبودت میکنم:w00:

نخور بابا نکن عزیز من این کارو با خودت.تا دو سه روز منگی...........من هر وقت مسافرت ظولانی میرم میخورم تا سه روز گیج میزنم

منم 7 ساعتتتتتت:d.......

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها درک رفتار سازه فصل 17،18حدفه؟؟یا میشه حذف کرد؟؟!!
سازه در معماری چطور؟؟؟
من ی متدین پرینت گرفتم برای آکا دمی تخصصی اون 1میشه یا 2؟؟؟؟؟گچ اینطور چیزارم توضیح داده ک من رد شدم امروز پیش بابام همش مهمون میومد 5.30خوندم من ..بنظرمن این ساعتا باید برکت داسته باشید دیدید ی وقتایی آدم تو جیبش 2تومن داره اما باهاش کلی کار میتونه بکنه میگن پول برکت داره دعل میکنم این زمانا برکت داشته باشه برای همه و خودم ک بهترین وبیشترین برکت داشته باشه

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگی چیکار کنم
مار گزیدم و از ریسمون سیاه و سفید میترسم دیگه
:confused:
میخوام اصفهان قبول شم..... دعا کنید بشم
چرا اصفهان؟ چرا تهران نه؟!؟ البته توحيد خونه بسيار خوش منظره س، از اين نظر هيچ جا به پاش نمى رسه، حق دارى! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا