زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahmirzadi

عضو جدید
من نت برداری نکردم ولی خوندم (واسه کنکور خودما نه کنکور معماری، الان دوباره دعوا نشه!)
یکمی گفتی ولی بگو دقیق چیا رو به صورت نت بنویسم ، نوی پاورپوینت می نویسم اگه شد عکس هم اضافه می کنم می زارم واستون :)
مرسیییی مریم. :دی حضوری تشکر ویژه میکنم ازت .

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
مرسیییی مریم. :دی حضوری تشکر ویژه میکنم ازت .

واسه طراحی فنی دعا کن، مژدهی همه بچه ها رو مشروط کرد، یل هم که رو حرف مژدهی حرف نمی زنه دیگه، اونم همه رو مشروط کرد :(

دوستان پیشنهادتون به کسی که تاحالا تاریخ هارو نخونده چیه
لطفا بگید از چی شروع کنم تو این مدت مفید باشه

دوست عزیز من پیشنهاد خودمو میگم
ان شالله دوستان هم میان راهنمایی بهتری می کنن
به نظرم تو این مدت واسه معماری اسلامی جزوه نسیم عسگری و واسه جهان مانا قابوسی خیلی می تونه موثر باشه
واسه معاصر هم فکر کنم جزوه کامل نیا خوب باشه (این جزوه ها تو تاپیک جزوه هست)
یا عصر کنکاش تاریخشو پیشنهاد می کنم چون اونم نکات رو گفته
و اینکه تستای سالای گذشته رو حتما کار کنید

shahmirzadi

عضو جدید
واسه طراحی فنی دعا کن، مژدهی همه بچه ها رو مشروط کرد، یل هم که رو حرف مژدهی حرف نمی زنه دیگه، اونم همه رو مشروط کرد :(

آخی عزیزم.غصه نداره که یل تو تحویل موقت حرف رو حرفش نمیزنه ولی واسه پایانی حسابی مستقله .بعدشم توکه کارت خوبه :* تازشم مشروط که بد نیس اونقدا!ما مژدهی بودیم، تکمیلیا و یسری مشروطا هم نمره بودن.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم شما و فرهاد گرم............داداش شما با تجربه این یه راهکار بدین واسه مرور
داداش من که کوچیک همتونم ولی به نظرم این کارها مفیده
اولا یک روز رو خالی کنید قبل دوره وبریند بگردین فراق از هرگونه فکر ودغدغه بعدش بیایند به خودتون بگیند این یک ماه رو از همه چی باید بگذرم اینترنت تلویزیون کار وهرچیزی اضافه حتی خوابتونم کم کنید تا 10 روز مونده به کنکور چون میتونید بعد این یک ماه قشنگ استراحت کنید. کتابه ا رو دیگه عینا نخونید بلکه اون نکته برداری هایی که کردین خیلی مهمه ودر کنارش سریع تست بزنید وچند روز بعد دوباره دوره کنید با تایم کمتری که خوب یادتون بمونه هر درسی. زبان رو هر شب بخونید شبی 30 دقیقه تا یک ساعت تا خوب کلمات ملکه ذهنتون بشه وصبح ها هم تست زبان با همین تایم بزنید تا کلمات تو متن ها هم براتون جا بیفته

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
از صبح چه خبری بوده اینجا...بابااااااااااااااااااا....
منم تا الان 10 ساعت برای اولین بار توووو عمرم:eek:
2 فصل طراحی لرزه ای
معماری جهانم گوتیک + مرور صدر مسیحیت و بیزانس
یه سازه در معماری هم از 130 تا وسطهای فصل پوسته (الان ک نیگاه کردم چقدرشم نخونده بودم خوب شد به بهونه مرور رفتم سرش....:confused:)

فقط یه چی؟>>>شماهایی ک دارید عکسهای طراحی لرزه ای رو میخونید واقعا متوجه میشید؟؟؟:surprised:آخه من اولش اومدم همین کار رو بکنم...اما هیچ نکته ای زیر عکسهای این جزوه سینا شریفیه ننوشته در واقع از نظرمن وقت تلف کردنه...من ک ترجیح دادم بخونمش...فصل 8-9 رو امروز خوندم
به نظرتون خوب بود؟؟؟
البته 5 ساعت سازه در معماری
3 ساعت طراحی لرزه ای
2 ساعت تاریخ جهان
:surprised:

mon-@-rchitect

عضو جدید
داداش من که کوچیک همتونم ولی به نظرم این کارها مفیده
اولا یک روز رو خالی کنید قبل دوره وبریند بگردین فراق از هرگونه فکر ودغدغه بعدش بیایند به خودتون بگیند این یک ماه رو از همه چی باید بگذرم اینترنت تلویزیون کار وهرچیزی اضافه حتی خوابتونم کم کنید تا 10 روز مونده به کنکور چون میتونید بعد این یک ماه قشنگ استراحت کنید. کتابه ا رو دیگه عینا نخونید بلکه اون نکته برداری هایی که کردین خیلی مهمه ودر کنارش سریع تست بزنید وچند روز بعد دوباره دوره کنید با تایم کمتری که خوب یادتون بمونه هر درسی. زبان رو هر شب بخونید شبی 30 دقیقه تا یک ساعت تا خوب کلمات ملکه ذهنتون بشه وصبح ها هم تست زبان با همین تایم بزنید تا کلمات تو متن ها هم براتون جا بیفته

ماهایی که پایان نامه داریم چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چجوری برنامه ریزی کنیم وقتی همه فکرمون و وقتمونو میگیره!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟/

ترنج

عضو جدید
امتحانو که دادیم اسکیسو می ترکونیم! ناله و زاری و غر و من می دونم نمی شه هم نداریم! تنبلی هم نداریم! با هر رتبه ای و هر جور که شد امتحان اسکیس حسابی کار می کنیم! بعله!

وای سمانه جون متنتو که خوندم کلللللی امید و انرژژژژژی گرفتم!رو کمکت خیلی حساب می کنیما!
نکنه تنهامون بذاااری دختررررر!:(

ک چی کارنامه های سال پیشو گذاشتید ک چی بشه ؟!ک بفهمیم دو تا کارنامه تو ی رنج درصده اما رتبه هاش هزارتا تفاوت داره
ک بفهمیم هرکی شانسش بیشتر رتبه بهتر
هرکی اسکیس بهتر رتبه کمتر ..
کار امروزتون کمتر از کاری ک اونروز اون پیمان بود یا هرکی اسمش یادم نمیاد بدتر بود ....اون غریبه بودو اومد اون حرفارو زد رفت ک برای من مهم نبود تاثیری نداشت اما شما غریبه نیستید اینجا تو این تایپک چند وقته باهمیم
ی ماه مونده فقط ب کنکور با این کارا شاید روحیه ها تضعیف بشه ک هرچقدم بخونه زیاد تاثیر نداره یا بی عدالتی سنجشو ب رخ همه کشیدن هیچ سودی نداره
گیرم فهمیدیم ک چ سوتی هایی دادن چی میرسه!!!میتونید کاری بکنید !؟؟؟؟ن!!!!.....

نانی جان خودتم تو این مدت بچه هارو شناختی و می دونی که فقط قصدشون کمک کردنه.
مام تو این مدت تورو شناختیم و میدونیم توام از حرفات منظوری نداری.فقط هممون این روزا استرس داریم که باید همدیگرو درک کنیم.
ولی نانی جان 1 ماه اصلا وقت کمی نیس.خیلیا تازه الان دارن شرو می کنن!پس اتفاقا الان زمان خوبیه که بیایم کارنامه هارو تحلیل کنیم و بدونیم چ کارایی باید بکنیم و رو چیا وقت بذاریم.
چون هممون کم و بیش کتابای اصلی رو خوندیم و می دونیم توچی ضعف داریم و کجاها نقطه قوتمونه!
حالا با این کارنامه ها میایم درسامونو به حد تعادل می رسونیم و روی تکنیکا کار می کنیم.مثلا همین که خودمونو عادت بدیم غلط نزنیم!و فقط به تستایی که مطمئنیم بلدیم جواب بدیم.
یا روی منظرم وقت بذاریم که خیلی درصدمون پایین نیاد.
زبانم که اهمیتش معلومه دیدی که بچه هایی که زبانشونم صفر بوده تونستن به ی درصد قابل قبولی برسن.زبانو باید واسه خودت شیرین و دوست داشتنی کنی که باهات را بیاد!مثلا یکی از راهاش همین کدگذاریه که یکی از بچه ها تو قسمت جزوه ها گذاشته بود.من خودمم واسه نصفی از لغتا نشونه گذاشتم که باعث شده دیگه معنیشون یادم نره!

این همه حرف زدم که بگم این طوری می تونی با قضیه برخورد کنی و تو این ی ماهه کلی خودتو بکشی بالا.
ازتم خواهش می کنم که هیچ وقت تو زندگیت استرس نداشته باشی که آفت موفقیته چون باعث می شه وقتی رو که باید صرف درس خوندن کنی صرف نگرانی و فکرای بیهوده کنی و این طوری هم وقتت تلف می شه هم انژیتو از دست می دی و نمی تونی از بقیه وقتتم استفاده کنی

از همه ی بچه ها که پیام دادن تشکر کردن ممنونم . خیلی زیاد میشه به تک تکتون جواب بدم همتون رو دوست دارم :heart:

واما جواب سوالهای اکثر بچه ها /

بخدا خودم دو سه روز بود اونا به دستم رسید سریع گذاشتم رو سایت .
اونهایی که هم کیفیت پایین بود همونجوری به دستم خودمم رسیده سعی میکنم اگه امکان داشته باشه کیفیت بهترشونو پیدا کنم بزارم رو سایت .
بازم اگه چیزی دیگه ی بود بود مطمئن باشید رو سایت میزارم کوتاهی نمیکنم

واقعا دستت درد نکنه.خیلی جزوه های خوبی بودن
ایشالا سال بعد از تو خوابگاه دانشگا تهران(اگه شهرستانی هستی!!) پست بذاری;)

عزيزم چرا عصبانى مى شى؟؟؟؟ من نمى فهمم كجاى اينكار بده؟؟؟؟ خودت بارها اومدى و گفتى كه من رفتم جدول پارسالو نگاه كردم و ..... اگه اين كار بده كه خب نبايد برى اون جدولم نگاه كنى... بعدشم. بايد تو اين مدت شناخته باشى منو، و همينطور بقيه رو.... كه مسلمن قصدم تضعيف روحيه نبود. پيشنهاد دادم و اگر هم اينقد بد بود پيشنهادم بچه ها ادامه نمى دادن. نه قراره بى عدالتى اى به رخ كشيده بشه نه چيزى. كارنامه هايى كه مى گى تو يه رنج درصدن ولى تفاوت رتبه دارن، عوض اين كه نيمه خالى رو ببينى اينو ببين كه حتى با يه تست وضعت بهتر مى شه، ٢٠٠ -٣٠٠ تا رتبه ت بهتر مى شه. يا واسه اسكيس اينجورى ببين قضيه رو كه حتى اگه تئوريت عالى نشه ولى بازم يه شانس ديگه دارى كه با تلاش سرنوشتتو عوض كنى. چرا همشو بد مى بينى؟؟؟؟؟؟؟

از هر كس ديگه كه روحيه ش تضعيف شد عذر مى خوام، مى سپارمتون به خدا تا بعد از كنكور.

:gol:

ای بابا سمانه جون ما الان واسه خودمون مثه ی خونواده ایم!تو هر خونه ایم از این حرفا پیش میاد.اون وقت تو باید خونوادتو تنها بذاری بار و بندیلتو جم کنی بری؟
ما واسه زبان خیلی از راهنماییات استفاده کردیم واسه اسکیسم روت حساب کردیماااااا!
به آغوش گرم خونوادت برگرد...:smile:

و اینکه شما خدافظی میکنی میگی تا بعد کنکور کار درستی نیس اینجا ب شما امثال شما ک اینجا واقعا ب همه ک اولیش خودم باشم کمک زیاد کردید پس بهتره ب این فعالیت و کمکاتون ادامه بدید و کسایی ک زیاد نقش مثبتی نداشتن از جمله خودم تا بعد کنکور خدافظی کنن ..اگر منم ناراحت کردمت عذر میخام..
همتونو اول ب خدا بعد بازم ب خدا میسپارم انسالاه موفق باشید ..

این قرتی بازیااااا چیه بابا؟!!!پاشو بیا سر خونه زندگیت دختررررر!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نت برداری نکردم ولی خوندم (واسه کنکور خودما نه کنکور معماری، الان دوباره دعوا نشه!)
یکمی گفتی ولی بگو دقیق چیا رو به صورت نت بنویسم ، نوی پاورپوینت می نویسم اگه شد عکس هم اضافه می کنم می زارم واستون :)
یعنی خود کلمه معرفت در مقابلت کم میاره.بابا ما که همیشه شرمندت بودیم مریم جان نمیخواد زیاد زحمت بکشی.فقظ خلاصه وار مث همون معماری جهان بود اگه نکته های خیلی مهمشو در بیاری یک عمر سپاسگذارتم..............چون وقت نیس اصلا.البته اگه خودت وقت داشتی....................

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها استانداردی چیزی برا منظر ندارین؟؟؟؟؟؟عصر کنکاش کتاب خوبیه ولی یه کم راجع به استاندارد و اینا کم توضیح داده.یا اصلا به نظرتون می صرفه وقت بزارم؟؟؟؟؟

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
یعنی خود کلمه معرفت در مقابلت کم میاره.بابا ما که همیشه شرمندت بودیم مریم جان نمیخواد زیاد زحمت بکشی.فقظ خلاصه وار مث همون معماری جهان بود اگه نکته های خیلی مهمشو در بیاری یک عمر سپاسگذارتم..............چون وقت نیس اصلا.البته اگه خودت وقت داشتی....................

تشکرام تموم شده ببخشید
مرسی از لطفت
سعی می کنم تا آخر هفته بزارم;)

shima jo0on

عضو جدید
اگه احیانا کسی یادش اومد که منم یه زمااانی عضو این باشگاه بودم و الان فقط به خاطر نداشتن نته که نمیام جواب این سوال منو بده باااااور کنین به جایی از دنیا بر نمیخوره جز اینکه دعا خیر منو خونوادمو دوستام پشت سرتون باشه !!!
گاهی واقعا فک میکنم به جای نانی و سمانه این منم که باید حتی بدون خدافظی خیلی خاموش از اینجا دل بکنم و برم برا همیشه چون تمام روز بدون نت به یاد شمام و حتی بدون نت با شما میخونم و نه امید شما خودمو به نت میرسونم و تهشم میشه این!!!
حالا بعد اینا سوالم:
برا فنی که خونده باشی و مرور کرده باشی درصد چقدو میشه گفت که خوبه به نسبت؟؟ و همینطور برای بقیه دروس؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگه احیانا کسی یادش اومد که منم یه زمااانی عضو این باشگاه بودم و الان فقط به خاطر نداشتن نته که نمیام جواب این سوال منو بده باااااور کنین به جایی از دنیا بر نمیخوره جز اینکه دعا خیر منو خونوادمو دوستام پشت سرتون باشه !!!
گاهی واقعا فک میکنم به جای نانی و سمانه این منم که باید حتی بدون خدافظی خیلی خاموش از اینجا دل بکنم و برم برا همیشه چون تمام روز بدون نت به یاد شمام و حتی بدون نت با شما میخونم و نه امید شما خودمو به نت میرسونم و تهشم میشه این!!!
حالا بعد اینا سوالم:
برا فنی که خونده باشی و مرور کرده باشی درصد چقدو میشه گفت که خوبه به نسبت؟؟ و همینطور برای بقیه دروس؟

عزیزم زیر 50 نزن...50 بزنی یعنی 100% زیر 100 رتبه ات...زیاد خودتو درگیر درصد نکن...این تستهایی ک میزنی رو یاد بگیر اگه ابنجا غلط بزنی و درستشو یاد بگیری بعدا ممکنه همون سئوال یا مشابه اش تو کنکور بیاد و تو اونجا دیگه درست بزنی...
این مهمه....
حالا کی مگه میخواد بره...اگه میرید بگید ما هم نیایم و بریم....من به امید شما همین چند ساعتم میام...وگرنه خونه بدون شما سوت و کوره....................................:(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم زیر 50 نزن...50 بزنی یعنی 100% زیر 100 رتبه ات...زیاد خودتو درگیر درصد نکن...این تستهایی ک میزنی رو یاد بگیر اگه ابنجا غلط بزنی و درستشو یاد بگیری بعدا ممکنه همون سئوال یا مشابه اش تو کنکور بیاد و تو اونجا دیگه درست بزنی...
این مهمه....
حالا کی مگه میخواد بره...اگه میرید بگید ما هم نیایم و بریم....من به امید شما همین چند ساعتم میام...وگرنه خونه بدون شما سوت و کوره....................................:(

shima jo0on

عضو جدید
این مهمه....
منکه نمیخوام برم تازه برای بعد کنکور هم کلی برنامه دارم برا اسکیس میخواستم پیشنهاد بدم با هم مسابقه اسکیس بزاریم شهرهای همدیگه هم همو ببینیم هم اسکیس کار کنیم و ....اما خب وقتی اصلا من نیستم جز اینجا خب چه کااااریه حتی همون امید بستن به دوستیا

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا بعد اینا سوالم:
تست دو تا خاصیت داره.محک زدن خودت و زمان............به نظر من فن اگه خوب خونده باشی بین 50 - 60 خوبه بیشتر از اون عالیه
برای بقیم همینظور..............حالا زبان بین 30 - 40 متوسطه و بالای اون خوبه....................
بچه ها متدین 2 رو یه روزه میتونم بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته نکته مهماشو................به نظرتون چه قسمتهاییش مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همین اولین و اوج و اینارو بخونم چظوره به نظرتون؟؟؟؟؟؟ چیزایی که خوندم برا تاریخ : مجله اثر 20 و 24 (البته شوکه نشین چون من مشکل داشتم تو گوشه سازی و انواع گنبد خوندم) نسیم عسگری.سبک شناسی پیر نیاومتدین 1 اینایی که خوندم کافیه.؟؟؟این متدینه صفحه اولشو دیدم دو سه تا نکته بود که وسوسم کرد بخونمش

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مهمه....

سمانه که رفت دیگه اینجا سوت و کوره...:(
منم بخدا فقط به امید شما درس میخونم...
بچه ها کسایی که مبانی سازه خوندن میرسن 1 دور دیگه بخونن؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سمانه که رفت دیگه اینجا سوت و کوره...:(
منم بخدا فقط به امید شما درس میخونم...
بچه ها کسایی که مبانی سازه خوندن میرسن 1 دور دیگه بخونن؟
دیگه باید سریع بخونی.اونجاهایی که علامت زدی و عکساشو.................

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تست دو تا خاصیت داره.محک زدن خودت و زمان............به نظر من فن اگه خوب خونده باشی بین 50 - 60 خوبه بیشتر از اون عالیه
برای بقیم همینظور..............حالا زبان بین 30 - 40 متوسطه و بالای اون خوبه....................
بچه ها متدین 2 رو یه روزه میتونم بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته نکته مهماشو................به نظرتون چه قسمتهاییش مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همین اولین و اوج و اینارو بخونم چظوره به نظرتون؟؟؟؟؟؟ چیزایی که خوندم برا تاریخ : مجله اثر 20 و 24 (البته شوکه نشین چون من مشکل داشتم تو گوشه سازی و انواع گنبد خوندم) نسیم عسگری.سبک شناسی پیر نیاومتدین 1
منم میخوام فردا متدین 2 بخونم.البته متدین 1 نخوندم.فقط همون پی دی اف که دوستان گذاشتن خوندم.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم میخوام فردا متدین 2 بخونم.البته متدین 1 نخوندم.فقط همون پی دی اف که دوستان گذاشتن خوندم.
همونه دیگه خوش بحالتون من جزوشو خوندم خیلیم بی کیفیت بود دهنم سرویس شد تا خوندمش
پس با هم میخونیم.من تنها درسی که چندین ساعتی میتونم یه پشت بخونم همسین معماری اسلامیه.فردا کنار معماری جهان میخوام بخونم...سعی میکنم تا شب تمومش کنم.بابا کتابایی رو ما تو یه شب خوندیم که اینا کنارش هیچن

shima jo0on

عضو جدید
بچه ها متدین 2 رو یه روزه میتونم بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته نکته مهماشو................به نظرتون چه قسمتهاییش مهمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همین اولین و اوج و اینارو بخونم چظوره به نظرتون؟؟؟؟؟؟ چیزایی که خوندم برا تاریخ : مجله اثر 20 و 24 (البته شوکه نشین چون من مشکل داشتم تو گوشه سازی و انواع گنبد خوندم) نسیم عسگری.سبک شناسی پیر نیاومتدین 1 اینایی که خوندم کافیه.؟؟؟این متدینه صفحه اولشو دیدم دو سه تا نکته بود که وسوسم کرد بخونمش
من فنو بدون مرور تا 47 هم شده که زدم زبانو نتونستم تا حالا بیشتر از 27بیارم درک اوضام به نسبت خوبه هنوز نخوندم چیزی اما حدود 50 میزنم منظر و تاریخو هنوز چون تموم نکردم تستشو نزدم اما تاریخم کمی ضعیفه ...تا اینجا به نظرتون چه طوره؟؟

shima jo0on

عضو جدید
همونه دیگه خوش بحالتون من جزوشو خوندم خیلیم بی کیفیت بود دهنم سرویس شد تا خوندمش
پس با هم میخونیم.من تنها درسی که چندین ساعتی میتونم یه پشت بخونم همسین معماری اسلامیه.فردا کنار معماری جهان میخوام بخونم...سعی میکنم تا شب تمومش کنم.بابا کتابایی رو ما تو یه شب خوندیم که اینا کنارش هیچن

منم از امروز شروع کردم متدین 2 رو که به علت خونریزی دندونم نتونستم پیشش ببرم پس فردا منم باهاتونم...;)

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز

من که متدین 1 تایپ شدشو گذاشتم که :smile:
متدین 2 رو هم سعی می کنم خلاصه کنم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یک امروز نبودیم چه خبر بوده اینجا جنگ جهانیییییییییی اوهههههههههههههههههههههههههههههههههه ،یک مقدارشون خوندم چع خبره این همه پست:biggrin:
ما هم امروز با9ساعت به پایان میرسونیم ولی انشاله سعی میکنیم از فردا خوابیدن کم کنیم ولی بعید است زیاددددددددددددد
راستی بچه ها کسی تست از تاسیسات مکانیکی واکوستیک و نور نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما دیگه کم کم بریم لالا کنیم ،شما هم مواظب خودتون کتابهاتون باشید،خوابهای خوب ببینید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا