روستایی که مردم با خوردن نان هایش دیوانه میشدند!

خورشید خان

اخراجی موقت
نه حالا که شما خودتون رو ایرانی میدونیند مملکت رو تبدیل به مملکته گل و بلبل کردید؟؟

ناراحت از دروغگویی هستم.
ما این کارو نکردیم ولی شما هم نکردید
دروغ گفتن هواپیما دست ایرانه یا دروغ گفتن اوباما گفته هواپیمای مارو پس بدین؟

taxedo

اخراجی موقت
دوست عزیز اگر به یکم توجه کنی میبینی که همین امریکا در اکثر کشورهای همسایه ی ایران پایگاه نظامی داره.
وقتی هم میبینه که سیاست های که در پیش گرفته داره جواب میده دیگه براچی حمله کنه و هزینه های سنگین رو دست خودش بزاره؟
چهار تا نامه میده نصف کشورهای ابر قدرت تحریممون میکنند.
شما مطمئن باش همین دوستانی که میگی هواپیما ساقط میکنند اگر یه هواپیما کنترلیه اسباب بازی از امریکا ساقط کرده بودند تا یک هفته خبر اول توی اخبار شبکه ها بود.

خودم رو ایرانی میدونم ولی جزو برادران ارزشی نه.

نه حالا که شما خودتون رو ایرانی میدونیند مملکت رو تبدیل به مملکته گل و بلبل کردید؟؟

ناراحت از دروغگویی هستم.
ای بابا بحث کاملا منحرف شده

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز اگر به یکم توجه کنی میبینی که همین امریکا در اکثر کشورهای همسایه ی ایران پایگاه نظامی داره.
وقتی هم میبینه که سیاست های که در پیش گرفته داره جواب میده دیگه براچی حمله کنه و هزینه های سنگین رو دست خودش بزاره؟
چهار تا نامه میده نصف کشورهای ابر قدرت تحریممون میکنند.
شما مطمئن باش همین دوستانی که میگی هواپیما ساقط میکنند اگر یه هواپیما کنترلیه اسباب بازی از امریکا ساقط کرده بودند تا یک هفته خبر اول توی اخبار شبکه ها بود.

خودم رو ایرانی میدونم ولی جزو برادران ارزشی نه.

ناراحت از دروغگویی هستم.
تحریم که در خیلی از موارد مثبت بوده و باعث خود کفایی شده.
همین الان اکثر روزنامه های غربی به خوار شدن آمریکا به علت کنترل این هواپیما توسط متخصصین ایرانی اذعان کردند.

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بعید نیست این که چیزی نیست برید در مورد هارپ بخونید که من این تاپیک رو میزارم
فعلا اینو داشته باشید http://az-soraya.blogfa.com/post-1.aspx

آخرین ویرایش:

Mehrdad-254

عضو جدید
تحریم که در خیلی از موارد مثبت بوده و باعث خود کفایی شده.
همین الان اکثر روزنامه های غربی به خوار شدن آمریکا به علت کنترل این هواپیما توسط متخصصین ایرانی اذعان کردند.

بله
مثلا ارسال هم وطنان به بهشت برین با هواپیما.
همکاری و سرمایه گذاری بانک های خارجی در ایران

شما خودت این روزنامه هارو خوندی و دقیقا همین رو نوشته بودند؟
کسی ندونه فکر میکنه شما الان از نیویورک داری پیام میدی.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله
مثلا ارسال هم وطنان به بهشت برین با هواپیما.
همکاری و سرمایه گذاری بانک های خارجی در ایران

شما خودت این روزنامه هارو خوندی و دقیقا همین رو نوشته بودند؟
کسی ندونه فکر میکنه شما الان از نیویورک داری پیام میدی.
نه عزیزم من ایرانم الان که 100 سال پیش نیست کافیه بری تو سایتای خبرگزاریهای غربی.

نخیر مثل خودکفا شدن در تولید پلی اتین. در تولید نانو داروها د رتولید انواع ماهواره ها. در تولید انرژی هسته ای. در تولید اوره. در تولید هواپیماهای بدون سرنشین. در ساخت سد و.....

بالا