روستایی که مردم با خوردن نان هایش دیوانه میشدند!

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

در سال 1951 اهالی یک روستای ساکت و زیبا در غرب فرانسه ناگهان دچار توهم و جنون شدند.

در طی این حادثه حداقل 5 نفر کشته ، دهها نفر در بیمارستانها بستری و صدها نفر دچار مشکلات

عدیده شدند.

در تاریخ 16 آگوست سال 1951 اهالی این روستا دچار توهم وحشتناکی شدند.

یک مرد با این توهم که یک مار در حال خوردن شکمش است سعی کرد خود را غرق کند.

یک پسر 11 ساله قصد داشت مادربزرگ خود را خفه کند.

مرد دیگری در حالی که فریاد میزد "من هواپیماهستم" خود را از پنجره یک ساختمان دو طبقه به

پایین پرت کرد و پاهای خود را شکست.

مرد دیگری ادعا میکرد قلب او از پاهایش خارج شده و به یک دکتر التماس می‌کرد، آنرا به سر جای

خود بازگرداند.

به همین دلیل به بسیاری از اهالی این روستا لباسهای خاص بیماران روانی پوشانده شد تا از آسیب

بیشتر به خودشان جلوگیری شود.

نشریه تایمز در مقاله ای که در آن زمان نوشته شده بود اعلام کرد بسیاری از بیماران در حالی که به

تخت های خود بسته شده بودند فریاد می‌زدند گل های سرخی روی بدنشان جوانه میزند و سرشان

به سرب گداخته تبدیل شده است.

در نهایت آلبارلی یک روزنامه نگار آمریکایی ادعا کرد این فاجعه به دلیل آزمایش تحقیقاتی بوده که توسط CIA

و بخش عملیات فوق سری ارتش آمریکا انجام شده است.

بعد از جنگ کره، آمریکایی‌ها برنامه‌های تحقیقاتی برای ایجاد تغییرات ذهنی در زندانیان و ارتش‌های دشمن آغاز

کردند.

آن‌ها برای انجام این تحقیقات LSD
که ماده روان گردان می باشد را در هوا پراکنده کرده و غذای محلی افراد

این روستا را نیز آلوده کردند.

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اهدافشون حاضر هستند هر کاری بکنند
انسان حیوان هم براشون فرقی نمیکنه
به این میگن تفکر صهیونیستی

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونقوت این منبعی چیزی نداره؟
همینجوری بگیم فلان تاریخ فلان سایت فلان چیزو نوشت،کافیه؟!!!
بعد طبق اون،تعجب میکنیم،از در افتادن می ترسیم و تفکر کشف میکنیم؟!

Mehrdad-254

عضو جدید
اتفاقا در میوفتیم ورشونم میندازیم
تا حالا هم میبینی جرات در افتادن با مارو نداشتن

نوکرتم اون زمان دیگه گذشت که خاک ریز درست میکردند و میرفتن میجنگیدند (همون موقع شم اون که میرفت زیر تانک رهبر نبود.....رهبر در گوشش لالایی مرگ میخوند)
(نبین اینا حالا میان میگن اینا , اونا , فلانی و ... نمیتونند غلطی بکنند.خیلی دلت خوش نباشه)
حالا جور دیگه با هم در میفتند.
البته اگه منظورت از در افتادن باهاشون و ور انداختن اونا مثله همون سفارت ایناس که هیچی
برو باشون در بیفت.
فعلا هم که اونا دارن مارو ور میندازن نه ما اونارو.

با ما ام در نمیفتن چون لازم نیست وقتی کارای دیگشون داره جواب میده بیخود جنگی یا درگیری راه بندازند.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوکرتم اون زمان دیگه گذشت که خاک ریز درست میکردند و میرفتن میجنگیدند (همون موقع شم اون که میرفت زیر تانک رهبر نبود.....رهبر در گوشش لالایی مرگ میخوند)
(نبین اینا حالا میان میگن اینا , اونا , فلانی و ... نمیتونند غلطی بکنند.خیلی دلت خوش نباشه)
حالا جور دیگه با هم در میفتند.
البته اگه منظورت از در افتادن باهاشون و ور انداختن اونا مثله همون سفارت ایناس که هیچی
برو باشون در بیفت.
فعلا هم که اونا دارن مارو ور میندازن نه ما اونارو.

با ما ام در نمیفتن چون لازم نیست وقتی کارای دیگشون داره جواب میده بیخود جنگی یا درگیری راه بندازند.
نوکر نمیخایم.آزادی
بله منم میدونم دیگه اون زمان گذشته و دیگه زمان زدن خاک ریز نیست ولی انگار شما تا حرفی از ورانداختن میشه فکرت میره پیش اون خاک ریزا که اون زمان زدن و 8 سال دشمنای مملکتو با همون خاک ریزا نگه داشتن و حالشونو گرفتن
الان خاک ریزا با اونموقع فرق داره. الان جنگ سایبریه.جنگ سایبریم این نیست که من بشینم جواب شمارو بدم اینجا و با هم کل کل کنیم
جنگ سایبری اونیه که اونا هواپیمای جاسوسی میفرستن و ما فرودش میاریم
من منظورم این بود ولی شما فکرت میره پیش خاک ریزای 30 سال پیش
اوموقع خاکریزا اونطوری بود الان اینطوریه
کسایی هم که میترسن یا آیه یاس میخونن بهتره بیرون گود واستن به پروپای اینو اون نپیچن
کارو خراب نکنن خیرشونو نمیخایم

Mehrdad-254

عضو جدید
نوکر نمیخایم.آزادی
بله منم میدونم دیگه اون زمان گذشته و دیگه زمان زدن خاک ریز نیست ولی انگار شما تا حرفی از ورانداختن میشه فکرت میره پیش اون خاک ریزا که اون زمان زدن و 8 سال دشمنای مملکتو با همون خاک ریزا نگه داشتن و حالشونو گرفتن
الان خاک ریزا با اونموقع فرق داره. الان جنگ سایبریه.جنگ سایبریم این نیست که من بشینم جواب شمارو بدم اینجا و با هم کل کل کنیم
جنگ سایبری اونیه که اونا هواپیمای جاسوسی میفرستن و ما فرودش میاریم
من منظورم این بود ولی شما فکرت میره پیش خاک ریزای 30 سال پیش
اوموقع خاکریزا اونطوری بود الان اینطوریه
کسایی هم که میترسن یا آیه یاس میخونن بهتره بیرون گود واستن به پروپای اینو اون نپیچن
کارو خراب نکنن خیرشونو نمیخایم

اهان
نمیدونم پس چند روز پیش کی بود اومده بود تو اخباره شبکه 1 میگفت ما موشک شهاب و غدیر و امید و اناهیتا و ... داریم.
فکر میکنم بیشتر شما ها تو فکر خاکریز اینا هستین تا اونا.
حالا ام حساب اینا بکن اونا چند تا از این هواپیما ها فرستادن و برشگردوندن که این یکی افتاده دسته شما.
دوستانتون هم گفتند ما فرئدش اوردیم , باشه دستتون درد نکنه
شما قبول کن.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اهان
نمیدونم پس چند روز پیش کی بود اومده بود تو اخباره شبکه 1 میگفت ما موشک شهاب و غدیر و امید و اناهیتا و ... داریم.
حالا ام حساب اینا بکن اونا چند تا از این هواپیما ها فرستادن و برشگردوندن که این یکی افتاده دسته شما.
شما قبول کن.
بالاخره اونها هم ابرارهای باز دارنده هستند فکر کردی چرا آمریکا عراق و افغانستان رو گرفت ولی جرات حمله به ایران رو نداشت؟!!! تا حالا جندتا ازون هواپیماها توی خلیج فارس ساقط شده اند ولی چون مثل این یکی مهم نبوده انقدر رسانه ای نشده عزیز.

خورشید خان

اخراجی موقت
اهان
شما قبول کن.
درود بر این آقا و دوستانش که این کارارو میکنن و جلوی دشمنای ایران واستن
دوستان این اقا مردم ایران هستن که واستادن جلوی دشمنان
شما مگه جزو مردم ایران نیستی میگی هواپیما افتاده دست شماها
مگه اینا از فضا اومدن؟اون موشکایی هم که شمردی دانشمندان ایرانی حاضر در صنایع دفاع درست کردن
شما و دوستانتون که خودتون رو جزو ایران نمیدونین برا مملکت چیکار کردین تاحالا؟
شما چرا اینا هواپیمارو فرود آوردن ناراحتی کاکا؟

Mehrdad-254

عضو جدید
بالاخره اونها هم ابرارهای باز دارنده هستند فکر کردی چرا آمریکا عراق و افغانستان رو گرفت ولی جرات حمله به ایران رو نداشت؟!!! تا حالا جندتا ازون هواپیماها توی خلیج فارس ساقط شده اند ولی چون مثل این یکی مهم نبوده انقدر رسانه ای نشده عزیز.

دوست عزیز اگر به یکم توجه کنی میبینی که همین امریکا در اکثر کشورهای همسایه ی ایران پایگاه نظامی داره.
وقتی هم میبینه که سیاست های که در پیش گرفته داره جواب میده دیگه براچی حمله کنه و هزینه های سنگین رو دست خودش بزاره؟
چهار تا نامه میده نصف کشورهای ابر قدرت تحریممون میکنند.
شما مطمئن باش همین دوستانی که میگی هواپیما ساقط میکنند اگر یه هواپیما کنترلیه اسباب بازی از امریکا ساقط کرده بودند تا یک هفته خبر اول توی اخبار شبکه ها بود.

درود بر این آقا و دوستانش که این کارارو میکنن و جلوی دشمنای ایران واستن
دوستان این اقا مردم ایران هستن که واستادن جلوی دشمنان
شما مگه جزو مردم ایران نیستی میگی هواپیما افتاده دست شماها
مگه اینا از فضا اومدن؟اون موشکایی هم که شمردی دانشمندان ایرانی حاضر در صنایع دفاع درست کردن

خودم رو ایرانی میدونم ولی جزو برادران ارزشی نه.

نه حالا که شما خودتون رو ایرانی میدونیند مملکت رو تبدیل به مملکته گل و بلبل کردید؟؟

ناراحت از دروغگویی هستم.

بالا