راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ragbarg

عضو جدید
این حرفو جای دیگه نگی :d
جوابا اول مهر میاد :d

:w15: فكر كردم تابلو باشه كه شوخي كردم
هركي هرچه قدرم دير بگيري ولي اينقدر ميگيره كه سنجش عمرا اينقدر زود جوابارو نده كه
اونم تو 5 دقيقه
اونم سنجش
اونم امسال
اونم الان

feri.lynn

عضو جدید
سلام بچه ها
کمک کمک دارم دیوونه میشم....:wallbash:
بین این شهرا کدوم واسه زندگی راحت تر بهتره محیطش بهتره........
راحتی برام خیلی مهمه.....
ممنون:gol::gol::gol:
1.ساری
2.بابل
3آمل
4.نور
5.محمودآباد
6.نوشهر
7.لاهیجان

هیچکدام :surprised: فکر کن که بشه با 99% اهالی شمال مثله بچه آدم زندگی کرد و راحت بود :confused::D

FCH

عضو جدید
سلام بچه ها
کمک کمک دارم دیوونه میشم....:wallbash:
بین این شهرا کدوم واسه زندگی راحت تر بهتره محیطش بهتره........
راحتی برام خیلی مهمه.....
ممنون:gol::gol::gol:
1.ساری
2.بابل
3آمل
4.نور
5.محمودآباد
6.نوشهر
7.لاهیجان
بابا چرا خودزنی میکنی؟
چرا اعصاب تعطیله؟
بچه های شمالی میان الان جواب می دن
اما من از یه شمالی پرسیدم گفت
ساری
بابل و آمل یه سطحن
نور و نوشهر خرج زندگی بالاس.توریستیه.پرته
محمود آبادم همینطور
لاهیجانم درجه آخر
با کلی توضیح دیگه که حال ندارم بگم
اما در کل ساری از همه بهتره گفت

FCH

عضو جدید
من شنیدم زابل بر خلاف اونچه که همه تصور می کنن شهر خوبیه، فقط اسمش بد در رفته.

آره
پارسال یکی از بچه ها از زابل بود
اینهمه که درگیری بود پارسال می گفت ما اصلا خبر دار نشدیم
الکی شلوغش کردن!

mm_engineer

عضو جدید
بابا چرا خودزنی میکنی؟
چرا اعصاب تعطیله؟
بچه های شمالی میان الان جواب می دن
اما من از یه شمالی پرسیدم گفت
ساری
بابل و آمل یه سطحن
نور و نوشهر خرج زندگی بالاس.توریستیه.پرته
محمود آبادم همینطور
لاهیجانم درجه آخر
با کلی توضیح دیگه که حال ندارم بگم
اما در کل ساری از همه بهتره گفت

آخه اولش گفتی ساری بابل در یه حدن:cry::cry::cry::cry:
کممممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککک:w00:
میخام برم شمال شهرش خوب باشه دریام باشه که عالیهههههه....:confused::confused::confused::confused:

ragbarg

عضو جدید
دوستاني كه سوره رو زدن
از همين الان شروع كنين به خوندن احكام و زدن تست
به نظر من كه كتاب نكته به نكته احكام ذاكر و يگانه از همه بهتره تست هاي تأليفي هم داره:eek:
اگرم بتونين روش پيدا كردن سوالات احكام با ماشين حساب رو بريد كلاس ياد بگيريد كه عالي ميشه :surprised::w25:
مثلا اگر ازتون بپرسه كفن چند تيكه هست ميتونين با ماشين حساب سريع حساب كيند:whistle:

ragbarg

عضو جدید
آخه اولش گفتی ساری بابل در یه حدن:cry::cry::cry::cry:
کممممممممممممممممممکککککککککککککککککککککککککککک:w00:
میخام برم شمال شهرش خوب باشه دریام باشه که عالیهههههه....:confused::confused::confused::confused:

ببين بازم ميگم
اگر از نظر مالي مشكلي نداري بهترين انتخاب همون نوشهر هست
هم به جنگل نزديكي هم به دريا
هم تقريبا تو تمام فصل ها توريست داره واسه همين به نسبت شهرهاي ديگه شمال يه كم شلوغ تر هست
من خودم تمام اين شهرهايي كه گفتي رو تجربه كردم و تو همه اينها نوشهر رو ترجيح ميدم

The_Last_Samurai

عضو جدید
دوستان دانشگاه ساریان ساری اسمی ازش نیست؟؟چطوره؟؟
اولین شهر شمالم روزبهان ساری رو زدم..
بعدش نمی دونم ساریان و بزنم یا طبری بابل؟؟؟؟؟؟؟

amin105

عضو جدید
اره اقا امین...زابل دانشگاه خوبیه؟
چه خبر امین اقا؟انتخاب شهر کردین
سلامتی، نه هنوز. مگه سازمان سنجش شهری هم واسه ما ترم بهمنی ها گذاشته که ما انتخاب کنیم .
آی دیت رو روشن می کنی؟

• Like
واکنش ها: MEG

fari naz

عضو جدید
یه سوال ! :surprised: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه غیرانتفاعی قبول بشم ولی نرم برای ثبت نام یا به هر دلیلی منصرف بشم , برای سال بعد محروم می شم ؟؟؟؟ برای کنکور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
plz جواب ب بب بب ب؟؟؟؟؟

واسه غیرانتفاعی ها شما اگر ثبت نام نکنید به هیچ عنوان محرومیت یا تعهد به دانشگاه ندارین
اما اگر ثبت نام کنید در صورت انصراف باید شهربه ثابت تا پایان دوره رو بدید ولی بازم محرومیت از کنکور ندارین

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان دانشگاه ساریان ساری اسمی ازش نیست؟؟چطوره؟؟
اولین شهر شمالم روزبهان ساری رو زدم..
بعدش نمی دونم ساریان و بزنم یا طبری بابل؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من اول طبری بابل بزن بعدش به ترتیب ساریان و روزبهان
ساریان هم خوابگاه میده هم غذا اما روزبهان فقط خوابگاه میده. تازه سپیده خانوم بعد از مشاوره ای که با آقای سعیدی پور کردن گفتن بین ساریان و بابل اول ساریان رو بزنین ;)

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااای خدا دارم دیوونه میشم
با اینکه کلی با دوست و آشنا و دوست خوابگاه رفته و نرفته و دانشجوی قزوین و بابل و خانواده و پارسه و بچه های باشگاه و ... مشورت کردم و برام استخاره کردن و .... ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم قزوین رو اول بزنم یا آمل، چون دوتاش رو هم قبول میشم به احتمال زیاد
دوستم که قزوین میخونه میگفت دانشگاهمون بد نیست نسبت به دانشگاهای دیگه قزوین مخصوصا معماریش، از یه طرفم میگفت استادامون به درد نمیخورن زیاد
از نظر رفت و آمدشم راحته آزادی سرویس داره
اون یکی دوستم که بابل درس میخونه میگفت دانشگاه آمل خیلی توپه اگه بتونی با چند نفر دیگه زندگی کنی، از یه طرفم رفت آمدش سخته که علاوه بر اینکه دورتره باید دو سه بار ماشین عوض کنیولی در عوض دانشگاه خیلی خوبیه، البته استاداش رو نمیدونم، در ضمن محیطشم یکم نا مناسبه
قزوین هم همش باید تو راه رفت و آمد بود هر روز 5 -6 ساعت صرف رفت و آمد میشه، دیگه کی به بقیه کارامون برسیم...اونم کارای ما که هر روز پروژه و ماکت داریم:cry:
آخه خداییش خودتون قضاوت کنید وقتی آدم یه دانشگاه مثل آمل رو میبینه و مجبوره تو یه آپارتمان کوثر با یه حیاط 200 300 متری درس بخونه از درس خوندن زده میشه
بخدا دهن بین نیستم که هرکی هرچی میگه گوش بدم، اگه تجربه خوابگاه موندن رو داشتم و میدونستم میتونم 2سال زندگی کردن با چند نفر غریبه رو تحمل کنم یا نه اصلا تو انتخابم تردید نداشتم، ولی تجربه ندارم:cry:

fari naz

عضو جدید
اما یه شیرازی حتی با سند محکمی اومد گفت که آپادانا با رتبه ی پایین تری برمیداره و تو ادامش گفت که پشنهاد میدم برید آپادانا. یا اینکه از نظر سطح علمی حافظ بالاتره؟ کدومه؟
در مورد ساری که دفترچه نوشته ساریان هم خوابگاه میده هم غذا. ولی روزبهان فقط خوابگاه میده. غذا رو میشه جور کرد اما همینم میتونه از مشکلات کم کنه. حالا نمیشه با اطمینان گفت که چون ارشد داره حتماً سطحشم بهتر باشه :w19:. شایدم حق با تو باشه

دوست عزیز من توی جو هر 2 تا دانشگاه بودم (حافظ و آپادانا)
اگه می خوای "معمار" بشی پس حافظ جای مناسبیه!
هم سطح علمیش بالاتره هم جو دانشجوییش هم رتبه های کمتری میگره
قبولی ارشد هم خیلی زیاد تر از بقیه دانشگاهها داره!
درست تحقیق کنین و شانس رو از دست ندین

The_Last_Samurai

عضو جدید
به نظر من اول طبری بابل بزن بعدش به ترتیب ساریان و روزبهان
ساریان هم خوابگاه میده هم غذا اما روزبهان فقط خوابگاه میده. تازه سپیده خانوم بعد از مشاوره ای که با آقای سعیدی پور کردن گفتن بین ساریان و بابل اول ساریان رو بزنین ;)
آخه ساریان یه سایت هم نداره...ولی روزبهان ظاهرا فقط یه ساختمونه بزرگه..قشنگم هست..
طبری از ساریان و روزبهان مگه بهتره؟؟صنعتی مازندران چی؟؟این و بعد کدوم یکی از این دانشگاه ها بزنم بزنم؟؟

ragbarg

عضو جدید
با اینکه کلی با دوست و آشنا و دوست خوابگاه رفته و نرفته و دانشجوی قزوین و بابل و خانواده و پارسه و بچه های باشگاه و ... مشورت کردم و برام استخاره کردن و .... ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم قزوین رو اول بزنم یا آمل، چون دوتاش رو هم قبول میشم به احتمال زیاد
دوستم که قزوین میخونه میگفت دانشگاهمون بد نیست نسبت به دانشگاهای دیگه قزوین مخصوصا معماریش، از یه طرفم میگفت استادامون به درد نمیخورن زیاد
اون یکی دوستم که بابل درس میخونه میگفت دانشگاه آمل خیلی توپه اگه بتونی با چند نفر دیگه زندگی کنی، از یه طرفم رفت آمدش سخته که علاوه بر اینکه دورتره باید دو سه بار ماشین عوض کنیولی در عوض دانشگاه خیلی خوبیه، البته استاداش رو نمیدونم، در ضمن محیطشم یکم نا مناسبه
قزوین هم همش باید تو راه رفت و آمد بود هر روز 5 -6 ساعت صرف رفت و آمد میشه، دیگه کی به بقیه کارامون برسیم...اونم کارای ما که هر روز پروژه و ماکت داریم:cry:
آخه خداییش خودتون قضاوت کنید وقتی آدم یه دانشگاه مثل آمل رو میبینه و مجبوره تو یه
آپارتمان کوثر با یه حیاط 200 300 متری درس بخونه از درس خوندن زده میشه
بخدا دهن بین نیستم که هرکی هرچی میگه گوش بدم، اگه تجربه خوابگاه موندن رو داشتم و میدونستم میتونم 2سال زندگی کردن با چند نفر غریبه رو تحمل کنم یا نه اصلا تو انتخابم تردید نداشتم، ولی تجربه ندارم:cry:

شك نكن كه زندگي تو خوابگاه اون هم با اين خوابگاهايي كه واقعا امكانات محدودي دارن اونم واسه دانشگاه غيرانتفاعي كار اسوني نيست وقتي كه ميتوني قزوين قبول شي و كنار خانوادت باشي چرا خوابگاه . توي خونه اتاقت رو داري غذات حاضر لباسات تر تميز شسته شده اتوشده،
اما تو خوابگاه واسه حموم واسه ظرف شستن واسه آشپزي و ... بايد نوبت بگيري
به نظر من خوابگاه در صورتي قابل تحمل ميشه كه هيچ راه ديگري جز انتخابش نداشته باشي
تازه يك سري از خوابگاه ها قوانين خاص خودشون رو دارن مثلا ساعت و حتي روزهاي محدود واسه رفت و آمد. از همه سخت تر پروژه بردن آوردنشه كه تو راه ماكتت با خاك يكسان ميشه:w25:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شك نكن كه زندگي تو خوابگاه اون هم با اين خوابگاهايي كه واقعا امكانات محدودي دارن اونم واسه دانشگاه غيرانتفاعي كار اسوني نيست وقتي كه ميتوني قزوين قبول شي و كنار خانوادت باشي چرا خوابگاه . توي خونه اتاقت رو داري غذات حاضر لباسات تر تميز شسته شده اتوشده،
اما تو خوابگاه واسه حموم واسه ظرف شستن واسه آشپزي و ... بايد نوبت بگيري
به نظر من خوابگاه در صورتي قابل تحمل ميشه كه هيچ راه ديگري جز انتخابش نداشته باشي
تازه يك سري از خوابگاه ها قوانين خاص خودشون رو دارن مثلا ساعت و حتي روزهاي محدود واسه رفت و آمد. از همه سخت تر پروژه بردن آوردنشه كه تو راه ماكتت با خاك يكسان ميشه:w25:
اینو خوب اومدی

ragbarg

عضو جدید
البته دوستاني كه قراره برن شهر ديگه و خوابگاه برداشت بد نكنند همون طور كه گفتم اگر مجبور باشي و راه ديگه نداشته باشي چون كارشناسي هست ارزششو داره و تحملش آسون تر ميشه ولي وقتي انتخابي داشته باشي كه بتونه شمارو در شهر خوتون پذيرش كنه اونوقت واقعا خوابگاه رفتن ارزششو نداره

Ali Render

کاربر بیش فعال
آخه خداییش خودتون قضاوت کنید وقتی آدم یه دانشگاه مثل آمل رو میبینه و مجبوره تو یه آپارتمان کوثر با یه حیاط 200 300 متری درس بخونه از درس خوندن زده میشه

سلام"اخه اینکه اگه قزوین بری هر روز که نمیری هفته ای 3 روز خوبه دیگه 4 روزم تهرانی"به همه کاراتم میرسی مثلا"ساعت5.30 حرکت میکنی 7.5 هم به uni میرسی برگشتنم آخرش 7-8 تهرانی خیلی خوبه"من دوره کاردانیمو بگم اشکت در میآد:biggrin::cry:"
اتفاقا این که برای من اینطوره محیط uni کوچیک باشه کارات سریع تر انجام میشه"اما دانشگاه های بزرگ خوب معایب و محاسن خودشونو دارن....
ولی قزوین از نظر رفت و آمد و uni میگم عالیه.همین

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم بهترین انتخابو بکنی ولی چی شد از اون سقف قبولی ای که قول داده بودی برامون بذاری خبری نشد؟

دوست عزیز من توی جو هر 2 تا دانشگاه بودم (حافظ و آپادانا)
اگه می خوای "معمار" بشی پس حافظ جای مناسبیه!
هم سطح علمیش بالاتره هم جو دانشجوییش هم رتبه های کمتری میگره
قبولی ارشد هم خیلی زیاد تر از بقیه دانشگاهها داره!
درست تحقیق کنین و شانس رو از دست ندین
از لطفتون ممنون :w27:
آخه ساریان یه سایت هم نداره...ولی روزبهان ظاهرا فقط یه ساختمونه بزرگه..قشنگم هست..
طبری از ساریان و روزبهان مگه بهتره؟؟صنعتی مازندران چی؟؟این و بعد کدوم یکی از این دانشگاه ها بزنم بزنم؟؟
آره روزبهانم خوبه اینکه بزرگتره تنها به خاطر کارشناسی نیست بلکه ارشدم تو اون ساختمون هست پس چرا بزرگ نباشه؟ اما ساریان دردسرش کمتره ولی اینکه سایتش کجاست خبر ندارم!. شایدم یه جای مجزا از ساختمون اصلی باشه
آره این طور که شواهد نشون میده طبری سطح علمیش بالاتره. آره اتفاقا بعد طبری بهتره صنعتی مازندرانو بزنی چون تقریباً تو یه سطحن.
پس اول طبری دوم صنعتی. در مورد ساریانو روزبهان من ساریانو پیشنهاد میکنم اما در این مورد خود مختاری:w01:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا