راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahmood321

عضو جدید
سلام..ممنون.شما چطورین؟
بومی بودن فقط در شبانه تاثیر داره که دانشگاههایی که شبانه میگیرن 60 تا 80 درصد رو بومی میگیرن..بطوریکه پارسال یکی با رتبه 950 بومیه قمه شبانه قم قبول میشه .و یکی با رتبه280 از تهران شبانه قم قبول نمیشه
ولی روزانه ها و غیر انتفایی ها بومی گیزینی نداره
ارشد کلا چه روزانه چه شبانه چه غیرانتفایی بومی گیزینی نداره(اینم از ارشد)
ممنونم ازشما اگرشما جای من بودید باشرایط من با این اطلاعاتی که دارید درمورد واحدهای دانشگاهی واحدهای دانشگاهی را چطور تنظیم میکردید مثلا من چون بومی قزوینم و غیرانتفاعی های قزوین را زدم که نمی دونم که کدومش ازهمه بهتره غیردهخداوشهرهای دیگه که چون بیشتردوستان ازجمله شما شمال کشور راتوصیه میکنیددرکل اگرمی خواستید انتخابهای بعدی رابزنید چطوری انتخاب میکردیدیک مسئله من چون اصلیت همدانی هستم هم درنظربگیریداونجا فامیل زیاد دارم وبه قزوین هم نزدیکه
من فقط بخاطراین زیاد سوال میکنم ازدوستان وشما بخاطراینکه یک جمع بندی کنم

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
های بر و بکس :lol:
گود مرنینگ :lol:
قضیه این زلزله که میگین چیه ؟

سلام
دیشب مثل اینکه مازندران ( نمیدونم کجاش) زلزله اومده.
ندا که نوشهره میگه ما لرزیدیم.
فرزاد میگه گلستانم لرزیده.

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها ديگه الان موقعشه كه دانشگاهها رو براساس هيت علمي و فضاي دانشگاهي مقايسه كنيم.
مثلا هيت علمي دانشگاه طبري بابل از نظر هيت علمي از دانشگاه شمال آمل قوي تره،ولي خوب از نظر
فضاي آموزش قابل مقايسه با دانشگاه شمال نيست.كسايي كه اطلاعت دارن لطفا راهنمايي كنن .
پيشنهاد مي كنم از دانشگاه هاي قزوين شروع كنيم،براي شروع من دانشگاه هاي قزوين رو ليست ميكنم،
بچه هايي كه اطلاعات دارن و اگر آشنايي توي اين شهر دارن كمك كنن اونا رو از نظر هيت علمي مرتب كنن
فكر كنم اينجوري آقا محمود هم از نگراني در بيان
1- مؤسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا – قزوين
2- مؤسسه غيرانتفاعي كوثر- قزوين
3- مؤسسه غيرانتفاعي مولانا - آبيك قزوين
4- مؤسسه غيرانتفاعي ميرعماد - قزوين

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم ازشما اگرشما جای من بودید باشرایط من با این اطلاعاتی که دارید درمورد واحدهای دانشگاهی واحدهای دانشگاهی را چطور تنظیم میکردید مثلا من چون بومی قزوینم و غیرانتفاعی های قزوین را زدم که نمی دونم که کدومش ازهمه بهتره غیردهخداوشهرهای دیگه که چون بیشتردوستان ازجمله شما شمال کشور راتوصیه میکنیددرکل اگرمی خواستید انتخابهای بعدی رابزنید چطوری انتخاب میکردیدیک مسئله من چون اصلیت همدانی هستم هم درنظربگیریداونجا فامیل زیاد دارم وبه قزوین هم نزدیکه
من فقط بخاطراین زیاد سوال میکنم ازدوستان وشما بخاطراینکه یک جمع بندی کنم
خوب اگه جای شما بودم اول 4 تا قزوین..بعد همدان..بعد رشت .بعد لاهیجان . بعدم دانشگاه ها مازندران رو میزدم..بعدشم میزدم دانشگاههای گرگان
موفق باشید

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...
میشه 1کی به من بگه قزوین کدوم بهتره؟؟؟؟الویتشون چجوریه؟؟
من 1200شدم که انگار دهخدا نمیارم ولی بقیه اش؟؟
میخوام بدونم کدومو تو الویت اصلیم بزارم...ممنون میشم ج بدید...
سلام
من فقط میدونم دهخدا از بقیه بهتره
دهخدا رو اولویت اولت قرار بده...ولی نمیتونم بگم 100 درصد دهخدا قبولی
ولی در کل قزوین قبولی

آخرین ویرایش:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی بچه ها برادر ما هم کنکور عمران شرکت کرده بود میخاد انتخاب شهر کنه ولی این کارت اعتباری که توش رمز ورود هست رو پیدا نمیکنه...باید چیکار کنه؟

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها برادر ما هم کنکور عمران شرکت کرده بود میخاد انتخاب شهر کنه ولی این کارت اعتباری که توش رمز ورود هست رو پیدا نمیکنه...باید چیکار کنه؟

سلام با اطلاعات دیگه نمیشه وارد شد؟ یعنی اطلاعات شناسنامه ای؟

راستی از کی انتخاب شروع میشه؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی هست رتبه زیر 100آورده باشه؟؟اگه آره میشه درصداشو بگه؟ممنون میشم:gol::gol::gol:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
سلام آقا فرزاد
برادرتون کد رهگیری نداره؟
اگه داشته باشه احتمالا میتونه کاری کنه

The_Last_Samurai

عضو جدید
سلام.
دوستان به نظرتون با 3600 می تونم همدان قبول شم؟؟؟

رفقای عزیز فردا دیگه انتخابه شهره...لطفا راهنماییم کنید که با این رتبه بتونم بهترین جا رو انتخاب کنم.

من اول غیرانتفاعی های اصفهان رو می خوام بزنم بعد شیراز..
کسی می دونه تو شیراز کدوم از همه بهتره؟؟؟
تو شمال جاهایی هست که از شیراز سطح علمیه بالاتری داشته باشن؟؟به غیر از امل.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی هست رتبه زیر 100آورده باشه؟؟اگه آره میشه درصداشو بگه؟ممنون میشم:gol::gol::gol:

talim

عضو جدید
اگه کسی هست که از غیر انتفاعی های قزوین اطلاعاتی داره ازش خواهش میکنم ما رو هم 1 کمکی بکنه...
میخوام قزوین بزنم ولی نمیدونم بعد دهخدا کدومو بزنم....اگه کمک کنید ممنون میشم...

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..خوبی
تبریک میگم..از چیزی که بعد کنکور فکر میکردی بهتر شده;)
حالا کجارو میزنی؟
ممنون
راستش نمیدونم کجا ها رو بزنم
هنوز مشاوره نرفتم
خیلی مرددم
کوثر قزوین احتمالا قبول میشم ولی سطحش رو نمیدونم چطوریه
راستی شما تو یه پست در مورد انتخابای سال پیشتون گفته بودین که کجا ها قبول شدین و کجاها نشدین، مگه میشه چنتا دانشگاه قبول شد؟؟؟منظورتونو متوجه نشدم
میخواستم رشت رو بزنم که ترم اول و دوم خوابگاه نداره
ترم اولم که خونه گرفتن خیلی سخته چون کسی رو نمیشناسم
بلاخره قراره دو سال با چند نفر زندگی کنیم نمیشه نشناخته اعتماد کرد:cry:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام MEG"
آره خداروشکر بهش نمیآد رتبش خوب شده:biggrin:
یکی به داد ما برسه":cry:
شیطونه میگه برو برای سال 90 بخون":)
رتبه 1 میشما":redface:
اااااااا به من نمیاد؟؟؟
من قبل کنکور رو 3رقمی اونم زین 200 300 حساب کرده بودم
خودت که دیدی کنکور چجوری بودhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif تازه تو خودت اول از همه اومدی تو همه تاپیکا شکایتنامه نوشتی
از رتبم زیاد راضی نیستم چون خیلی زحمت کشیده بودم شب و روز فکرم کنکور بودhttp://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cry.gif
ولی خدارو شکر میکنم که بازم بلاخره زحمتام هدر نرفت و حداقل دستم تو انتخاب دانشگاه بازه تقریبا

talim

عضو جدید
ممنون
راستش نمیدونم کجا ها رو بزنم
هنوز مشاوره نرفتم
خیلی مرددم
کوثر قزوین احتمالا قبول میشم ولی سطحش رو نمیدونم چطوریه
راستی شما تو یه پست در مورد انتخابای سال پیشتون گفته بودین که کجا ها قبول شدین و کجاها نشدین، مگه میشه چنتا دانشگاه قبول شد؟؟؟منظورتونو متوجه نشدم
میخواستم رشت رو بزنم که ترم اول و دوم خوابگاه نداره
ترم اولم که خونه گرفتن خیلی سخته چون کسی رو نمیشناسم
بلاخره قراره دو سال با چند نفر زندگی کنیم نمیشه نشناخته اعتماد کرد:cry:

سلام....
میتونم بپرسم رتبه تون چند شده؟؟به نظرتون ارزش داره شهرستان خوابگاه بگیرید؟؟اونم شمال...
من خودم ترجیح میدم نزدیک باشم..فکر کنم با 1200قزوین بیارم...میخوام انرژیمو بزارم واسه ارشد..من خودم کاردانیم دولتی کرج بودم و میدونم سطحه قزوین از دانشگاه کاردانیم پایین تره ولی به نظره شما چاره ای هست؟؟؟من نظرم اینه کارشناسی رو فقط باید رد کرد...پس ترجیح میدم زیاد خودمو اذیت نکنم و این مدت واسه ارشد برنامه بریزم..البته من فقط همینجوری نظرمو گفتم و میدونم نظرات متفاوته..
شهرستان موندن واسه کارشناسی؟؟؟اونم غیر انتفاعی؟؟:surprised:

hamed behdad

عضو جدید
سلام....
میتونم بپرسم رتبه تون چند شده؟؟به نظرتون ارزش داره شهرستان خوابگاه بگیرید؟؟اونم شمال...
من خودم ترجیح میدم نزدیک باشم..فکر کنم با 1200قزوین بیارم...میخوام انرژیمو بزارم واسه ارشد..من خودم کاردانیم دولتی کرج بودم و میدونم سطحه قزوین از دانشگاه کاردانیم پایین تره ولی به نظره شما چاره ای هست؟؟؟من نظرم اینه کارشناسی رو فقط باید رد کرد...پس ترجیح میدم زیاد خودمو اذیت نکنم و این مدت واسه ارشد برنامه بریزم..البته من فقط همینجوری نظرمو گفتم و میدونم نظرات متفاوته..
شهرستان موندن واسه کارشناسی؟؟؟اونم غیر انتفاعی؟؟:surprised:
سلام
دوست عزیز ورودی چند کرج بودی؟

Gilavaa

عضو جدید
سلام به همه دوستای مهربوونم:gol:
رفتم مشاوره پیش مهندس یگانه گفت احتمال اینکه دهخدا قبول شی 50-50 :cry:
رتبم 1018:crying2:
نظر شما چیه؟جای امیدواری هست؟من کاردانیمو روزانه قزوین گرفتم :w10:

talim

عضو جدید
البته ببخشیدااا...
فقط نظرمو گفتم...شاید شهرستان برای شما بهتر باشه..
اینا حرفای دوستامه که شهرستان خوندن...میگن شهرستان اگه میخوای واسه ارشد بخونی باید تکی خوابگاه بگیری..
من چون نتونستم حقمو از کارشناسی بگیرم 1 کم دلم پره...میخوام ارشد رتبه بیارم و به امید خدا میارم..چون حداقل به اسکیسم امید دارم..میخوام فقط واسه تئوری وقت بزارم تا اگه خدا بخواد ساله دیگه حقمو بگیرم...انقد ترم4 کلاسامو پیچوندم تا بشینم بخونم..آخرشم...
ببخشید زیاد حرف زدم...دلم پره فقط...

Gilavaa

عضو جدید

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مهندس يگانه كجا مشاوره مي ده؟

talim

عضو جدید
من که 1200 شدم امید دارم تو به نظرم 80%قبولی...
ایشالا قبولی..پارسال دوستم با 1030قبول شد..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا