راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلـام جمیعا ...
چطورید کنکوری ها ؟؟؟؟
سعی کنید از این روزا لذت ببرید ... چون دانشگاه اصلا نمیشه لذت برد:D
همتون موفق باشید ...
کسی از اهل و عیال من خبر نداره ... خیلی وقته بی خبرم ازشون!!:razz:

morteza2010

عضو جدید
بیچراه من

بیچراه من

سلام به هم بچه من بیچاره این 2 ماه اخری مثل گاو عاشق دختر عمه خرتر از خودم شدم الان هم از صبح میشینم تا 7 غروب فقط تفکر غیر کتاب میکنم کتاب جلومه ولی فکر تو باغ همسایه است :cry:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :lol:
کسی احوال ما رو نمی پرسه چرا :D
بگو کسی نیست که بپرسه :w01:
آبگرمکن....اجاق گاز....لباسشویی....جاروبرقی....آهن پاره...خریداریم...:D

سلام ... :gol:
ببین اون مال قدیما بود که حالتو میپرسیدن... !
الان دیگه همسایه از همسایه خبر نداره چه برسه به هم باشگاهی از هم باشگاهی توی دنیای مجازی ....
زیاد رو آدمای این دنیای مجازی حساب باز نکن ... ;)

morteza2010

عضو جدید
اشراق بجنورد

اشراق بجنورد

با سلام به همه دوستان کنکور کارشناسی پارسال همین موقع منم کنکور داشتم و با رتبه 5000 اشراق بجنورد قبول شدم یه ترمی هم رفتم و لی انصراف دادم الانم دانشجوی دانشگاه آزادم می خواستم بگم دوستان سفت بچسبید که وقتی نمونده من اوایل خوب خوندم آخرا شل کردم مثل من نکنید فقط به فکر روزانه و شبانه باشید که غیر انتفاعی اصلا به درد نمیخوره
سلام دوستان کارشناسی ناپیوسته من دانشجوی کاردانی اشراق بجنورد بودم
بچه ها تو این دانشگاه همه کارکنان فامیل هم همستند
اول ترم میری تا شهریه پرداخت کنی :cry: خانم خراشای که لیسانس مامای داره میگه ... تومان میشه بعد اخر ترم که واسه دریافت کارت میری نه واسه من واسه همه میگه سیستم اشتباه کرده من نمی دونم سیستم همیشه چرا اشتباه صعودی میکنه و همیشه باید یه 50 تومن اضافه بشه بعدش برگه ای که او.ل ترم داده رو ازت میگیره کنارش اضافه رو باید بدی رو مینویسه
اینا به کنار یترم اول اقای نجفی نامی بود ریاصضی درس میداد اونم فامیل خودشون بود به خدا من که رشته ریاضی بودم حداقل مشتق جلوم بزاری بالا خره حل هرجور میشه ولی این اقای گلابی من از یه راهی حل کردم میگفت چون این روش من نیست پس اشتباه من گفتم کوپوت اعتماد به نفس
از برنامه کلاس هانگین که فاجعه
اصلا این طور بگم به مفت هیچیش نمی ارزه تازه باید اسمش بجنورده ولی کیلومتر 5 جاده یه روستا به نام ارکانه تو یه بیابان که نه خود دانشگاه فضای سبز داره نه اطرافش زمستان ها باد یا با ران افقی می وزه یعنی باد 180 درجه این که از این دیگه خودتان تصمیم بگیرید من خودم اگه تو روز نامه هم از من دعوت کنن بگن بیا مدرک بگیر کلاس هم نمی خوای بیای عمرا برم هنوز کچ کلاس هاش خشک نده دیگه هرچی بگم کم گفتم منم که رفتم به خاطر سربازی لعنتی بود بعدش که رفتم با خوذم گفتم سربازی به دانشگاه غیر انتفاعی بجنورد :cry: شرف داره ریسک نکنید درس بخوانید جای که میشناسین وحداقل یه جای مناسب قرار داشته باشه کلا پدر کسی که بره در میاد بای:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
:cry:

راستی امسال عمران شرکت کردم

آخرین ویرایش:

allameyememar

عضو جدید
خسته شديم

خسته شديم

كي ميشه از شر اين حواشي دانشكده هاي معماري خلاص شيم
بابا خسته شديم كه بس درس خونديم و درس مارو خوند :confused:
تا كي كار كنيم
تا كي به قيافه پر غرور اين دانشجو هاي از دماغ فيل افتاده نگاه كنيم :cool:

اي خدا يه خرده منطق به دانشجوهاي معماري عطا فرما

mojtaba memar

عضو جدید
[
-آیا تنها با خواندن جزوه های پارسه یا مدرسان موفقق میشم؟و کدومشون بهتره؟
سلام من مجتبی هستم پارسال رتبم 21 شد پارسال کلاسای پارسه رفتم و امسال هم کلاسهای آکادمی تخصصی معماری و الان رجایی میخونم. پیشنهاد می کنم کتاب حل تشریحی ازمونهای معماری -مهندس سعید سعیدی پور-انتشارات بیگی رو بگیری فصل اولش کلی توضیح در مورد منابع اصلی اهمیتشون آنالیز کنکور و... داره .کاملا توجیع میشی. اگه تهران هستی می تونی بری جلسات مشاوره رایگان تو آکادمی تخصصی معماری (تلفنش:88202034 - 88202033 ) و سایتش www.memarico.com .
موفق باشی

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
سلام من مجتبی هستم پارسال رتبم 21 شد پارسال کلاسای پارسه رفتم و امسال هم کلاسهای آکادمی تخصصی معماری و الان رجایی میخونم. پیشنهاد می کنم کتاب حل تشریحی ازمونهای معماری -مهندس سعید سعیدی پور-انتشارات بیگی رو بگیری فصل اولش کلی توضیح در مورد منابع اصلی اهمیتشون آنالیز کنکور و... داره .کاملا توجیع میشی. اگه تهران هستی می تونی بری جلسات مشاوره رایگان تو آکادمی تخصصی معماری (تلفنش:88202034 - 88202033 ) و سایتش www.memarico.com .
موفق باشی

شما مطمئنی که اونجا فقط کلاس می رفتی ؟ دایی ، عمویی ، پسر خاله ایی چیزی...............!!

allameyememar

عضو جدید
[
موفق باشی

سلام ، اگه منظورتون كارداني به كارشناسيه به نظر من اصلا كلاس نمي خواد :)، من خودم 87 رتبه 1 شدم، البته نه اينكه كلاس خوب نباشه ولي به جاي خرج و هزينه كلاسا ميشه كتاب خريد كه هم تو كنكور به درد بخوره و هم بعدا بشه ازشون استفاده كرد
;) ;)

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به همه هستن که:w14:
سلام
خوبین کنکوریای عزیز
خواستم یه سلام و خسته نباشید بهتون بگم و یه توصیم دارم که استرس بیخیال شین و مطمئن باشین اونقد ارزش نداره که به خاطرش استرس بکشین
موفق باشین.
سلام فرید جان
راست میگه فرید استرس نداشته باشین.از تجربیات این آقا فرید میتونین استفاده کنید با رتبه ای که فرید داشت حرفشو گوش کنین:victory:
سلـام جمیعا ...
چطورید کنکوری ها ؟؟؟؟
سعی کنید از این روزا لذت ببرید ... چون دانشگاه اصلا نمیشه لذت برد:D
همتون موفق باشید ...
کسی از اهل و عیال من خبر نداره ... خیلی وقته بی خبرم ازشون!!:razz:
ای بابا ببین مادر که نباشه خانواده متلاشی میشن.آق سامان راست میگه.الان استرس کنکور بعد اینقدر میریم سنجش که تا تو اینترنت اکسپلوره میزنین snjesh.orgکه تا کلیک میکنین e گریون میبینن:w04:بعدم تا مرحله دوم هزار جور ساک برای شهرای مختلف میبندین.یه روز اردبیل و یه روزم زابل:lol:
بعدم که به قول آق سامان (کسی رو حرف آقاش حرف نمیزنه که:love:) تازه اول بدبختیاست.استرش پروژه که هزار جور تحویل داره بعد نمره ها و....
سلام :lol:
کسی احوال ما رو نمی پرسه چرا :D
بگو کسی نیست که بپرسه :w01:
آبگرمکن....اجاق گاز....لباسشویی....جاروبرقی....آهن پاره...خریداریم...:D
ها ها سیناا وای چند وقته کل کل نکردم.آهان داشتم مراحل بدبختیو میگفتم
یا مثل منو از الک سنجش میفتین پایین و گیر azmoon.com:twisted:میفتین.دیگه استرستون کمتره بجای چک کردن هر روز سایت جیب باباتونو چک میکنین:dبعدم میرین ثبت نام ترجیحا تهنا برین:surprised: و شهریرو یواش یواش وقتی بابا داره تلویزیون نگاه میکنه با یه لیوان آب قند و قرص قلب بگین:whistle::weirdsmiley:
آما اول هر ترم هم میتونین مثل سینا آگهی آبگرمکن... بزنین:cowboy::lol:
منم که دیر آدم میرم یه جا دیگرو برای کاسبی پیدا میکنم البته به تهمتای سینا برای شغل شریف من گوش ندین
الان دیگه همسایه از همسایه خبر نداره چه برسه به هم باشگاهی از هم باشگاهی توی دنیای مجازی ....
سلاام آبجی
آبجیی این پسر ما از دست رفت از دخترمون خبر نداری؟

نکته :خوب هر کی فکر کرد من چرتو پرت میگم به nصفحه قبل مراجعه کنه
اما استرس نداشته باشین
فوقش مثل سجاد میاین پیش خودمون اما قبلش بیاین نکات ایمنیو بگم بهتون
راستی از عماد چه خبر؟مژگان1و2؟

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
[

ای بابا ببین مادر که نباشه خانواده متلاشی میشن.آق سامان راست میگه.الان استرس کنکور بعد اینقدر میریم سنجش که تا تو اینترنت اکسپلوره میزنین snjesh.orgکه تا کلیک میکنین e گریون میبینن:w04:بعدم تا مرحله دوم هزار جور ساک برای شهرای مختلف میبندین.یه روز اردبیل و یه روزم زابل:lol:
بعدم که به قول آق سامان (کسی رو حرف آقاش حرف نمیزنه که:love:) تازه اول بدبختیاست.استرش پروژه که هزار جور تحویل داره بعد نمره ها و....

فدای خانوم با فهم و کمالات خودم بشم من ...:redface::gol:
این بچه هامونم که ناباب بار اومدن هر کدوم رفتن سی زندگی خودشون ....یه سراغی هم از این مامان بابای پیرشون نمیگیرن:razz:
هی روزگار !! یه زمونی اینجا چه برو بیایی داشتا ...:(:crying:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[

این بچه هامونم که ناباب بار اومدن هر کدوم رفتن سی زندگی خودشون ....یه سراغی هم از این مامان بابای پیرشون نمیگیرن:razz:

به به همه هستن که:w14:

سلام فرید جان
راست میگه فرید استرس نداشته باشین.از تجربیات این آقا فرید میتونین استفاده کنید با رتبه ای که فرید داشت حرفشو گوش کنین

ای بابا ببین مادر که نباشه خانواده متلاشی میشن.آق سامان راست میگه.الان استرس کنکور بعد اینقدر میریم سنجش که تا تو اینترنت اکسپلوره میزنین snjesh.orgکه تا کلیک میکنین e گریون میبینن:w04:بعدم تا مرحله دوم هزار جور ساک برای شهرای مختلف میبندین.یه روز اردبیل و یه روزم زابل
بعدم که به قول آق سامان (کسی رو حرف آقاش حرف نمیزنه که) تازه اول بدبختیاست.استرش پروژه که هزار جور تحویل داره بعد نمره ها و....

یا مثل منو از الک سنجش میفتین پایین و گیر azmoon.comمیفتین.دیگه استرستون کمتره بجای چک کردن هر روز سایت جیب باباتونو چک میکنینعدم میرین ثبت نام ترجیحا تهنا برین و شهریرو یواش یواش وقتی بابا داره تلویزیون نگاه میکنه با یه لیوان آب قند و قرص قلب بگین
آما اول هر ترم هم میتونین مثل سینا آگهی آبگرمکن... بزنین:lol:نم که دیر آدم میرم یه جا دیگرو برای کاسبی پیدا میکنم البته به تهمتای سینا برای شغل شریف من گوش ندین

سلاام آبجی
آبجیی این پسر ما از دست رفت از دخترمون خبر نداری؟

نکته :خوب هر کی فکر کرد من چرتو پرت میگم به nصفحه قبل مراجعه کنه
اما استرس نداشته باشین
فوقش مثل سجاد میاین پیش خودمون اما قبلش بیاین نکات ایمنیو بگم بهتون
راستی از عماد چه خبر؟مژگان1و2؟

سلام بر همگیییییییییی

چه خبر الناز خانم؟یادی از فقیر فقرا کردین:smile:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
[

ای آق سامان ما آمدیم درس بخونیم که بچمون بابا مامانش مهندس بشن بچه هامون از دست رفتن ولی همش زیر سر این دوست ناباب فرزاد سیناست:w39::w25:
سلام بر همگیییییییییی

چه خبر الناز خانم؟یادی از فقیر فقرا کردین:smile:
سلاام به پسر جان
کجایی مادر نگرانت شدیم
خواهش شرمنده نکن.کامپیوترم یعنی خدابیامرز لپ تابم عمرشوداده به شما تا اینیکی زندست و ترم مهر شروع نشده در خدمتم آخه ترم دیگه 44 :w25:واحد دارم:w27:
سلام الناز جونمممممممممممممممممممم
فرزاد جون.سمانه خانم عزیز،فرید گل،آقا سینای گل و همه:w30::w30::w30::w30:
قربون مژگان خودم برم
خوبی گلم؟:w36:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ میبینم که از کنکوریای امسال هیشکی نیس:w05:
پارسال شلوغ تر بودااا
امسالیا استرس که ندارین؟؟؟
من که اصلا ندارم:w01::w18:

شما همتون کارشنهسی قبول شدین؟
خوش به حالتون من که پشت کنکوریم.
البته شرکت نکردم آخه خدا آذر ماه امسال بهم یه دختر نازنازی داده که الان حدود هشت ماهشه
نمیدونم با این اوضاع میتونم کنکور بعدی رو شرکت کنم یا نه؟

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای آق سامان ما آمدیم درس بخونیم که بچمون بابا مامانش مهندس بشن بچه هامون از دست رفتن ولی همش زیر سر این دوست ناباب فرزاد سیناست:w39::w25:

الان فزراد 100 تا مثه سینا رو تا میکنه میذاره تو جیبش ...
از دخترمون که خبری نیست ...
خواهرم هم فکر کنم با اون پسره فرار کردن ....
همه زندگیمون از هم پاشید ...:crying:
سلاام به پسر جان
کجایی مادر نگرانت شدیم
خواهش شرمنده نکن.کامپیوترم یعنی خدابیامرز لپ تابم عمرشوداده به شما تا اینیکی زندست و ترم مهر شروع نشده در خدمتم آخه ترم دیگه 44 :w25:واحد دارم:w27:

این فرزاد یه گوش مالی حسابی لازم داره ...
با احساسات من بازی میکنه بچه پرروووو ....:exclaim:
خانوم اون کمربند منو بیار این پسرو یه گوشمالی حسابی بدم که دیگه به باباش دروغ نگه:razz:

قربون مژگان خودم برم
خوبی گلم؟:w36:

سلام مژگان جووون ... خوفی؟؟؟؟

mojtaba memar

عضو جدید
سلام من مجتبی هستم رتبه 21 کنکور پارسال. الان رجایی درس می خونم. پیشنهاد می کنم فقط کتاب حل تشریحی کاردانی به کارشناسی معماری -مهندس سعیدسعیدی پور -انتشارات بیگی رو بگیرید فصل اولش به طور کامل منابع و سرفصل ها رو نوشته. با عرض معذرت کتابهایی که دوستان گفتند غلط های زیادی داره. مهندس سعیدسعیدی پور مشاوره رایگان هم در تهران دارند به www.memarico.com مراجه کنید یا با 88202034 - 88202033 تماس بگیرید. آرزوی موفقیت براتون دارم.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا مثل منو از الک سنجش میفتین پایین و گیر azmoon.com:twisted:میفتین.دیگه استرستون کمتره بجای چک کردن هر روز سایت جیب باباتونو چک میکنین:dبعدم میرین ثبت نام ترجیحا تهنا برین:surprised: و شهریرو یواش یواش وقتی بابا داره تلویزیون نگاه میکنه با یه لیوان آب قند و قرص قلب بگین:whistle::weirdsmiley:
آما اول هر ترم هم میتونین مثل سینا آگهی آبگرمکن... بزنین:cowboy::lol:
منم که دیر آدم میرم یه جا دیگرو برای کاسبی پیدا میکنم البته به تهمتای سینا برای شغل شریف من گوش ندین
سلام به مشتری شماره ی یک کنکور(چه سراسری چه آزاد چه علمی کاربردی ، پیام نور و غیره و ذالک....) :lol:
امسال رو هم کنکور اسم نوشتی ؟ :D
دوستانی که امسال کنکور دارن اگه مشکلی از کنکور های سالهای گذشته دارن از الناز بپرسین...ایشون از سال 61 تا الان همه ی کنکور ها رو به عِینه سره جلسه بودن و از نزدیک شاهد همه ی سوالات بوده اند و هستند....:lol:
ساختمون جدید سازمان سنجش رو دارن با پول الناز میسازن که 30 ساله مشتریشونه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif
اینم کل کله تخریب کننده.جواب بده تا کنکورت امسال هم خراب شه :D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مویا جان(آیکن یه دسته گُل)
دوری و دوستی همیشه بهتر جواب میده ها :lol: (بعد از یه مدت که بگذره بهت آقا میگن):D
سال دیگه خودم رو آماده میکنم بهم لقب سِر رو بدیا :lol:
راستی اصفهان درس میخوندی دیگه؟

• Like
واکنش ها: MEG

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ میبینم که از کنکوریای امسال هیشکی نیس:w05:
پارسال شلوغ تر بودااا
امسالیا استرس که ندارین؟؟؟
من که اصلا ندارم:w01::w18:
پس الناز اینجا بوقه ؟ :D
مگه میشه دختر استرس نداشته باشه.اونم واسه کنکور ؟:surprised:
من که باور نمیکنم:neutral:
خواب نداری این روزا.استرس که قربونش برم :lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما همتون کارشنهسی قبول شدین؟
خوش به حالتون من که پشت کنکوریم.
البته شرکت نکردم آخه خدا آذر ماه امسال بهم یه دختر نازنازی داده که الان حدود هشت ماهشه
نمیدونم با این اوضاع میتونم کنکور بعدی رو شرکت کنم یا نه؟
سلام.ببخشید شما پدرتون آرشیتکته ؟
آذر ماه امسال که هنوز نیمده که !؟؟!؟! :surprised::surprised::surprised:
الان تازه تو مردادیم
<شوخی>;)

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مرسی منم خوبم :lol:
جونه سحر چی میکشی که از اینجور چیزا حرف میزنی ؟ :lol:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوستان..خسته نباشید..
آزمون چطور بود؟ شنیدم خیلی سخت بوده!!
هنوزم تو همین تاپیک در موردش بحث میکنید دیگه؟ اشتباه که نیومدم!!! :lol:
سینا تو هنوز اینجایی؟ پروژه دوستت چی شد؟!:whistle:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
به به همه بچه های پارسال جمعشون جمعه..فکر کنم فقط من نبودم;)
سلام به همه دوستای گلم :gol::w36:

یادش بخیر پارسال چه روزایی داشتیم اینجا :crying2:

هرکس دوست داره میتونه بهم بگه بی معرفت!!!! :whistle: خودم قبول دارم بی معرفتم!! :thumbsdown:

Ali Render

کاربر بیش فعال
لعنت به این آزمون(89)

لعنت به این آزمون(89)

سلام"من که امروز کنکور داشتم البته به نظرم کنکور که نبود مزخرف بود.میخوام به همتون بگم که منه نوعی که 100 روز به صورت مفید روزی بالای 10 ساعت مطالعه کردم از ابن آزمون که امروز دادم ناراضی ام ایرد از من نیست چون وقتی برید سئوالاتشو ببینید متوجه میشید که بالای80 درصد (به نظر من) طراحی سئوالات از روی هیچ جزوه ای نبود من اصلا فکرشو نمی کردم واقعا لعنت به این طراحان سئوال خیلی خیلی دوست داشتم از این بدتر ناسزا بگم ولی جایز نیستش واقعا سئوالا طوری بود که همش اطلاعات عمومی بود مثلا آقای کوروش فرزامی که فوت کردن یع سئوال دادن که نمای سردر دانشگاه تهران چه مفهومی میده؟ حالا این خوب بود سئوالا البته شاید میشه گفت چند تاش آسون بود ولی بیشترشون باید اطلاعات عمومی جواب میدادی.ما هم رفته بودیم کتاب های مدرسان رو چند تای دیگه که حوصله شو ندارن بگم رو می خوندیم.واقعا حق مون نبود که این همع جزوه و تست مطالعه کنیم و آخرشم این بشه.یعنی اون کسی که اصلا درس نخونده بود با منی که خونده بودم تفاوتی نبود .ولی بر عکس در سهای عمومی ادبیات و اندیشش آسون بود یه چیز دیگه وقتتم خیلی خیلی کم بود من که زبان رو نزدم و وقتنو روی یکی دوتا سئوال ریاضی کذاشتم و تا آخر تستها هم نگاه کردم و زدم(کاش که نمیزدم) وقت تموم شد اون سئوالاتی رو که علامت گذاشتم و مرور کنم نرسیدم.فقط بلدن امنیت کنکورو بالا ببرن همین راستی سئوالات امسال هم در چند نوع ABCD طراحی کردن.اینا گفتم که کنکور شانسیه همین"

Ali Render

کاربر بیش فعال
لعنت به این آزمون(89)

لعنت به این آزمون(89)

سلام"من که امروز کنکور داشتم البته به نظرم کنکور که نبود مزخرف بود.میخوام به همتون بگم که منه نوعی که 100 روز به صورت مفید روزی بالای 10 ساعت مطالعه کردم از ابن آزمون که امروز دادم ناراضی ام ایرد از من نیست چون وقتی برید سئوالاتشو ببینید متوجه میشید که بالای80 درصد (به نظر من) طراحی سئوالات از روی هیچ جزوه ای نبود من اصلا فکرشو نمی کردم واقعا لعنت به این طراحان سئوال خیلی خیلی دوست داشتم از این بدتر ناسزا بگم ولی جایز نیستش واقعا سئوالا طوری بود که همش اطلاعات عمومی بود مثلا آقای کوروش فرزامی که فوت کردن یع سئوال دادن که نمای سردر دانشگاه تهران چه مفهومی میده؟ حالا این خوب بود سئوالا البته شاید میشه گفت چند تاش آسون بود ولی بیشترشون باید اطلاعات عمومی جواب میدادی.ما هم رفته بودیم کتاب های مدرسان رو چند تای دیگه که حوصله شو ندارن بگم رو می خوندیم.واقعا حق مون نبود که این همع جزوه و تست مطالعه کنیم و آخرشم این بشه.یعنی اون کسی که اصلا درس نخونده بود با منی که خونده بودم تفاوتی نبود .ولی بر عکس در سهای عمومی ادبیات و اندیشش آسون بود یه چیز دیگه وقتتم خیلی خیلی کم بود من که زبان رو نزدم و وقتنو روی یکی دوتا سئوال ریاضی کذاشتم و تا آخر تستها هم نگاه کردم و زدم(کاش که نمیزدم) وقت تموم شد اون سئوالاتی رو که علامت گذاشتم و مرور کنم نرسیدم.فقط بلدن امنیت کنکورو بالا ببرن همین راستی سئوالات امسال هم در چند نوع ABCD طراحی کردن.اینا گفتم که کنکور شانسیه همین"

abbasbostaniasl

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همگي دوستان اينا درصداي تقريبيه منن:
معارف 60 الي 80 درصد
ادبيات 30 الي 40 درصد
زبان 60 الي 80 درصد
رياضي 5 درصد!!! اونم سوال آخريه !!!
فن حدود 40 درصد
مباني 50 الي 70 درصد
چطوره؟از جايي در ميام به نظرتون؟

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی دلم میخواد بدونم طراح سوالای امسال کی بوده و چی تو سرش میگذشته که این سوالا رو طرح کرده!!!!!!!
من تقریبا همه ی کتابای مدرسانو تست سعیدی پور و چندتا کتابای دیگه رو خوندم ولی همه زحمتام هدر شد
تا همین صبح مطمئن بودم رتبم زیر 200 میشه ولی....
هر فکری میکردم به جز اینکه با همچین سوالایی روبرو شم
هنوز تو شوک موندم
نمیدونم این واقعا کنکور بود یا آزمون تیزهوشان!!!!
وقتم که واسه 160 تا سوال 165 دیقه بود که حسابی کم اومد
نفر جلوییم که رشتش قبلا ریاضی بود میگفت ریاضی خوب میزنم ولی اونم نتونسته بود خوب بزنه
کلی وقت فقط سر زبان حروم شد با اون درک مطلباشون که دومیش شبیه طومار بود
ریاضیاشم که... 3تا زدم یکیش غلطه
سوالایی رو هم که شک داشتم آخر میخواستم بزنم پاسخنامه هارو جمع کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا