راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال نو مبارک

سال نو مبارک

سلام بچه ها :smile:

خوبین ؟

سال نو مبارک :w23:

ایـــــــشالله که سال خوبی همراه با موفقیت و سلامتی داشته باشید. :gol:

ایـــــــشالله که این سال همه اش خوشی باشه واسه اتون ؛ و یه عالمه شیرینی و شکلات بخورید توی این سال !:gol:(البته مواظب دندوناتونم باشید :lol: )

ایـــــــشالله که هر چی که دوست دارین خدا توی این سال بهتون بده . :gol:

.

.

.

با یک عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــمــــــــــه آرزوهای خوب خوب :w30:

تعطیلات خوش بگذره دوستای خوب من :w17:

این گلها هم عیدی من به شما ....

hossein_88

عضو جدید
اوشاقلار سلام! هامینیزین بایرامنیز قوتلو اولسون!
اگه بتونین درباره پروژه های زیر کمکی کنین خیلی ممنون می شم! یه هفته دیگه دانشگاه ها باز می شه خیلی عقب افتادم خیلی! به هر جا هم می رم به بن بست می خورم! اگه پروژه ای چیزی دارین بی نصیب نزارین.
1 - طراحی معماری ---------- نقشه های یک هنرستان معماری خارجی
2- عناصر و جزئیات ----------- مصالح نوین در معماری
3- انسان طبیعت ممعماری - هر پروژه ای که باشه
کممممممممممممممممممممممممک

rommanc

عضو جدید
اگه بتونین درباره پروژه های زیر کمکی کنین خیلی ممنون می شم! یه هفته دیگه دانشگاه ها باز می شه خیلی عقب افتادم خیلی! به هر جا هم می رم به بن بست می خورم! اگه پروژه ای چیزی دارین بی نصیب نزارین.

سلام
به اینجا یه سر بزن.کارتو راه میندازه...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=22411&page=136

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز سال نوی شماهم مبارک
من یه مقدار عکس دانشکده و مدرسه معماری همراه پلان دارم خارجکیه بدردت میخوره به میلت بفرستم
در مورد انسان طبیعت قرار شد از دوستم بگیرم اگه گرفتم اونم میفرستم
شما لطف کنین ایمیلتون رو بگین تا من بفرستم

moya_memar

عضو جدید

سلام.
در مورد انسان طبیعت پروژه دارم مال خودم تخت جمشید بود اما یه مجموعه از کل پروژه های بچه های کلاس دارم.البته پاورپوینت هستن اگه هر کدوم رو خواستی بعد تعطیلات کاملش رو می تونم گیر بیارم.
اگه خواستین بگید تا لیست پروژه هارو بذارم.

*vania*

عضو جدید
:que:سلام بچه ها
خوش بحال بعضیا، تا کمک میخوان همه کمک میکنن!!!:surprised: (شوخی می کنم، میدونم اینجا هر کی کاری از دستش بر بیاد برا دیگران انجام میده):D
راستی دوستای گلم، من برا طرح (3)، 2 تا کتابخونه میخوام البته باید پرسپکتیو خارجی اش مشخص باشه آخه باید تحلیل شکلی کنیم، اگه کسی همچین تصویری (با اسم کتابخونه اش) داشته باشه ممنون میشم کمکم کنه. ممنون:gol:
خوش باشید

moya_memar

عضو جدید
:que:سلام بچه ها
خوش بحال بعضیا، تا کمک میخوان همه کمک میکنن!!!:surprised: (شوخی می کنم، میدونم اینجا هر کی کاری از دستش بر بیاد برا دیگران انجام میده):D
راستی دوستای گلم، من برا طرح (3)، 2 تا کتابخونه میخوام البته باید پرسپکتیو خارجی اش مشخص باشه آخه باید تحلیل شکلی کنیم، اگه کسی همچین تصویری (با اسم کتابخونه اش) داشته باشه ممنون میشم کمکم کنه. ممنون:gol:
خوش باشید
سلام وانیا جون.
خودم ندارم اما موضوع طرح یکی از گروهامون کتابخونه است اما الان به بچه هاشون دسترسی ندارم .واسه بعد از تعطیلات می تونم بپرسم.اگه داشتن حتما خبرات می کنم.

kind killer

عضو جدید
با تجربه ها کمک کنن

با تجربه ها کمک کنن

سلام به همه . تاپیکی ایجاد شده به نام قدم به قدم تا مرداد 89 اونجا بچه هایی که امسال کنکور کاردانی به کارشناسی معماری دارن جمع شدن و نیاز به راهنمایی و کمک شما باتجربه ها دارن , شماهایی که خرتون از پل گذشته !
لطفا به این تاپیک سری بزنید و ما رو از تجربه های خودتون بی دریغ نفرمایید .
مرسی

آخرین ویرایش:

hossein_88

عضو جدید
سلام.
در مورد انسان طبیعت پروژه دارم مال خودم تخت جمشید بود اما یه مجموعه از کل پروژه های بچه های کلاس دارم.البته پاورپوینت هستن اگه هر کدوم رو خواستی بعد تعطیلات کاملش رو می تونم گیر بیارم.

بچه ها تو رو خدا اگه دیر جواب محبت تونو می دم ببخشین! من واقعا گرفتارم. نمی دونم این ترم سرم چی بیاد!
اگه زحمت تون نمی شه لیست پروژه ها رو برام بزارین و درباره تخت جمشید هم یه کم توضیحات بدین! ضمنا پروژه های ما هم پاورپوینتی هستش!
miyanali@gamil.com

hossein_88

عضو جدید
سلام دوست عزیز سال نوی شماهم مبارک
من یه مقدار عکس دانشکده و مدرسه معماری همراه پلان دارم خارجکیه بدردت میخوره به میلت بفرستم
در مورد انسان طبیعت قرار شد از دوستم بگیرم اگه گرفتم اونم میفرستم
شما لطف کنین ایمیلتون رو بگین تا من بفرستم

من موندم که جواب محبت هاتون رو چه جوری بدم! واقعا لطف خواهید کرد اگر این مدرسه معماری رو برام بفرستین از همین الان منتظر می مونم!راستی موضوع انشان طبیعت معماری دوستتون چیه؟
اینم ایمیل من miyanali@gamail.com

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه . تاپیکی ایجاد شده به نام قدم به قدم تا مرداد 89 اونجا بچه هایی که امسال کنکور کاردانی به کارشناسی معماری دارن جمع شدن و نیاز به راهنمایی و کمک شما باتجربه ها دارن , شماهایی که خرتون از پل گذشته !
لطفا به این تاپیک سری بزنید و ما رو از تجربه های خودتون بی دریغ نفرمایید .
مرسی
ما در خدمتیم دوست عزیز:gol:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)سلام بچه ها اميدوارم همتون دانشگاه قبول شيد امسال;););) راستي دنبال كلاس نريد خودتون بخونيد قبول ميشيد پولتون الكي خرج نكنيد:);)
راستی دایی فرهاد چه خبر از سعیدی پور:D

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تو رو خدا اگه دیر جواب محبت تونو می دم ببخشین! من واقعا گرفتارم. نمی دونم این ترم سرم چی بیاد!
اگه زحمت تون نمی شه لیست پروژه ها رو برام بزارین و درباره تخت جمشید هم یه کم توضیحات بدین! ضمنا پروژه های ما هم پاورپوینتی هستش!
miyanali@gamil.com

من موندم که جواب محبت هاتون رو چه جوری بدم! واقعا لطف خواهید کرد اگر این مدرسه معماری رو برام بفرستین از همین الان منتظر می مونم!راستی موضوع انشان طبیعت معماری دوستتون چیه؟
اینم ایمیل من miyanali@gamail.com

دوست عزیز دستت درد نکنه درباره پروژه عناصر جزئیات هم یه راهنمایی می کنی؟

دوست عزیز من براتون دانشکده معماری رو فرستادم.ولی در مورد انسان طبیعت نمیدونم موضوعش چیه مثل اینکه چند تایی داره.منم تا یه هفته دیگه لازمش دارم ولی هنوز از دوستم نگرفتم هر وقت گرفتم براتون ارسال میکنم و خبر میدم
موفق باشین

THE SECRET

عضو جدید
سلام به همه بچه های باحال معماری!:w36::w02:
من یه پشت کنکوریم و عااااااااشق معماری!:w40::w42:
انتخاب اول آزادم هم معماری تهران جنوب بود.البته تا حدودی هم دارم تلاشمو میکنم. به نظرتون قبول میشم؟!
اهدای امید=اهدای زندگی
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم:w17::w12:

hossein_88

عضو جدید
دوست عزیز من براتون دانشکده معماری رو فرستادم.ولی در مورد انسان طبیعت نمیدونم موضوعش چیه مثل اینکه چند تایی داره.منم تا یه هفته دیگه لازمش دارم ولی هنوز از دوستم نگرفتم هر وقت گرفتم براتون ارسال میکنم و خبر میدم
موفق باشین

دوست عزیز یکبار دیگر ایمیل را چک کنید من هنوز دریافت نکرده ام.
Miyanali@Gmail.com

تانرا

عضو جدید
دوست عزیز

دوست عزیز

تلاش = موفقیت

مهم اینکه خودت بدونی واقعا تلاش کردی اون وقت حتما موفق میشی :)

*vania*

عضو جدید
سلام وانیا جون.
خودم ندارم اما موضوع طرح یکی از گروهامون کتابخونه است اما الان به بچه هاشون دسترسی ندارم .واسه بعد از تعطیلات می تونم بپرسم.اگه داشتن حتما خبرات می کنم.

moya جان خیلی ازت ممنونم
لطف میکنی، فقط سعی کن اگه ممکن باشه زودتر برام بفرستی، ممنون
اینم ایمیلم winter_girl_h@yahoo.com

moya_memar

عضو جدید
miyanali@gamil.com

سلام.ببخش دیر جواب دادم.
اینا موضوعات هستن:
انحطاط در معماری
خانه ایرانی
مسجد
معماری و موسیقی
مصر باستان
اسطوره در معماری
رنگ
آب در معماری
عجایب معماری
آتش در معماری
باغ سازی جهانی
نور در معماری
ریاضیات در معماری
طبیعت در معماری
تخت جمشید..............خلاصه تاریخ هخامنشی وکلا در مورد تخت جمشید و معماری اون هستش و.....

JUSTGILDA

عضو جدید
سلام.
:(هیشکی منو دوست نداره میشه واسه emailمنم عکس از دانشکده معماری بزاری لطفا
justgilda@yahoo.com

mouli

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من دانشجوی ترم آخر کارشناس ناپیوسته معماری هستم برای این ترم طرح نهایی ( پایان نامه ) دارم می خواستم نظـــــــر دوستان رو در مورد موضوع موزه زرتشت بدونم

با تشکر.

mregold60

عضو جدید
سلام بچه ها.

کسی نقشه پلان چیزی در مورد طراحی دبیرستان شبانه روزی ایرانی یا خارجی سراغ نداره؟

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بر و بچه هاي تيم بِرلَندhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif
ما نيميايم خوش ميگذره ها ....:D
بهارتون سبز...:gol:
ضوابط و مقررات مدارس رو دارين ؟
جديد و مرتب باشه....چون تو باشگاه ديدم ولي يه كم پراكنده هست...
اون فايل هاي تو سايت نوسازي مدارس هم هست رو دارم....يه فايل word مرتب شده كه مطالب اضافي نداشته باشه لازم دارم پيليز

royal_13sep

عضو جدید
سلام مهندس جونا خوبین؟:w30:
بچه ها برای کاردانی به کارشناسی معماری جزوه های پارسه بهتره یا مدرسان شریف؟
تورو خدا بگین خیلی مهمه:w20::w05:

free88

کاربر فعال
سلام بچه ها در مورد پانسيون براي دانشجويان معماري چيزي داريد؟؟؟;);)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا