راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه با رکمک خواستم هاااااااااااااااااااااااااااا
این استادم خیلی رو من حساب باز میکنه امروز زنگ زدم بهش میگه برای سمینارت :eek:آماده ای؟:surprised:
من میخواستم 1 تحقیق کوچولو اونم تو رودروایستی با استاد بدم حالا گیر کردم:crying::twisted:
کمککککککککککککک
سمیناااااااااااار:weirdsmiley::w10:
اثر معماری در جهانگردی
یا معماری در جانگردی:cry:

bsbs14741

عضو جدید
توجه

بچه ها خواهشمندم از همتون همه اونایی که این پیغامو می خونن،5 مین وقت بذارید و به این آدرس برید و یه درخواست بدید واسه پیگیری تکمیل ظرفیت!اگه تعداد نفرات زیاد باشه رسیدگی می کنن.این لطف رو بکنید و جمعیتی رو از نگرانی و امید و نا امیدی و چشم انتظاری و بدبختی در بیارید:crying2:

http://www.iribnews.ir/
سمت راست
قسمت پیشنهاد و سوژه کلیک کنید.یه صفحه باز میشه اونجا تایپ کنید

مرسی.لطفا توجه کنید به این پیغام:gol::crying2::w27:
سلام منم به آدرسی که دادی رفتم وپیشنهاد دادم ولی هیچ کس بفکرمانیست

arman.joon

عضو جدید
من یه با رکمک خواستم هاااااااااااااااااااااااااااا
این استادم خیلی رو من حساب باز میکنه امروز زنگ زدم بهش میگه برای سمینارت :eek:آماده ای؟:surprised:
من میخواستم 1 تحقیق کوچولو اونم تو رودروایستی با استاد بدم حالا گیر کردم:crying::twisted:
کمککککککککککککک
سمیناااااااااااار:weirdsmiley::w10:
اثر معماری در جهانگردی
یا معماری در جانگردی:cry:
اخه مگه مجبوری؟

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دارم میرما یکی تحویل بگیره :surprised:..................رفتما:cry::eek:

سلام زر ناز جون.. خوش اومدی به باشگاه..

الناز راست میگه ها.. اینجا از اوناش نداریم...

خب موقعی میومدی که بچه ها چراغشون روشن باشه دیگه... خب..:king:

.

free88

کاربر فعال
سلام بچه ها كسي نميدونه كه چند درصد تخصصي براي قبول شدن در دانشگاه كافي از بچه هاي دانشگاه ازاد سال قبل كسي خبر نداره:cry::(

rommanc

عضو جدید
سلام
دوستان من یه پیشنهادی دارم
کسایی که کنکور ازاد دادن البته هر کس که دوست داره تعداد زده های درست و غلط درساشو بگه البته یه چیزه حدودی وتقریبی میشه چون الان جواب درست سوالارو نمیدونیم با این کار میفهمیم که بقیه چطوری به سوالا جواب دادن و یه چیزی دستمون میاد که قبول میشیم یانه
من خودم الان دقیق نمیدونم در اولین فرصت نگاه میکنم میذارم

rommanc

عضو جدید
سلام بچه ها شما نمی دونید جواب آزاد تقریبا کی میاد؟پارسال کی اومد؟مرسی:cry::crying:

سلام پارسال 7بهمن اومده امسال احتمالا اخرای دی میاد
خدا رحم کنه چطور صبر کنیم تا اون موقع ای خدااااااااااااااااااااا همه قبول شیم

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها شما نمی دونید جواب آزاد تقریبا کی میاد؟پارسال کی اومد؟مرسی:cry::crying:

rommanc راست میگه..اولش پارسال اعلام کردن 8 بهمن.. بعد یه دفعه غافلگیرمون کردن جوابا 7 بهمن اومد..

سلام بچه ها كسي نميدونه كه چند درصد تخصصي براي قبول شدن در دانشگاه كافي از بچه هاي دانشگاه ازاد سال قبل كسي خبر نداره:cry::(

تخصصی ها حدود 40 درصد قبولی..

free88

کاربر فعال
rommanc راست میگه..اولش پارسال اعلام کردن 8 بهمن.. بعد یه دفعه غافلگیرمون کردن جوابا 7 بهمن اومد..

تخصصی ها حدود 40 درصد قبولی..
شما پارسال چقدر زدي كجا من امسال ميدونم كه هردو را بالاي 35 ميزنم وشايد بالاي 40از اينكه پاسخ دادي ممنون من فومن زدم

توجه

بچه ها خواهشمندم از همتون همه اونایی که این پیغامو می خونن،5 مین وقت بذارید و به این آدرس برید و یه درخواست بدید واسه پیگیری تکمیل ظرفیت!اگه تعداد نفرات زیاد باشه رسیدگی می کنن.این لطف رو بکنید و جمعیتی رو از نگرانی و امید و نا امیدی و چشم انتظاری و بدبختی در بیارید:crying2:

http://www.iribnews.ir/
سمت راست
قسمت پیشنهاد و سوژه کلیک کنید.یه صفحه باز میشه اونجا تایپ کنید

مرسی.لطفا توجه کنید به این پیغام:gol:

منم رفتم پیشنهادم رو نوشتم. از بقیه بروبچ هم خواهش میکنم این کارو به خاطر هم باشگاهیاشون انجام بدن.

raz1367

کاربر فعال
عدم وجود تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 88 و اعتراض داوطلبان به سازمان سنجش

عدم وجود تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 88 و اعتراض داوطلبان به سازمان سنجش

با توجه به عدم وجود تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1388 و عدم اطلاع رسانی صحیح سازمان سنجش ، عده زیادی از داوطلبان با روابط عمومی و سیستم پاسخگوی اینترنتی این سازمان تماس گرفته و جویای زمان دقیق اعلام تکمیل ظرفیت کنکور امسال شدند. مسئولین مربوطه نیز برای این سوال تکراری فقط یک جواب داشتند : " در صورت اعلام نياز دانشگاهها و موسسات آموزش عالي اطلاعات لازم در اين خصوص متعاقبا از طريق سايت سازمان و هفته نامه پيک سنجش در اختيار داوطلبان قرار خواهد گرفت ". به دنبال این جواب بعضی از داوطلبان با دانشگاههای مختلف تماس گرفتند و جویای این شدند که آیا درخواستی جهت پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت به سازمان سنجش ارسال شده است ؟ که پاسخ اکثر دانشگاهها مثبت بود.

پس از آن یکی از دانشجویان با ایجاد یک وب سایت ، بستر ارسال شکایت نامه ایی علیه سازمان سنجش فراهم آورد. داوطلبان آزمون امسال میتوانند به مراجعه به این سایت شکایت خود را از سازمان سنجش نسبت به طراحی سوالات ، اعلام نتایج ، اعلام نکردن کلید سوالات و اعلام نکردن نتیجه قطعی تکمیل ظرفیت در کنکور کارشناسی ناپیوسته 88 اعلام نمایند.

ورود به سایت ذکر شده

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز سینا قهر کرد

باز سینا قهر کرد

سلام بچه ها
من 2 روز اینترتنم قطع بود :surprised:
ای وای باز اینجا یکی قهر کرد !!!! :crying2:
سینا جان شرمنده اگه میدونستیم جنبشو نداری باهات شوخی نمیکردیم:razz:
بر گرد. این تاپیک بدون نمکای تو فروغی نداره :lol: دیگه باهات شوخی نمیکنیم.
اصلا" شوخی ممنوع:redface:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من 2 روز اینترتنم قطع بود :surprised:
ای وای باز اینجا یکی قهر کرد !!!! :crying2:
سینا جان شرمنده اگه میدونستیم جنبشو نداری باهات شوخی نمیکردیم:razz:
بر گرد. این تاپیک بدون نمکای تو فروغی نداره :lol: دیگه باهات شوخی نمیکنیم.
اصلا" شوخی ممنوع:redface:
نه عزیزم سینام آشتیه
میاد
الان کنکور داده رفته 13 بدر

*vania*

عضو جدید
سلام دوستای خوبم
چقدر دلم برای این تاپیک و برو بچه هاش و روزای بعد کنکور تنگ شده بود، اما پست ها رو که میخوندم انگار هیشکی یاد ما نبود :(
راستی سینا چه جمله جالبی نوشته، بذا من کاملش کنم درس چیز خوبیه اما تو ایران آدمو از همه چیز میندازه... از زندگی از شوق و علاقه و ........... منکه از سراج و این استاد طرحمون که فوق العاده آدمه مزخرفیه حالم داره بهم مبخوره البته بقیه استاداش بعضیا خوبن بعضی هاشون هم قابل تحمل
خوش بحال اونایی که روزانه و شبانه میخونن حتی اونایی که میخوان آزاد برن

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
چقدر دلم برای این تاپیک و برو بچه هاش و روزای بعد کنکور تنگ شده بود، اما پست ها رو که میخوندم انگار هیشکی یاد ما نبود :(
راستی سینا چه جمله جالبی نوشته، بذا من کاملش کنم درس چیز خوبیه اما تو ایران آدمو از همه چیز میندازه... از زندگی از شوق و علاقه و ........... منکه از سراج و این استاد طرحمون که فوق العاده آدمه مزخرفیه حالم داره بهم مبخوره البته بقیه استاداش بعضیا خوبن بعضی هاشون هم قابل تحمل

سلام دوست عزیز ما به فکر شما بودیم.وخوشحالم که بازم اومدین:gol:

V.architect

عضو جدید
سلام

سلام

بچه ها من امروز سنجش بودم در مورد تکمیل پرسیدم اون طرف با طلبکاری جواب داد به ما مربوط نیست(یعنی ما هویجیم)گفت که باید وزیر تایید بکنه که فکر کنم با این وضعیت اعتراضات دانشجویی امسال تکمیل بپیچه.....
خوش باشید بچه ها:gol:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
سلام عزیزم
این چه حرفیه؟
اینجا جای همتون خالیه
دوست منم سراج قبول شده راضی نیست.اما ایشاا.. تمام میشه اینم.میرین برای ارشد.

sinasignal

عضو جدید
دیروز با یکی از دوستام سر این سوال بحث داشتیم

گزینه هاش دقیقا یادمون نبود ...
یکی لطف کنه چهار گزینه این سوال رو برام بزاره

:gol::gol::gol::gol:

D.ARCH

عضو جدید

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم این تست مال ساله ۷۶ بوده،من تو دروس تخصصی مدرسان پیداش کردم اما احساس می‌کنم گزینه‌ها با گزینه‌های آزاد متفاوت بود !!!

sinasignal

عضو جدید
دوست عزیز اگه اشتباه نکنم این تست مال ساله ۷۶ بوده،من تو دروس تخصصی مدرسان پیداش کردم اما احساس می‌کنم گزینه‌ها با گزینه‌های آزاد متفاوت بود !!!
نمیدونم. در حال حاضر به تستهای سال های قبل دسترسی ندارم . ولی منم فکر نکنم که همون گزینه ها باشه

بهر حال ممنون;)

sinasignal

عضو جدید
یکی از دوستان میگفت که بچه های این فروم در مورد سوال "محل قرار گیری سنگ بزرگ در دیوار" نوشته ان "قسمت تحتانی" در حالی که باید گوشه دیوار باشه:razz: (من خودمم قسمت تحتانی رو زدم البته منبعی واسه حرفم نداشتم و فقط به مشاهداتم اکتفا کردم)

و همچنین سوال "نوع طاق چغازنیبل" رو ذکر کرده اید قوسی در حالی که گهواره ای درسته و....
:warn:

free88

کاربر فعال
شكلي كه كشيدي غلطه اخرشو ميگم صاف نبود من يادم نيست ولي ازبين گزينه 4و1 يكي درست بود درمورد سنگ گوشه وطاق گهواره اي هم بعضي سوالات دانشگاه ازاد غلطه;)

rommanc

عضو جدید
سلام کسی به پیشنهاد من لبیک نگفت؟؟؟؟
بگین دیگه خواهشا من اول از خودم شروع میکنم ولی به شرطی که شما هم بگید ماله من که خیلی بی ریخته میترسم بگم اصلا اینجوری که زدم قبولم یا نه من فقط به این امید دارم که کنکور واسه همه اینجوری بوده باشه من همه امیدم ریاضی بود ولی وقتی اون سوالارو دیدم کپ کردم وای خدا
بسم اا.
فن 19 درست- 2 غلط
مبان وتاریخ16 درست 1غلط
زبان فک کنم 40 یا 50 درصد
ادبیات 3-4 تازدم
معارف 40-50 درصد شایدم کمتر
ریاضی 3 تا زدم
اینو بگم که اینا حدودیه وممکن کم یا زیاد بشه البته کم میشه ولی زیاد نه
بچه ها به نظرتون قبول میشم با این درصدا؟ خواهشا شما هم حدودی درصداتونو بذارین ببینیم وضعیت بقیه چطوریه

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما پارسال چقدر زدي كجا من امسال ميدونم كه هردو را بالاي 35 ميزنم وشايد بالاي 40از اينكه پاسخ دادي ممنون من فومن زدم

مبانی 6/33 درصد ــ فن ساختمانی 7/23 درصد...پارسال شهر بابک قبول شدم ولی واسه دوریش نرفتم..

خونمون کیش .. اینجا کارشناسی ناپیوسته نداره... قشم امسال اولین سالیه که میاره..
ولی من زدم بندر عباس..

شكلي كه كشيدي غلطه اخرشو ميگم صاف نبود من يادم نيست ولي ازبين گزينه 4و1 يكي درست بود درمورد سنگ گوشه وطاق گهواره اي هم بعضي سوالات دانشگاه ازاد غلطه;)

من زدم گزینه یک..

خدا کنه این دوتا سوالا رو حذف کنن..

free88

کاربر فعال
:)
سلام کسی به پیشنهاد من لبیک نگفت؟؟؟؟
بگین دیگه خواهشا من اول از خودم شروع میکنم ولی به شرطی که شما هم بگید ماله من که خیلی بی ریخته میترسم بگم اصلا اینجوری که زدم قبولم یا نه من فقط به این امید دارم که کنکور واسه همه اینجوری بوده باشه من همه امیدم ریاضی بود ولی وقتی اون سوالارو دیدم کپ کردم وای خدا
بسم اا.
فن 19 درست- 2 غلط
مبان وتاریخ16 درست 1غلط
زبان فک کنم 40 یا 50 درصد
ادبیات 3-4 تازدم
معارف 40-50 درصد شایدم کمتر
ریاضی 3 تا زدم
اینو بگم که اینا حدودیه وممکن کم یا زیاد بشه البته کم میشه ولی زیاد نه
بچه ها به نظرتون قبول میشم با این درصدا؟ خواهشا شما هم حدودی درصداتونو بذارین ببینیم وضعیت بقیه چطوریه
سلام من نميدونم شما كجا زديد ولي خودم حدود31فن حدود38مباني 19 معارف و17ادبيات رياضي 1واطمينان دارم هر دو تخصصي را بالاي 35 ومعارف بالاي 25وادبيات بالاي 20 زدم اينها نهايتش بود مي تونه بهتر از اين بشه انتخاب من فومن چالوس زنجان وتراز هاي شهرهاي شمالي خيلي زياده نمي دونم قبول شم

royasaz

عضو جدید
salam

salam

:)سلام بچه هایی که کنکور ارشد رو دادین امیدوارم همتون قبول شین.میشه منابعی که بر ارشد معماری خوبه برامون معرفی کنین.ممنون میشم از لطفتون

sinasignal

عضو جدید
منظورت این قسمته:؟

ولی من مطمئنم که این شکلی بود. دقیق یادمه

من زدم گزینه یک..

خدا کنه این دوتا سوالا رو حذف کنن..

چرا حذف کنن؟ . یعنی بنظرت گزینه ها غلط بودن؟(چون منم در مورد این سوال همچین احساسی داشتم
ولی سوال سه نمای شکل بعدی، که کاملا درست بود و میشد گزینه 2 میخوای تا پرسپکتیو اون سه نما رو بکشم که قابل درک تر بشه)

بهر حال من گزینه های این سوال رو میخواستم اگه کسی لطف کنه و کامل یادش بود برام بزاردش:gol:

free88

کاربر فعال
قسمت اخرش مثلثي هميشه دانشگاه ازاد سوال غلط ميده عادتشه:)قسمت اخرش يك برامدگي كوچك داشت:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا