راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dading

عضو جدید
میدونی تا حالا چندتا سوال جواب ندادی؟
1.کجا میخونی
2.اواتارت عکس خودته یا نه(کار دارم که اینو میپرسم)
3..........
4........
5......

dading

عضو جدید
من فرانکفورت المان که میشه سمنان ایران .ازاد یا سراسری میخونی؟واسه من غیر انتفاعی

nushin67

عضو جدید
اهان واسه این پرسیدم که از شما عذر خواهی کنم بابت حرفی که زدم چشاتونو میگم فکر نمیکردم عکس خودتون باشه شرمنده الان اون پست رو هم پاک میکنم
نه بابا خوب شد به فکر عوض کردن افتادم...........;)

dading

عضو جدید
حالا یکم بحث رو معماریش بکنیم. این ترم طراحی معماری 1 داری؟پروژت چیه؟فقط قبلش بگو میای تو تیم این سوالو سریع جواب بده الان که دیگه دارودسته سینا بریزن باشگاه.بیا تو تیم ما خوش میگذره مطمئن باش

nushin67

عضو جدید
حالا یکم بحث رو معماریش بکنیم. این ترم طراحی معماری 1 داری؟پروژت چیه؟فقط قبلش بگو میای تو تیم این سوالو سریع جواب بده الان که دیگه دارودسته سینا بریزن باشگاه.بیا تو تیم ما خوش میگذره مطمئن باش
چه مزیتی داره تیم شما اصلا چرا گروه بندی میشین؟ پایانه حمل ونقل و گالری

dading

عضو جدید
چه مزیتی داره تیم شما اصلا چرا گروه بندی میشین؟ پایانه حمل ونقل و گالری
حالا شما بیا گروه ما
گروه بندی از این قراره که 2 تا گروه هستیم هر کس تو هر گروهی که هست به نمایندگی از گروه یه پست میده حالا در مورده هرچی که فکر کنی از معماری گرفته تا .... بعد ما به اون پست مهلت میدیم مثلا 1 روز یا 2 روز هر پستی که بیشتر تنکس گرفت اون گروه برنده هست که جایزشم بعدا تعیین میکنیم.

nushin67

عضو جدید
حالا شما بیا گروه ما
گروه بندی از این قراره که 2 تا گروه هستیم هر کس تو هر گروهی که هست به نمایندگی از گروه یه پست میده حالا در مورده هرچی که فکر کنی از معماری گرفته تا .... بعد ما به اون پست مهلت میدیم مثلا 1 روز یا 2 روز هر پستی که بیشتر تنکس گرفت اون گروه برنده هست که جایزشم بعدا تعیین میکنیم.
حله...............

*vania*

عضو جدید
سلام بچه ها، همگی خسته نباشید... چه اونایی که میخونن برا کنکور چه اونایی کارشناسی میخونن...
بچه ها فرآیند و روشهای معماری تون روچه موضوعی بحث میکنه؟ ازتون چی خواستن؟؟؟؟؟؟
این استاد ما که پدرمون رو درآورده برا درس 2 واحدی هر جلسه هزارتا کار میخواد!!!!!!!!!!! :mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا