راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سجاد، فرهاد، ندا، فرید و خیلی از بچه های دیگه خیلی نا مردن خیلیییییییییییییییییییییییی ، دیگه مهندس شدن دیگه...
راستی نکنه سجاد تو زاهدان قاطی قاچاقچی ها شده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه اینجا صفایی نداره منم دیگه نمیام اینهمه هم خواهش تمنا کردم یکی کمکم کنه موندم تو شهر غریب بی سر پناه! کسی به دادم نرسید!

mavi جان به خدا شرمنده ام..من این چند روز خیلی درگیر دانشگاه بودم..بخدا همین هفته اولی کلی کار دادن :cry:
ولی باور کن من حداقل روزی یکبارو سر میزنم ..بابا کلی خاطره داریم مگه میشه فراموش کرد اینجارو...بقیه هم حتما بخاطر اینکه رفتن شهر دیگه به اینترنت دسترسی نداشتن..

-NEDA-

کاربر بیش فعال
ندا جون این ترم یه استاد برا ما آوردن به اسم خانم روحانی.میگن دکتره:)!خودشم به بچه ها گفته شریعتی درس میدم.یه سوال بپرس ببین چجوریه(کلاساش.نمره دادنش.پروژه هاش و...)ببینیم میشه این ترم باهاش کلاس برداشت یا نه:que:!مررررررررررررسی گلم:gol::redface:

FCH جان فعلا استادا رو زیاد نمیشناسم ولی چشم عزیزم حتما یه آمار میگیرم بهت خبر میدم ;)

• Like
واکنش ها: FCH

*vania*

عضو جدید
یه سوال از بچه های گل این تاپیک
کارشناسی ناپیوسته معماری رو میشه باا هر مدرک کاردانی شرکت کرد ؟ یعنی رشته تحضیل در کاردانی مهمه واسه کنکور کارشناسی ؟

آره میتونی فقط باید دروس اونارو بخونی واسه کنکور.... موفق باشی

*vania*

عضو جدید
ریال یا تومان یا دلار:confused:
پارتی و پرونده پزشکی اینجا تعطیله
توی 3 سال یکی اونم با جا به جایی با یه رشتهی دیگه
سرپرست خانواده شده بوده چون باباش فوت شده در حین تحصیل
تازه اول هم قبول نکردن خواسته انصراف بده که جا به جاش میکنن
اینجا اگه انتقالی بدن که همه میخوان در برن از این...

یکی پیدا بشه با من جا به جا بشه
من حق انتقالیش رو میدم

مژگان جان من نمیدونم این کار شدنی باشه یا نه اما دوست من ساری قبول شده اما نمیره البته بگم چون ظرفیت خوابگاه تکمیل شده بود نرفت وگرنه بلیط هم گرفته بود، تو بپرس ببین اگه میشه برو جای اون شمال صفا کن برا خودت :smile:

نسرين20009

عضو جدید
از خودم شروع کنم
من از 29 آبان ماه شروع کردم بعد تا عید کتابای مرجع و ریاضی خوندم
کتابتی مرجعی که خوندم اینا بودن

1-اجزا ساختما کباری
2- دتیل ساختما کباری
3-سبک شناسی معماری پیرنیا
4-معماری اسلامی پیرنیا
5-نقشه کشی ساختمان (مهارت فنی درجه 1 و2 ) جرجانی
6- معماری جهان ابراهیم زارعی
7- تنظیم شرایط محیطی ساسان مرادی
8-معماری معاصر غرب این خیلی مهمه ولی من نخوندم
9-رنگ ایتن
10- رسم فنی و پرسپکتیو موسوی
11-رسم فنی سعیدسعیدی پور
12-کتابای فنی حرفه ای بسسسسسسسسسسسیار مهمممممممممممممممممممممممم
13-برا ریاضیم مدرسان شریف که کتاب عالی هستش و من جاهایی از اونو که نخوندم امسال از اون سوال اومد بر عکس سالهای گذشته
بعد عید تعطیلات
بعد عید
1-خلاصه این کتابای بالایی
2- کتابای پارسه
3-برا عمومی هام گسترش علوم پایه بسیار علین به شرطی که درست بخونیشون
4-کتاب تست برا درس های اختصاصی 1-مدرسان شریف 2-تست ذاکر و یگانه 3-مجموعه تست های معماری گسترش علوم پایه
نکته : آزمونای پارسه تو برنامه ریزی بعد عیدم خیلی به من کمک کرد و همیشه سعی کردم به پارسه برم جلو

و یه جملم بگم که توکل به خدا یادتون نره و فقط به هدفتون فکر کنین و مطمین باشین اگه بیخوابی نکشین و زحمت نکشین غیر ممکن موفق بشین

راستی رتبه منم 90 شد تو این ازمون
انشالا که موفق باشین.
خيلي .......... ممنون رفيق اميدوارم موفق باشي در ضمن از كجا ؟

mavi memar

عضو جدید
mavi جان به خدا شرمنده ام..من این چند روز خیلی درگیر دانشگاه بودم..بخدا همین هفته اولی کلی کار دادن :cry:
ولی باور کن من حداقل روزی یکبارو سر میزنم ..بابا کلی خاطره داریم مگه میشه فراموش کرد اینجارو...بقیه هم حتما بخاطر اینکه رفتن شهر دیگه به اینترنت دسترسی نداشتن..
سلام خوبی؟
چند روز پیش یه سر رفتم تاپیک ارشد دیدم هستن از بچه ها که اونجا تلپ شدن مخصوصا فرید و فک کنم FCH !!!!!!!!!!! گفتم نکنه اینا از حالا راه و مرامشون رو از ما جدا کردن! Seti jun هم بود البته اون حق داره امسال میتونه کنکور بده برا ارشد.
شاید به قول تو دو سه روز دیگه این بلای بی اینترنتی سر منم بیاد:( به هر حال موفق باشی، ( باشیم:D) معماریه دیگه، از جلسه اول تا یه ماه اول ترم بعد باید کار کنیم کار کار کار!
راستی من رفتم سبلان گفتن از 60نفری که قبول شدن 40 نفر ثبت نام کردن با این حساب سبلان تکمیل ظرفیت میزنه؟؟؟؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
م

ممنون فرزاد جان
آخه یکی از مسیولای اینجا میگفت امسال هر کی قبول میشده قبول کردن
تکمیل نیست امسال
به خاطر دانشگاه های اینجوری :hate:چون همه فرار میکنن
سال قبل هم همه توی تکمیل رفتن از لامرد
حالا واقعا تکمیل نیست؟؟؟؟؟:eek:
تورو خدا یه خبری بگیرین تا من زندم:w22:
سلام مژي
غلط كرده اون مرده...:D:D
اگه كه عملي بشه چه قانون مسخره اي ميشه.
من حدود 10 روز پيش رفتم بجنورد براي ثبت نام(100 نفر شبانه گرفت بجنورد امسال)يكي از مسعولين گفت كه ما نا آخر هفته از كسايي كه قبول شدن ثبت نام ميكنيم.به تعداد نفري كه ثبت نام نكردن تعدادشو ميفرستيم سنجش تا تو تكميل ظرفيت بگيريم.
از اين بابت خيالت راحت.
الان كجايي؟كلاسات شروع شده؟

موفق باشي
از اين سجاد.يونيك.ادرويت كسي خبر نداره.؟

memarekochak

عضو جدید
میشه بگی برنامه رو؟ گروه بندی کردن آره؟
من چون میخوام شنبه صبح بیام میخوام بدونم کلاسای اون روز کی شروع میشه فقط، ممنون;)
برنامه خيلي متفاوت مثله اينكه 4 گروه داريم يعني 4جور برنامه!!!بعضي ها بهتره بعضي بدتر بستگي داره كي ثبت نام كردي هركي زودتر ثبت نام كرد بهتره برنامش!!!!من از 8صبح شنبه كلاس دارم عناصر2 بعضي ها ساعت 11 دارن!!!!بعضي ها هم اصلا شنبه ندارن!!!

mavi memar

عضو جدید
برنامه خيلي متفاوت مثله اينكه 4 گروه داريم يعني 4جور برنامه!!!بعضي ها بهتره بعضي بدتر بستگي داره كي ثبت نام كردي هركي زودتر ثبت نام كرد بهتره برنامش!!!!من از 8صبح شنبه كلاس دارم عناصر2 بعضي ها ساعت 11 دارن!!!!بعضي ها هم اصلا شنبه ندارن!!!
ok مرسی عزیز من یکشنبه ثبت نام کردم یعنی روز دوم، اگه اینطوره مجبورم 5شنبه بیام!:(

mavi memar

عضو جدید

سلام مژي
من حدود 10 روز پيش رفتم بجنورد براي ثبت نام(100 نفر شبانه گرفت بجنورد امسال)يكي از مسعولين گفت كه ما نا آخر هفته از كسايي كه قبول شدن ثبت نام ميكنيم.به تعداد نفري كه ثبت نام نكردن تعدادشو ميفرستيم سنجش تا تو تكميل ظرفيت بگيريم.
از اين بابت خيالت راحت.

موفق باشي

[/quote]

جدی میگی؟! آخه سبلان امسال از 60 نفر قبولی 40 نفر اومدن ثبت نام کردن البته ظرفیتشو 40تا نوشته بود تو دفترچه پس دیگه امیدی نیست؟!:( 40 نفرش تکمیل شده مگه نه؟!!!!

farid_ghasemi

عضو جدید
سلام خوبین؟
من که اصلا خ.وب نیستم
امروز روز اول که رفتم کلاس عناصر 2تا پروژه پله داد گفت طراحی سازه کنین ئتیل بکشین دو هفته بعد بیارین منم حالا نمیدونم چیکار کنم خدایاااااااااااااااااااااا
راستی رتبه 1 دانشگاه تبریزه
آخرین رتبه قبولی 122
و با من 3تا اعضای باشگاه تو تبریزیم
البته اون دوتا یکم کم حرفن تو باشگاه ولی تو معماری حرف واسه گفتن زیاد دارن ماشالا
کلش افتادم تو یه جمع 3d va rando کار همه بلدن به جز من خدا به دادم برسه
کمکم کنینا

نگین123

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله farid_ghasemi http://www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
از خودم شروع کنم
من از 29 آبان ماه شروع کردم بعد تا عید کتابای مرجع و ریاضی خوندم
کتابتی مرجعی که خوندم اینا بودن

1-اجزا ساختما کباری
2- دتیل ساختما کباری
3-سبک شناسی معماری پیرنیا
4-معماری اسلامی پیرنیا
5-نقشه کشی ساختمان (مهارت فنی درجه 1 و2 ) جرجانی
6- معماری جهان ابراهیم زارعی
7- تنظیم شرایط محیطی ساسان مرادی
8-معماری معاصر غرب این خیلی مهمه ولی من نخوندم
9-رنگ ایتن
10- رسم فنی و پرسپکتیو موسوی
11-رسم فنی سعیدسعیدی پور
12-کتابای فنی حرفه ای بسسسسسسسسسسسیار مهممممممممممممممممممممممم م
13-برا ریاضیم مدرسان شریف که کتاب عالی هستش و من جاهایی از اونو که نخوندم امسال از اون سوال اومد بر عکس سالهای گذشته
بعد عید تعطیلات
بعد عید
1-خلاصه این کتابای بالایی
2- کتابای پارسه
3-برا عمومی هام گسترش علوم پایه بسیار علین به شرطی که درست بخونیشون
4-کتاب تست برا درس های اختصاصی 1-مدرسان شریف 2-تست ذاکر و یگانه 3-مجموعه تست های معماری گسترش علوم پایه
نکته : آزمونای پارسه تو برنامه ریزی بعد عیدم خیلی به من کمک کرد و همیشه سعی کردم به پارسه برم جلو

و یه جملم بگم که توکل به خدا یادتون نره و فقط به هدفتون فکر کنین و مطمین باشین اگه بیخوابی نکشین و زحمت نکشین غیر ممکن موفق بشین

راستی رتبه منم 90 شد تو این ازمون
انشالا که موفق باشین.

سلام
1 سوال ازتون داشته ام شما کلاس هم می رفتید یا فقط این کتابها را می خوندین
با خوندن این کتابها نیازی به کلاس هم هست؟

moji_arch

عضو جدید
مژگان خانم چرا اهواز روانتخاب نکردین؟:question:
اهواز هم دانشگاه بدی نیست.مخصوصا که شما اهل این شهر هم هستین.

اهواز هم زده بودم فرقي نميكرد كه
آخه اهواز تا 3000 و اندي ميگيره
اگه اونجا قبول ميشدم حتما شيراز قبول بودم
من بومي شيراز كنكور دادم:whistle:

مژگان جان من نمیدونم این کار شدنی باشه یا نه اما دوست من ساری قبول شده اما نمیره البته بگم چون ظرفیت خوابگاه تکمیل شده بود نرفت وگرنه بلیط هم گرفته بود، تو بپرس ببین اگه میشه برو جای اون شمال صفا کن برا خودت :smile:

دانشگاه لامرد نميخواد از دانشجو هاش كم بشه عزيزم
اگر ان دوستت بخواد بياد اينجا ثبت نام كنه شدنيه
خوابگاه هم داره :w05:

به هر حال ممنونم ازت:w36:

سلام مژي
از اين بابت خيالت راحت.

موفق باشي

اميدوارم كه باشه اين تكميل
اگر نبود انتخاب بعد از لامردم زاهدان بوده
كه حتما قبولم
ميشه برم اونجا؟؟؟؟؟؟

لامردم:hate:
نه كلاسهاي معماري ها 20 شروع ميشه:w00:
18 واحد دادن
تمرين هاي معماري هم هست
ما كه اين رو گذرونديم قبلا
فكر نميكردم اينم دوبار مجبور باشيم بخونيم

ممنونم تو هم همينطور موفق و مويد:gol:

آخرین ویرایش:

memarekochak

عضو جدید
سلام خوبین؟
من که اصلا خ.وب نیستم
امروز روز اول که رفتم کلاس عناصر 2تا پروژه پله داد گفت طراحی سازه کنین ئتیل بکشین دو هفته بعد بیارین منم حالا نمیدونم چیکار کنم خدایاااااااااااااااااااااا
آخرین رتبه قبولی 122
البته اون دوتا یکم کم حرفن تو باشگاه ولی تو معماری حرف واسه گفتن زیاد دارن ماشالا
کمکم کنینا
نكران نباش در مورد پرو‍ژت بيشتر توضيح بده ما قراره تو در سايي كارشناسيم پشت هم باشيم هر كي هرچي بلده بگه و به هم كمك كنيم ....بچه ها كمك ميكنن

dfdf

عضو جدید
فكر كنم بتونم برات گير بيارم ايميلتو بزار برات ميل كنم:gol:

دوست عزیز ممنون میشم/راستش درس طراحی معماری 2 پروژه های متفاوتی گذاشتن که من هتل انتخاب کردم حالا برا نمنونه به یه پلان نیاز دارم/ اینم ای دی: hoseinrajabzadeh
اگر تونستی تو خود سایت بزاری ممنون میشم

dfdf

عضو جدید
فكر كنم بتونم برات گير بيارم ايميلتو بزار برات ميل كنم:gol:

دوست عزیز ممنون میشم/راستش درس طراحی معماری 2 پروژه های متفاوتی گذاشتن که من هتل انتخاب کردم حالا برا نمنونه به یه پلان نیاز دارم/ اینم ای دی hoseinrajabzadeh@yahoo.com
اگر تونستی تو خود سایت بزاری ممنون میشم

rommanc

عضو جدید
بچه ها به نظرتون می ارزه از شهره خودت که خیلی امکامات داری پاشی بری برا دانشگاه خوب البته دانشگاه شهرتم بد نباشه مثلا بری ازاده قزوین به نظرتون ازاد قزوین خیلی دانشگاه تاپیه؟؟ کسی نیست که قزوین خونده باشه یا بخونه؟؟ سره دو راهیممممممممم

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون می ارزه از شهره خودت که خیلی امکامات داری پاشی بری برا دانشگاه خوب البته دانشگاه شهرتم بد نباشه مثلا بری ازاده قزوین به نظرتون ازاد قزوین خیلی دانشگاه تاپیه؟؟ کسی نیست که قزوین خونده باشه یا بخونه؟؟ سره دو راهیممممممممم

سلام
آره می ارزه.مخصوصا" برای آزاد قزوین. من شنیدم میخواد بین المللی بشه !

oli

عضو جدید
سلام . بچه ها ديروز يه اس ام اس از سايت آزمون برام اومد و گفته بود كه ثبت نام كارداني به كارشناسي فردا ( 15 مهر ) مياد . ولي تو سايت چيزي ننوشته بود . كسي ميدونه جريان چيه ؟

ZAKERI1

عضو جدید
اول سلام در جواب دوستم باید بگم که از لحاظ واحدی تفاوتی نداره بعضی از دانشکاهها 20واحد اذافه کردن تا مدرک مهندسی بدن ولی در کل بهت بگم برا نظام فرقی نمیکونه

آخرین ویرایش:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تعریف دانشگاه آزاد قزوین رو زیاد شنیدم ...یکی از استادمون هم که الان دکتراشو گرفته کارشناسیشو دانشگاه آزاد قزوین خونده بود ...:victory:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین؟
من که اصلا خ.وب نیستم
آخرین رتبه قبولی 122
کمکم کنینا
پس دنبال رتبه یک نگردیم ؟! ...پیشه توه؟!:d
تو برو ما پشتتیم :victory:

sinasignal

عضو جدید
سلام . بچه ها ديروز يه اس ام اس از سايت آزمون برام اومد و گفته بود كه ثبت نام كارداني به كارشناسي فردا ( 15 مهر ) مياد . ولي تو سايت چيزي ننوشته بود . كسي ميدونه جريان چيه ؟

خب درست به عرضتون رسوندن......
خبرش رو تو تلویزیون و تلتکست هم زده بودن:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا