راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

E-y

عضو جدید
راست می گن بیخیالش.....................

هر کسی برای آینده ی خودش یه فکر کنه که کنکور دیگه زیاد مهم نباشه ......

مثلا من اگه قبول نشدم ماشین سنگین می خرم می افتم توی جاده.

راستی به یه کمک شوفر با کاردانی ارشد معماری احتیاج داریم..:D(باید راندو هم بلد باشه ها)

بچه ها من افتیدم ته دره.......:cry::cry: بار مردمم باهاش سوخت..........:w22::w22:

صاحب بار اومد در خونمون آبرومو تو محل برده.:w09::w09:

حالا اگه کنکور قبول نشدم چه خاکی تو سرم کنم . مجبورم دی وی دی رایتر بخرم با دوستمون شراکت کنم.

maj5

عضو جدید
سلام
از بابت دانشگاه آزاد خيالت راحت. چون من الان ترم 1 كارشناسي ناپيوسته آزاد
رودهن هستم توي دانشگاه ما 30 40 نفري هستن كه كاردانيهاشون معماري
نبوده.ولي به قول دوستمون حدود 20 واحد پيش خورده كه البته كار درستيه.
چون هيچي از معماري بلد نيستن.
در مورد دانشگاها هم بگم من كاردانيمو از يه موسسه غير انتفاعي گرفتم.
الان كه دارم دانشگاه آزاد تجربه ميكنم ميفهمم كه غير انتفاعيا واقعا" يه موسسه
بيش نيستند. به نظر من اولويت بندي دانشگاها : روزانه- شبانه - آزاد- غيرانتفاعي و بقيه.
موفق باشيد;)
با نظر شما مخالفم.همینطور که دانشگاه ازاد خوب و بد داریم...غیر انتفاعی هم خوب و بد داریم.

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ جون بالاخره خودم خبرشو گذاشتم..

فرزانه آنلاین :)

خبر فــــوری

اول شهريورماه نتايج اوليه وانتخاب رشته اينترنتي آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1388روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد

18/05/88 تاريخ درج خبر
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1388 در گروههاي امتحاني مختلف شركت نموده اند، مي‌رساند كارنامه اعلام نتايج اوليه آزمون مذكور در روز يكشنبه مورخ 1/6/88 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانيwww.sanjesh.org قرار داده مي شود.

كليه داوطلبان لازم است از روز يكشنبه مورخ 1/6/88 با مراجعه به نشاني اينترنتي فوق و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي(نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤيت كارنامه اوليه اعلام نتيجه و پرينت از آن اقدام نمايند.داوطلبانيكه براساس مندرجات كارنامه، مجاز به انتخاب رشته مي باشند ، مي‌توانند از روز چهارشنبه 4/6/88 تا شنبه 7/6/88 نسبت به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مورد علاقه خود از دفتر‌چه شماره2 آزمون ودرج آنها در فرم انتخاب رشته اينترنتي اقدام نمايند. لازم به توضيح است كه دفترچه شماره 2 در همان تاريخ از طريق سايت اين سازمان قابل دسترسي مي باشد .

ضمناً داوطلبان‌ مجاز به انتخاب رشته مي توانند دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2 ) را با پرداخت مبلغ 000/5(پنج هزار) ريال هزينه توزيع دفترچه از باجه هاي مركزي پست در شهرستانها و از مناطق پستي در شهرستانهاي بزرگ دريافت و با مطالعه‌ دقيق‌ دفترچه‌ هاي راهنماي آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته (دفترچه راهنماي شماره 1 و دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي- شماره 2 ) براي ورود به سايت انتخاب رشته با وارد كردن مشخصات كارت اعتباري شامل شماره پرونده، شماره كاربر، رمز ورود و يا كد رهگيري ثبت نام اوليه، شماره داوطلب و شماره شناسنامه نسبت به انتخاب كدرشته‌ محلهاي‌ موردعلاقه‌ خود حداكثرتا 50 كد رشته‌ محل ‌( در صورت‌وجود ) در تاريخهاي اقدام نمايند.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: MEG

mehdime007

عضو جدید
سلام
از بابت دانشگاه آزاد خيالت راحت. چون من الان ترم 1 كارشناسي ناپيوسته آزاد
رودهن هستم توي دانشگاه ما 30 40 نفري هستن كه كاردانيهاشون معماري
نبوده.ولي به قول دوستمون حدود 20 واحد پيش خورده كه البته كار درستيه.
چون هيچي از معماري بلد نيستن.
در مورد دانشگاها هم بگم من كاردانيمو از يه موسسه غير انتفاعي گرفتم.
الان كه دارم دانشگاه آزاد تجربه ميكنم ميفهمم كه غير انتفاعيا واقعا" يه موسسه
بيش نيستند. به نظر من اولويت بندي دانشگاها : روزانه- شبانه - آزاد- غيرانتفاعي و بقيه.
موفق باشيد;)
سلام
من هم کاملا با نظر شما مخالفم ، همونطور که دوستمون گفت، خوب و بد در همه جا هست .
کسی که بخواد درس بخونه همه جا می تونه به بهترین شکل درس بخونه .
تازه اونم تو دانشگاه های کشور ما هم که خدا رو شکر همشون از لحاظ سیستم آموزشی و امکانات از دم تعطیل هستند ، دیگه چندان فرقی بین دانشگاه ها نمی کنه .:cool:

mvmvm

عضو جدید

فرزانه آنلاین :)

خبر فــــوری

اول شهريورماه نتايج اوليه وانتخاب رشته اينترنتي آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1388روي سايت سازمان سنجش قرار مي گيرد
18/05/88 تاريخ درج خبر
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال‌ 1388 در گروههاي امتحاني مختلف شركت نموده اند، مي‌رساند كارنامه اعلام نتايج اوليه آزمون مذكور در روز يكشنبه مورخ 1/6/88 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانيwww.sanjesh.org قرار داده مي شود.

كليه داوطلبان لازم است از روز يكشنبه مورخ 1/6/88 با مراجعه به نشاني اينترنتي فوق و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي(نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤيت كارنامه اوليه اعلام نتيجه و پرينت از آن اقدام نمايند.داوطلبانيكه براساس مندرجات كارنامه، مجاز به انتخاب رشته مي باشند ، مي‌توانند از روز چهارشنبه 4/6/88 تا شنبه 7/6/88 نسبت به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مورد علاقه خود از دفتر‌چه شماره2 آزمون ودرج آنها در فرم انتخاب رشته اينترنتي اقدام نمايند. لازم به توضيح است كه دفترچه شماره 2 در همان تاريخ از طريق سايت اين سازمان قابل دسترسي مي باشد .

ضمناً داوطلبان‌ مجاز به انتخاب رشته مي توانند دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2 ) را با پرداخت مبلغ 000/5(پنج هزار) ريال هزينه توزيع دفترچه از باجه هاي مركزي پست در شهرستانها و از مناطق پستي در شهرستانهاي بزرگ دريافت و با مطالعه‌ دقيق‌ دفترچه‌ هاي راهنماي آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته (دفترچه راهنماي شماره 1 و دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي- شماره 2 ) براي ورود به سايت انتخاب رشته با وارد كردن مشخصات كارت اعتباري شامل شماره پرونده، شماره كاربر، رمز ورود و يا كد رهگيري ثبت نام اوليه، شماره داوطلب و شماره شناسنامه نسبت به انتخاب كدرشته‌ محلهاي‌ موردعلاقه‌ خود حداكثرتا 50 كد رشته‌ محل ‌( در صورت‌وجود ) در تاريخهاي اقدام نمايند.

صبح بخیر عزیزم :eek:
یه ماهه خبرش اومده :smile:
کجا بودی ای شیخ پاکدامن :biggrin:

asd12

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام بچه ها.من جزوات ریاضی 2,معادلات و ریاضی مهندسی پارسه رو دارم.هر کی می خواد پیام حضوصی بده

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام
من هم کاملا با نظر شما مخالفم ، همونطور که دوستمون گفت، خوب و بد در همه جا هست .
تازه اونم تو دانشگاه های کشور ما هم که خدا رو شکر همشون از لحاظ سیستم آموزشی و امکانات از دم تعطیل هستند ، دیگه چندان فرقی بین دانشگاه ها نمی کنه .:cool:

من هم بانظر شما موافق نیستم شاید این رو بشه گفت که امکانات روی فراگیری و استعداد دانشجو تاثیر زیادی ندارن اما نمی تونیم انکار این بشیم که وقتی دانشگاه از نظر علمی استاد های ضعیفتری داره بگیم فرقی نداره (استادهای دانشگاه آزاد البته نه همه دانشگاه ها حداقل چون پول بیشتری می گیرن مجبور هستن که ببیشتر دل بسوزونن اما اکثر غیر انتفاعی ها فقط یه جور رفع تکلیف هستش)
درکل کاریش نمی شه کرد فعلا شرایط همینه :)امیدوارم همین غیرانتفاعی قبول بشیم;)

E-y

عضو جدید
من هم بانظر شما موافق نیستم شاید این رو بشه گفت که امکانات روی فراگیری و استعداد دانشجو تاثیر زیادی ندارن اما نمی تونیم انکار این بشیم که وقتی دانشگاه از نظر علمی استاد های ضعیفتری داره بگیم فرقی نداره (استادهای دانشگاه آزاد البته نه همه دانشگاه ها حداقل چون پول بیشتری می گیرن مجبور هستن که ببیشتر دل بسوزونن اما اکثر غیر انتفاعی ها فقط یه جور رفع تکلیف هستش)
درکل کاریش نمی شه کرد فعلا شرایط همینه :)امیدوارم همین غیرانتفاعی قبول بشیم;)

اگه به پول هست پس روزانه چون پول نمی گیره اصلا بدرد نمی خوره ....:question: :question: :question:

E-y

عضو جدید

خبر فــــوری

18/05/88 تاريخ درج خبر

[/quote]

خوش به حالت که خودت خبرشو گذاشتی.....

کاش من به جای تو بودم ای شیخ....... :w15: :w15:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من افتیدم ته دره.......:cry::cry: بار مردمم باهاش سوخت..........:w22::w22:

صاحب بار اومد در خونمون آبرومو تو محل برده.:w09::w09:

حالا اگه کنکور قبول نشدم چه خاکی تو سرم کنم . مجبورم دی وی دی رایتر بخرم با دوستمون شراکت کنم.

ای ول
ببین من صبح نمیتونم زود بیدار شم پس صبح ها تو وایستا تا ظهر
ظهر من میام کار رو ازت تحویل میگیرم تا غروب من وایمیستم
بعدش هم میریم منقل درست میکنیم دم پارک ملت وایمیستیم بلال هارو میفروشیم
مشکلی که نداری ؟
تا آخر تابستون نفری یه زانتیا میخریم ;)

سلام من هم به جمع شهدای عزیزمون اضافه می شم :crying:
حاجی سیدت رو کشتن;)

ببین ما آقای خودمون میشیم چاکر خودمون :cool:
هر موقع حال کردیم کرکره رو میکشیم بالا هر موقع هم خواستیم تعطیلش میکنیم :D

منم اگه قبول نشم میرم بنایی :biggrin::biggrin: به معماری که ربط داره نه............

نه بنایی یه چیزه دیگست :D
معماری هم یه چیزه دیگه :smile:
یه پست خوب ما تو شرکت تازه تاسیس مون خالی داریم
شما اگه مایلی میتونی فرم پر کنی تماس بگیریم :biggrin:
پرینت عکس های روی "فیلم های دی وی دی"
;)

• Like
واکنش ها: E-y

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اگه به پول هست پس روزانه چون پول نمی گیره اصلا بدرد نمی خوره ....:question: :question: :question:

:w39:سلام من که روزانه رو نگفتم هرچند اگه با دانشگاه های خارجی مقایسه کنیم می بینیم همین طوره ;)

به هرحال روزانه مال شما؛ ما به همین غیرانتفاعی راضی هستیم;):)
یه خبر خوب برای بچه های گیلان دانشگاه جابر رشت امسال پذیرش داره;):):w33:گفتن 120 نفر می گیرن.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w39:سلام من که روزانه رو نگفتم هرچند اگه با دانشگاه های خارجی مقایسه کنیم می بینیم همین طوره ;)

یه خبر خوب برای بچه های گیلان دانشگاه جابر رشت امسال پذیرش داره;):):w33:گفتن 120 نفر می گیرن.
اگه 120 نفر بگیره که پس همه غیر انتفاییها 120 نفر میگیره

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اگه 120 نفر بگیره که پس همه غیر انتفاییها 120 نفر میگیره

بله من و دوستام یکساله پیگیر این موضوع هستیم فعلا که گفتن ما مدارک رو برای تهران پست کردیم و. درخواست دادیم ;)و به ما گفتن شما به داوطلبین بگین که دانشجو می گیریم حدودا 120 نفر به احتمال خیلی زیاد توی دفترچه دوم دانشگاه جابر رو اضافه می کنیم.;)
امیدوارم همین طور باشه
در مورد اضافه کردن از 80 به 120 به نظرم یکم اغراق کردن.

• Like
واکنش ها: MEG

E-y

عضو جدید

:w39:حالا دیگه سر من داد می زنی:w39:
:w43:..... مگه مزه ی ضربات لان چی کوی منو نچشیدی ........ :w43:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ولي به نظر من دانشگاهي كه سال 53 تاسيس شده با موسسه آموزش عالي كه سال
83 تاسيس شده خيلي فرق داره هم از نظر امكانات تحصيلي هم از نظر استاد !!!!!!!!!!!!!!!

E-y

عضو جدید
ای ول
ببین من صبح نمیتونم زود بیدار شم پس صبح ها تو وایستا تا ظهر
ظهر من میام کار رو ازت تحویل میگیرم تا غروب من وایمیستم
بعدش هم میریم منقل درست میکنیم دم پارک ملت وایمیستیم بلال هارو میفروشیم
مشکلی که نداری ؟
تا آخر تابستون نفری یه زانتیا میخریم ;)

ببین ما آقای خودمون میشیم چاکر خودمون :cool:
هر موقع حال کردیم کرکره رو میکشیم بالا هر موقع هم خواستیم تعطیلش میکنیم :D

نه بنایی یه چیزه دیگست :D
معماری هم یه چیزه دیگه :smile:
یه پست خوب ما تو شرکت تازه تاسیس مون خالی داریم
شما اگه مایلی میتونی فرم پر کنی تماس بگیریم :biggrin:
پرینت عکس های روی "فیلم های دی وی دی"
;)
نگاه کن از همین اول شراکت داری زور می گی ......... من صبح ها تا ظهر خوابم
بعدشم دی وی دی رایتر مال من پس هر چی من بگم .به جاش من شبها می رم میدون تره بار بلال می یارم

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزيز من گفتم كه روزانه و شبانه كاملا" بحثشون جداست!
مقايسه من بين آزاد و غير انتفاعي بود.البته من تجربه خودمو گفتم.
وگرنه جاسبي نه بابامه نه داييم :biggrin:
موفق باشيد;)

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگاه کن از همین اول شراکت داری زور می گی ......... من صبح ها تا ظهر خوابم
بعدشم دی وی دی رایتر مال من پس هر چی من بگم .به جاش من شبها می رم میدون تره بار بلال می یارم

ای ول فکر خوبیه
بلال رو باید شرط کنی که خرابی نداشته باشه
مرجوعی هم بگیره ها:smile:
ببین دیگه باید گرگ بشیم:)
برا صبح ها یه روز در میونش میکنیم
زوج تو واستا فردا من یا برعکس :D

ADSL داشته باشی شیفت صبح تو برمیدارم میدم به یکی دیگه :biggrin:

mehdime007

عضو جدید
ولی توی سنجش که تازه اومده ..:lol:
چون گفتین که این خبر تازه اومده ،بهتره بدونین که این خبر 6 یا هفت روز پیش توسط چند نفر از بچه ها اعلام شده بود( adroit و sina_r و خودم). برای اینکه مطمئن بشید به صفحه ی 327 و 330 مراجعه کنید .(البته به هر حال ممنون):D:D:D
;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم اگه قبول نشم میرم میدون ونک وایمیستم یه کیف هم میگیرم دستم و فیلم میفروشم :biggrin:
شبا هم میرم پارک ملت بلال باد بزنیم :biggrin::biggrin::biggrin:
کی میره خدمت
بچه ها شریک هم میگیرم
اولویت با کسانی است که "دی وی دی رایتر" داشته باشند :biggrin::D:D:D
می گم می شه منم بیام؟!:biggrin: تابستونه, حال و حوصله کلاس ندارم (یعنی تو این وقت کم نمی شه) می خوام پول درارم.
DVD رایترم دارم:smile: ولی از اونجایی که من دخترم و نمی شه بیام واستم واسه فروش, من رایت می کنم شما بفروشین. کارای دانلود و زیرنویسم با من. چطوره؟ ;)

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای ول فکر خوبیه
بلال رو باید شرط کنی که خرابی نداشته باشه
مرجوعی هم بگیره ها:smile:
ببین دیگه باید گرگ بشیم:)
برا صبح ها یه روز در میونش میکنیم
زوج تو واستا فردا من یا برعکس :D

ADSL داشته باشی شیفت صبح تو برمیدارم میدم به یکی دیگه :biggrin:
می تونین بزنین تو کار ذرت مکزیکی. البته هوا که گرمه نمی دونم فروشش چجوری باشه. ولی من خودم تو گرما ذرت بهم می چسبه:biggrin:

• Like
واکنش ها: E-y

mehdime007

عضو جدید
ولي به نظر من دانشگاهي كه سال 53 تاسيس شده با موسسه آموزش عالي كه سال
83 تاسيس شده خيلي فرق داره هم از نظر امكانات تحصيلي هم از نظر استاد !!!!!!!!!!!!!!!
با سلام
با این حرف شما فقط چند تا از دانشگاه های بزرگ مثل شهید بهشتی و تهران و چند تای دیگه که تعدادشون سرجمع به 5 هم نمیرسه ،از نظر علمی می تونن در سطح بهتری عمل کنن.که اون هم خدا رو شکر که حداقل دست من که بهشون نمیرسه ،حالا شما رو نمیدونم .در مورد امکانات هم باید بگم که ،در مورد بعضی از رشته ها شاید این حرف شما کاملا صادق باشه ،اما در مورد رشته ی ما یعنی معماری من نمیدونم چه امکانات خاصی لازم هستش که مثلا یک دانشگاه قدیمی داره ولی دانشگاه های آزاد یا غیرانتفاعی ندارند .
در ضمن در مورد اساتید هم باید بگم که اساتیدی که برای ما میومد اکثرشون هم در دانشگاه ما که غیرانتفاعی هست میومد هم برای دانشگاه سراسری ،با این تفاوت که در دانشگاه ما همون اساتید خیلی سخت گیرانه تر تدریس می کردن و همینطوری نمره ی مفت به کسی نمی دادنند .(بر خلاف بعضی از دانشگاه ها).به هر حال ما، هم دانشجو بودیم و کاملا به چشم خودمون دیدیم که در اکثر این دانشگاههای سراسری دانشجو چون هیچ گونه نگرانی در مورد شهریه ی دانشگاهش نداره و دروس رو خیلی سطحی میخونه وهیچ نگرانی از افتادن در یکی از دروس نداره .(البته باز هم می گم که خوب و بد از همه نوعش همه جا هست.) ;)

E-y

عضو جدید
می گم می شه منم بیام؟!:biggrin: تابستونه, حال و حوصله کلاس ندارم (یعنی تو این وقت کم نمی شه) می خوام پول درارم.
DVD رایترم دارم:smile: ولی از اونجایی که من دخترم و نمی شه بیام واستم واسه فروش, من رایت می کنم شما بفروشین. کارای دانلود و زیرنویسم با من. چطوره؟ ;)
ایشالا که همه بچه ها رتبه هاشون خوب می شه با هم می ریم یه دانشگاه ....

کافی شاپ دانشگاه رو میگیریم . بعد هر کسی یه چیزی می فروشه .

dvd هم قاچاقی می یاریم می فروشیم.

راستی اگه بریم سیستان می تونیم بزنیم تو کار مواد مخدر ........به جای زانتیا می تونیم بنز بخریم تازه خرج تحصیلمونم خودومون در می یاریم..............

E-y

عضو جدید
می تونین بزنین تو کار ذرت مکزیکی. البته هوا که گرمه نمی دونم فروشش چجوری باشه. ولی من خودم تو گرما ذرت بهم می چسبه:biggrin:

ما سرمان برود ذرت بلاد اجنبیان را نخواهیم فروخت (ذرت مکزیکی)...

شاعر نیز می فرماید:
خوردن هر روزه ی ذرت بلال ..................... میدهد بر مردمان عز و جلال

آن که بر ملت فروشد اوی را .................... میدهد بر بچه اش نون حلال

گر فروشی ذرت بی گانه را...................... در جهنم می کنم او را خلال

farid_ghasemi

عضو جدید
با سلام
با این حرف شما فقط چند تا از دانشگاه های بزرگ مثل شهید بهشتی و تهران و چند تای دیگه که تعدادشون سرجمع به 5 هم نمیرسه ،از نظر علمی می تونن در سطح بهتری عمل کنن.که اون هم خدا رو شکر که حداقل دست من که بهشون نمیرسه ،حالا شما رو نمیدونم .در مورد امکانات هم باید بگم که ،در مورد بعضی از رشته ها شاید این حرف شما کاملا صادق باشه ،اما در مورد رشته ی ما یعنی معماری من نمیدونم چه امکانات خاصی لازم هستش که مثلا یک دانشگاه قدیمی داره ولی دانشگاه های آزاد یا غیرانتفاعی ندارند .
در ضمن در مورد اساتید هم باید بگم که اساتیدی که برای ما میومد اکثرشون هم در دانشگاه ما که غیرانتفاعی هست میومد هم برای دانشگاه سراسری ،با این تفاوت که در دانشگاه ما همون اساتید خیلی سخت گیرانه تر تدریس می کردن و همینطوری نمره ی مفت به کسی نمی دادنند .(بر خلاف بعضی از دانشگاه ها).به هر حال ما، هم دانشجو بودیم و کاملا به چشم خودمون دیدیم که در اکثر این دانشگاههای سراسری دانشجو چون هیچ گونه نگرانی در مورد شهریه ی دانشگاهش نداره و دروس رو خیلی سطحی میخونه وهیچ نگرانی از افتادن در یکی از دروس نداره .(البته باز هم می گم که خوب و بد از همه نوعش همه جا هست.) ;)

مهدی جان دوستمون راس میگن من وتو تو یه دانشگاهی بودیم که 8 تا اتاق بیشتر نداشت امکانات برا دانشجویان معماری باید در حد عالی باشه
اتاقهای مخصوص کارهای عملی -اتاقهای رنگ و آتلیه های مختلف
ما که نداشتیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا