راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Foton

عضو جدید
کمک فوری .....
من دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم (نجف آباد) و دانشگاه آزاد هم قبول شدم (خوراسگان اصفهان)
به نظر شما کدوم یکیشونو برم
لطفا راهنمایی کنید

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهتره اول ریاضی رو قوی کنین بعد:
-دروس اختصاصی رو بخونین
-بعد تلفیقی از اختصاصی و عمومی رو بخونین
-بعد دوباره ریاضی رو مفصل بخونین
-آخرام تست بزنین
روش خوبیه نه؟!;)

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم ریاضی رو زیادتر بخونین من تجربه کردم
من با خوندن فقط کتابای مدرسان 50 زدم.اما بدون ریاضی فایده نداره
امسال ریاضی سخت بود نزدنشم سود داشت اما هر سال اینجوری نیست
به به مکسر کولاک کردی
ایشاا.. قبولی

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااای بابا منم قبول نشدم:w19:
بهتر چون اگه قبول می شدم به جای دو دل شدن(آزادوسراسری)اونوقت سه دل می شدم(آزاد..سراسری..علمی کاربردی):w12::razz:
در هر صورت هر کی قبول شده تبریک فراوان..موفق باشید دوست جونا:w27:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم نشدم.........:D
ولی بی خیال.........قبولم میشدم که نمیرفتم......
اما تلاشمو میکنم واسه دولتی.......امید به خدا.....;)

adamnama

عضو جدید
کمک فوری .....
من دانشگاه علمی کاربردی قبول شدم (نجف آباد) و دانشگاه آزاد هم قبول شدم (خوراسگان اصفهان)
لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز شک نیکنید و خوراسگان رو انتخاب کنید.
خوراسگان یکی از بهترین دانشگاه های معماری ایران هستش... اصلا شک نکنید.

دوست عزیز یه لطفی هم بکنید و درصدهای آزاد و سراسری رو اینجا بگزارید که ببینیم چطور بوده... همچنین چقدر درس خونید؟

mregold60

عضو جدید
سلام . میخواستم بپیرسم در رشته معماری وقتی در ترم مثلا 17 واحد بر میداریم یعنی همون 17 ساعت رو در هفته کلاس داریم یا اینکه ساعتهای کاری رشته معماری بیشتره؟

mregold60

عضو جدید
دوست عزیز من به موردی مثل شما برخورده بودم
یکی از بچه ها بود بود که ترم چهار نقشه کشی صنعتی بود و به معماری علاقه زیادی داشت
تو کنکور شرکت کرد و تو یکی از غیر انتفایی های اصفهان قبول شد و بعد پیگیر شد و انتقالی گرفت برای دهخدای قزوین که شهر خودشون بود.
چون تو ترم تحصیلی داشت میخوند خیلی نتونست خوب بخونه و گرنه نتیجه خیلی بهتری میگرفت
برای پیشرفت تو معماری از نظر من بهترین راه نازنین عزیز معرفی کردن .البته اینترنت فراموش نکن.
امیدوارم شما به اون چیزی که می خوایی برسی:gol:

ممنونم از کمکت دوست عزیز :gol:

Foton

عضو جدید
دوست عزیز شک نیکنید و خوراسگان رو انتخاب کنید.
خوراسگان یکی از بهترین دانشگاه های معماری ایران هستش... اصلا شک نکنید.

دوست عزیز یه لطفی هم بکنید و درصدهای آزاد و سراسری رو اینجا بگزارید که ببینیم چطور بوده... همچنین چقدر درس خونید؟

این درصدهای دانشگاه آزاد
ادبیات 28
معارف 60
زبان 9
فن ساختمانی 51
مبانی نظری 36
ریاضی 40

دوستان دیگر هم نظر بدند :cool:

در ضمن منبع درسی من کتابهای مدرسان شریف بود
حدود سه ما با تمام نیرو (مثل بچه خر خونا )درس میخوندم

binahayat_m

عضو جدید
کمک فوری .....
لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز منم کاردانی اصفهان گرفتم.
تعریف این دانشگاه زیاد شنیدم. یه بارم استادمون که اونجا هم تدریس میکرد کاراشون اورد و خیلی خوب بود.
مخصوصا شما هم که تو اصفهان هستی و دغدغه خوابگاه اینجور مسائل نداری.
فرصت از دست نده
پیروز باشی

Foton

عضو جدید
دوست عزیز منم کاردانی اصفهان گرفتم.
تعریف این دانشگاه زیاد شنیدم. یه بارم استادمون که اونجا هم تدریس میکرد کاراشون اورد و خیلی خوب بود.
مخصوصا شما هم که تو اصفهان هستی و دغدغه خوابگاه اینجور مسائل نداری.
فرصت از دست نده
پیروز باشی

ببخشد دوست عزیز منظورت کدام دانشگاهست ؟

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک فوری .....
لطفا راهنمایی کنید

اگه من جای شما بودم ، طبق اولویت ؛ اینا رو در نظر می گرفتم :

1. هر دانشگاهی که نزدیکتره

2. مدرکی که میده ( مهندسی یا کارشناسی )

3. هر دانشگاهی که بهتره

4. شاید هزینه اش ( چون از جیب خودم نیست )

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این درصدهای دانشگاه آزاد
ادبیات 28
معارف 60
زبان 9
فن ساختمانی 51
مبانی نظری 36
ریاضی 40

دوستان دیگر هم نظر بدند :cool:

در ضمن منبع درسی من کتابهای مدرسان شریف بود
حدود سه ما با تمام نیرو (مثل بچه خر خونا )درس میخوندم
دوست عزيز همونطور كه قبلآ هم در پيام خصوصي بهتون گفتم خوراسگان خيلي بهتره....
و همونطور كه اون دوستمون گفتن در معماري يكي از بهترين دانشگاهها هستش....

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . میخواستم بپیرسم در رشته معماری وقتی در ترم مثلا 17 واحد بر میداریم یعنی همون 17 ساعت رو در هفته کلاس داریم یا اینکه ساعتهای کاری رشته معماری بیشتره؟

نه . بعضی دروس عملی معماری که 3 واحدی و یا 4 واحدی هستند کلاساشون 6 ساعته ست . بعضیشون هم که 2 واحدی هستند ، 3 ساعته ست.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
برای درس ادبیات به غیر از گسترش علوم پایه برای مکملش منبعی میشناسید که معرفی کنید؟
شاد و پیروز باشید

تو مقدمه كتاب گسترش علوم پايه كتاب نگارش فارسي رو معرفي كرده كه از انتشارات سمته. اونم بايد بخونيم. مكمل خوبيه.

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
اگه من جای شما بودم ، طبق اولویت ؛ اینا رو در نظر می گرفتم :

1. هر دانشگاهی که نزدیکتره

2. مدرکی که میده ( مهندسی یا کارشناسی )

3. هر دانشگاهی که بهتره

4. شاید هزینه اش ( چون از جیب خودم نیست )
منم موافقم:cool:

T@rk@n

عضو جدید
سلام به همه مهندسای عزیز....ما بالاخره علمی کاربردی رشت قبول شدیم....با آرزوی موفقیت و قبولی همه مهندسای این باشگاه;)

memar

عضو جدید
من که ترجیح میدم این چند وقت بجای نت تو کتابام باشم ..... چه حالی میده کنکووووووووووووور ×××××

memar

عضو جدید
adorit شما که میگفتی دیگه کمتر بیام باشگاه بشینم درس بزنم که !!!!!!!!!!!!!!!
چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخاین تا دمه دم کنکور بشینین منابع رد و بدل کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه معارف چی میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میشه به ID م بزنین که بعدا بتونم بخونم و اینجا تو صفحه ها نگردم مرسی !!!!!!!
ID مو که دارین دیگه ... اگه هم ندارین شرمنده از صفحم بردارین یا پیام بذارین ...
بسسسسسسسسسسسیاررررر ممنوون

Foton

عضو جدید
با تشکر از همه دوستان عزیز که برای انتخاب دانشگاه مرا یاری کردند که دانشگاه آزاد را انتخاب کنم یا دانشگاه علمی کاربردی را، بنده به دلایل زیر تصمیم گرفتم دانشگاه جامع علمی کاربردی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کنم:
1- از نظر سازمان نظام مهندسی مدرکی که دانشگاه علمی کاربردی میده قابل قبوله ومیتونم باهاش پروانه اشتغال به کار بگیرم.
2- معمولا مطالبی که توی دانشگاه ها (چه دولتی وچه غیر دولتی) تدریس میشه به درد بازار کار نمیخوره ، چون وقتی وارد بازار کار میشی تفاوت آنچه تو دانشگاه یاد گرفتی وآنچه داره کار میشه معمولا زیاده وتا تجربه کاریت بالا نره شرکت ها زیاد روت حساب باز نمیکنند وشما توی هر شرکتی برای کاربرید اول ازتون تست میگیرن که ببینند کار بلدی یا نه ، بعد ممکنه بپرسن تو کدوم دانشگاه درس خوندی(شاید هم اصلا نپرسن)
کما اینکه من خودم با دانشجوی دانشگاه دولتی کار کرده ام وایشان متاسفانه از ساخنمان ومعماری چیزی نمی فهمیدند(لازمه بگم من مدت 10 ساله که سابقه کار توی شرکتهای مختلف را دارم از شرکتهای پیمانکاری گرفته تا شرکتهای مهندسین مشاور)،پس میشه نتیجه گرفت نوع دانشگاه نمیتونه فاکتور تاثیر گذاری باشه.
3- شهریه دانشگاه جامع علمی کاربردی یک سومه دانشگاه آزاده ،یعنی توی 5 ترم تحصیل حدود 4میلیون تومان فرقشه.
4- رشته معماری با توجه به اینکه رشته ای که کار عملی زیاد داره تاثیر خود دانشجو خیلی بیشتر از استاده منظورم اینه که تا دانشجو خودش کار نکنه حتی بهترین استاد ها هم نمیتونند کاری براش بکنند

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باهات موافقم ، اما برای من فقط سراسری راضی کننده س
درست قبولیش سخته ، ولی بهتر از موسسات دیگس:);)

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با تشکر از همه دوستان عزیز که برای انتخاب دانشگاه مرا یاری کردند که دانشگاه آزاد را انتخاب کنم یا دانشگاه علمی کاربردی را، بنده به دلایل زیر تصمیم گرفتم دانشگاه جامع علمی کاربردی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کنم:
1- از نظر سازمان نظام مهندسی مدرکی که دانشگاه علمی کاربردی میده قابل قبوله ومیتونم باهاش پروانه اشتغال به کار بگیرم.
2- معمولا مطالبی که توی دانشگاه ها (چه دولتی وچه غیر دولتی) تدریس میشه به درد بازار کار نمیخوره ، چون وقتی وارد بازار کار میشی تفاوت آنچه تو دانشگاه یاد گرفتی وآنچه داره کار میشه معمولا زیاده وتا تجربه کاریت بالا نره شرکت ها زیاد روت حساب باز نمیکنند وشما توی هر شرکتی برای کاربرید اول ازتون تست میگیرن که ببینند کار بلدی یا نه ، بعد ممکنه بپرسن تو کدوم دانشگاه درس خوندی(شاید هم اصلا نپرسن)
کما اینکه من خودم با دانشجوی دانشگاه دولتی کار کرده ام وایشان متاسفانه از ساخنمان ومعماری چیزی نمی فهمیدند(لازمه بگم من مدت 10 ساله که سابقه کار توی شرکتهای مختلف را دارم از شرکتهای پیمانکاری گرفته تا شرکتهای مهندسین مشاور)،پس میشه نتیجه گرفت نوع دانشگاه نمیتونه فاکتور تاثیر گذاری باشه.
3- شهریه دانشگاه جامع علمی کاربردی یک سومه دانشگاه آزاده ،یعنی توی 5 ترم تحصیل حدود 4میلیون تومان فرقشه.
4- رشته معماری با توجه به اینکه رشته ای که کار عملی زیاد داره تاثیر خود دانشجو خیلی بیشتر از استاده منظورم اینه که تا دانشجو خودش کار نکنه حتی بهترین استاد ها هم نمیتونند کاری براش بکنند
خوبه.........ایشالا که موفق باشی........;)

binahayat_m

عضو جدید
سلام به همه
ما باید معارف بخونیم یا اندیشه اسلامی ؟
به ما تو دانشگاه اندیشه گفتند.
ممنون

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
adorit شما که میگفتی دیگه کمتر بیام باشگاه بشینم درس بزنم که !!!!!!!!!!!!!!!
چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخاین تا دمه دم کنکور بشینین منابع رد و بدل کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه معارف چی میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میشه به ID م بزنین که بعدا بتونم بخونم و اینجا تو صفحه ها نگردم مرسی !!!!!!!
ID مو که دارین دیگه ... اگه هم ندارین شرمنده از صفحم بردارین یا پیام بذارین ...
بسسسسسسسسسسسیاررررر ممنوون
سلام معمار جان. تیکه ی باحالی بود. واقعا بهش احتیاج داشتم!!!:D
IDتو پیدا نکردم. من واسه معارف 2 تا کتاب می خونم. اندیشه1 و معارف1 انتشارات نهاد رهبری.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان امیدوارم با انرژی زیاد برای کنکور آماده شوید.با تاخیر متوجه شدم که علمی کاربردی تنکابن قبول شدم ولی خوب قبلش آزاد رو ثبت نام کرده بودم:(

binahayat_m

عضو جدید
خوشحالم که می بینم بقیه حسا بی سرگرم درس خوندن هستن
می خواستم ببینم حدودا روزی چند ساعت مطالعه دارید؟
من خودم فعل 4 تا 5 ساعت
که تا چتد وقت دیگه زیاد ترش میکنم
ممنون میشم به سوالم جواب بددید
به امید پیروزی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا