راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستا....
خسته نباشین ایشالله هرکی هرجا بخواد قبوله...

تخصصی هاش خیلی راحت بود ولی بازم میگیم کاش بیشتر می خوندیم؟؟

نازنین جون منم چنجا نگا کردم بگمانم هر ستا رو پرسیدی درست زدی..

معماری جهانم ماله مصر بوداااااا

شکلاهم دوستمون درست کشیده ممنون....

مال رومم یه سوال بود خونه اعیانیشون به نظرتون کدوم بود؟؟

یه جا گفتن علمی کاربردی نتیجش تا اواخر بهمن میاد....البته اگه مثل آزاد خبر نداده باشنا...

ما که فعلا رفتیم دنبال مرمت اما فعلا...موفق باشین همگیییییییییی:gol:

گل پسر

عضو جدید

اینم از دوتا سه نمایی که داده بودن البته شکلاشو به زور یادم اومد اولیشو گزینه چهارم زدم و بعدیش هم گزینه سوم

اگه شکلا اشتباه بود بگید

وای اگه اولی این طور باشه که شما کشیدید من به جای گذینه 3 اشتباه1 رو زدم

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینم از دوتا سه نمایی که داده بودن البته شکلاشو به زور یادم اومد اولیشو گزینه چهارم زدم و بعدیش هم گزینه سوم

اگه شکلا اشتباه بود بگید

ببخشید من گفتم شکللات درسته اما اولیو اشتباه کشیدی چون فضای خالی جلو ی دو طرفش بود نمی دو.نم رسوندم یا نه؟ولی دستت درد نکنه:smile:

گل پسر

عضو جدید
سوال نقاله اولگی فصل دوم کتاب اقلیم و معماری : منطقه آسایش

اکسید آهن رنگ رو تغییر کیده (چون شک داشتم نزدم):cry:
در مورد نعل درگاه چوبی من هرچه گشتم یه منبع خوب واسه جوابش پیدا نکردم ولی منم همون قابل احتراقه و پوسیدگی رو زدم

راستی اون سوال ویژگی معابد یونان چی بود چون طبق معمول من تاریخ معماری نخونده بودم (سنتوری ستون و پیشانی نما رو زدم:que:)

سلام بهتر که نزدید چون اکسید آهن درجه پخت آجر رو کاهش می ده اگر از 5 درصد بیشتر بشه رنگ آجر رو تغییر می ده

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم منطقه آسایش درست تر باشه چون هر کسی که میدونه کار نقاله بدست آوردن زاویه هستش (شاید هم این نکته انحرافیش باشه و همون زاویه و جهت تابش درست بوده):redface:

منم به شک انداختید!! آره فکر کنم همون بود:razz:

ممنون. منتظرم که خبر رتبه های خوب و قبولی تونو اینجا ببینم:)

مرسی دوست گلم :gol:

آره اون معابد مصری بود . من رو گزینه آخر یعنی همونی که می گفت سر درشون از نماد مجسمه خدایان استفاده می کنند شک داشتم .
بعد فکر کردم که تو معابد ملکه حشتب سوت و منتو حوتپ که سردر نداشت .جلوی ستون های معبد پیکره تراشی داشت . معبد رامسس هم که مجسمه خدایان نبود . خود رامسس و ... بودن . نمی دونم !!! شاید خود رامسس هم جز خدایانشون محسوب می شد ؟!

به هر حال امیدوارم درست زده باشید. ;)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه شکلا اشتباه بود بگید

اولی گزینه 4 . دومی گزینه 1 .

منم دومی اشتباه زدم.زدم گزینه 3 مثل شما . :(

اما این سوال تو آزاد 84 اومده بود . من تو کتاب مدرسانم همین تست رو داشتم . گزینه 1 می شد .
ولی گزینه 3 هم به نظرم می تونه باشه.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستا....
خسته نباشین ایشالله هرکی هرجا بخواد قبوله...

تخصصی هاش خیلی راحت بود ولی بازم میگیم کاش بیشتر می خوندیم؟؟

نازنین جون منم چنجا نگا کردم بگمانم هر ستا رو پرسیدی درست زدی..

معماری جهانم ماله مصر بوداااااا

شکلاهم دوستمون درست کشیده ممنون....

مال رومم یه سوال بود خونه اعیانیشون به نظرتون کدوم بود؟؟

یه جا گفتن علمی کاربردی نتیجش تا اواخر بهمن میاد....البته اگه مثل آزاد خبر نداده باشنا...

ما که فعلا رفتیم دنبال مرمت اما فعلا...موفق باشین همگیییییییییی:gol:

مرسی عزیزم :gol:

آره اون سوال مال مصر بود .....

دوموس ؟ گفته بود کدوم گزینه غلطه ؟ گزینه هاش خوب یادم نیست.یک گزینه اش گفته بود حیاط مرکزیش دایره ای شکله ؟ یه چیز تو این مایه ها بود .
من این رو نزدم . ولی فکر کنم گزینه اشتباه مربوط به اون حیاط مرکزی یا مرکز ساختمان بود که گفته بود دایره ای شکله . (حیاط مستطلیلی شکله )

کتاب آشنایی با معماری جهان - زارعی
دوموس : دوموس یا سرای رومی خانه ای اعیانی برای سکونت یک خانواده که براساس سنت کهن سرزمین ایتالیا ساخته می شد. علامت مشخصه آن « دهلیز سرگشاده » یا «نوعی حوضخانه» است که داخل و ورودی مستطیل شکلی در مرکز بنا بدون سقف بود و در اطراف آن اتاقهای دیگر خانه قرار داشت که این خانه روستایی آتروریایی ها بود که رومیها آنرا شهری ساز کردند.

ایشالله که شما هم قبولی میشی دوست جون :smile:

گل پسر

عضو جدید
یعنی اشتباه زدیم دوستم که باعث تغییر رنگ آجر میشه؟:eek:

سلام به نظر من که اکسید آهن درجه پخت آجر رو کاهش می ده البته همین داخل کتاب همین اومده و در ادامه گفته با زیاد شدن اکسید آهن رنگ اون تغییر می کنه پس کاهش درجه پخت درست می شه :redface:

گل پسر

عضو جدید

اگه شکلا اشتباه بود بگید

این پرسپکتیو دومی به نظر من اولی گذینه یک درسته چون سر جلسه پرسپکتیو اونم زدم

به نظر من اولی گذینه یک درسته چون سر جلسه پرسپکتیو اونم زدم

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظر من که اکسید آهن درجه پخت آجر رو کاهش می ده البته همین داخل کتاب همین اومده و در ادامه گفته با زیاد شدن اکسید آهن رنگ اون تغییر می کنه پس کاهش درجه پخت درست می شه :redface:

ok پس هر دو می تونه درست باشه !!!

ممنون:gol:

sinasignal

عضو جدید
ببخشید من گفتم شکللات درسته اما اولیو اشتباه کشیدی چون فضای خالی جلو ی دو طرفش بود نمی دو.نم رسوندم یا نه؟ولی دستت درد نکنه:smile:

:que: فکر کنم شکلش همون بود ولی اگه لطف کنی اونی که مدنظر شماست رو بکشید ممنون میشم

این پرسپکتیو دومی به نظر من اولی گذینه یک درسته چون سر جلسه پرسپکتیو اونم زدم

به نظر من اولی گذینه یک درسته چون سر جلسه پرسپکتیو اونم زدم

:cry::cry::cry: اره همونه;)

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اولی گزینه 4 . دومی گزینه 1 .

منم دومی اشتباه زدم.زدم گزینه 3 مثل شما . :(

اما این سوال تو آزاد 84 اومده بود . من تو کتاب مدرسانم همین تست رو داشتم . گزینه 1 می شد .
ولی گزینه 3 هم به نظرم می تونه باشه.
ای ول.......... من 2تا گزینه رو درست زدم:w11:

• Like
واکنش ها: ayda

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پارسال که اول اذر امتحان دادیم 2 ماه واسه تصحیح پاسخبرگ ها وقت داشتن اونوقت جوابا 2 ماه بعد سوم بهمن اومد امسال که 29 اذر یک ماه دیرتر امتحان دادیم ... خدا میدونه جوابا کی میاد...

....مردم از انتظار.....

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب مصالح ساختمانی - حامی / انتشارات دانشگاه تهران

صفحه 169 - اکسید آهن تا 5% وزن خاک ،رنگ آجر را قرمز می کند. زیادتر بودن آن در خاک ، در گرمای بیش از 1000 درجه ، کار گدازآور را می نماید.

صفحه 147 - جسم های بیگانه در خاک ( گدازآورها)، گرمای آب شدن آجر را از 800 درجه به پایین تر می آورند. هر چه گدازآورها ؛ مانند سنگ آهک و اکسید آهن در خاک زیادتر باشند ، درجه گرمای خمیری شدن آجر پایین تر می آید.

صفحه 139 - اکسید آهن در آجر ، کار گدازآور را می کند. از این رو در آجرهای نسوز اکسید آهن باید خیلی کم باشد و از یک درصد وزن خاک نسوز بیشتر نشود . اگر اکسید آهن در خاک آجر به 5% وزن آن برسد ، رنگ آجر سرخ می شود و درجه آب شدن آن پایین می آید.

algh

عضو جدید
بچه ها ان شالله همتون قبولین//////;)
اونم جاهای خوب خوب.....:D
فقط شیرینی من رو یادتون نره.....:victory:
آخه اسم شماها رو دیدم:w17:

mamal761

عضو جدید
سلام
بچه ها یه نگاه به این خبر بندازین...
آدمو یاده بدهکاریاش بعد قبولی میندازه.:confused::(:cry::cry:

افزایش شهریه دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد
بازدید:1909
منبع: خبرگزاري مهر یاسوج - خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه آزاد کشور گفت: شهریه دانشجویان جدید الورود این دانشگاه 10 درصد افزایش می یابد و برای دانشجویان سالهای گذشته افزایش شهریه نداریم.
به گزارش خبرنگار مهر در یاسوج، عبدالله جاسبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمار پذیرش دانشجو نسبت به سال گذشته افزایش چندانی ندارد اما از نظر امکانات رشد چشمگیری داشته ایم به طوری که یک میلیون متر مربع فضای آموزشی و رفاهی به امکانات ما افزوده شده است.
وی افزایش کیفیت آموزش را از برنامه های اصلی دانشگاه آزاد ذکر کرد و افزود: برای افزایش کیفیت آموزش در دانشگاه نسبت هیئت علمی را افزایش می دهیم و هرم هیئت علمی را اصلاح می کنیم و همچنین بر تجهیزات آموزش دانشگاه می افزاییم.
جاسبی بیان کرد: دانشگاه آزاد امسال میزبان جمع کسری از دانشجویان کشور است بر این اساس با امکانات فضای آموزشی و تجهیزات آزمایشگاهی بیشتر، قدمهایی در جهت افزایش کیفیت برداشته است.
وی همچنین بیان داشت: هیئت موسس دانشگاه آزاد بر روی اساس نامه دانشگاه کار می کند و پس از تکمیل آن را به شورای انقلاب فرهنگی ارائه می دهد.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خـبــــر فــــوری

شبکه تهران زیرنویس کرده که جوابا چهارشنبه میاد

واقعا ممنون دوست عزیز .داشتم دیوانه می شدم . از این که روزی دوبارپاشم بیام سایت دانشگاه کلی بگردم دنبال روز اعلام نتایج خسته شده بودم .حداقل دیگه می دونم که باید تا چهارشنبه صبر کنم:smile:
ولی چهارشنبه خیلی دوره :cry::cry::cry:
این بی خبری کلافم کرده:surprised::surprised:

archi_zigorat

عضو جدید
خـبــــر فــــوری

شبکه تهران زیرنویس کرده که جوابا چهارشنبه میاد

ما اگه تورو نداشتيم بايد چيكار مي كرديم!!!!!
بچه ها ايشالا 4شنبه همه خوشحال باشيم........

ببخشيد من يه سوال داشتم مي دونم اينجا جاش نيست! من تا مي خوام وارد سايت بشم 1 ساعت طول مي كشه اخه همش error مي ده! براي شما اينجوري نمي شه؟ بايد چيكار كنم؟ :(

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اگه تورو نداشتيم بايد چيكار مي كرديم!!!!!
بچه ها ايشالا 4شنبه همه خوشحال باشيم........

ببخشيد من يه سوال داشتم مي دونم اينجا جاش نيست! من تا مي خوام وارد سايت بشم 1 ساعت طول مي كشه اخه همش error مي ده! براي شما اينجوري نمي شه؟ بايد چيكار كنم؟ :(
چرا دوست عزیز معمولا نزدیکای ساعت 12 شب اینجوری میشه منم نمیدونم دلیلش چیه:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا