راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahta52

عضو جدید
پاسخ تشریحی سوالات

پاسخ تشریحی سوالات

گزینه 2 صحیح هستش .برای مشاهده پاسخ تشریحی همه سوالات ریاضی و هندسه به سایت زیر مراجعه کنید:
www.iranmath.ir
آره من دقیقا اینجوری حل کردم. گزینه 2.:smile:

شما قسمت اولو درست می گی. دامنه arc sin می شد 0 و 2- بسته. ولی دامنه arc tan می شد از -بی نهایت تا 0 بسته اجتماعش با 2- بسته تا +بی نهایت.
اشتراک دامنه arc sin و دامنه arctan هم می شه نقاط 0 و 2-. گزینه 2.
سوال آخرو یادتون هست؟ اون که گفته بود مخروطی داریم که..........
تصویرشو روی صفحه یی موازی با محورش می خواست. می شد گزینه 1؟ مثلث متساوی الساقین؟

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
پاسخ تشریحی سوالات ریاضی و هندسه کنکور کاردانی به کارشناسی معماری را می توانید از سایت www.iranmath.ir دانلود کنید.برای دانلود نیازی به user و .... ندارید.
امیدوارم که مفید باشد.اشکالات احتمالی یا راه حل های بهتر را ممنون میشم بگین.

سلام

خیلی ممنون .....:gol::gol:

خدا خیرت بده .....:smile:

:w27:

sinasignal

عضو جدید
بچه ها کسی نمیدونه تاریخ کنکور علمی کاربردی کیه؟

بعدش، این آزمون دوره فراگير كارشناسي ناپيوسته ( كارداني به كارشناسي ) که صبح 29/5/1388 کنکورشه ، چیه؟
اینم هست: آزمون دوره فراگير كارشناسي که تاریخش 30/5/1388 هستش....
اونا رشته معماری داشتن؟
HTML:
http://www6.sanjesh.org/Other/1387/870728_01.php

آخرین ویرایش:

sinasignal

عضو جدید
اون سوال اخر قسمت ریاضی:" مخروطی که مساحت سطح جانبیش دو برابر مساحت قاعده اش هست اگه صفحه ای موازی با محور .... شکل حاصل چه مثلثی است؟ " چی میشد بلاخره؟
متساوی الساقین یا الاضلاع؟

راستی پاسخنامه میاد؟

متساوی الساقینه. می دونی چرا؟ چون با اطلاعات مسئله به این نتیجه می رسیدیم که محور مخروط با شعاع قاعده ش برابره. در نتیجه اگه تجسمش کنیم یه مثلث متساوی الساقین می بینیم.
......

متساوی الساقین درست نبود:wallbash::w06::w29:

متساویی الاضلاعه
:cry::crying:

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
بچه ها کسی نمیدونه تاریخ کنکور علمی کاربردی کیه؟

بعدش، این آزمون دوره فراگير كارشناسي ناپيوسته ( كارداني به كارشناسي ) که صبح 29/5/1388 کنکورشه ، چیه؟
اینم هست: آزمون دوره فراگير كارشناسي که تاریخش 30/5/1388 هستش....
اونا رشته معماری داشتن؟
HTML:
http://www6.sanjesh.org/Other/1387/870728_01.php

این دیگه چه آزمونی هستش؟؟؟من که روحم خبر نداشت اصلا چی هست؟
فراگیر منظورش چیه؟(بر اساس معدل دوره کاردانی؟)
:crying:
امیدوارم معماری نداشته باشه چون من شرکت نکردم:crying:

farid_ghasemi

عضو جدید
فرید جان می دونی رتبه آخرین فرد قبول شده توی دانشگاه اردبیل چند بوده؟(اصلا اردبیل کارشناسی ناپیوسته داره؟)

اره بابا داره اردبیل
دانشگاه محقق روزانه زیر 300 بر میداره
دانشگاه سبلانم که غیر انتفاعیه و زیر 4000 بر میداره
راستی همتون سعی کنین بومی سازیرو رعایت کنین 60 70 درصد بومی سازیه امسال

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اره بابا داره اردبیل
دانشگاه محقق روزانه زیر 300 بر میداره
دانشگاه سبلانم که غیر انتفاعیه و زیر 4000 بر میداره
راستی همتون سعی کنین بومی سازیرو رعایت کنین 60 70 درصد بومی سازیه امسال

مرسی
کی گفته بومیه؟از توی سایت سنجش خوندی یا از کسی شنیدی؟
خوب شهر ما که هیچی نداره چی؟:wallbash:ما نباید درس بخونیم؟
مازندران 12 تا دانشگاه غیر انتفاعی داره ما همش 3 تا دونه؛تازه اصلا شهرستان هیچی خود تهران هم دانشگاهی نداره همش 2 تا ست با اون همه جمعیت فکر نکنم بومی باشه این جوری داد همه میره هوا

آخرین ویرایش:

mehdime007

عضو جدید
مرسی
کی گفته بومیه؟از توی سایت سنجش خوندی یا از کسی شنیدی؟
خوب شهر ما که هیچی نداره چی؟:wallbash:ما نباید درس بخونیم؟
مازندران 12 تا دانشگاه غیر انتفاعی داره ما همش 3 تا دونه؛تازه اصلا شهرستان هیچی خود تهران هم دانشگاهی نداره همش 2 تا ست با اون همه جمعیت فکر نکنم بومی باشه این جوری داد همه میره هوا

در مورد بومی سازی بهتره بدونین که کاملا درسته ... اما این به معنی بومی بودن همون شهر نیست یعنی بومی منطقه ای مد نظر هستش نه بومی همون شهر !!!! یعنی مثلا اردبیل ، تبریز و ارومیه و یکی دو تا از همین شهر های اطراف همشون یکی حساب میشن . البته این مطلب رو می تونین موقع انتخاب رشته از دفترچه ی انتخاب رشته بررسی کنید .

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
در مورد بومی سازی بهتره بدونین که کاملا درسته ... اما این به معنی بومی بودن همون شهر نیست یعنی بومی منطقه ای مد نظر هستش نه بومی همون شهر !!!! یعنی مثلا اردبیل ، تبریز و ارومیه و یکی دو تا از همین شهر های اطراف همشون یکی حساب میشن .

نه فکر نکنم بومی باشه چون بومی برای سراسری اجرا شد که همه شهر ها یا استانها دانشگاه داشتن اما این جوری بومی معنی پیدا نمی کنه چون ما تعداد کم روزانه داریم و چون بومی سازی بر اساس دانشگاه هی سراسری هستش پس احتمالش خیلی کمه

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
در مورد بومی سازی بهتره بدونین که کاملا درسته ... اما این به معنی بومی بودن همون شهر نیست یعنی بومی منطقه ای مد نظر هستش نه بومی همون شهر !!!! یعنی مثلا اردبیل ، تبریز و ارومیه و یکی دو تا از همین شهر های اطراف همشون یکی حساب میشن .

اطراف هم هستن؟
نه فکر نکنم بومی باشه چون بومی برای سراسری اجرا شد که همه شهر ها یا استانها دانشگاه داشتن اما این جوری بومی معنی پیدا نمی کنه چون ما تعداد کمی دانشگاه روزانه داریم و چون بومی سازی بر اساس دانشگاه هی سراسری هستش پس احتمالش خیلی کمه.

mehdime007

عضو جدید
نه فکر نکنم بومی باشه چون بومی برای سراسری اجرا شد که همه شهر ها یا استانها دانشگاه داشتن اما این جوری بومی معنی پیدا نمی کنه چون ما تعداد کم روزانه داریم و چون بومی سازی بر اساس دانشگاه هی سراسری هستش پس احتمالش خیلی کمه
در مورد رشته ی ما معماری شاید به علت کمی کارشناسی ناپیوسته در برخی از شهرها بومی سازی رو در این مورد اعمال نکنن ! اما در مورد بومی منطقه ای بهتره خودت بری و کشور رو به چند منطقه ی شمال و شمال غربی ، مرکزی ، جنوب و چند تا منطقه ی دیگه تقسیم کنی و ببینی که در منطقه ی شمال غربی چه شهرهایی در اطراف هم قرار میگیرن .:)

آخرین ویرایش:

Pars Arch

عضو جدید
سلام
خواستم بگم هیچ جای دنیا یک معمار با لفظ مهندس خطاب نمی کنند هرچند که اون به هندسه ی کار خودش بخوبی آگاه اما چون ویژگی داره که مقام معمار بالا می بره و اون ویژگی هنر معماره.
نگران نباش که مهندس خطاب نشی و سعی کن هنرمند خوبی بشی.

خوب وشاد باشید. Pars Arch

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست جونای گلم ایشالله که همتون هر جا خواستین قبول شین بعد این همه تلاش یه خورده فکرتونو راحت بزارین بابا.....مام استرس داشتیم ولیییییییییییییییییی...............اگه نوشهر اومدین خوشحال میشیم!!!!!
موفق باشین

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام دوست جونای گلم ایشالله که همتون هر جا خواستین قبول شین بعد این همه تلاش یه خورده فکرتونو راحت بزارین بابا.....مام استرس داشتیم ولیییییییییییییییییی...............اگه نوشهر اومدین خوشحال میشیم!!!!!
موفق باشین

سلام خیلی ممنون که باز هم می یاین و به ما دلگرمی می دین ;) برامون دعا کنین ترم بالایی:)
شما می دونین آخرین رتبه قبولی توی نوشهر حدودا چند بوده ؟
:w42:

memar88

عضو جدید
سلام

سلام

:heart::heart:سلام بچه ها خسته نباشید
این در صدهای احتمالی منه اگه میشه بگید رتبه احتمالی من چند میشه و کجا رو میگیره؟

معارف : 20
ادبیات : 85
زبان : -
ریاضی: -
فن ساختمان : 47
مبانی نظری : 74
شما هم اگه ننوشتید بنویسید..............

khashenn

عضو جدید
سلام خسته نباشید یکی از بچه ها درصدهای زیرو زده میشه ترازشو بگید و ایا قبول میشه
ادبیات=15
معارف =15
مبانی =60
فن ساختمان=30
:cry::cry::cry::cry::cry::warn:

farid_ghasemi

عضو جدید
این در صدهای احتمالی منه اگه میشه بگید رتبه احتمالی من چند میشه و کجا رو میگیره؟

سلام فکر کنم زیر 1500
بشین

memar88

عضو جدید
راستی بچه ها کسی میدونه دفترچه تخصصی سوالات رو کجا میشه گیر آورد؟:eek:

*vania*

عضو جدید
سلام به همه خسته نباشید میگم
من با درصدهای معارف =15
ادبیات=15
ریاضی=0
زبان=-0.6
مبانی نظری=70
فن ساختمان=30
می خواستم بدونم رتبم چند میشه

امسال با توجه به اینکه کنکور سخت بود نمیشه حدس زد چه رتبه ای میاریم، اما ایشا الله که نتایج خوبی می گیریم؟
به نظر من که رتبه تون اینقد میشه که به غیرانتفاعی برسه.

*vania*

عضو جدید

منم احتمال میدم درصدهام با کمی تفاوت نزدیک به درصدهای شما باشه، کنکور سخت بود و تا نتیجه نیاد حدس و گمان راه به جایی نمیبره، فکر می کنم بهتر اینه که دعا کنیم و منتظر نتیجه خوبی باشیم. (به امید خدا)

khashenn

عضو جدید
ببخشی دوباره مزاحم شدم دوستم درصهاش مثل منه براتون میزارم نظرتونو بهم بگید رتبش چند میشه کجا قبول میشه
ادبیات 15
معارف 15
زبان -5
فن ساختمان 33
مبانی نظری 60

آخرین ویرایش:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام دوستان..

به نظرتون این درصدا چطوره؟

ادبیات 80

معارف 41