راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
اینم باحاله روی start کلیک کنین بعد از 1 2 3 چندتا عدد میده بابید به ترتیب جاشونو مشخص کنین.
بعد 6 بار گویا سن مغز ادمی میگه

اول 40 (البته از 3ومین مرحله ش فهمیدم چی به چیه و 2 تای اولی باد فنا شد:D ) بعد 28 :surprised:
مغزم ثبات فکری نداره در عرض چند ثانیه هم این همه سن بالا پایین میشه مگه؟! :biggrin:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس تو مسیر دوم رو انتخاب میکنی تلاش میکنی تا به اونجایی که به زندگی متعادل رسیدی سرعتت رو کم میکنی .

آره تقریبا ... نظرم متوسط مایل به مسیر دوم هست. البته نه ته تهش!! همون اولاش تا وسطاش بهتره اگه تو این مسیرم زیادی جلو بریم زندگی از دستمون درمیره:D

من نظرم اینه که مثلا اگه مسیر اولو 100- در نظر بگیریم و مسیر دومو 100+ بهترین حالت ها بین 40- تا 40+ هست ... حالا هرکی تونست خواسته هاشو تو این محدوده تنظیم کنه موفقه.

من همون +20 تا +40 رو انتخاب میکنم;)

mehmari

عضو جدید
سلام بچه خوبین همه؟؟؟
یهویی مودمم خراب شد با دیالاپ اومدم :smile: راستش نمیکشید تاپیک رو...
:biggrin:

بچه ها این مربع ها رو که گفتین قبلا بازی کردم اوایل 18 19 بعد دو سه بار بیشتر و بیشتر شد... خوب بازی تکراری میشه مثلا اول مربع رو میزارم منتها الیه سمت چپ بالا(امن ترین جاست نمیگم بی خطر) بعد 12 13 ثانیه میارم پایین میره تا 25 بعد میاری وسط جابجا میکنی بیشتر هم میشه...
حالا فهمیدین نکته ی آموزنده رو؟؟؟
یعنی گرچه استعداد نداشته باشیم ...
اما با پشتکار میشه نابغه ها رو هم زد جلو ...
مگه نه؟؟؟؟؟

mehmari

عضو جدید
راستی بچه ها ما بهمنیا یه سال ارشد عقب افتادیم؟

آخرین ویرایش:

mehmari

عضو جدید
بهمن 91 ورودیای امسال کنکور میدن اگه قبولیدن مهر کلاس!! درسته؟؟؟

nafise001

عضو جدید
سلام بچه خوبین همه؟؟؟
یهویی مودمم خراب شد با دیالاپ اومدم :smile: راستش نمیکشید تاپیک رو...
:biggrin:

بچه ها این مربع ها رو که گفتین قبلا بازی کردم اوایل 18 19 بعد دو سه بار بیشتر و بیشتر شد... خوب بازی تکراری میشه مثلا اول مربع رو میزارم منتها الیه سمت چپ بالا(امن ترین جاست نمیگم بی خطر) بعد 12 13 ثانیه میارم پایین میره تا 25 بعد میاری وسط جابجا میکنی بیشتر هم میشه...
حالا فهمیدین نکته ی آموزنده رو؟؟؟
یعنی گرچه استعداد نداشته باشیم ...
اما با پشتکار میشه نابغه ها رو هم زد جلو ...
مگه نه؟؟؟؟؟
سلام بازی دومی رو انجام دادی؟
چند سالت شد؟

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سلام دوستان یکی دو قرنی بود تو این تاپیک نیومده بودم چقدر خلوت شده.

okami2

عضو جدید
بهمن 91 ورودیای امسال کنکور میدن اگه قبولیدن مهر کلاس!! درسته؟؟؟

تقریبا اینکه ورودیای مهر بتونن بهمن سال 91 قبول بشن غیر ممکن هست . یعنی خیلی سخت . تو حساب کن که قبل کنکور ترم 3 هستن . وقتی دارن طرح 4 رو آماده میکنن باید واسه کنکور هم بخونن . به نظر من شاید یک یا دونفر بتونن . اونایی هم که قبول میشن باید وقتی پروژه نهایی میدن واسه اسکیس هم آماده بشن . ولی خب شرایط اونا واسه بهمن 92 خیلی بهتره چون خرداد ماه تموم میکنن . یعنی اگه ما نتونستیم 92 هم قبول شیم زیاد تعجب نداره .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا