راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
لپ تاپ من DELL inspiron 5010 هست (32 بیتی) ... ولی من شنیدم اکثر dell ها برا تری دی خوب جواب نمیدن و موقع کار با تری دی به طرز وحشتناکی داغ میکنن !!! میگن برا کار با تری دی مکس لپ تاپ های آیسوس بهترن... موندم میخوام چیکار کنم

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم
کسی از شرایط میهمان شدن که امروز سنجش اعلام کرده و توی سایت هم گذاشته خبر داره.
میخوام بدونم
1- میشه از غیرانتفاعی گرمسار به سوره میهمان دائم شد؟( آخه نوشته از موسسه غیرانتفاعی به غیرانتفاعی شنیدم سوره دانشگاه شدهو توی جدولی هم که کشیده سوره رو توی ستون 8 گذاشته و بقیه غیرانتفاعی ها رو توی ستون 1)
2- اینکه گفتن باید 95 درصد نمره آخرین فرد قبولی اونجا رو داشته باشی. من از کجا میتونم این آخرین نمره رو برای سوره پیدا کنم؟ ( من نمره ام 2684 بوده)

سلام نساک جان ...
منم این اطلاعیه رو خوندم ولی ش.پ رو که وارد کردم ارور داد که باید 7 رقمی باشه براما 6 رقمی بود برا همین فکر میکنم برا سراسریا باشه;)
در ضمن فکر میکنم امیر میگف باید یه ترمو تو دانشگاه مبدا بخونی منم اینو میدونستم ولی تو این اطلاعیه به همچین چیزی اشاره نکرده و گفته فوقش تا 1 ماه دیگه هم نتیجه اش میاد

yasna68

کاربر بیش فعال

زمانیکه دانش یک مرد برای موفقیت کافی است. ولی تقوای او کافی نیست. هر چه را که او ممکن است بدست آورد دوباره از دست خواهد داد . کنفسیوس

yasna68

کاربر بیش فعال

مهم این نیست که در کجای این جهان ایستاده ایم ، مهم این است که در چه راستایی گام بر می داریم . هولمز

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایه بیا نفر اول شو ما بریم کلاس بزاریم بگیم با نفر اول کارشنای حرفیدیم:D
نفـــــــــــر اول؟:biggrin:
مگه این آکادمی معماریا میزارن؟والا. :neutral:
امید من پارسال خیلی اعتماد به نفسم بالا بود فقط یه کتاب خوندم اونم کتاب یگانه.
قول نمیدم نفر اول شم اما قول میدم زیر 50بشم:lol:

omid_66_23

عضو جدید
نفـــــــــــر اول؟:biggrin:
مگه این آکادمی معماریا میزارن؟والا. :neutral:
امید من پارسال خیلی اعتماد به نفسم بالا بود فقط یه کتاب خوندم اونم کتاب یگانه.
قول نمیدم نفر اول شم اما قول میدم زیر 50بشم:lol:
چرا نمیری آکادمی
اون که تهرانه(مگه نمیگی تهران عشقته)
اگه بری اونجا قول میدم نفر اول میشی

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نمیری آکادمی
اون که تهرانه(مگه نمیگی تهران عشقته)
اگه بری اونجا قول میدم نفر اول میشی
کی گفته عشقمه؟ اما اینجاروهم دوس ندارم
میبینی توروخدا؟ خارجیا واسه رشد کردن میرن منحتن، نیویورک... ما واسه رشد باید بریم تهران. من تهرانو فقط بخاطر امکانات بیشترش دوس دارم.
خدا بطلبه بریم اسپانیا:دی

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینی توروخدا؟ خارجیا واسه رشد کردن میرن منحتن، نیویورک... ما واسه رشد باید بریم تهران. من تهرانو فقط بخاطر امکانات بیشترش دوس دارم.
سلام اميد سلام سايه!!!!!!! منم اومدم!!!!!!!! بابا خارجي!!! ما رو هم ببر ديگه!!!!!!!!!;)

omid_66_23

عضو جدید
یکی از استادای کارش جور شد رفت کانادا(البته اون ارشد داشتو آشنام اونجا داشت)
توم میتونی بری ولی قول بده برگردی اطلاعات و در اختیار مام بزاریا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا