راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر جور صلاح میدونی ... :smile:
حداقل عمومیات رو بگو ... اونا رو که وقت کم نیاوردی
ریاضیتم بگو .... وای به حالت اگه خراب کرده باشی .. کلت رو می کنم :mad:

عمومی ها رو آخه من خوب نخوندم . تست ام نزده ام .

ریاضی هم غلط داشتم .....

میگم حالا ..... دیگه بی خیال شدم .....

ریاضی 47.33

فن 10.00

مبانی 22.22

ادبیات 23.03

معارف 30.00

زبان 10.00

binahayat_m

عضو جدید
رتبت به خاطر این عوض شده که نتیجه بچه های غیر تهرانی هم وارد سایت شده ...
یه برنامه فردا یا پس فردا براتون میذارم اگه موافق بودین بگین ...
شما تا آزمون بعد 5 هفته وقت دارین باید نهایت استفاده را بکنین ...

ممنونم
فعلا دارم با ریاضی کار میکنم
خودمم دارم رو برنامه فکر میکنم
. خوشحال میشم پیشنهاد شما هم ببینم:gol:
ازمون بعدی فکر میکنم خیلی مهمه با 5 هفته فرصت باید کاستی گذشته جبران کنم
اگه تو ازمون بعد رتبم خوب شد معلوم میشه که حرفی برای گفتن دارم و اگر نه.....:cry:
به امید پیروزی

binahayat_m

عضو جدید
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::(lبهتره من برم سرم رو بذارم بمیرم گند زدم
:mad:اه کنکور چیه آخه :confused:شرمنده اما ادبیات و ... حفظیجات شده برای ما اینجا سنجش مهندس بابا امتحان عملی بذارین ببینین رتبه یک کنکور براتون چه سرویس بهداشتی اپنی می کشه:(
منی که توی دانشگاه نمره درس های تخصصیم همیشه بالای 18 بود حالا که 6 روز جدا خوندم (54.5 ساعت) باید درصد هام این باشه ؟؟؟
تراز 2860
ریاضی 7
فن 9.11
مبانی نظری 27
ادبیات 23
معارف 21
زیان 10
خاک بر سرت کنم سجاد یه آزمون دیگه می دم اگه باز هم اینجور بود دیگه خدا حافظ
این امتحان انتظار نداشتم همه رو بالای 50 بزنم اما دیگه گفتم 40 می زنم غیر عمو می
:cry::cry:فردا هم درس نمی خونم .:cry:اینم هدیه تولدم
:cry:
دوست عزیز برای چی خودت ناراحت میکنی
اگه به سوالا پارسه نگاه کنی می بین ضعف زیاد داره پس خودتو اذیت نکن
تازه تو فقط 6 روز خوندی از نطر من نتیجت با این مدت خیلی خوبه
از همه مهم ازمون بعدی شما هستش
ناراحت نباش اینجا به هم کمک میکنیم تا نتیجه بده
به امید پیروزی:gol::gol:

binahayat_m

عضو جدید
فن و مبانی رو باید می رسیدم و می زدم که بالای 50 بزنم ، نرسیدم . :(
من فکر میکنم که شما زمانبندی کن مثلا نیم ساعت بذار برای ریاضی و وقتی که تموم شدش برو سراغ فن و مبانی و چون اون ها خوب بلدی وقت میاری و میتونی بر گردی دوباره به ریاضی/
بالاخره نزدن یه سوال ریاضی بهتر از جواب دادن چند تا سوال تخصصی
من یه جا میخوندم همیشه تو کنکور دانشجو های زرنگتر بیشتر ضربه میخورند و فکر کنم فقط به خاطر زمان بندی باشه:gol:
امیدوارم این موضوع بتونی حل کنی

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:مرسی
خیلی خوشحال می شم اگه این لطف رو بکنی - وقت رو زیاد نمی گیرم سعی می کنم حداکثر تلاشم رو بکنم تا زحمت هات بیهوده نباشه:gol:
:gol:
لطفا میشه بگی چیکار کنم ؟ از کجا شروع کنم؟ روزی چند تا درس بخونم؟ (می تونم 10 ساعت بخونم) 25%اول رو دوباره بخونم؟
و.. کلا خوندن با من چی خوندن با شما کمکم کنی یه کتاب خوشگل هدیه من تا شاید بتونم زحمت هات رو جبران کنم.
:razz::gol::heart:
سلام ! این مشکل همه اونایی که می خوان شروع کنن ... همشون میگن : از کجا شروع کنیم
راهش اینه که یه برنامه ریزی کنی ، کتاب هارو بگیری تو دستت و با یه یا علی شروع کنی .
من یه برنامه ریزی واسه خودم داشتم که خیلی کمکم کرد ...
برنامه ریزی های کوتاه مدت و 3 روزه .. یه نمونش رو براتون تو سایت میذارم
خواهش میکنم زحمت چیه ... من به عشق شماها میام و این کار رو دوس دارم

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه ریزی

برنامه ریزی

برنامه ما از این قراره :
یک برنامه 10 روزه ، که شامل 3 دوره 3 روزست و 1 روز هم فرجه ...
شما در این 10 روز 504 صفحه اختصاصی مطالعه میکنید ، میانگین روزی 56 صفحه .
برنامه ریزی دروس عمومی ، ریاضی و ایستایی به عهده خود شما میباشد .
برنامه ریزی ها فعلا از روی کتب اختصاصی پارسه اتخاذ می شود .

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه ریزی

برنامه ریزی

برنامه از این قرار است :
روز اول : مبانی - هندسه - عناصر
روز دوم : مبانی - هندسه - شناخت
روز سوم : مبانی - عناصر - متره - تنظیم

مبانی : 16
هندسه : 24
عناصر : 18
شناخت: 18
متره : 14تنظیم : 7

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند نکته

چند نکته

بچه ها من برنامه ریزی خودم رو گذاشتم تو سایت .
برنامه ای که خودم از روش درس میخوندم کمی متفاوت بود چون اون زمان 1 ماه نیم وقت داشتم
ولی این برنامه نسبتا راحته و کمی هم جاهای درساش فرق داره
در ضمن من هندسه رو اصلا از رو کتاب پارسه نخوندم
اگه حس میکنین سنگینه ( که نیست ) بگین تا اصلاحش کنم .
درضمن وقت متوسط خوندن هر صفحه 4 دقیقه محاسبه شده ، سعی کنید صفحات رو زمان بندی شده بخونین و رکوردتون رو بیارین پائین .
درسهای خسته کننده رو پشت سر هم نخونید .
نکته آخر اینکه بعد از عید اگه میتونین برین کتاب خونه حتما این کار رو بکنید .
از امشب هر کس تعداد صفحه هایی رو که خونده میاد و تو سایت میزنه ... ( حتی اگه برنامه ریزیش با ما فرق داره )
سوالی نیست ؟ :)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکنم که شما زمانبندی کن مثلا نیم ساعت بذار برای ریاضی و وقتی که تموم شدش برو سراغ فن و مبانی و چون اون ها خوب بلدی وقت میاری و میتونی بر گردی دوباره به ریاضی/
بالاخره نزدن یه سوال ریاضی بهتر از جواب دادن چند تا سوال تخصصی
من یه جا میخوندم همیشه تو کنکور دانشجو های زرنگتر بیشتر ضربه میخورند و فکر کنم فقط به خاطر زمان بندی باشه:gol:
امیدوارم این موضوع بتونی حل کنی

ممنونم از راهنمائیهات دوست عزیزم :gol::gol::gol:

همین کار رو انجام میدم .... ;)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه از این قرار است :
روز اول : مبانی - هندسه - عناصر
روز دوم : مبانی - هندسه - شناخت
روز سوم : مبانی - عناصر - متره - تنظیم

مبانی : 16
هندسه : 24
عناصر : 18
شناخت: 18
متره : 14تنظیم : 7

بابا آقای پشتیبان ، ممنون:gol::gol::gol:

خیلی عالیه

چشم .....

از کی باید شروع کنیم ؟

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا آقای پشتیبان ، ممنون:gol::gol::gol:

خیلی عالیه

چشم .....

از کی باید شروع کنیم ؟
خواهش میکنم ، امیدوارم به درد شما هم بخوره ...
خب اصولا هر چه زودتر بهتر
به نظر من اگه هر چی زود تر یه 10 روز این کار رو بکنید بهتر چون اگر باهاش نتونستین مچ بشین یه فکر دیگه بکنیم
ولی فکر کنم اگه خودتون بخواین برنامه خوبی باشه :gol:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
الوووو

الوووو

کجایین ... مثکه بوی عید خورده به دماغتون ...
بچه ها منتظر آمار درس خوندنتون هستم ....

mehdicris

عضو جدید
من یه توصیه دارم البته اصلا برام مهم نیست که شما خوشتون بیاد یا نه چون چه خوشتون بیاد چه نیاد من این حرفا رو میزنم
به نظر من کتابای پارسه اصلا استاندارد نیستند
میگی چرا...
گوش کن
یه نیگا به عناصر و جزییات یا مصالح بنداز دقیقا کپی کتاب هنرستان خودمونه هیچ فرقی نداره پس الکی خر نشین میدونی چی میگم
عمومی ها که کلا پشم
ازموناشم که اصلا استاندارد نیست
راستی شما بلاخره فهمیدین این کتاب هندسه -ترسیمات فنی و پرسپکتیوش در مورده چی هست کلا؟؟؟؟؟؟:surprised:
مطمِینم هیچ کدومتون تا حالا نتونسین مباحث ازمون اولشو تموم کنین و حالا همش هی زور میزنین که اول و دوم با هم بخونین واقعا قیافتون الان دیدن داره
هنوزم دیر نشده...............
من ساله اول که ترم 2 بودم ازمایشی شرکت کردم رتبم 8000 شد ساله دوم 4000 شد و غیرانتفاعی نور قبول شدم ولی نرفتم...
پیشنهاده من ایناست:

عناصر مدرسان شریف
مصالح مدرسان شریف
متره مدرسان شریف
برای مبانی نظری بهترین گزینه کتابای اصلی یعنی:معماری جهان ابراهیم زارعی-سبک شناسی پیرنیا-معماری معاصر قبادیان-پرسپکتیوگوین وایت-هنرهای تجسمی و طراحی معماری هنرستان
ریاضی وایستایی هر منبعی که دوست دارین....
کتاب تست مدرسان شریف (دروس تخصصی)
کتاب تست سعید سعیدی پور
معارف واندیشه اسلامی فراهانی (گسترش علوم پایه)
ادبیات پنج استاد (گسترش علوم پایه)
زبان حبیب وند (گسترش علوم پایه )
میدونید برتری مدرسان به پارسه چیه؟؟
اینکه نکات مهم رو کاملا مشخص کرده و بعد از هر درس ، تستهای تالیفی و سال گذشته حتی 87 رو داره.و دیگه نیازی به ازمون های غیر استاندارد که باعث افسردگی و افت روحیه میشه نیست.
اونایی هم که پارسه میرفتن و رتبشون خوب شده به خاطر توانایی خودشون بوده

....GODISNOWHERE
This can be read as
GOD IS NO WHERE
as GOD IS NOW HERE
everything is life depends on how u look at them,
...always think positive

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم...

مهم...

من یه توصیه دارم البته اصلا برام مهم نیست که شما خوشتون بیاد یا نه چون چه خوشتون بیاد چه نیاد من این حرفا رو میزنم
میگی چرا...
گوش کن
یه نیگا به عناصر و جزییات یا مصالح بنداز دقیقا کپی کتاب هنرستان خودمونه هیچ فرقی نداره پس الکی خر نشین میدونی چی میگم
عمومی ها که کلا پشم
راستی شما بلاخره فهمیدین این کتاب هندسه -ترسیمات فنی و پرسپکتیوش در مورده چی هست کلا؟؟؟؟؟؟:surprised:
مطمِینم هیچ کدومتون تا حالا نتونسین مباحث ازمون اولشو تموم کنین و حالا همش هی زور میزنین که اول و دوم با هم بخونین واقعا قیافتون الان دیدن داره
من ساله اول که ترم 2 بودم ازمایشی شرکت کردم رتبم 8000 شد ساله دوم 4000 شد و غیرانتفاعی نور قبول شدم ولی نرفتم...
پیشنهاده من ایناست:

عناصر مدرسان شریف
مصالح مدرسان شریف
متره مدرسان شریف
برای مبانی نظری بهترین گزینه کتابای اصلی یعنی:معماری جهان ابراهیم زارعی-سبک شناسی پیرنیا-معماری معاصر قبادیان-پرسپکتیوگوین وایت-هنرهای تجسمی و طراحی معماری هنرستان
کتاب تست سعید سعیدی پور
اینکه نکات مهم رو کاملا مشخص کرده و بعد از هر درس ، تستهای تالیفی و سال گذشته حتی 87 رو داره.و دیگه نیازی به ازمون های غیر استاندارد که باعث افسردگی و افت روحیه میشه نیست.

....GODISNOWHERE
This can be read as
GOD IS NO WHERE
as GOD IS NOW HERE

...always think positive
سلام دوست عزیز من به بچه ها گفتم که کتابای پارسه ناقصه و تائید نشده ولی فعلا دارن از رو همون میخونن البته در بعضی درسها یه مطالبی داره که تو کتابای دیگه نیست
درضمن مدرسان هم باجی پس نمیده
باز هم به همه تاکید میکنم کتاب یگانه و ذاکر بهترین کتابه .... چون تالیفی نیست و خلاصه شده از رو 50 تا کتابه
من پارسال که آزمون پارسه میدادم جواب سوالای آزمون پارسه تو خود کتاباش نبود
عمومی ها هم فقط گسترش علوم پایه ...
از من گفتن ...
حداقل یه بار برین کتاب فروشی کتابشو ببینین ...

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگی چرا...
گوش کن
عمومی ها که کلا پشم
پیشنهاده من ایناست:

عناصر مدرسان شریف
مصالح مدرسان شریف
متره مدرسان شریف
کتاب تست سعید سعیدی پور

....GODISNOWHERE
This can be read as
GOD IS NO WHERE
as GOD IS NOW HERE

...always think positive

من متره و عناصر و تستهای دروس تخصصی و البته دروس عمومی مدرسان رو دارم . انصافا خوبن . اونا رو هم می خونم . چون همش نکته است و تست .

اما مثلا کتاب متره اش خیلی خلاصه نکته برداری شده . در مورد ماده های شزایط عمومی پیمان و ..... موضوعات زیادی رو مطرح نکرده .

توی کتاب تست های دروس تخصصی مدرسان در کل کتاب من حدود 30 تا غلط تستی پیدا کردم . و الان با خوندن بعضی مطالب متوجه شدم که سوالهای بیشتری رو غلط جواب داده . حتی تو تشریحی اشم عکس توضیح داده .

اما در مورد پارسه یه کمی منصفانه تر ....... کتاب های پارسه امسال با سالهای پیش فرق کرده .

من کتابهای امسال رو با کتابهای پارسال و 2 سال پیش دوستام چک کردم . حجم مطالب و تست هاش بیشتر شده ، نکات رو هم به صورت نکته گفته بینشون . صفحاتشم خیلی بیشتر شده .

همه کتاب هاش تست داره فصل به فصل و تست کنکور داره و بعضی شون هم تست کنکور و مولف .

من کتاب زراعی رو قبلا خوندم ( توی دانشگاه اون کتاب رو امتحان دادیم ) ، کتاب پارسه خیلی مطالب داره که اون کتاب نداره . چون خلاصه ی از چند تا کتابه . البته همچین خیلی هم خلاصه نیست.

دقیقا اون مطالبی که چند ساله تست کنکور میاد ، رو به عنوان نکته ، مشخص کرده .

از توجه اتون و کمک و راهنمائیتون ممنونم:gol::gol::gol:

لطف کردین که تجربیاتتون رو در مورد کنکور و کتاباش رو در اختیار ما هم گذاشتین دوستم. :w27:

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا قرار شد بگین هر روز چقد می خونین ....
دارین کم کاری می کنین ها ....

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من سرعت خوندنم پایین
شما میگفتی رکورد به 4 دقیقه برسونید
اما 7-8 صفحه مبانی تو 2 ساعت خوندم:confused:
اگه اینجوری پیش برم نمی رسم
binahayat جان اگه اونجوریه من رکورد 1 صفحه در 50 دقیقه رو دارم
این بخاطر عدم تمرکزه .... یککم که به کتاب عادت کنی درست میشه ، منم این مشکل رو داشتم .
فعلا اصلا به وقت فکر نکن به تعداد صفحات فکر کن تا یککم به درس خوندن مداوم عادت کنی
برنامه هر روزت رو بنویس و بذار جلو چشمت ...
و سعی کن اون برنامه رو در همون روز تموم کنی ... اگرم نشد اشکال نداره ... کسی میتونه موفق شه که از لحاظ روحی خودش رو به آرامش برسونه اصلا نگران هیچی نباش ...
خدا رو فراموش نکن ... توکل به خدا رکوردت هم به 3 دقیقه میرسونی ...

mehdicris

عضو جدید
من متره و عناصر و تستهای دروس تخصصی و البته دروس عمومی مدرسان رو دارم . انصافا خوبن . اونا رو هم می خونم . چون همش نکته است و تست .

اما مثلا کتاب متره اش خیلی خلاصه نکته برداری شده . در مورد ماده های شزایط عمومی پیمان و ..... موضوعات زیادی رو مطرح نکرده .

توی کتاب تست های دروس تخصصی مدرسان در کل کتاب من حدود 30 تا غلط تستی پیدا کردم . و الان با خوندن بعضی مطالب متوجه شدم که سوالهای بیشتری رو غلط جواب داده . حتی تو تشریحی اشم عکس توضیح داده .

اما در مورد پارسه یه کمی منصفانه تر ....... کتاب های پارسه امسال با سالهای پیش فرق کرده .

من کتابهای امسال رو با کتابهای پارسال و 2 سال پیش دوستام چک کردم . حجم مطالب و تست هاش بیشتر شده ، نکات رو هم به صورت نکته گفته بینشون . صفحاتشم خیلی بیشتر شده .

همه کتاب هاش تست داره فصل به فصل و تست کنکور داره و بعضی شون هم تست کنکور و مولف .

من کتاب زراعی رو قبلا خوندم ( توی دانشگاه اون کتاب رو امتحان دادیم ) ، کتاب پارسه خیلی مطالب داره که اون کتاب نداره . چون خلاصه ی از چند تا کتابه . البته همچین خیلی هم خلاصه نیست.

دقیقا اون مطالبی که چند ساله تست کنکور میاد ، رو به عنوان نکته ، مشخص کرده .

از توجه اتون و کمک و راهنمائیتون ممنونم:gol::gol::gol:

لطف کردین که تجربیاتتون رو در مورد کنکور و کتاباش رو در اختیار ما هم گذاشتین دوستم. :w27:
کتاب زارعی کامل ترین کتابیه که در مورد معماری جهان نوشته شده باریکلا پارسه که مطالبش از اونم بیشتره.........
نمی خوام اصلا بحث کنم چون اصلا هر منبع یا حالا هر کتابی نمی تونه همه رو راضی کنه
ولی به هر حال همه یه هدف دارن امیدوارم که همه موفق بشن.
میبینم اون روزی رو که داریم واسه منابع ارشد جروبحث می کنیم
پرچم بالاستFlag is up
راستی میدون شهرداری هنورم شلوغ میشه؟؟؟؟؟

arch.mehr

عضو جدید
من باید چند تا گلخونه تحلیل کنم ولی نتونستم مصداقی پیدا کنم اگه کمکم کنی ممنون میشم.

sph1367

عضو جدید
سلام
يگانه فوق العاده است من خلاصشو گرفتم
تستش خوبه اونم بگيرم؟؟؟

سلام دوست عزیز من به بچه ها گفتم که کتابای پارسه ناقصه و تائید نشده ولی فعلا دارن از رو همون میخونن البته در بعضی درسها یه مطالبی داره که تو کتابای دیگه نیست
درضمن مدرسان هم باجی پس نمیده
باز هم به همه تاکید میکنم کتاب یگانه و ذاکر بهترین کتابه .... چون تالیفی نیست و خلاصه شده از رو 50 تا کتابه
من پارسال که آزمون پارسه میدادم جواب سوالای آزمون پارسه تو خود کتاباش نبود
عمومی ها هم فقط گسترش علوم پایه ...
از من گفتن ...
حداقل یه بار برین کتاب فروشی کتابشو ببینین ...

mordab_0002003

عضو جدید
سلام
من سرعت خوندنم پایین
شما میگفتی رکورد به 4 دقیقه برسونید
اما 7-8 صفحه مبانی تو 2 ساعت خوندم:confused:
اگه اینجوری پیش برم نمی رسم
با سلام من روزی 4ساعت می خونم 2ساعت عمومی 2ساعت تخصصی و معماری جهان وایران ومعارف تموم شده به نظر من تست تخصصی واسه یگانه سخت تر وبدرد سراسری می خوره

binahayat_m

عضو جدید
مجموعه تست های سعدی پور چه جوری ؟
کنکور قبل خیلی دیدم از روش بخونند و حجمشم خیلیه!
کسی در موردش اطلاعی داره؟ خوبه ؟ بده؟:smile:
شاد باشید

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجموعه تست های سعدی پور چه جوری ؟
کنکور قبل خیلی دیدم از روش بخونند و حجمشم خیلیه!
کسی در موردش اطلاعی داره؟ خوبه ؟ بده؟:smile:
شاد باشید

کتاب تست سعید سعیدی پور یکی از معروف ترین کتابای تست فرقش با یگانه اینه که کتاب یگانه تست هاش طبقه بندیه اما سعیدی پور تست های هر سالش پشت سر همه
( تست ها جفتشون مشترکه فقط تو یگانه یکم تست تالیفی هم داره )

زیگورات

عضو جدید
بچه ها بدویین دیگه ، منتظرتونم:gol:

با عرض سلام . منم به راهنمایی و پشتیبانی خیلی نیاز دارم .برا عید برنامم اینه که به امید خدا مصالح و عناصر هنرستان و مبانی پارسه و زبان بخونم چون من ترم اخرم وبعد ازعید سرم شلوغ میشه عید برام خیلی مهمه ولی مشکله خیلی اسا سسسسییییییییییممم اینه که روحیم خیلی داغونه وخیلی به سفر احتیاج دارم ولی میترسم اگه برم نتونم برناممو اجرا کنم و جا بمونم .حا شما میگید چیکار کنم؟؟ یکی از مشکلای دیگمم اینه که اصلا نمیتونم زیاد درس بخونم ینی نمیتونم پاش بشینم ولی میدونم که اگه با برنامم پیش برم موفق میشم ولی مهم اینه که بررمممممم که نمیرم. اینم بگم که من هیچ کلاس و ازمونی شرکت نکردم چون اعتقادی بهشون ندارم.

زیگورات

عضو جدید
بچه ها بدویین دیگه ، منتظرتونم:gol:

با عرض سلام . منم به راهنمایی و پشتیبانی خیلی نیاز دارم .برا عید برنامم اینه که به امید خدا مصالح و عناصر هنرستان و مبانی پارسه و زبان بخونم چون من ترم اخرم وبعد ازعید سرم شلوغ میشه عید برام خیلی مهمه ولی مشکله خیلی اسا سسسسییییییییییممم اینه که روحیم خیلی داغونه وخیلی به سفر احتیاج دارم ولی میترسم اگه برم نتونم برناممو اجرا کنم و جا بمونم .حا شما میگید چیکار کنم؟؟ یکی از مشکلای دیگمم اینه که اصلا نمیتونم زیاد درس بخونم ینی نمیتونم پاش بشینم ولی میدونم که اگه با برنامم پیش برم موفق میشم ولی مهم اینه که بررمممممم که نمیرم. اینم بگم که من هیچ کلاس و ازمونی شرکت نکردم چون اعتقادی بهشون ندارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا