راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

okami2

عضو جدید
ترم اول به احتمال قوی خوابگاه بعدا خونه میگیریم.راستی وضعیت خوابگاه ی دانشگاه چطوره؟ پس من 3 تا لحاف بیارم:cry::cry:

یه خوابگاه نزدیک دانشگاه محقق هست که 2 ترم قبل دانشگاه ما بود . خیلی جای خوب و آرومیه . خوبیش اینه تمیزه . خونه اجاره کردن اینجا خیلی سخته . کم پیدا میشه مخصوصا واسه دانشجو ها .

fari naz

عضو جدید
من دانشگاه شمال قبول شدم, کسی از امکاناتش خبر داره؟
خوابگاهش چجوریه؟
آمل چجور شهریه؟

okami2

عضو جدید
بچه ها من به خاطر خوشحالی پدر مادرم خیلی خوشحالم.اخه تو کنکور سراسری نتونسته بود انتظاراو براورده کنم و کار دنی قبول شدم.ولی وقتی امروز گفتم روزانه اردبیل قبول شدم نمیدونین چه خوشحال شدن.اون لحظه رو با هیچی عوض نمیکنم.خداجون متشکرم که دوباره رو سیاه نشدم

منم بیشترین انگیزم واسه این بود . که خاطره زشت 67 هزار تویه کنکور سراسری رو از یادشون ببرم .

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزانه جون ما هم از قبوليه تو خوشحاليم
مرسی.خوشحالم که شما هم قبول شدین

دخترکوهستان

عضو جدید
ترم اول به احتمال قوی خوابگاه بعدا خونه میگیریم.راستی وضعیت خوابگاه ی دانشگاه چطوره؟ پس من 3 تا لحاف بیارم:cry::cry:
عزییییزم فک نکنم زیادم باارومیه هواش فرق بکنه سرده ولی به 2تالحاف کارت نمیکشه درواقع اونجوری ام نیست که نگرانت بکنه

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزییییزم فک نکنم زیادم باارومیه هواش فرق بکنه سرده ولی به 2تالحاف کارت نمیکشه درواقع اونجوری ام نیست که نگرانت بکنه
اره بلاخره ارومیه هم کوهستانی و نسبت به جاهای دیگه خنک مشه.خوشبختانه من سرمایی هستم وبرف سرمارو دوس دارم.خیلی کم پیش اومده لباس پشمی بپوشم.حتی تو زمستون استین کوتاه میپوشم.بیشتر از محیا باید نگران بود که طرفدار گرما هستش.
راستی بچه ها فک کنم تو دانشگاه همه اردبیلی هستن به جز چند نفر.

okami2

عضو جدید
اره بلاخره ارومیه هم کوهستانی و نسبت به جاهای دیگه خنک مشه.خوشبختانه من سرمایی هستم وبرف سرمارو دوس دارم.خیلی کم پیش اومده لباس پشمی بپوشم.حتی تو زمستون استین کوتاه میپوشم.بیشتر از محیا باید نگران بود که طرفدار گرما هستش.

میشه گفت اکثریت اردبیلین . ولی اینطور نیست که فقط 3 یا 4 نفر از شهر دیگه باشن . مطمئنم نصف دخترا از شهره دیگه ان

دخترکوهستان

عضو جدید
اره اردبیلین وهمکلاس ولی یه چن نفرمثل منم کاردانیشونو جای دیگه بودن وتازه واردن البته جمعشون گرمه زود قاطی میشیم باهاشون وسرمای اردبیل توگرمای محفلشون گم میشه
راستی فرداساعت چن میایین من.دارم میرم لالا
بایییییی

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اردبیلین وهمکلاس ولی یه چن نفرمثل منم کاردانیشونو جای دیگه بودن وتازه واردن البته جمعشون گرمه زود قاطی میشیم باهاشون وسرمای اردبیل توگرمای محفلشون گم میشه
راستی فرداساعت چن میایین من.دارم میرم لالا
بایییییی
فردا عصر فک کنم حولو حوش 5 بچه ها بیان همگی

fari naz

عضو جدید
من دانشگاه شمال قبول شدم, کسی از امکاناتش خبر داره؟
خوابگاهش چجوریه؟
آمل چجور شهریه؟

ناز معمار

عضو جدید
من هستم
همه رفتن واسه مهمونی بعدازظهر آماده شن
بعدازظهر همه جمعن ایشالا
سایه جان یادت نره بیایاا
مازی شما هم که صاحب مجلسی یادتون نره بیاین

archi&tini

عضو جدید
سلام....