راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برو بچ خوب انجمن .ازتون میخوام هرکس میخواد این جو صمیمی ادامه پیدا کنه ادرس فیس بوکشو تو پیام خصوصی به دوستاش ارسال کنه تا اونجا دور هم باشیم
چون من میدونم شما ها بعد اعلام نتایج از اینجا فرار میکنین

سلام ...
من فیسبوک
رفتنم کلی دردسر داره براهمینم خیلی وقته بیخیالش شدم...ولی قول میدم اینجا رو نپیچونم !!!!

درضمن نگران نباشین وقتی درسو کلاسا شرو بشن همه بصورت خودجوش راهی اینجا میشن

faegheh_ar

عضو جدید
بچه هاي بد....اصلا منم ديگه دوستون ندارم.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!قهرم....:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:ا(ين يعني يه عالمه گريه)

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تاپیکو میزنم ولی فک کنم اقا مدیر قفلش کنه.یه بار اجازه نداد

به نظر منم تا موقعی که جمعمون ازلحاظ تخصصی و درسی جدی نشده همین جا ادامه بدیم چون هرجا بریم همین فضا ادامه داره تا موقعی که جدی درسامون شرو شن...
پس به نظر من بعد اعلام نتایج بریم تو تاپیکی که اقای صدیق گفتن «درصدا + رتبه + دانشگاه قبولی» رو بنویسیم یه منبعی برا بچه های 91 بشه
بعد اونم بیام دوباره تا شرو شدن کلاسا همینجا همین فضارو ادامه بدیم :neutral: :w13: :w15: :w14:
تا کلاسا شرو شدن اونموقع یه تاپیک تخصصی میزنیم « قدم به قدم تا ارشد 92 ! » میریم اونجا تو فاز درسی :):w10:

البته این نظر منه ...

faegheh_ar

عضو جدید
آقايون و خانومايي كه هر موقع من ميام آفلاينن:
ايندفعه اومدم ديدم نيستيد،واستون قاطي ميكنما.....!!!!!!:neutral:افتاد؟؟؟؟؟:w08::w43:

faegheh_ar

عضو جدید
فرزانه جون پس بچه ها كه اومدن آدرس تاپيكو بده بهشون.... من فعلا ميرم....
اما نميدونم ديگه كي وقت ميكنم بيام...!!!!!!!:cry::(

faegheh_ar

عضو جدید
راستي اگه رفتين خونه مازي اينا،واسه منم باقالا قاتوق بياريد...تا حالا نخوردم.... امتحانش مجانيه....!!!!!!!:biggrin:;)

ناز معمار

عضو جدید
[h=6]يه نفر صبح ميره در مغازش.. كركره رو بالا ميكشه و ميگه: بسم الله رحمن رحيم.... ميره تو. ميبينه همه مغازه رو خالي كردن.. مياد بيرون كركره رو مي كشه پايين و ميگه : صدق الله العلي العظیم[/h]

faegheh_ar

عضو جدید
يه نفر صبح ميره در مغازش.. كركره رو بالا ميكشه و ميگه: بسم الله رحمن رحيم.... ميره تو. ميبينه همه مغازه رو خالي كردن.. مياد بيرون كركره رو مي كشه پايين و ميگه : صدق الله العلي العظیم
پ نه پ... بگه الحمدلله رب ابعالمین....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:;)

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
یسنا 15 مهر

فائقه 5آذر

نساک 15 بهمن
باران 25 بهمن
اوکامی 28 بهمن
مازیار6 اسفند
فرزانه 9 فروردین
سام 19 فروردین
صدیق 28 فروردین