راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faegheh_ar

عضو جدید
سلام تك خور!!!!!!!! من باهات قهرم!!!!!!!!!! مجبور شدم برم سرم گز آردي بزنم!!!!!!!! داشتم از دست مي رفتم!!!!!!!!!!
وااااای...یعنی در این حد؟؟؟؟؟؟؟
ببین مازیار من و تو امکان داره با هم هم کلاسی بشیم و کارمون به هم گیر بیفته...پس سعی کن پسر خوبی یاشی و با فائقه قهر نکنی...باشه؟؟؟؟

ناز معمار

عضو جدید
طراحی یک خانه در مساحت 43 متری
خیلی خوبه که این جور چیزا رو ببینیم و تو طرحامون ازش استفاده کنیم
نمیدونستم کجا باید بذارمش
اگه فکر میکنین جاش اینجا نیست عوضش کنین

faegheh_ar

عضو جدید
حجت (قبلا)
حجت (اين اواخر)
حجت (بعدا)

دادآفريد

اوكامي

فرزانه

امير
سمي
نازي
علي
خودم (موقع كنكور)
خودم (الان)
خودم (زمان بازگشايي دانشگاه ها)
اميد
فائقه نفيسه يسنا
..... رو چه حسابی اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناز معمار

عضو جدید
بچه ها کسی کتابای مونته دیدیو رو خونده؟؟؟
کسی میدونه چه سبکیه؟
فکر میکنم اکثرا در مورد خدا و این دنیا و اون دنیاست!
میخوام بدونم کتاباش منفین یا اینکه خوبه؟؟؟
............
کوه خدا/مونته دیدیو
محله ای در شهر ناپل، بالای تپه، "کوه خدا"، با چنان جمعیت انبوهی که همه انگار در یک خانه شلوغ با هم زندگی می کنند. سرنوشت پیرمردی با آرزوی پرواز و پسر نوجوانی در آستانه پرتاب به جهان بزرگترها در این مکان نمادی با هم یکی می شود، تا شبی که همه شهر در آتش بازی شب عید و آغاز زندگی تازه ای در هم می آمیزد. "بومرنگ" ی پر می کشد راه پیرمرد بالدار را به سوی شهر آرمانی اش می گشاید.
..................
با یک کلمه می شود یک آدم را داغان کرد .
................

می گویم : " یعنی که بعد این که شما پر زدید و رفتید نباید غیبت شما را حس کنم و دلم تنگ بشود ؟" می گوید : " نه ، وقتی به فکر من می افتی من حاضرم . "
..............
کسی کتاباشو خونده؟؟؟

zzeuss

عضو جدید
با سلام و درود دوستان من تازه می خوام معماری رو در دانشگاه علمی کاربردی شروع کنم، شنیدم مدرک ناپیوسته لیسانس اجازه طراحی نداره ! اگر اینطوره از این رشته صرف نظر کنم... آیا درسته؟ و دیگه این که بهترین دانشگاه برای کارشناسی ناپیوسته کدام است و در چه شهری. با سپاس

amir6969

عضو جدید
سلام بر دوستان گرامی ... خوبید؟ من دیروز 5 صبح که رفتم 12 شب به صورت له شده برگشتم :confused: ولی خوش گذشت جاتون خالی :smile::gol:

zzeuss

عضو جدید
با سلام و درود دوستان من تازه می خوام معماری رو در دانشگاه علمی کاربردی شروع کنم، شنیدم مدرک ناپیوسته لیسانس اجازه طراحی نداره ! اگر اینطوره از این رشته صرف نظر کنم... آیا درسته؟ و دیگه این که بهترین دانشگاه برای کارشناسی ناپیوسته کدام است و در چه شهری. با سپاس // ثواب داره جواب ما رو هم بدید

ناز معمار

عضو جدید
با سلام و درود دوستان من تازه می خوام معماری رو در دانشگاه علمی کاربردی شروع کنم، شنیدم مدرک ناپیوسته لیسانس اجازه طراحی نداره ! اگر اینطوره از این رشته صرف نظر کنم... آیا درسته؟ و دیگه این که بهترین دانشگاه برای کارشناسی ناپیوسته کدام است و در چه شهری. با سپاس // ثواب داره جواب ما رو هم بدید
صبر کنین بچه ها بیان جوابتونو میدن
من خبری ندارم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و درود دوستان من تازه می خوام معماری رو در دانشگاه علمی کاربردی شروع کنم، شنیدم مدرک ناپیوسته لیسانس اجازه طراحی نداره ! اگر اینطوره از این رشته صرف نظر کنم... آیا درسته؟ و دیگه این که بهترین دانشگاه برای کارشناسی ناپیوسته کدام است و در چه شهری. با سپاس
به نظرم تبريز بهترين گزينه براي كارشناسي ناپيوسته هستش!!!!!!!

zzeuss

عضو جدید
به نظرم تبريز بهترين گزينه براي كارشناسي ناپيوسته هستش!!!!!!!
آره ظاهرا همینطوره ولی هیئت علمی چندان قوی نداره و کلا معماری رشته تازه تاسیسی در دانشگاه تبریز هست، ولی خوب بهترین انتخاب همینجا میتونه باشه ... شایدم رفتم سراسری امتحان دادم بلکه پیوسته قبول شدم http://humanitic.tabrizu.ac.ir/fa/contents/Groups/73/لیست.اعضای.هیئت.علمی.html

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا