راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها,از این که می بینم همتون قبول شدین خیلی خوشحالم مخصوصا برای ارچی جونم ونازنین جونم :w11:؛ایشالله همتون ارشدم به همین خوبی قبول شین:lol:برای منم دعا کنید که درسای این ترم وترم بعدی رو :crying:پاس کنم,.....:crying2:سراسری ام قبول شم...:sweatdrop::lol::w10::w35::w34:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما واسه ات دعا می کنیم فرح نوش جون . :smile:

ایشالله واحدهای این ترمت رو با نمره بالا می پاسی و سراسری هم با ما قبول میشی گلم . :D

maxer جان اتوبوسو نگه دار :w17:؛ دارم سوار میشم ..... :w11:

بزن بریم به ســــــــــــــو ــــــــی موفقــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــــــ :w21:

shabnam_gh

عضو جدید
بچه های گل من که قبول شدم.واسه سراسریم نمی خونم چون دوستای عزیزم ازاد می خونن.ولی مطمئنم که اونایی که انگیزه سراسری دارن و اگه واقعا" بخوان قبول می شن.فقط هرگز به این فکر نکنید که اگه قبولنشم چی می شه!!!!همیشه به این فکر کنید که اگه قبول بشم...!!!!!قربون شما;)

-NEDA-

کاربر بیش فعال
دوستان قبول نشده ....قبول شده ناراضی... قبول شده راضی....اصلآ کنکور نداده.....هزارتا کنکور داده........بشتابید به سوی سراسری

:w17: پیش به سوی سراسری :w17:

:w11: با انرژی مثبت .........بدون دغدغه فکری..........شاداب و سرحال..........و اکتیو و فعال:w11:

مرسی maxer جان از این همه انرژی مثثثثثبببببببت !!:w11::w32::w30::w17:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نازنین جان بیا بالا.........هرجا دوست داری بشین..... تا اتوبوس بیاد راه بیافته 2 روز طول میکشه ....تا بچه ها بیان فکر کنن که میخوان با ما بیان یا نه.....;)

ندا جان وظیفمه.......آخه خودم میخوام بکوب بخونم و با انرژی مثبت برم جلو......میخوام شماها رو هم با انرژی با خودم ببرم.....:w11:

درضمن خوردو خوراک همه چیز موجوده.:w12:.....هر از چند گاهی هم یه مهمونی چیزی میگیریم که حوسلتون سر نره و خسته نشین.....:w34::w35:

راستی هر کی میخواد باید زود بیاد وگرنه میفرستمش تو بوفه ....:w18:

shabnam_gh

عضو جدید
:crying2:بچه ها من دارم می رم مسافرت!!!!3-4 روزی نیستم.دلم براتون تنگ می شه.نمی دونم چرا این تاپیکو انتخاب کردم.حالا!!!بشینید درستونو بخونید که چند ماه دیگه موفق و خوشحال ببینیمتون!!!!:w10::w17::w28::w31:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان قبول نشده ....قبول شده ناراضی... قبول شده راضی....اصلآ کنکور نداده.....هزارتا کنکور داده........بشتابید به سوی سراسری

:w11: با انرژی مثبت .........بدون دغدغه فکری..........شاداب و سرحال..........و اکتیو و فعال:w11:

سلام...:w27:من رفتم انتخاب واحد اومدم(مرمت)واسه مام جا دارین اون پشت موشتام باشه حرفی نیست..به خدا آرومیم:w12:به من 19 واحد دادن...یعنی می تونم واسه سراسری بخونم:w20::w19:
ولی من که تصمیم رو گرفتم البته با کمک شما دوستا...بلیط ما یادت نره:w30:

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.قبول شده ناراضی.

هرچی نگاه کردم دیدم من جز این گروه هستم...منم میام سوار اتوبوس..:)
فقط به راننده بگین بخاریشو روشن کنه (یخ کردم).. یه سی دی خوب هم بزاره..:king:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به اختیار دارین ستی جان......یه جا برات گرفتم پشت سر راننده........ فقط خوب هر کاری داری انجام بده که وقتی راه افتاد دیگه نمی ایسته ها....:w18:
ایشالا که همگی با تلاش و کوشش و توکل به خدا میزنیم تو گوش سراسری که دیگه از جاش پا نشه.....:w43:

اتفاقآ اگه بخوایم میشه......من خودم سراسری تابستون مجاز شدم....... پس اگه بخوایم میشه...:w16:

آخرین ویرایش:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوش اومدی شیخ اشراق جان......شمام صندلی 6 بشینید.....
خیالت جمع .....یه بخاری داره مثل سونا......:w25:

یه سی دی توپ رایت کردم که هر 4 ساعت یک بار میزارم براتون برای استراحت و تنفس.....از اینا که میگه سراسری منتظر ماست بیا تا برویم:w15:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوش بگذره شبنم جان....سوغاتی یادت نره....;)

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی نگاه کردم دیدم من جز این گروه هستم...منم میام سوار اتوبوس..:)
فقط به راننده بگین بخاریشو روشن کنه (یخ کردم).. یه سی دی خوب هم بزاره..:king:

بابا شیخ اشراق جون سی دی پیدی چیه..:w40:ولش کن بابا از درسمون خوندنمون می افتیما ...:love:

maxerجون دست درد نکنه هوای ما روهم داری:w27:به هر حال دست همگی درد نکنه غذاتونم بیشتر بیارین باهم می خوریم:w16:

archi_arch

مدیر بازنشسته
Archi-arch عزیز سلام.....
تبریک می گم قبولیتونو.......
حتما ان شالله سراسری هم قبول می شین.....واقعا کاری نداره..اصلا کاری نداره..از آزاد قبول شدنش راحت تر ه ......
خلاصه انشالله تبریک قبولیه مراحل بالاتر رو بهتون بدیم....
:gol::gol::w10:
منونم algh جان! ایشالله خبر موفقیتهای شما رو بشنویم.:w30:
ولی خوب راستش من واسم سطح علمی دانشگاه و نزدیکیش خیلی مهمه! واسه همین اگه بخوام سراسری برم فقط شریعتی و رجایی میتونم! که اونها هم قبول شدنش زیاد راحت نیست!:redface:
به هر حال بازم ازمون میدم ببینم چی میشه!:thumbsup:
سلام...Archi_arch جون منم مثل همه دوستای دیگه از اینکه دیدم همونجایی که دوست داری قبول شدی خیلی خوشحالم:gol: :gol:

ایشالله پله های ترقی 5تا5تا بپرییییییییییی بالا...
سلام ستی جان ممنونم عزیزم :gol:
به همچنین برای شما! :w16::w30:
سلام بچه ها,از این که می بینم همتون قبول شدین خیلی خوشحالم مخصوصا برای ارچی جونم ونازنین جونم :w11:؛ایشالله همتون ارشدم به همین خوبی قبول شین:lol:برای منم دعا کنید که درسای این ترم وترم بعدی رو :crying:پاس کنم,.....:crying2:سراسری ام قبول شم...:sweatdrop:
سلام عزیزم:gol:
ممنونم از لطفت! نگران نباش ایشالله که همه با نمره های خوب پاس میکنی و خبر قبولیتو برامون میاری!:w16:;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز تاریخ ثبت نام اعلام شد
http://www.azmoon.net/sn/sn0030.pdf
بچه ها یه سوال!
این چه جوریه؟! گفته روزهای 19 تا 21 واسه ثبت نام! ولی هیچ رشته ای رو تفکیک نکرده!:w20: یعنی همه اش با همه!؟ یا باید از خود دانشگاه پرسید؟! :w20: اخه تو سایت خود دانشگاه هم چیزی نزده!:w19:

راستی اگه اشتباه نکنم قزوین سه تا قبولی داشت اره؟! پس کجایین بچه ها؟! :w05:

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام
چند وقت پیش یکی از دوستان چارت کارشناسی ناپیوسته رو گذاشته بوود
من نمیتونم پیداش کنم :(
میشه دوباره بذارین؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها,از این که می بینم همتون قبول شدین خیلی خوشحالم مخصوصا برای ارچی جونم ونازنین جونم :w11:؛ایشالله همتون ارشدم به همین خوبی قبول شین:lol:برای منم دعا کنید که درسای این ترم وترم بعدی رو :crying:پاس کنم,.....:crying2:سراسری ام قبول شم...:sweatdrop::lol::w10::w35::w34:

فرح نوش جونی واست دعا می کنیم همرو 20 بگیری جای توهم تو اتوبوس نگه میداریم :w27:موفق باشی:w27:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
خوش اومدی شیخ اشراق جان......شمام صندلی 6 بشینید.....
خیالت جمع .....یه بخاری داره مثل سونا......:w25:

یه سی دی توپ رایت کردم که هر 4 ساعت یک بار میزارم براتون برای استراحت و تنفس.....از اینا که میگه سراسری منتظر ماست بیا تا برویم:w15:

maxeeeeeer صندلی منو نگهداریااااا...من بلیطمو خیلی وقته گرفتم :w08:

بچه ها تو این اتوبوسی که همه داریم میریمو یه 6 ماهی همسفریم هر کس هفته ای 1بار

بگه که چقدر درس خونده و چه دروسی...اینجوری یه برنامه ریزی هم میشه برامون :w10::evil::thumbsup:

sinasignal

عضو جدید
خوبه داره مسافرامون زیاد میشه......یه اتوبوس ایران پیما از این قدیمیا گرفتیم ....از الان که حرکت کنه ایشالا مرداد میرسه سراسری.....
چی چیرو "ایران پیما از اون قدیمیا " ما قدر خودمونو ندونیم اون وقت انتظار دارید که دیگران قدر دان باشن؟!!!:w00:
یه سوپر ویژه دولوکس میگیریم (اصلا اگه خواستید بگید برای هر کدوم از دوستای گل یه جت اختصاصی بگیریم) به مقصد دانشگاه دولتی از مسیر کنکور سراسری.:w21:

ولی بهر حال اگه پیاده هم خواستید برید منم هستم :w27:

maxeeeeeer هر کس هفته ای 1بار

بگه که چقدر درس خونده و چه دروسی...اینجوری یه برنامه ریزی هم میشه برامون :w10::evil::thumbsup:

بد نیست فقط چون ممکنه تاپیک شلوغ بشه بهتره که یه تاپیک مجزا براش راه بندازی که هدف موضوع هم بهتر پیگیری بشه

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
maxeeeeeer صندلی منو نگهداریااااا...من بلیطمو خیلی وقته گرفتم :w08:

بچه ها تو این اتوبوسی که همه داریم میریمو یه 6 ماهی همسفریم هر کس هفته ای 1بار

جای تو رو که خیلی وقته نگه داشتم..........;)
منم باهات موافقم........یعنی منم میخواستم همینو بگم........برای این که همسفرهای عزیز بیشتر تشویق بشن و تلاش بیشتر بکنن هر کس که هر کتابی میخونه یا تستی میزنه اعلام کنه......;)

بچه ها توجه کنید..........!!!

اصلآ یه کاری میکنیم.......البته نظرتونو بگید که این کار خوبه یا نه...... هر 15 روز یک بار یه آزمون برگزار میکنیم و بچه ها باید به سوالات جواب بدن....... اینطوری هم چیزایی که بلد نیستیمو یاد میگیریم و هم بیشتر تلاش میکنیم که بتونیم به سوالات خوب جواب بدیم.........نظرتون چیه....؟؟؟:que:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چی چیرو "ایران پیما از اون قدیمیا " ما قدر خودمونو ندونیم اون وقت انتظار دارید که دیگران قدر دان باشن؟!!!:w00:
یه سوپر ویژه دولوکس میگیریم (اصلا اگه خواستید بگید برای هر کدوم از دوستای گل یه جت اختصاصی بگیریم) به مقصد دانشگاه دولتی از مسیر کنکور سراسری.:w21:

ولی بهر حال اگه پیاده هم خواستید برید منم هستم :w27:

بد نیست فقط چون ممکنه تاپیک شلوغ بشه بهتره که یه تاپیک مجزا براش راه بندازی که هدف موضوع هم بهتر پیگیری بشه
نه بابا نمیخوایم که فردا صبح پشت در دانشگاه دولتی باشیم...... با ایران پیما میریم که شش ماه طول بکشه.....:D

در مورد تاپیک جداگونه هم اگه همه راضی هستند به طرح آزمون در هر 15 روز یک بار خوب ما هم تاپیک جداگونه میزنیم........;)

ارسن

عضو جدید
به رسیدن فکر کن

به رسیدن فکر کن

:cool:
سراسری........سراسری نبود........:w17:
داریم حرکت میکنیم.........:w16:

خوبه داره مسافرامون زیاد میشه......یه اتوبوس ایران پیما از این قدیمیا گرفتیم ....از الان که حرکت کنه ایشالا مرداد میرسه سراسری..... :w11::w37:

ساک و زنبیلتونا ببندین که داریم به یه سفر سرنوشت ساز میریم......:w34:

هرکی هر کتاب و نت و نوشته و جزوه داره با خودش بیاره......:w10:

فعلآ 3-4 نفر بیشتر نیستیم.....ولی با این حال ما سر موعد حرکت میکنیم:w18::w12:

کی راننده :que: واسه منم جا هست اگه نیست میرم تو جاخواب :cry:
خودم میشم شاگرد شوفرت:cool:

sph1367

عضو جدید
سراسری........سراسری نبود........:w17:
داریم حرکت میکنیم.........:w16:

خوبه داره مسافرامون زیاد میشه......یه اتوبوس ایران پیما از این قدیمیا گرفتیم ....از الان که حرکت کنه ایشالا مرداد میرسه سراسری..... :w11::w37:

ساک و زنبیلتونا ببندین که داریم به یه سفر سرنوشت ساز میریم......:w34:

هرکی هر کتاب و نت و نوشته و جزوه داره با خودش بیاره......:w10:

فعلآ 3-4 نفر بیشتر نیستیم.....ولی با این حال ما سر موعد حرکت میکنیم:w18::w12:
منم ميام با هر اتوبوسي باشه ميام
جا هست:(

sph1367

عضو جدید
كسي خوراسگان قبول شده
من قبول نسدم
اينم درصدام
ادبيات14.7
معارف26.7
ربان22.7
فن ساختمان43.7
مباني 40
رياضي10
نمره كل5614
شما نظر بديد من با يه هفته خوندن خوب زدم؟؟؟
اميدي هست دولتي قبول بشم؟؟؟؟:cry:

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
منم تو اتوبوسوتون راه میدین البته هنوز تصمیم نگرفتم
که پیاده بیام یا سواره یا اینکه اصلاَ بیام :cool:
نمیدونم میتونم یا نه
میترسم وسط راه کم بیارم :surprised:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال!
این چه جوریه؟! گفته روزهای 19 تا 21 واسه ثبت نام! ولی هیچ رشته ای رو تفکیک نکرده!:w20: یعنی همه اش با همه!؟ یا باید از خود دانشگاه پرسید؟! :w20: اخه تو سایت خود دانشگاه هم چیزی نزده!:w19:

راستی اگه اشتباه نکنم قزوین سه تا قبولی داشت اره؟! پس کجایین بچه ها؟! :w05:

یه سوال تاریخ: تحویل طراحی فنی مون 20 بهمن است . تازه هیچ کدوم از نمرات این ترم رو هم رد نکردند!!!:surprised:با این حساب من چه جوری گواهی فارغ التحصیلی از دانشگاه بگیرم و تا 21 ام برم ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question:

آخرین ویرایش:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تو اتوبوسوتون راه میدین البته هنوز تصمیم نگرفتم
که پیاده بیام یا سواره یا اینکه اصلاَ بیام :cool:
نمیدونم میتونم یا نه
میترسم وسط راه کم بیارم :surprised:

سلام خوفی:w27:ببین تصمیمتو بگیر به maxerجون می گیم جاتو نگه داره نترس همه باهمیم خدای نکرده کمم بیاریم یکی هست دل داریمون بده:w16::w27::w30:بیا بیا

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام عزیزم....
من همه تلاشمو کردم 1 سال خوندم اگه تشریحی بود هر کدومشو 20 می شدم....
با درصدام باید تو یکی از انتخابام قبول می شدم......چون 2 تاش بومی بود تازه تازه هم آورده بود رشتمو...ترازم شد5700 ....نمره قبولی تو انتخاب اولم شد5800.....:confused::eek:دارم شاخ در میارم.......شاید مرمت که ثبت نام کردم برم....چون دیگه برام مهم نیست....فقط به خاطر اینکه عدالت نبود..................
سلام عزيزم. قبل از هر چيز بايد بگم كه غصه نخور حتما حكمتي توش بوده.
اين شكلكاي متعجب واسه چيه؟ شما بايد تراز بالاي 5800 مياوردي. اگه يه كوچولو % هات بالاتر بود قبول بودي.
بعدم تقريبا همه ي كسايي كه من ديدم انتخاب اولشونو قبول شدن. نديدم كسي انتخاب دوم و سوم قبول شه! انتخاب دانشگاه داشتيم ولي! كه نمي دونم چجوريه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا