راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره راس میگی.ما همه کلاسمون باهم میخوندیم.هممون هم باهم هرهفته میرفتیم آزمونای مدرسان.برا همین اکثرا رتبه ها خوب شدن.
برعکس شما ما کاردانی کلاسمون خیلی صمیمی بودیم.همه 32 نفر ورودی باهم دوست بودیم.امیدوارم دوره کارشناسی هم یه همچین کلاسی داشته باشیم.
علي اولين انتخابو اردبيل زدي؟؟؟

alirad

عضو جدید
من یکی که تو اسکیس خیلی ضعیفم.بعد قبولیم تو دانشگاه اولین کارم رفتن به کلاس اسکیس.
منم دستم خیلی ضعیفه.تو ساخت و ارائه همیشه اسکیس نمره پایین میگرفتم و با ماکت سعی میکردم جبرانش کنم.اگه دستم راه نیوفته باید تو ارشد متوسط درصد هام 70 باشه تا بتونم قبول شم!!!!!!!!!!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دستم خیلی ضعیفه.تو ساخت و ارائه همیشه اسکیس نمره پایین میگرفتم و با ماکت سعی میکردم جبرانش کنم.اگه دستم راه نیوفته باید تو ارشد متوسط درصد هام 70 باشه تا بتونم قبول شم!!!!!!!!!!
تو این دو سال می تونیم دستومنو راه بندازیم.تو به احتمال قوی تبریز قبولی نگران نباش

faegheh_ar

عضو جدید
اي بي معرفتا......... حالا بدون من لرنامه ميريزيد واسه ارشد ديگه؟؟؟؟؟؟؟ باااااااااااااشه....!!!!!!!!يه روز كار داشتم نيومدما.......

alirad

عضو جدید
جدا اميدوارم كه تبريز قبول شي كه البته احتمالش هم كم نيست!!! شايد همو تبريز ديديم!!!;)
ازت ممنونم.امیداوارم.ولی من بیشتر از تبریز خودم به تهران شما مطمئنم.ولی چه جالب میشه اگه از بچه های تالار معماری چند نفر باهم همکلاس بشن!.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بي معرفتا......... حالا بدون من لرنامه ميريزيد واسه ارشد ديگه؟؟؟؟؟؟؟ باااااااااااااشه....!!!!!!!!يه روز كار داشتم نيومدما.......
عزیزم مگه میشه بدون شما شروع کنیم.از الان داریم برا بعد اعلام نتایج برنامه میریزیم

alirad

عضو جدید
عزیزم مگه میشه بدون شما شروع کنیم.از الان داریم برا بعد اعلام نتایج برنامه میریزیم
میگم انگار من دیر رسیدم هرچی بوده تموم شده رفته!!!این تایپیک چرا اینقد سوت و کوره؟اگه قراره همینطوری باشه منم دیگه از فردا نمیام.:mad:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم انگار من دیر رسیدم هرچی بوده تموم شده رفته!!!این تایپیک چرا اینقد سوت و کوره؟اگه قراره همینطوری باشه منم دیگه از فردا نمیام.:mad:
والا من درصدد اینم که بچه هارو دوباره جمع کنم.خواهشا شما هم نرین.چون دیگه شما هم برین من دست تنها میشم.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه خوبین عزیزان؟؟؟؟بابا بیخیال شین درس و زندگیو پاشین برین ونک به گوشه ای بشنین و ساز بزنین

alirad

عضو جدید
والا من درصدد اینم که بچه هارو دوباره جمع کنم.خواهشا شما هم نرین.چون دیگه شما هم برین من دست تنها میشم.
من خیلی دوست ادامه بدم.به نظر من بچه های معماری با بقیه یه فرقی دارن اونم این که خیلی باهم گرم و صمیمی هستن.ولی ما اینجا هرچی سعی می کنیم از بعد انتخاب رشته کسی نمیاد.دیده بودم تو دانشگاه تو کارشناسی برخلاف کاردانی بچه هاباهم سردن،ولی فکرشم نمی کردم کارشناسی اینقدر زود رو ماهاهم تاثیر بذاره.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی دوست ادامه بدم.به نظر من بچه های معماری با بقیه یه فرقی دارن اونم این که خیلی باهم گرم و صمیمی هستن.ولی ما اینجا هرچی سعی می کنیم از بعد انتخاب رشته کسی نمیاد.دیده بودم تو دانشگاه تو کارشناسی برخلاف کاردانی بچه هاباهم سردن،ولی فکرشم نمی کردم کارشناسی اینقدر زود رو ماهاهم تاثیر بذاره.
اره تو دانشگاه ما هم معماری ها خیلی صمیمی بودن وهمه تعجب میکردن.ان شالله این تاپیکم بچه ها میان و نشون میدن که تغییری اتفاق نیوفتاده

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو علی اونطرف (تو گفتگوی آزاد)داشتیم در مورد ارشد و پدیده خز شدگی تحصیلات تکمیلی صحبت میکردیم:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا