راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jafar mehrkhani

عضو جدید
سلام به همه.

mlarchitect

کاربر فعال
جوابا...

جوابا...

دیروز به آقای سایت سازمان سنجش سوال پیام فرستادم...
گفتن ایشون تا آخر شهریور میاد ایشالا...
یادم رفت ازش بپرسم شهرویر چه سالی:biggrin:

nana-22

عضو جدید
دعوت

دعوت

سلام به همه دوستان کارشناسی ناپیوسته معماری
من و همه دوستام با هم یه تاپیک زدیم و داریم تلاش میکنم که برای کنکور آذر ماه دانشگاه آزاد و سراسری سال 90 خودمون رو آماده کنیم ولی ما همه چون میخوایم کنکور بدیم اطلاعات جامع و کاملی راجع به منابع برنامه ریزی کلاس ها کنکور و ............. نداریم من از شما دوستان عزیز که یک بار کنکور دادین و این تجربه رو دارین خواهش میکنم به تاپیک ما بیاین و به همه ما کمک کنید ممنون میشم اینم تاپیکمون هستش
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=189088

:w33::w33::w33::w33:

Archi-fa

عضو جدید
معرفی دانشگاهها

معرفی دانشگاهها

سلام دوستان
لطفا اگه کسی اطلاعاتی درباره دانشگاهها داره بگه
درباره بار علمی و اعتبار مدرکشون
اگه سوالم تکراریه شرمنده ولی خواهشا جوابم رو بدید!!

erfan4877

عضو جدید
باسلام
یه سوال داشتم من ترم آخر کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد هستم طرح نهایی هم دارم
حالا اگه طرح رو واسه یه ترم تمدید کنم
باید چه قدر پول این 6 واحد رو به دانشگاه بدم
شهریه ثابت رو باید کامل بدم یا تمدید کنم؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحر جانم تو پست بده عزیزم هر کجا می خوای پست بده!
معلومه کجایی؟؟!!

من همينجام زير سايه شما عزيزم :w40:
هر جا پست بدم عيب نداره يعني ؟ :question:
تعارف اومد نيومد داره.يهو ديدي رفتم تالار مکانيک :w07:
چجوري ميخواين پيدام کنيد اونوقت :w12:

abbasbostaniasl

عضو جدید
سکوت

سکوت

سلام بچه ها. کسی نیست؟!؟اینجا چند روزه خیلیییییی خلوت شده.دیگه کسی نمیاد! چرا؟:surprised:حیف اون جو صمیمی که تا یکی دو هفته پیش برقرار بود.آقا محمود با اون داستاناش:(آقای مگ هم که دیگه نمیان و سری به ما نمیزنن.آقا سینا کجایی؟دوست شمالیمونم دیگه کم پیداست(بندر انزلی) و و و و .....امیدوارم دوباره دور هم جمع بشیم.:gol:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. کسی نیست؟!؟اینجا چند روزه خیلیییییی خلوت شده.دیگه کسی نمیاد! چرا؟:surprised:حیف اون جو صمیمی که تا یکی دو هفته پیش برقرار بود.آقا محمود با اون داستاناش:(آقای مگ هم که دیگه نمیان و سری به ما نمیزنن.آقا سینا کجایی؟دوست شمالیمونم دیگه کم پیداست(بندر انزلی) و و و و .....امیدوارم دوباره دور هم جمع بشیم.:gol:

سلام. بچه ها از جو اين جا ناراحت بودن رفتن توي تاپيك " جمع صميمي از كارشناسي تا ارشد" البته بعضيا هنوزم اين جا سر مي زنن.

feri.lynn

عضو جدید
اعلام نتایج کنکورکاردانی‌ به ‌کارشناسی

معاون سنجش به مهر خبر داد:
درهفته آتی/ پذیرش بیش از 123هزار نفر
معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1389 در هفته آینده خبر داد و گفت: حدود 123 هزار و 500 نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: بیش از 170 هزار داوطلب در این آزمون انتخاب رشته کردند.
وی افزود: کنکور کاردانی به کارشناسی سال 89 با رقابت 389 هزار و587 داوطلب در 5 مردادماه سال 89 برگزار شد که از این تعداد 238 هزار و 760 نفر مجاز به انتخاب رشته در این آزمون شدند.

معاون سازمان سنجش گفت: 36 هزار و 500 نفر در دوره های روزانه، 2 هزار و 386 نفر در دوره های شبانه، 600 نفر در دوره های نیمه حضوری، 82 هزار و 585 نفر در دوره های غیرانتفاعی و 1 هزار و 600 نفر در دوره های مجازی این آزمون پذیرفته می شوند.

:smile:

mlarchitect

کاربر فعال
سلام. بچه ها از جو اين جا ناراحت بودن رفتن توي تاپيك " جمع صميمي از كارشناسي تا ارشد" البته بعضيا هنوزم اين جا سر مي زنن.
چه بلند پروازانه....
کو تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا ارشد...
حوصله دارید هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآ....

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بلند پروازانه....
کو تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا ارشد...

من نمي دونم. من فقط ادرس تاپيك دادم. ولي زياد بحث ارشد نيست فعلا . آخه هنوز جواب كنكور نيومده.(كاش زود بياد راحت شيم)

abbasbostaniasl

عضو جدید
چه بلند پروازانه....
ارشد فرق میکنه دوست من.کارشناسی رو هر بچه ای یه ماه بخونه قبول میشه ولی ارشد قبول شدن اونم تو معماری کار هر کسی نیست.پس باید زودتر شرو کرد.نه؟

ali707

عضو جدید
بچه ها اونایی که رتبه ی خوب اوردن میگن چه کتابایی خوندن یا از کدوم کتابا بیشتر سوال اومد؟
واسه دوستام میخوام !

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي متمركز و معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌هاي نيمه‌متمركز آزمون پذيرش دانشجو از دوره‌ كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389

1389/06/27 - 15:15

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال 1389 مي‌رساند كه فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته هاي متمركز و معرفي‌شدگان چند برابر رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون مذكور از ساعت 16(4 بعد ازظهر) روز دوشنبه 29/6/89 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد.
ضمناً اطلاعيه حاوي شرايط و ضوابط ثبت نام از پذيرفته‌شدگان و همچنين نحوه شركت معرفي‌شدگان در مراحل مصاحبه، آزمون عملي و ديگر مراحل گزينش در اين آزمون ضمن اينكه در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 29/6/89 منتشر مي‌گردد، به همراه فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان و معرفي‌شدگان مذكور بر روي سايت سازمان نيز قرار داده خواهد شد.

gozargah

عضو جدید
محمود جان دستت درد نکنه که خبر دارمون کردی
به امید قبولی همه بچه ها.

rahaashiyan

عضو جدید
سلام بچه هاي گل فردا قرار تو باشگاه مهموني بگيريم و بعضي ها قرار شيريني بدن مثل سپيده و چند تا ديگه از بچه ها:gol::w23:سپيده جون قبوليتو جلو جلو تبريك ميگم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا