راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آمل رو که دوست داشتی؟!

حالا قبول شی نمیخوای بری؟
چرا الانم دوست دارم ولی به دردسر رفت و آمدش و سختی کشیدنش که فکر میکنم میترسم
تازه هزینه آزاد از غیر اننتفاعی آمل کمتر میشه، شهریه آمل و چنتا دانشگاه دیگه هم از بقیه موسسه ها بیشتره، کاش تهران مرکز امسال معماری برمیداشت میرفتم اونجا یکی از استادام که خیلی دوسش دارم اونجا درس میده

mahmood321

عضو جدید
فردابیستم هست چه زودگذشت ماه این تعطیلی ها خیلی زیادشده موندیم برای فرداچه کارکنیم امروزکه داره یواش یواش میگذره جواب نتایج هم فکرکنم بعدروزشنبه بیاد میدونید این نزدیک مهرشدن خیلی قشنگه مخصوصا این بچه های که تازه میرن مدرسه این دخترپسرهای کوچولوبا اون یونیفرمی که میپوشن دخترها که لباس صورتی یک کیف هم بزرگترازقدشون

amin105

عضو جدید
منم خوبم چه خبرامین جان
سلامتی فقط از دست برخورد بچه های تاپیک با تازه واردا دلخورم . جالبه که ادعای صمیمیت و همه چی شونم میشه.وقتیم از یه تازه وارد دفاع می کنیم از چپ و چار می ریزن سر آدم. حیف که نه وقتشو دارم نه درست می دونم که باهاشون کل کل کنم فقط گاهی وقتا تحملم سر میاد و اعتراض می کنم به برخوردشون. شما چه خبر؟ خوش که می گذره ایشالله.

یه مدته یه عده از دوستان تیشه به ریشه قدیمی ترین تاپیک باشگاه زدند و محفل دوستانه رو خراب کردند. نمیدونم چه فکری کردند ولی بارها بهشون گفته شد که اگه از این فضا خوشتون نمیاد اینجا نیاید اما مثل اینکه رفاقت و دوستی یک سری بچه های اینجا برای بعضی از افراد گرون تموم شده و خیلی ناراحتن.
با این وضعیت که دوستان ثابت دیگه علاقه ایی به پست دادن تو این تاپیک از خودشون نشون نمیدن و تاپیک از حالت قبلی خودش خارج شده من هم ترجیح میدم که دیگه تو این تاپیک فعالیت نکنم.

آخرین ویرایش:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مدته یه عده از دوستان تیشه به ریشه قدیمی ترین تاپیک باشگاه زدند و محفل دوستانه رو خراب کردند. نمیدونم چه فکری کردند ولی بارها بهشون گفته شد که اگه از این فضا خوشتون نمیاد اینجا نیاید اما مثل اینکه رفاقت و دوستی یک سری بچه های اینجا برای بعضی از افراد گرون تموم شده و خیلی ناراحتن.
با این وضعیت که دوستان ثابت دیگه علاقه ایی به پست دادن تو این تاپیک از خودشون نشون نمیدن و تاپیک از حالت قبلی خودش خارج شده من هم ترجیح میدم که دیگه تو این تاپیک فعالیت نکنم.

باهات موافقم علی
منم دیگه نمیام
دیگه حسش نیست یعنی دیگه کسی نیست خودخواهیه یه عده ریخت به هم همه چیزو. نمیدونم ما هم یه روزی تازه وارد بودیم اولین پستای من تو همین تاپیکه اما از این اتفاقا نیوفتاد. هم من هم فرزانه4012 هم ندا مهتاب مجتبی........ فقط چند نفر مشکل پیدا کردن حالام که ما رفتیم. این شما اینم محفله دوستانه کارشناسی ناپیوسته

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات موافقم علی
منم دیگه نمیام
دیگه حسش نیست یعنی دیگه کسی نیست خودخواهیه یه عده ریخت به هم همه چیزو. نمیدونم ما هم یه روزی تازه وارد بودیم اولین پستای من تو همین تاپیکه اما از این اتفاقا نیوفتاد. هم من هم فرزانه4012 هم ندا مهتاب مجتبی........ فقط چند نفر مشکل پیدا کردن حالام که ما رفتیم. این شما اینم محفله دوستانه کارشناسی ناپیوسته
نه چرا ميرين:crying2::crying2::crying2::crying2:

masoud_2222

عضو جدید
بچه ها بيخودي دعوا نكنين بالاخره از اسم تاپيك مشخصه اينجا براي چيه ولي قبول دارم بعضي ها اسپم اينجا زياد ميزنن .

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

باسلام خدمت دوستان
امیدوارم روزخوبی داشته باشید
یک مسئله چندروزی تاآمدن نتایج نمونده یک مقداری صبروتحمل چیزخوبیه به همدیگر حداقل یک احترامی بذاریدچه دوستانی که ازقبل بودن وچه دوستان جدیداین چندروزهم گذشت دیگه فکرنکنم ازبچه های که این مدته برای تبادل اطلاعات میامدن دیگه کسی لزوم این رابدونه که وارداین تاپیک بشه هرکسی سرزندگیش

آخرین ویرایش:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تقریبا دوسال هست تو این تاپیک میام و پست میزارم
تا سال قبل همین موقع ها اسم تاپیک بود کارشناسی ناپیوسته معماری....بعد چون سال قبل بچه های پشت کنکوریه زیادی بودن و با هم اینجا پست میدادن و بعضی موقع هم از بحث کنکور خارج میشدن مدیران قرار شدکه اسم تاپیک رو بزارن محفل دوستانه کارشناسی نا پیوسته معماری
از اون موقع هم من و چند تا از دوستان(سحر و سیناو..)اینجا هستیم و اگه کسی از دوستان سوالی داشت سریعا جوابشو میدادم و راهنماییش میکردیم...
درضمن بعد از اینکه اسم تاپیک عوض شد چند تا پیک در مورد کنکور زده شد تا دوستانی که در مورد کنکور سوالی داشتن برن اونجا

ما هم رفتیم

mahmood321

عضو جدید
تا سال قبل همین موقع ها اسم تاپیک بود کارشناسی ناپیوسته معماری....بعد چون سال قبل بچه های پشت کنکوریه زیادی بودن و با هم اینجا پست میدادن و بعضی موقع هم از بحث کنکور خارج میشدن مدیران قرار شدکه اسم تاپیک رو بزارن محفل دوستانه کارشناسی نا پیوسته معماری
از اون موقع هم من و چند تا از دوستان(سحر و سیناو..)اینجا هستیم و اگه کسی از دوستان سوالی داشت سریعا جوابشو میدادم و راهنماییش میکردیم...
درضمن بعد از اینکه اسم تاپیک عوض شد چند تا پیک در مورد کنکور زده شد تا دوستانی که در مورد کنکور سوالی داشتن برن اونجا

ما هم رفتیم
وجودشما که مسلما الزامی هست برای اینجا دراین شکی نیست دوستان دیگرهم که دارای سابقه هستند خیلی کمک هست به این تالار

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

من اززمانی که کنکوررادادیم وبعد ازاون خیلی تواین تاپیک آمدوشد داشتم خوب دوستانی ازقبیل شما با صبروحوصله جواب من رادادن ومن هم واقعا ممنونم البته من خیلی قبل فکر کنم چندسال پیش عضواینجا شدم ولی عضوفعال نبودم وفقط گشت وگذاری داشتم این تازگی ها هم تو تاپیک آموزش نرم افزارrevit بودم که خیلی استفاده کردم واقعا ممنونم ازشون
خوب من دوست دارم جدای ازاین تاپیک ها رابطه دوستانه بین بچه ها باشه

• Like
واکنش ها: MEG

mahmood321

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان محترم لطفا توجه فرماییداینجانب برای راحتی دوستان وبخاطرمسائلی که این چندوقته پیش آمده یک تاپیک جدید درست کردم مختص بحث های آزادکه دوستان اینجا باخیال راحت دراون تاپیک باهم گفتگو کنند بدون هیچ مشاجره ای واینجا هم طبق روال سابق فقط درموردکارشناسی ناپیوسته بدون هیچ پست غیرمرتبط ازadmin هم اگردوستان توانایش رادارند که لطف کنه پست های اضافی روخذف کنه وفقط قسمت های کنکوریش بمونه

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

باهات موافقم علی
منم دیگه نمیام

ما هم رفتیم
پس اگه شما رفتين منم نيستم خداحافظ.:crying::crying::crying2:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات موافقم علی
منم دیگه نمیام

ما هم رفتیم
قوی به کارتون ادامه بدید
جوابای انتخاب رشته نزدیکه و همه به کمک هم نیاز دارن. پس یکی برای همه ، همه برای یکی :w27:

آخرین ویرایش:

gozargah

عضو جدید
سلام به همه دوستای خوبم .
از نوشته هاتون خیلی لذت می برم و آرزوی موفقیت و پایداری براتون دارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا