راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moya_memar

عضو جدید
این کاریه که با زندگی خودم کردم
جواب داد
ولی اول باید بدونی چی میخای !
میدونی ؟

من می دونم اما همیشه آدم نمی تونه.

گاهی مجبوری به خیلی چیزا مث یه پل نگاه کنی پس باید ازشون رد بشی به قیمت خیلی چیزا مث آزادیت و راحتیت یا اینکه اون قدر بگردی که یه پل بهتر پیدا کنی اما من انتظارو دوس ندارم.
پس مجبورم به امید تمام شدن مسیر پل...
متوچه منظورم می شید؟(چه فلسفی:lol:-------نمی دونم چرا این شکلک رو میبینم یاد سینا میوفتم،سینا منظوره بدی ندارما ،از بس از این شکلک استفاده می کنی))

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

گاهی مجبوری به خیلی چیزا مث یه پل نگاه کنی پس باید ازشون رد بشی به قیمت خیلی چیزا مث آزادیت و راحتیت یا اینکه اون قدر بگردی که یه پل بهتر پیدا کنی اما من انتظارو دوس ندارم.
متوچه منظورم می شید؟(چه فلسفی:lol:-------نمی دونم چرا این شکلک رو میبینم یاد سینا میوفتم،سینا منظوره بدی ندارما ،از بس از این شکلک استفاده می کنی))
نصف پل رو رد کردی:lol:
یه سال دیگه مونده

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمی دونم
شاید
من اگه جای تو بودم
.
.
.
تو بودم
پس حتما همین کاری که تو میکنی و می کردم

moya_memar

عضو جدید
meddler جان از شما هم عذر می خوام تنکس ندارم.
جبران میکنم در اسرع وقت:w30:

• Like
واکنش ها: MEG

moya_memar

عضو جدید
نمی دونم
شاید
من اگه جای تو بودم
.
.
.
تو بودم
پس حتما همین کاری که تو میکنی و می کردم

امیدوارم هیچ وقت مث من درگیر انتخاب اجباری نشین....
از حرفه غوناک بدم میاد.
یه دست یه هورا واسه همه ی بچه های معماری که همیشه مورد ظلمن و همیشه پایدار:w14::w32::w36::w42::w40::w33:

The_Last_Samurai

عضو جدید
خب بلاخره انتظارها به سر رسید........من اومدم:D
خواهش می کنم..خواهش می کنم..بفرمایید..خجالتم ندید بفرمایید..تمنا می کنم...بابا بشینید دیگه اه!!اعصاب نمی زارید واسمون:surprised:

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بلاخره انتظارها به سر رسید........من اومدم:D
خواهش می کنم..خواهش می کنم..بفرمایید..خجالتم ندید بفرمایید..تمنا می کنم...بابا بشینید دیگه اه!!اعصاب نمی زارید واسمون:surprised:

خوش آمدی که خوش آمد مرا ز آمدنت
چه پری چه دمی......به(bah )به این بدنت !

The_Last_Samurai

عضو جدید
فرزاد تو دیگه جرا ...
من هرجی می کشم از این سنجشه.............
تورو خدا برین اینجا
http://www.ashrafi.ac.ir/ashrafi/index.php?module=news&nid=10
اینم شد زندگیی
آدم حس میکنه بچه مدرسه اسهه
نخندین ااااااااااااااا نخندین دیگه
راستش چی بگم.....
همه جای دنیا برا دانشگاهها و مدارس یه سری سخت گیری ها میشه..خوب اینم نمونه ی ایرانیشه..
من تا یه حدی با این سخت گیریا موافقم ولی اینا دیگه شورشو درمیارن.
تو ازاد اهواز برعکس دانشگاه شما بود..
به دخترا همون اول که می خواستن بیان تو گیرمی دادن..ولی داخل دیگه از دستشون در رفته بود..
گشت ارشاد داشتنااا..ولی نمی دونم چیکار می کردن که نمی دیدنشون:surprised:
خلاصه دانشکده ی معماریه ازاد اهواز بسیار جو بدی داشت..از همه ی دانشکده ها میومدن اونجا که....
بعضی وقتا فکر می کردم تو د!ی@س#ک$و ام...
البته چی بگم..وقتی جای نداشته باشیم برا خالی کردن احساسات خودمون مجبور می شیم یه همچین جاهایی خودمون و خالی کنیم..
به هر حال همونطور که خودت گفتی این یه پله..باید بگذرونیش..چشم رو هم بذاری تموم شده..زیاد سخت نگیر تا سخت نگذره.
من ترم اول که رفتم دانشگاه بعد 1 ماه از این طرح های توپول گذاشتن..
یکی 2 بار گیر دادن بهم گفتن موهات بلنده..کوتاشون کردم..دوباره گیر دادن..خودم شخصا رفتم دفتر حراست گفتم اقا چه وضعشه هر وقت ما می خوایم بیایم داخل هی نگهمون می دارید و فلان...خلاصه از طرف اسم رئیس این ارشادیا رو پرسیدیم..
موقع رفتن هم با دوستم بودم..بهش گفت فلانی رئیست اینه هان؟؟طرف گرخید..فکر کرد خبریه..
دیگه تو چشامم نگاه نمی کرد چه برسه گیر بده.
اینایی که می زارن برا گیر دادن یه سری چیزا براشون دیکته شده..اگه با یه سری سیاستا بترسونیشون کمتر بهت گیر می دن...ولی در کل بی خیال باش..;)

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

باسلام خدمت دوستان
آقا چه خبره چراانقدرقیمت وسایل بالاهست وای خدای من یک ماژیک 1700تومن کاغذپوستی 75تومن من امشب یک 36هزارتومنی پیاده شدم اشکام درآمد :cry: خیلی گرانیه خدابه خیربرسونه بااین تعرفه های بالا

• Like
واکنش ها: MEG

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

زن وشوهری بیش از 60 سال بایکدیگر زندگی مشترک داشتند.
آنها همه چیز را به طور مساوی بین خود تقسیم کرده بودند.
در مورد همه چیز باهم صحبت می کردند وهیچ چیز را از یکدیگر پنهان نمی کردند
مگر یک چیز : یک جعبه کفش در بالای کمد پیرزن بود که از شوهرش خواسته بود هرگز آن را باز نکند ودر مورد آن هم چیزی نپرسد

در همه این سالها پیرمرد آن را نادیده گرفته بود اما بالاخره یک روز پیرزن به بستر بیماری افتاد وپزشکان از او قطع امید کردند.
در حالی که با یکدیگر امور باقی را رفع ورجوع می کردند پیر مرد جعبه کفش را آوردونزد همسرش برد
پیرزن تصدیق کرد که وقت آن رسیده است که همه چیز را در مورد جعبه به شوهرش بگوید.
پس از او خواست تا در جعبه را باز کند.
وقتی پیرمرد در جعبه را باز کرد دو عروسک بافتنی ومقداری پول به مبلغ 95 هزار دلار پیدا کرد پیرمرد دراین باره از همسرش سوال نمود.
پیرزن گفت :هنگامی که ما قول وقرار ازدواج گذاشتیم مادربزرگم به من گفت که راز خوشبختی زندگی مشترک در این است که هیچ وقت مشاجره نکنید او به من گفت که هروقت از دست توعصبانی شدم ساکت بمانم ویک عروسک ببافم.

پیرمرد به شدت تحت تاثیر قرار گرفت وسعی کرد اشک هایش سرازیر نشود، فقط دو عروسک در جعبه بود پس همسرش فقط دو بار در طول زندگی مشترکشان از دست او رنجیده بود از این بابت در دلش شادمان شد پس رو به همسرش کرد وگفت این همه پول چطور؟ پس اینها ازکجا آمده؟
در پاسخ گفت :آه عزیزم این پولی است که از فروش عروسک ها به دست آورده ام.

mahmood321

عضو جدید

یک کشاورز چینی در مزرعه خود مرغی دارد که فکر می کند پنگوئن است و به همین علت همانند پنگوئنها به صورت قائم راه می رود.
نام این مرغ مجنون "مامبل" است که در یک مرزعه واقع در "ژیانگسو" در شرق چین زندگی می کند.
صاحب این مرزعه که "لو شی" نام دارد در خصوص مرغ خود اظهار داشت
"این مرغ فکر می کند پنگوئن است و به جای اینکه همانند همنوعان خود به صورت افقی راه برود
همانند پنگوئنها به صورت قائم و با غرور راه می رود."

مامبل نام پنگوئن قهرمان کارتون "خوش قدم" است.
این پنگوئن به خاطر ویژگی خاصی که در حرکت دادن پاهایش داشت توانست با انجام رقص ویژه ای با انسانها ارتباط برقرار کند.

این کشاورز چینی در این مورد توضیح داد: "من هرگز موفق نشدم کارتون خوش قدم را ببینم اما این اسم را دوست داشتم.
هر چند که پرنده من شاید ویژگی پنگوئن را نداشته باشد اما به هر حال فکر می کند که پنگوئن است
و به همین دلیل این اسم را برایش انتخاب کردم.
خانواده من این مرغ را خیلی دوست دارند و بنابراین ما تصمیم گرفتیم
که به جای آنکه آن را در دیگ بیندازیم از آن نگهداری کنیم."

براساس گزارش دیلی میل، مامبل مرغی که فکر می کند پنگوئن است ساعتها
به آب خیره می شود و احتمالا به این موضوع فکر می کند که شاید همانند پسرعموهای قطبی خود بتواند شنا کند !!!

فرزاد تو دیگه جرا ...
من هرجی می کشم از این سنجشه.............
تورو خدا برین اینجا
http://www.ashrafi.ac.ir/ashrafi/index.php?module=news&nid=10
اینم شد زندگیی
آدم حس میکنه بچه مدرسه اسهه
نخندین ااااااااااااااا نخندین دیگه

دیگه آخر نکبتیه. با این کارا همه رو اسلام زده کردن. به قول سید حسن خمینی اسلام ایران اسلام کاریکاتوریه.

The_Last_Samurai

عضو جدید
دیگه آخر نکبتیه. با این کارا همه رو اسلام زده کردن. به قول سید حسن خمینی اسلام ایران اسلام کاریکاتوریه.
بابا اینا که کسی و مجبور نکردن:surprised:خودشم نوشته..با تشکر از خواهرانی که چادر رو به عنوان حجاب برتر برگزیدند..خودشون خواستن وگرنه هر کی خواست نمی زنه:w07::w25:

عکسی از مژگان در مهر 89 در محوطه دانشگاه

بابا اینا که کسی و مجبور نکردن:surprised:خودشم نوشته..با تشکر از خواهرانی که چادر رو به عنوان حجاب برتر برگزیدند..خودشون خواستن وگرنه هر کی خواست نمی زنه:w07::w25:
این حرف چیه مجتبی جون. اینا از دست خلق خدا خارج شدن فقط خدا باید اینا رو بشناسه. من سابقه درگیری فیزیکی با حراست دانشگامونو دارم تو ترم 3 کاردانی. شانس آوردم با معاون دانشگاه خیلی رفیق بودم وگرنه اخراج میشدم. معاون دانشگامون خیلی جوون بود و خیلی بچه باحالی بود. دمش گرم.

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

بازار داغ مدرک فروشی در یک مرکز آموزشی در اصفهان! اصفهان - خبرگزاری مهر:‌ چندی است بازار فروش مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در اصفهان توسط یک مرکز آموزشی رونق یافته است و مقابله با این امر جدیت مسئولان را می طلبد. به گزارش خبرنگار مهر در اصفهان، با وجودی که استان اصفهان دارای دو دانشگاه معتبر دولتی و آزاد است یک مرکز آموزش با افتتاح شعبه‌هایی در خیابانهای نیکبخت، میر و هزار جریب بیشترین تبلیغات شهر را در بخش آموزش به خود اختصاص داده و از طریق ارائه مدرکی که مشخص نیست تا چه اندازه معتبر است با کمترین هزینه اقدام به جذب مخاطب می‌کند.
چنانچه مطالبی که هم‌اکنون مطالعه می‌کنید گفتگوی خبرنگار مهر به عنوان یک فراگیر با کارمند این مرکز برای شرکت در دوره های آمادگی کارشناسی ارشد در اصفهان است.
ارباب رجوع: هزینه شرکت در دوره های آمادگی کارشناسی ارشد چه میزان است؟
کارمند: ما دوره آمادگی برای شرکت در کنکور کارشناسی یا کارشناسی ارشد نداریم اگر می خواهید می توانید در کلاسهای این دو مقطع مانند دانشگاه شرکت کنید و مدرک بگیرید.
ارباب رجوع: مدرک معادل؟
کارمند: خیر، اصل مدرک را می‌توانید با پرداخت 750 هزار تومان و گذراندن سه ترم در رشته دلخواهتان دریافت کنید و در نظر داشته باشید که این مدرک با مدرکهای دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی کاملا برابری می‌کند.
ارباب رجوع: مدرک معتبر است؟
کارمند: بله، مدرک با مهر خانه صنعت و معدن ایران و تایید وزارت علوم به شما ارائه می شود.
در خیال خام گرفتن مدرک
متاسفانه تاکنون استقبال شهروندان از این مرکز آموزشی کم نبوده و نیست و جوانان بسیاری به خیال خام گرفتن مدرکی که مورد تایید وزارت علوم است با 750 هزار تومان وقت خود را صرف شرکت در این دوره ها نموده اند.
در همین رابطه یکی از شرکت کنندگان در مقطع کارشناسی ارشد رشته صنایع در این مرکز گفت: ابتدا با هدف شرکت در دوره های آمادگی کارشناسی ارشد به این مرکز آموزشی مراجعه کردم اما بعد متوجه شدم اینجا خود یک دانشگاه است و نیازی نیست 6 ماه وقت خود را برای خواندن و آماده شدن در آزمون کارشناسی ارشد صرف کنم در حالیکه با این رقابت تنگاتنگ مشخص نیست آیا در این آزمون قبول خواهم شد یا خیر؟
وی که فارغ التحصیل رشته عمران از دانشگاه یزد است در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طبق گفته مسئولان این مرکز آموزشی، اساتید از دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی هستند و دروس ارائه شده نیز مانند دیگر دانشگاه‌ها با همان تعداد واحد و ترم برگزار می‌شود.
وی در پاسخ به اینکه آیا فکر می کند این مدرک معتبر است یا خیر افزود: مسئولان این مرکز آموزشی گفته اند مدارک مورد تایید وزارت علوم است پس حتما معتبر خواهد بود.
همچنین یکی دیگر از شرکت کنندگان کارشناسی ارشد در رشته ریاضی که برای ثبت نام به این مرکز مراجعه کرده بود، به خبرنگار مهر گفت:از طریق تبلیغات با این مرکز آشنا شدم و اکنون با توجه به هزینه اندکی که برای کارشناسی ارشد می گیرند ترجیح می دهم وقت خود را به جای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد با هزینه کمتر در این مرکز سپری و مدرک بگیرم.
سمیه راد ادامه داد: من اگر دانشگاه آزاد یا شبانه قبول شوم باید حدود دو میلیون تومان هزینه کنم تا بتوانم کارشناسی ارشد بگیرم اما این مرکز آموزشی همان مدرک را که البته به گفته خودشان مورد تایید وزارت علوم است با هزینه کمتر به فراگیر می دهند.
در همین رابطه رئیس هیئت مدیره خانه صنعت و معدن ایران که متولی این مرکز آموزشی است گفت: آموزش برخی از رشته‌ها در جامعه برای صنعت کشور بسیار حیاتی است که متاسفانه مدارس، هنرستانها و دانشگاه ها در این خصوص نیرو تربیت نمی کنند.
اعلام اعطای مدرک مورد تایید وزارت علوم از سوی خانه صنعت و معدن تخلف است
هادی غنیمی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ایده آموزش و تربیت نیروی متخصص توسط سازمان‌ها برای نخستین بار در سال 1337 توسط شرکت ملی نفت ایران در کشور اجرا شد و ما ایده پرورش نیرو برای حرفه هایی که در صنعت کشور ناشناخته مانده‌اند را از این شرکت اقتباس کردیم.
وی افزود: آموزش نیروی کار، به جا و شایسته است و هر سازمان می‌تواند مرتبط با نیاز خود نیروی متخصص تربیت کند.
غنیمی فرد در خصوص دوره های آموزش خانه صنعت و معدن ایران بیان داشت: ما در رشته هایی که مرتبط با صنعت ایران است دوره های آموزشی برگزار می کنیم و در حال حاضر مدرکی که ارائه می‌دهیم تنها با مهر و تایید خود خانه است نه وزارت علوم.
وی ادامه داد: در نظر داریم مانند دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشکده صنعت و معدن تشکیل داده و چشم انداز ما ارائه مدرک با تایید وزارت علوم است و فعلا در این خصوص در حال مذاکره هستیم.
وی با اظهار بی اطلاعی از اقدام مرکز خانه صنعت و معدن ایران در اصفهان ادامه داد: قرار بود کلاس ها در استانها داخلی باشد و اگر اعلام کرده اند که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می دهند تخلف کرده و مدرک فروشی کرده اند.
به گزارش خبرنگار مهر، اگر به آدرس اینترنتی این مرکز مراجعه کنید با سایتی مواجه خواهید شد که به لحاظ تشکیلاتی کمتر از سایت دانشگاه اصفهان یا دانشگاه صنعتی نیست هرچند با کلیک بر روی اکثر گزینه ها با پاسخ "در حال آماده سازی" مواجه می شوید اما در بخش آموزشی این سایت نام جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، اداره کل فنی و حرفه ای و موسسه دانش پژوهان و قراردادهایی که این مراکز با متولی این مرکز آموزشی برای برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت آموزشی منعقد کرده، مشاهده می‌شود.
در همین رابطه مسئول بخش آموزش موسسه دانش پژوهان اصفهان گفت: این موسسه طی عقد تفاهمنامه ای همکاری خود را با مرکز مذکور از سال 86 آغاز کرد.
رفیع نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این همکاری در حد سرمایه گذاری و تبلیغات بود و خانه صنعت و معدن به عنوان بخش اجرایی اقدام به برگزاری دوره ها می‌کرد.
وی افزود: به تدریج با افتتاح دفاتر این مرکز همکاری ما تا ابتدای امسال بیشتر ادامه نداشت.
وی در خصوص وعده ای که این مرکز آموزشی مبنی بر ارائه مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به فراگیران می دهد، بیان داشت: فعالیت ما زیر نظر وزارت علوم بوده و ساعت و هزینه کلاس‌ها کاملا مشخص است.
همچنین گفته ها حاکی از آن است که جهاد دانشگاهی اصفهان نیز پس از آگاهی از اقدام این مرکز در خصوص ارائه مدرک به همکاری با این مرکز آموزشی ادامه نداد.
اما طبق آنچه در سایت مرکز آموزشی مذکور مشاهده می‌شود اداره فنی و حرفه ای اصفهان نیز قراردادهایی با این مرکز آموزشی دارد اما متاسفانه خبرنگار ما پس از سه روز تماس پی در پی با این اداره برخلاف وعده مسئول دفتر مدیر اداره فنی و حرفه‌ای استان اصفهان موفق به مصاحبه با وی نشد و هنوز مشخص نیست که آیا همکاری اداره فنی و حرفه ای با ان مرکز ادامه دارد یا خیر؟!
مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایران در اصفهان باید پلمپ شود
در همین رابطه رئیس دانشگاه اصفهان گفت: تنها مدارکی معتبر است که به تایید وزارت علوم رسیده باشد و هیچ کجا به جز دانشگاه ها نمی توانند مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ارائه دهند.
رامشت در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یکسال است، کمیسیون نظارت بر داتشگاه های استان در اصفهان تشکیل شده اظهار داشت: این کمسیون در چند ماه اخیر فعالیت مرکز مذکور در اصفهان را مورد بررسی قرار داده و چندین بار با این مرکز در خصوص وعده هایی که به فراگیران برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد داده، مکاتبه شده و به آنها تذکرات لازم را داده‌ایم اما همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.
وی افزود: صدور مدرک قائده و قانون دارد و اگر به سایت وزارت علوم مراجعه کنید می‌توانید نام تمام موسساتی که اجازه ارائه مدرک مورد تایید وزارت علوم به فراگیران دارند را مشاهده کنید.
رئیس کمیسیون نظارتی دانشگاههای استان اصفهان با بیان اینکه قرارداد همکاری برخی از ارگان های آموزشی با خانه صنعت و معدن نیز اشتباه بوده است تصریح کرد: با تمامی ارگان‌ها اعم از استانداری، شهرداری، صدا وسیما، دادگستری و.... مکاتبه شده و اعلام کرده فعالیت مرکز مذکور در اصفهان خلاف قانون آموزشی بوده و این مراکز حق هیچ گونه تبلیغی در سطح شهر ندارند.
وی ادامه داد: همچنین به اماکن نیز اعلام شده که این مرکز هرچه سریع تر به دلیل تخلف باید پلمپ شود.
رامشت خطاب به جوانانی که فریب این موسسات را می خورند، گفت: مردم باید اعتبار آنچه برایش هزینه می‌کنند را در نظر بگیرند و بسنجند.
گزارش مهر حاکیست؛ برخی از فراگیران اعلام کردند هر زمان اقدام به انصراف از ادامه آموزش در این مرکز با تهدیدهای مدیر این مرکز مواجه شده اند.
فردی مامور بررسی اتفاقات این مرکز شده است
خبرنگار مهر چندین بار با این مرکز آموزشی تماس گرفت اما مدیر مرکز حاضر به پاسخگویی و گفتگو نشد به همین جهت با دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن کشور تماس گرفتیم.
آرمان خالقی با بیان اینکه در چند روز گذشته فردی را مامور بررسی آنچه در مرکز مذکور می گذرد نموده‌اند گفت: یکی از اهداف در کشور تربیت نیروهای متخصص در بخش صنعت و اشتغال آنها است در همین راستا دوره های آموزشی برگزار کردیم تا افرادی با مهارت لازم را وارد بخش صنعت کنیم.
خالقی با بیان اینکه این مرکز حق برگزاری دوره و ارائه مدرک به صورت مستقیم را ندارد، تصریح کرد: به همین دلیل تفاهمنامه‌هایی با جهاد دانشگاهی، فنی و حرفه‌ای و موسسه دانش پژوهان منعقد کردیم و به این مرکز در اصفهان نیز تاکید داشتیم که فراگیران باید از نحوه و چگونگی برگزاری کلاس ها و مدارکی که می گیرند باخبر باشند.
دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن کشور بیان داشت: اگر وعده مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد به فراگیران داده شده اشتباهی صورت گرفته و با آن برخورد می شود.
وی همچنین از حکم قضایی پلمپ این مراکز در اصفهان اظهار بی اطلاعی کرد.
متاسفانه با وجود هشدارها و مکاتبات رئیس دانشگاه اصفهان در خصوص جلوگیری از فعالیت مرکز آموزشی خانه صنعت و معدن ایران در اصفهان همچنان روند تبلیغاتی این مراکز در خیابانهای شهر ادامه دارد.
به نظر شما چند جوان دیگر باید در دام این مرکز آموزشی که اقدام به مدرک فروشی می کنند گرفتار شوند و هزینه بپردازند تا مسئولان استان برای پلمپ این مرکز اقدام کنند؟!

The_Last_Samurai

عضو جدید
این حرف چیه مجتبی جون. اینا از دست خلق خدا خارج شدن فقط خدا باید اینا رو بشناسه. من سابقه درگیری فیزیکی با حراست دانشگامونو دارم تو ترم 3 کاردانی. شانس آوردم با معاون دانشگاه خیلی رفیق بودم وگرنه اخراج میشدم. معاون دانشگامون خیلی جوون بود و خیلی بچه باحالی بود. دمش گرم.
می دونم علی.
شوخی کردم.
زور اینه که به زور سر ملت چادر سر می کنن و می گن با تشکر از شما که اینو برگزیدید!!

منم ترم اول با این ارشادیا مشکل داشتم..مخصوصا یکیشون..بعد اینکه موهام و کوتاه کردم دوباره بم گیر داد..بهش گفتم اقا شما یه مانکن بزار دم دانشگاه ببینیم شما دوست داری ما چجوری باشیم!!گفت ماکت نداریم!!:surprised:ماکت!!

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
هیچی من یه بحث پوشالی راه انداختم تا تاپیک از سوتو کوری دربیاد یکیم خودم بعد یه مدت معرفی کرده باشم. همین
ولی بعضیا بهش فلفل زدن با چاشنی عمه جان!!!!! دیگه چه کنیم؟! ملت افسردن

ولی بعضیا از من بد برداشت میکنن. فک میکنن چون از پستای قبلیشون تشکر نکردم بهشون بی محلی شده! . بابا به کی بگم آخه. من سرعت اینترنتم پایینه ، همیناشم که میذارم شانسی عمل میکنه ولی متاسفانه قهر میکنن. اونم به خاطر تشکر نکردن!

الهی الهی حالا کی هست اونی که قهر کرده؟؟
راستی تو دختری یاپسری؟:D
به آواتارت میاد دختر باشی، درسته؟:w01:

می دونم علی.
شوخی کردم.
زور اینه که به زور سر ملت چادر سر می کنن و می گن با تشکر از شما که اینو برگزیدید!!

منم ترم اول با این ارشادیا مشکل داشتم..مخصوصا یکیشون..بعد اینکه موهام و کوتاه کردم دوباره بم گیر داد..بهش گفتم اقا شما یه مانکن بزار دم دانشگاه ببینیم شما دوست داری ما چجوری باشیم!!گفت ماکت نداریم!!:surprised:ماکت!!

این کلمه رو تو محوطه از بچه های معماری شنیده بود ولی معنیشو نمیدونست.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز

یک کشاورز چینی در مزرعه خود مرغی دارد که فکر می کند پنگوئن است و به همین علت همانند پنگوئنها به صورت قائم راه می رود.
نام این مرغ مجنون "مامبل" است که در یک مرزعه واقع در "ژیانگسو" در شرق چین زندگی می کند.
صاحب این مرزعه که "لو شی" نام دارد در خصوص مرغ خود اظهار داشت
"این مرغ فکر می کند پنگوئن است و به جای اینکه همانند همنوعان خود به صورت افقی راه برود
همانند پنگوئنها به صورت قائم و با غرور راه می رود."

مامبل نام پنگوئن قهرمان کارتون "خوش قدم" است.
این پنگوئن به خاطر ویژگی خاصی که در حرکت دادن پاهایش داشت توانست با انجام رقص ویژه ای با انسانها ارتباط برقرار کند.

این کشاورز چینی در این مورد توضیح داد: "من هرگز موفق نشدم کارتون خوش قدم را ببینم اما این اسم را دوست داشتم.
هر چند که پرنده من شاید ویژگی پنگوئن را نداشته باشد اما به هر حال فکر می کند که پنگوئن است
و به همین دلیل این اسم را برایش انتخاب کردم.
خانواده من این مرغ را خیلی دوست دارند و بنابراین ما تصمیم گرفتیم
که به جای آنکه آن را در دیگ بیندازیم از آن نگهداری کنیم."

براساس گزارش دیلی میل، مامبل مرغی که فکر می کند پنگوئن است ساعتها
به آب خیره می شود و احتمالا به این موضوع فکر می کند که شاید همانند پسرعموهای قطبی خود بتواند شنا کند !!!
این طفلکی که کلا مدلش با خروس فرق داره!
شاید دست خودش نیس خوب:d

mahmood321

عضو جدید
بدون شرح

بدون شرح

حتماً برای شما هم بارها پیش اومده که با جستجو به یک سایت یا انجمن برسید و برای دیدن مطلب یا دانلود فایل نیاز به ثبت‌نام داشته باشید.اگه فکر می‌کنید دوباره هم گذارتون به اون سایت می‌افته ثبت‌نام فکر بدی نیست ولی اگه فقط تصمیم دارید یک فایل دانلود کنید یا ببینید به مطلب مورد نظرتون رسیدید یا نه چی؟یا باید حوصله به خرج بدید و فرم‌های ثبت‌نام رو پر کنید و بعد ایمیل چک کنید و اکانت رو فعال کنید و اون مطلب رو ببینید (که اصلاً معلوم نیست چیزی باشه که شما می‌خواستید به اضافه این که آدرس ایمیل‌تون ممکنه در لیست اسپمرها قرار بگیره) یا سایت رو ببندید و بد و بیراه بگید (چه بسا در حال از دست دادن اون چیزی باشید که می‌خواستید).

اما یه راه بهتر وجود داره.BugMeNot.BugMeNot با شعار Bypass Compulsory Registration یک دیتابیس آنلاینه از سایت‌ها و پسوردهایی که برای لاگین کردن لازمه.این اطلاعات رو کاربران وارد می‌کنن.شما هم می‌تونید از اینجا سایت و نام کاربری وارد کنید.
استفاده از BugMeNot ساده است.کافیه توی سایتش اسم سایت مورد نظرتون رو وارد کنید.تعدادی نام کاربری دریافت می‌کنید که بر اساس رأی کاربران در مورد درست یا نادرست بودنشون مرتب شدن.می‌تونید نام کاربری رو امتحان کنید و رأی بدید که درست بوده یا نه.اما چطور این روند رو ساده‌تر کنیم و با یک کلیک لاگین کنیم؟
کافیه از اکستنشن BugMeNot برای فایرفاکس استفاده کنید.روی فرم لاگین کلیک راست کنید و Login with BugMeNot رو انتخاب کنید.این اکستنشن تمام مراحل رو خودش انجام میده.تک تک نام‌های کاربری رو امتحان می‌کنه٬ درست یا نادرست بودنش رو روی سایت ثبت می‌کنه و نتیجه‌ی نهایی رو به شما اطلاع میده.
این سایت و اکستنشنش بیشتر از همه به درد ما ایرانی‌ها می‌خوره.متاسفانه بعضی از سایت‌ها و فروم‌های ایرانی در مورد ثبت‌نام و مخفی کردن نوشته‌هاشون بیش از حد افراط به خرج میدن.در صورتی که نام کاربری برای سایت مورد نظرتون پیدا نشد بد نیست اگه تصمیم دارید ثبت‌نام کنید٬ بعد از ثبت‌نام نام‌کاربری و پسوردش‌و در BugMeNot ثبت کنید که افراد دیگه رو از ثبت‌نام بی‌نیاز کنید.

باسلام خدمت دوستان
آقا چه خبره چراانقدرقیمت وسایل بالاهست وای خدای من یک ماژیک 1700تومن کاغذپوستی 75تومن من امشب یک 36هزارتومنی پیاده شدم اشکام درآمد :cry: خیلی گرانیه خدابه خیربرسونه بااین تعرفه های بالا
محمد خان مگه چیا خریدی؟ چه مارکی خریدی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا