راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثبت‌نام داوطلبان اين آزمون ها از روز یکشنبه 27 دي ماه آغاز و تا روز شنبه 3 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام از طریق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org انجام مي شود.

همچنين آزمون پذیرش دوره‌های کاردانی ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در روز جمعه 14 اسفند ماه سالجاري توسط سازمان سنجش به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
:)
سلام به همگی
آقا حمید این واسه امساله یا 88؟

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ثبت‌نام داوطلبان اين آزمون ها از روز یکشنبه 27 دي ماه آغاز و تا روز شنبه 3 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. ثبت‌نام از طریق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org انجام مي شود.

همچنين آزمون پذیرش دوره‌های کاردانی ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي در روز جمعه 14 اسفند ماه سالجاري توسط سازمان سنجش به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.
:)

واسه پارساله هااااااااا :w20:

امسال 14 اسفند جمعه نیست پارسال جمعه بود

hamid625

عضو جدید
واسه پارساله هااااااااا :w20:

امسال 14 اسفند جمعه نیست پارسال جمعه بود
راستش پنجشنبه توي يه سايت كه مال علمي كاربردي بودرفتم نبود.ولي امروزرفتم ديدم نوشتن.والا هر3روزشون 1روزفرق دارن(منظورم تاريخهاي ذكرشده)بازهم به هوشت.نميدونم ولي تاديروزنبود.به هرحال منم تعجب ميكنم چراامروزنوشتن.چون خيلي مونده.گفتم شايددرست ياشه.ولي فعلا محض اطمينان پاكش ميكنم.بهرحال تاريخش همون حدودايي هست كه سال قبل بود.بااينكه من امسال تازه بعداز10سال فارغ التحصيلي فيلم يادهندوستان كرده و ميخوام ادامه تحصيل بدم به هرحال ممنونم

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش پنجشنبه توي يه سايت كه مال علمي كاربردي بودرفتم نبود.ولي امروزرفتم ديدم نوشتن.والا هر3روزشون 1روزفرق دارن(منظورم تاريخهاي ذكرشده)بازهم به هوشت.نميدونم ولي تاديروزنبود.به هرحال منم تعجب ميكنم چراامروزنوشتن.چون خيلي مونده.گفتم شايددرست ياشه.ولي فعلا محض اطمينان پاكش ميكنم.بهرحال تاريخش همون حدودايي هست كه سال قبل بود.بااينكه من امسال تازه بعداز10سال فارغ التحصيلي فيلم يادهندوستان كرده و ميخوام ادامه بده.به هرحال ممنونم

عمرا سازمان سنجش از 4-5 ماه قبل اطلاعیه بده
نهایت 1 ماه قبلش اطلاعیه میده اینم ماله پارساله که هنوز هست تو سایت :w16:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش پنجشنبه توي يه سايت كه مال علمي كاربردي بودرفتم نبود.ولي امروزرفتم ديدم نوشتن.والا هر3روزشون 1روزفرق دارن(منظورم تاريخهاي ذكرشده)بازهم به هوشت.نميدونم ولي تاديروزنبود.به هرحال منم تعجب ميكنم چراامروزنوشتن.چون خيلي مونده.گفتم شايددرست ياشه.ولي فعلا محض اطمينان پاكش ميكنم.بهرحال تاريخش همون حدودايي هست كه سال قبل بود.بااينكه من امسال تازه بعداز10سال فارغ التحصيلي فيلم يادهندوستان كرده و ميخوام ادامه تحصيل بدم به هرحال ممنونم
عجب شانسی داری
کاش پارسال فیلت یاد هندستون میکرد
احتمال قبولیت بیشتر بود
رتبتو نمیدونم ولی پارسال با یخورده خوندن صد در صد قبول میشدی

hamid625

عضو جدید
عجب شانسی داری
کاش پارسال فیلت یاد هندستون میکرد
احتمال قبولیت بیشتر بود
رتبتو نمیدونم ولی پارسال با یخورده خوندن صد در صد قبول میشدی
آرتميس عزيزگفتم كه تا2-3هفته پيش توفكرش نبودم.حتي نتونستم سراسري امتحان بدم.تازه ميخواستم واسه ازادآماده بشم كه بچه هاگفتن ماهي حداقل1تا1/200 هزينشه.منم يه سكته زدم وبيخيال آزادشدم.وفقط ميخوام امتحانشوبدم.تازه بعداز10سال علمي كاربردي امسال اولين كنكورمه.درضمن ترم 4بودم كه اولين امتحان كارداني به كارشناسي ارشدروشركت كردم.اون موقع خنده داربود.كل كشورشايد10نفرميخواست(البته دقيق يادم نيست كمتربودولي بيشترنبود.هرچي هم واسه ازادخوندم فعلا استپ زدم.چون ازادواسم مهم نيست كه قبول بشم يانه.امان ازبي پولييييييي

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرتميس عزيزگفتم كه تا2-3هفته پيش توفكرش نبودم.حتي نتونستم سراسري امتحان بدم.تازه ميخواستم واسه ازادآماده بشم كه بچه هاگفتن ماهي حداقل1تا1/200 هزينشه.منم يه سكته زدم وبيخيال آزادشدم.وفقط ميخوام امتحانشوبدم.تازه بعداز10سال علمي كاربردي امسال اولين كنكورمه.درضمن ترم 4بودم كه اولين امتحان كارداني به كارشناسي ارشدروشركت كردم.اون موقع خنده داربود.كل كشورشايد10نفرميخواست(البته دقيق يادم نيست كمتربودولي بيشترنبود.هرچي هم واسه ازادخوندم فعلا استپ زدم.چون ازادواسم مهم نيست كه قبول بشم يانه.امان ازبي پولييييييي
خدا بزرگه
ایشالا علمی کاربردی قبول میشی اگه بخونی
کاش کارنامه داشت اونطوری از کنکور بچه های پارسال میشد حدس زد چقدر باید خوند
من خودم کنکورشو دادم کارنامه نداشت
کل ایران یه چی حدود 800 تا معماری گرفت پارسال
پس رقابتش شاید از سراسری هم سخت تر باشه
بهتره زودتر شروع کنی خوندنو
اگه تونستی کنکور سالای قبلشو گیر بیاری خیلی کمکت میکنه با نوع سوالاش آشنا شی
فکر کنم از انقلاب بتونی گیر بیاری
چون یخورده فرق داره با سراسری
یه نفرو میشناسم لیسانسشو علمی کاربردی خونده بود
میگفت فقط 3هفته خوندم انتخاب اول رشت قبول شدم
کارای خودشم واقعا حرف نداشت خیلی خاص کار میکرد
استاداشم حرف نداشتن
از آزاد نمیدونم ولی از سراسری خیلی بهتر بودن

hamid625

عضو جدید
خدا بزرگه
ایشالا علمی کاربردی قبول میشی اگه بخونی
کاش کارنامه داشت اونطوری از کنکور بچه های پارسال میشد حدس زد چقدر باید خوند
من خودم کنکورشو دادم کارنامه نداشت
کل ایران یه چی حدود 800 تا معماری گرفت پارسال
پس رقابتش شاید از سراسری هم سخت تر باشه
بهتره زودتر شروع کنی خوندنو
اگه تونستی کنکور سالای قبلشو گیر بیاری خیلی کمکت میکنه با نوع سوالاش آشنا شی
فکر کنم از انقلاب بتونی گیر بیاری
چون یخورده فرق داره با سراسری
یه نفرو میشناسم لیسانسشو علمی کاربردی خونده بود
میگفت فقط 3هفته خوندم انتخاب اول رشت قبول شدم
کارای خودشم واقعا حرف نداشت خیلی خاص کار میکرد
استاداشم حرف نداشتن
از آزاد نمیدونم ولی از سراسری خیلی بهتر بودن
آرتميس عزيزممنونم.راستش چون كارمندم.فقط مجبورم تهران ياكرج ياقم قبول بشم.معلومه كه پسر خوبي هستي.چون هرپستي كه ميزارم توهميشه جواباموميدي.راستي خودت چي.الان كدوم مقطع درس ميخوني؟چندسالته؟بچه كجايي؟

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا