راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rozbeh memar

عضو جدید
اینجوری که من می دونم دهخدا
بابا يكي بگه با 3900 كجا قبول ميشم من ؟ۀ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تمنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‌التماس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دستم به دامن و شلوارتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rozbeh memar

عضو جدید
بابا يكي بگه با 3900 كجا قبول ميشم من ؟ۀ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تمنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟‌التماس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دستم به دامن و شلوارتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rahaashiyan

عضو جدید

غیرانتفاهی هنر شیراز

FCH

عضو جدید
درسته
شیراز
شمال غیر شمال آمل
قزوین غیر دهخدا
اصفهانم 80% میاری

• Like
واکنش ها: MEG

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام"من خودم کتابه مدرسان رو پیشنهاد میکنم"مرجع خوب وکلیه خواستی بگیری فقط یادت باشه چاپ جدید باشه بعد کلاس هم تونستی برای این درس برو به کلاش خوب بعد یه چیز همه اینه که چند تا از فصی هاش تو کنکور نمیآد .روی فصل های مهمش که تو کنکور میآد بیشتر وقت بزاری چند تا از قسمتاش و فصل هاش هر سال سئوال میآد کمک خواستی باز بگو موفق باشی"
گفته بودین از بعضی مبحث های ریاضی سوال نمیاد میشه بگین کدوم مبحث ها:que::que::que:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تازه میخوام سال بعد کنکور بدم خیلی سخته .هر سال تعداد شهرهایی که دانشجو پذیرش میکنند کمتر میشه:wallbash::w20:

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
منابع اصلی آزمون کاردانی به کارشناسی

منابع اصلی آزمون کاردانی به کارشناسی

1-آشناِ‍يي با معماري اسلامي ايران استاد محمد کرِيم پيرنِ‍يا

2- سبک شناسي معماري ايران استاد محمد کرِيم پيرنِ‍يا

3- مباني و مفاهيم در معماري معاصر غرب وحيد قبادِ‍يان

4- مصالح شناسي سياوش کباري

5- مصالح شناسي سام فروتن

6- معماري ايران (دوره اسلامي) محمد يوسف ک‍ياني

7- جزِ‍ي‍يات معماري ساختمانهاي اجري نشرِ‍يه 92 سازمان برنامه وبودجه

8- فرهنگ مصورهنرهاي تجسمي پرويز مرزبان وحبِ‍يب معروف

9- مباني هنرهاي تجسمي غلام حسِ‍ين نامي

10- عناصر رنگ ايتن ايتن

11- معماري فرم فضا نظم فرانسِ‍يس د.ک.چينگ

12- تارِ‍يخ وهنر معماري اِ‍يران دوره اسلامي محمديوسف کياني

13- معماري 1و2 انتشارات ديبا گران

14- رِياضي انتشارات دیبا گران

15- اجزا ساختمان و ساختمان سياوش کباري

16- مباني هنرهاي تجسمي هنرستان

17- تاسِ‍يسات هنرستان

18- آشناِ‍يي با بناهاي تارِيخي هنرستان

19- آشنايي با معماري جهان محمدابراه‍يم زارعي

20- هندسه سال دوم دبِ‍يرستان

21- تاسيسات طباطبايي

22- ادبيات پنج استاد

23- راهنماي ادبِ‍يات پنج استاد محمد باقر کليشمي

24- نگارش زبان فارسي انتشارات سمت

25- معارف اسلامي 1 انتشارات سمت

26- معارف اسلامي 1 اتشارات نهاد رهبري
27- عناصروجزِي‍يات ساختمان 1و2 هنرستان

• Like

taken2012

عضو جدید
از چه کتاب هایی استفاده کردی :que:میشه راهنمایم کنی;)

قابل توجه شما من امسال 140اوردم اگه ریاضی 13 درصدمو 50می زدم اما نشد چون اصلا ریاضی نخونده بودم رتبم زیر 50 بود بهتره ریاضی رو جدی بگیری این همه کتابی هم که پیشنهاد شده نمی خواد بخونی ولی همه کتابهای پارسه و ریاضی مدرسان رو تهیه کن

Ali Render

کاربر بیش فعال
بچه ها من تازه میخوام سال بعد کنکور بدم خیلی سخته .هر سال تعداد شهرهایی که دانشجو پذیرش میکنند کمتر میشه:wallbash::w20:

سلام"هیچ وقت نگو چیزی سخته.فقط برای هدفت واقعا با دل وجون تلاش کن حتما نتیجشو خواهی دید.بله این 2-3 تا دانشگاههاییکه دارن رو ازمون میگیرن.قبول شدنش هم سخت میشه.مثلا"رشته عمران دیگه دانشگاه رجایی نداره نزدیک تری جایی که دارن فقط غیر انتفاعی قزوینه اونم فقط غیر انتفاعی دارن نه روزانه و شبانه.معماری هم میخوان کم کم اینجوری کنن.خدا ازشون نگذره:cry:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه شما من امسال 140اوردم اگه ریاضی 13 درصدمو 50می زدم اما نشد چون اصلا ریاضی نخونده بودم رتبم زیر 50 بود بهتره ریاضی رو جدی بگیری این همه کتابی هم که پیشنهاد شده نمی خواد بخونی ولی همه کتابهای پارسه و ریاضی مدرسان رو تهیه کن
میشه درصداتو بهم بگی؟تو کتاب های پارسه و مدرسان خوندی؟تو ازمون هام شرکت کردی؟

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام به همگی بچه ها دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1389 در سایت سنجش قابل دانلوده"

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام"هیچ وقت نگو چیزی سخته.فقط برای هدفت واقعا با دل وجون تلاش کن حتما نتیجشو خواهی دید.بله این 2-3 تا دانشگاههاییکه دارن رو ازمون میگیرن.قبول شدنش هم سخت میشه.مثلا"رشته عمران دیگه دانشگاه رجایی نداره نزدیک تری جایی که دارن فقط غیر انتفاعی قزوینه اونم فقط غیر انتفاعی دارن نه روزانه و شبانه.معماری هم میخوان کم کم اینجوری کنن.خدا ازشون نگذره:cry:
تو دانشگاه ازاد بیشتر قبول داری یا غیرانتفایی:que:

hamed behdad

عضو جدید
فوری فوری

فوری فوری

سلام
بچه ها من دوستم رتبش شده 1765
کجا میتونه قبول شه مد نظرش همدان و شمال امل
ممنون میشم راهنمایی کنید

Ali Render

کاربر بیش فعال
در مورد ریاضی

در مورد ریاضی

مباحث مهمی که در کلاس مدرسان گفتن از همه اول بخونیم:
1-مشتق (فرمولها+مشتق توابع خاص)
2-محاسبه انتگرال (فرمول های اصلی + جز به جز+تغییر متغییر)
3-کاربرد انتگرال(مساحت+حجم+طول قوس از همه مهمتر)
4-محاسبه ی انتگرال دوگانه
5-حد(از همه همه مهمتر که همه ساله میآد تابع نمایی)
6-تابع (دامنه و برد) دامنه بیشتر میآد
یه چیز مهم اینکه 5-6 سئوال همیشه در ریاضی تکرار میشه برو سئوال های ریاضی امسال و چند سال پیشو یه نگاه کن بعد آنالیزشون کن که کدوماشون مهمتره اونا بیشتر وقت بذار که میتونی 30% بزنی خیلی ها*
کتاب مدرسا کتای خوبیه ولی یکم سنگینه یعنی بعضی سئوالا باید یه یادآوری بشه ولی این کارو نمیکنه ولی در کل کتاب خیلی خوب و جامعیه(چاپ جدید)

سر فصل هایی که تو مکلاس مدرسان درس دادن:
1-تابع فقط دامنه رو بخون
2-حد(محاسبه ی حد در حالت های خاص که تو کتاب مدرسان همش اومده)
3-پیوستگی و مجانب وقت نذار
4-مشتق(تابع مرکب+پارامتری+ضمنی+تابع دوم ضمنی+دو متغییره+زنجیره های+تابع معکوس)
5-فرمول لایب نیتز+عامل صفر کننده در مشتق+مشتق تابع نسبت به تابع رو باز نخون(برای آزاده)
6-مشتق u(x) به توان v(x)
7-انتگرال (فرمول ها 6 تا شو بخون ولی از همه مهمتر فرمول 2 و 5میباشد اینا دارم از جزوم نگاه میکنم)
(مشتق تابع انتگرالی+محاسبه ی انتگرال به روش جز به جز +به روش تغییر متغییر+ انتگرال دوگانه +محاسبه ی انتگرال دو گانه در مختصات قطبی که 1 سئوال همیشه اومده+کاربرد انتگرال(مساحت)+محاسبه ی طول قوس
8-کاربرد انتگرال (طول قوس و مساحت از همه مهمتره) مهمتره یعنی تو کنکور اومده و باز میآد
محاسبه ی حد مجموع متناهی هم نمی آمد
توابع چند متغییره(مشتق جزئی(نسبی) مهمه
قضیه اویلر نمی آد
مشتق ضمنی تابع چند متغییره هم مهمه+کاربرد مشتق اکسترمم نسبی مهم نیست+اکسترمم مطلق که هم بخون از این سئوالا هم بعضی وقت ها سئوال می آد
محاسبات تقریبی با کمک دیفرانسیل سئوالاش شانسی شاید بیاد ولی یاد بگیر+تعیین کوتا هترین فاصله* کم سئوال اومده یاد بگیر
9-دنباله+دنباله های کراندار صعودی و نزولی نخون مهم نیست
سری هم 1 سئوال میآد که پیشنهاد میکنم نخونیش چون خیلی می پیچونن
بعد تونستی کار با ماشین حسابو برای تست زدنر یاضی یاد بگبر یه جزوه ای هم داره باز بچه ها تو باشگاه هستن که اگه خواستی یادت بدن خیلی خوبه
جزوه ریاضی مدرسان هم دارم خواستی pm بده
موفق باشی

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها ظر فیتا رو دیدم خیلی کمه میشه با رتبه 2700 قبولید(قزوین)-(شمال):cry::cry::cry:

hamed behdad

عضو جدید
سلام
بچه ها من دوستم رتبش شده 1765
کجا میتونه قبول شه مد نظرش همدان و شمال امل
ممنون میشم راهنمایی کنید

Ali Render

کاربر بیش فعال
تو دانشگاه ازاد بیشتر قبول داری یا غیرانتفایی:que:

سلام"من خودم بله آزادو قبول دارم مخصوصا آراد باراجین قزوین این دانشگاه رو در سطح دانشگاه بهشتیعلم صنعت و تهران میدونم.ولی من با یه مهندسه صحبت می کردم میگفت الان زیاد خوب نیست دوره اونا استاد ها شون خارج از ایران بودن و بزرگ ترین و حرفه ای ترین معمارو تو اون زمان بودن الانم خیلی خوبه از آزاد تهران جنوب بیشتر قبول دارم. البته نه هر دانشگاه آزادیو مثلا آزاد شهر ها ی معروف خوبه نه اطرافشون ولی بیشتر دوست دارم برم غیر انتفاعی به خاطر چند تا از مسائلش-سطح دانشگاه ها برام خیلی مهمه واقعا تو حرفه کاریتونمشخص میشه که چی بلدی"
ولی برای ما ها مه از هنرستان اومدیم سطح آزاد بهتر از سراسری مونه بر ولی برای رشته های نظری میگم جفتشون.ای کاش از ریاضی رفته بودم این رشته" البته این رشترو نیوردم:smile:

Gilavaa

عضو جدید
خیر نبینن اینایی که انقدر اذیت میکنن ما رو چرا ظرفیتا انقدر داغونه؟
بچه ها کمک کنید..
من با 1018 دهخدا قزوین قبول میشم؟

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من 125 شدم کجا قبولم ؟
راستی دانشگاهی به اسم میراث تودفترچه ندیدم

• Like

Gilavaa

عضو جدید
سلام دوستان من 125 شدم کجا قبولم ؟
راستی دانشگاهی به اسم میراث تودفترچه ندیدم

میراث هر چند وقت یه بار میگیره.پارسال گرفت امسال نه
اوضاع خیلی داغونه..
ولی با چیزایی که از بچه ها میدونم سوره قبولیت 100 درصده;)
دوستای پیشکسوت ببخشن من جواب دادم:)

Gilavaa

عضو جدید

خیر نبینن اینایی که انقدر اذیت میکنن ما رو چرا ظرفیتا انقدر داغونه؟
بچه ها کمک کنید..
من با 1018 دهخدا قزوین قبول میشم؟
:cry::cry::cry:

• Like

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
میراث هر چند وقت یه بار میگیره.پارسال گرفت امسال نه
اوضاع خیلی داغونه..
ولی با چیزایی که از بچه ها میدونم سوره قبولیت 100 درصده;)
دوستای پیشکسوت ببخشن من جواب دادم:)
فکر میکنی شبانه رجایی بیارم ؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا