راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون من غرب تهرانم قزوین می ندازم تو اتوبان می رم....فکر کنم راحت تر باشه...حالا باید تحقیق کنم....بازم ممنون از جواباتون جناب سینا خان
درسته اونور هم خوبه.....برا ایوانکی هم فکر کنم بتونید بندازید از آزادگان برید...
بستگی به انتخاب خودتون داره...مسافت زیاد فرقی نمیکنه

head banger

عضو جدید
سلام به برو بچ قدیمی
رتبه ی من 4000 شده , به نظرتون من کجا ها قبول می شم (هرچی به تهران نزدیک تر بهتر)

rozbeh memar

عضو جدید
اي نگاه كن اين بي شرف سازمان سنجش ميخواد براي اينكه رتبم 1 شد نرفتم دانشگاه امسال دهنمو ...
من جمه شب بايد راه بيافتم برم خدمت اينا شنبه ميخوان دفترچه 2 رو بدن در ضمن درصداي منو كه خيلي پايين تر زدن نامرداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

head banger

عضو جدید
آره نامردا! امیدوارم دفترچه دونی شون پاره شه.آخه این دفترچه ها مثل قطع نامه ها کاغذ پاره بیشتر نیستن.

peymanarmin

عضو جدید
وااااااااای بچه ها با 2400 کجا میشه قبول شد؟:w06:
خیلی ناراحتم چون آزاد اصفهان میخونم فقط هفته آخر برا کنکور خوندم.
کاش یه کم بیشتر خونده بودم. :(
برای قبولی امیدی هست؟
ایشا... همتون هر جا میخواهید قبول شید :victory:

The_Last_Samurai

عضو جدید
سلام به همگی..
عجب روز مزخرفی بود این سه شنبه..
لعنت خدا به این سه شنبه ها....:D

اساتید محترم می دونید که من ازاد شوشتر ثبت نام کردم..مرخصی هم گرفتم..میدونید که دانشگاه جامع هم هست:D
حالا به نظرتون با رته ی 3634 برم همین ازاد و بخونم بهتره یا غیرانتفایی؟؟ظاهرا با این رتبه هم غیرانتفاعیه خوب نمی تونم قبول شم...
در ضمن ازاد شوشتر ارشد هم داره و اگه همون جا بخونم برا ارشد یه نیمچه سهمیه ای دارم..
چه کنم به نظرتون؟؟

The_Last_Samurai

عضو جدید
روزبه جان دیدی چه بلایی سرمون اومدددددددددددددددددددد:mad:

راستی...ظاهرا به ازای هر پاسخ غلط یه نمره ی منفی حساب کردن...من به ازای هر 3 تا جواب غلطی که دادم یه نمره منفی حساب کرده بودم که.............
اگه جرات دارن برگم و بیارن جلو خودم صحیح کنن تا ببینیم کی راست میگه:D

فرخنده

عضو جدید
وااااااااای بچه ها با 2400 کجا میشه قبول شد؟:w06:
خیلی ناراحتم چون آزاد اصفهان میخونم فقط هفته آخر برا کنکور خوندم.
کاش یه کم بیشتر خونده بودم. :(
برای قبولی امیدی هست؟
ایشا... همتون هر جا میخواهید قبول شید :victory:

من شدم 2625 مشهدم. خیلی دلم میخواد خیام رو بیارم ولی مث اینکه پارسال تا 2000 گرفته
البته که امیدی هست پارسال تا 4500 غیرانتفاعی قبول شدن

chamani

عضو جدید
سلام به همگی
امیدوارم که همه هر جا که دوست دارید قبول شید
میشه لطفاًدرصدها با رتبه هاتونو بذارید

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
امیدوارم که همه هر جا که دوست دارید قبول شید
میشه لطفاًدرصدها با رتبه هاتونو بذارید

سلام دوست عزیز
اگه به صفحات قبلی رجوع کنی درصدا و رتبه های بچه هارو میبینی..
موفق باشی:victory:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی..
عجب روز مزخرفی بود این سه شنبه..
لعنت خدا به این سه شنبه ها....:D

اساتید محترم می دونید که من ازاد شوشتر ثبت نام کردم..مرخصی هم گرفتم..میدونید که دانشگاه جامع هم هست:D
حالا به نظرتون با رته ی 3634 برم همین ازاد و بخونم بهتره یا غیرانتفایی؟؟ظاهرا با این رتبه هم غیرانتفاعیه خوب نمی تونم قبول شم...
در ضمن ازاد شوشتر ارشد هم داره و اگه همون جا بخونم برا ارشد یه نیمچه سهمیه ای دارم..
چه کنم به نظرتون؟؟

من اگه جای شما بودم با این توضیحاتی که دادید آزاد رو میرفتم.
مگر اینکه بتونی با این رتبه اون دانشگاهی که میخوای و تو شهر خودت قبول شی. در غیر اینصورت اگه قرار باشه بری دانشگاه شهر های دیگه هزینه شهریه و خوردو خوراک و رفت آمد به اندازه همون آزاد براتون میوفته.
با توجه به اینکه از دانشگاه آزاد شوشتر هم تعریف کردی;)

آخرین ویرایش:

moya_memar

عضو جدید
سلام به صبح که نه،ظهر اولین روز رهاییتون

فرزاد قهر قهرو کجایی زودی پاشو بیا حضوری بزن غیبتات زیاد شه ترم دیگه هم باید این درسو پاس کنیا.

The_Last_Samurai

عضو جدید
من اگه جای شما بودم با این توضیحاتی که دادید آزاد رو میرفتم.
مگر اینکه بتونی با این رتبه اون دانشگاهی که میخوای و تو شهر خودت قبول شی. در غیر اینصورت اگه قرار باشه بری دانشگاه شهر های دیگه هزینه شهریه و خوردو خوراک و رفت آمد به اندازه همون آزاد براتون میوفته.
با توجه به اینکه از دانشگاه آزاد شوشتر هم تعریف کردی;)
جهاد دانشگاهیه اهواز جالب نیست...اگرم اهواز دربیام نمی رم..
می گم تو این غیرانتفاعیا چند ترمه میشه تموم کرد؟؟
با فرض اینکه هر ترم 20 واحد بگیریم..

moya_memar

عضو جدید
خوب نصفه اینارو که اون بالا خونده بودم عزیزم :biggrin:

بازم مرسی

ولی همچنان حالم بده

از خدا که پنهون نیس از تو چه پنهون داشتم میرفتم مهمونی اما دلم نمیومد تو باشگاه نیام.
زودی اومدم خواستم جواب بدم دیدم یه جواب می خوام بدم گفتم از روش پاک و مطهر کپی پیست استفاده کنم:smoke:
ببخشید قصد نداشتم بی احترامی کنم :w30:

باور کن شریعتی رو 99%میاری اون یه درصدم مال اینکه یهو دانشگاه شریعتی یهو کلن تعطیل شه دانشجو نگیره که تو اونجا در نیای:w25:

تو قبولییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تهران

maryam0982

عضو جدید
سلام بچه هاخسته نباشید. من یه سوال داشتم.من کنکور سراسری با رتبه 7000 قبول شدم میتونم امیدوار باشم یا نه.(منم کارشناسی نا پیوسته هستم)

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
داش فرزاد كي ميخواد جواب اينايي كه سوال كردن رو بده! ما كه بلد نيستيم. بيا جواب اينا رو بده!
بي خيال دادا. توجه نكن كي چي ميگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا