راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااا چه حرفايي
برگرده از شمال ببينم جريان چيه؟
واي نمراتمونو اعلام كردن اما سايت باز نميشه،اعضابمو به هم ريخته

• Like
واکنش ها: MEG

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر خانم عزیز خودم ...
خوبی؟ ... خسته نباشی؟
بابا اینا دارن جوسازی میکنن ... تو که منو میشناسی یه عمره با هم زندگی کردیم چرا حرف این فرزادو گوش میدی ....این فرزاد دانشگاه نرفته اخلاقش فاسد شده ...
بذار صوفیا _ عزیز دل بابا_ بیاد برات میگه چه مرد خوبی بودم این مدت ...

rommanc

عضو جدید
سلام
جواب كارداني به كارشناسي آزاد 88 روز ؟ 8 بهمن اعلام ميشه
خيلي ديره.واقعا مزخرفه خودشون گفته بودن حتما تا آخر دي اعلام ميكنن ولي...
:w00:(فش )
سلام .پس این جوابای لعنتی کی میاد ؟یک ماه تو استرسیم. دارن زجر کش میکنن بچه ها رو به خدا....

8 بهمن که ماله پارساله. ما 2 هفته زودترر کنکور دادیم .مگه نگفته بودن اخرای دی میاد؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبی؟ ... خسته نباشی؟
بابا اینا دارن جوسازی میکنن ... تو که منو میشناسی یه عمره با هم زندگی کردیم چرا حرف این فرزادو گوش میدی ....این فرزاد دانشگاه نرفته اخلاقش فاسد شده ...
آره باباییم خیلی خوب بود فقط چند بار قربون صدقه چشمای یه خانومه رفت! چند بارم با یه خانومه دیگه که گفته بود ما بهش بگیم خاله رفت شافی کاپ!!

t.ando

عضو جدید
نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامی پنجشنبه اعلام مي‌شود

نتايج نهايي آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 1388 دانشگاه آزاد اسلامي روز پنجشنبه اول بهمن ماه اعلام مي‌شود.
به گزارش آنا، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 16 روز پنجشنبه با مراجعه به پايگاه اينترنتي اعلام نتايج مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org با درج مشخصات فردي و شماره داوطلبي، كارنامه خود را مشاهده كنند.
اطلاعيه مربوط به زمان و چگونگي ثبت‌نام از داوطلبان روز يكشنبه چهارم بهمن ماه از طريق پايگاه اطلاع رساني مركز آزمون در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
گفتني است، آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي روز جمعه 13 آذر ماه با رقابت هزار و 955 داوطلب در تهران و 201 حوزه امتحاني در سطح كشور برگزار شد.

elina001

عضو جدید

نتايج نهايي آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 1388 دانشگاه آزاد اسلامي روز پنجشنبه اول بهمن ماه اعلام مي‌شود.
به گزارش آنا، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 16 روز پنجشنبه با مراجعه به پايگاه اينترنتي اعلام نتايج مركز آزمون به نشاني www.azmoon.org با درج مشخصات فردي و شماره داوطلبي، كارنامه خود را مشاهده كنند.
اطلاعيه مربوط به زمان و چگونگي ثبت‌نام از داوطلبان روز يكشنبه چهارم بهمن ماه از طريق پايگاه اطلاع رساني مركز آزمون در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.
گفتني است، آزمون كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي روز جمعه 13 آذر ماه با رقابت هزار و 955 داوطلب در تهران و 201 حوزه امتحاني در سطح كشور برگزار شد.
وای من می ترسمممممممم!!!:cry::w19:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبی؟ ... خسته نباشی؟
:eek::surprised::eek:
:cry::cry::cry:

free88

کاربر فعال
خوبی؟ ... خسته نباشی؟
باز اومدم ديدم اين داره بچه هاشو لوس ميكنه همين كار هاكرده:w44: كه فرزاد داره معتاد ميشه صوفيا هم هميشه دير ميايد خونه :w00: ابجي كجايي بيا اينها را جمع كن:mad:

free88

کاربر فعال

ولي هميشه سايت نتايج www.azmoon.comبوده براي دانشگاه ازاد اين خبر از كجاست :surprised::w20:

seleria

عضو جدید
ا..ا..ا....چرا تو سایت آزمون نگفتن پس؟ بابا !! من امتحان استاتیک دارم پنجشنبه !!! آخه من بیچاره چند تا استرس باید داشته باشم ؟!! :confused:

neda_f

عضو جدید
بچه ها ایگده استرس دارین منم استرس گرفتم....آخه منم آزمایشی امتحان دادم...:weirdsmiley:

rommanc

عضو جدید
:)سلام.
منم اومدم بگم که جوابا پنجشنبه میاد که دیدم خبرش رسیده
خبر ماله سایت تخصصی دانشکاست

rommanc

عضو جدید
منم خیلییییییییی میترسم
فکرشو که میکنم اگه قبول نشم باید چی کنم دیوونم میکنه خدایا کمکمون کن.....امین:gol:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج کنکور

نتایج کنکور

سلام
خوبید بچه ها؟ :w14:
برای همه کسایی که کنکور دادن آرزوی موفقیت میکنم :gol:
انشالله همه بچه های اینجا قبول بشن.
همتون فردا خبرای خوش قبولیتون رو به ما بگید ( البته به همراه تراز و درصد ها وجای قبولی:victory:)
من میدونم الان شما چه استرسی دارید.درکتون میکنم چون خودم پارسال همین موقه ها همین حس داشتم :cool: البته مارو surprize کردن.قرار بود غروب جوابا بیاد اما ظهر اومد.منم به طور اتفاقی گفتم برم ببینم چه خبره.رفتم دیدم نتایجو زدن :surprised:
انقدر استرس داشتم که میترسیدم مشخصاتمو وارد کنم. بعد هم که وارد کردم چشمامو بستم از ترس.. یه دفعه باز کردم و دیدم نوشته قبول.اینجوری شدم.:w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42::w42:
بعدش زنگ زدم به دوستام اونا خبر نداشتن که جوابا اومده.
اینم از خاطرات من :redface:
کسی اینجا رودهن نزده بود هم دانشگاهی بشیم ؟:whistle:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره باباییم خیلی خوب بود فقط چند بار قربون صدقه چشمای یه خانومه رفت! چند بارم با یه خانومه دیگه که گفته بود ما بهش بگیم خاله رفت شافی کاپ!!
راسته كه ميگن حرف قرص از بچه پرس
خوب صوفيا جون مامان بگو ببينم ديگه بابات چكارا كرده؟با كدوم خاله رفته كافي شاپ؟

• Like

م . ع . مقدم

عضو جدید
عضو جدید

عضو جدید

سلام به تمام دوستان همکار عزیز
من امروز عضو شدم
منو از یاد نبرید
به امید فرداهای روشن. !!!!!!
:cool:

seleria

عضو جدید
خب دیگه من خسته شدم...پس چرا نتیجه ها نمیان ؟ :D
حتما باید بعد امتحان فردام باشه؟ که هم اونو بیفتم هم قبول نشم ؟ میمیرم که !

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب دیگه من خسته شدم...پس چرا نتیجه ها نمیان ؟ :D
حتما باید بعد امتحان فردام باشه؟ که هم اونو بیفتم هم قبول نشم ؟ میمیرم که !

ایشالا قبولی کجارو زدی حالا؟

کنکور رو چطور دادی؟

seleria

عضو جدید
میسی دووستم !!
من تهران شرق زدم .. کنکور رو..چه عرض کنم... واقعا نمیدونم!
فقط میدونم زبان 100 زدم :D
دوم هم دماوند بعد هم فبروزکوه !!

• Like

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میسی دووستم !!
من تهران شرق زدم .. کنکور رو..چه عرض کنم... واقعا نمیدونم!
فقط میدونم زبان 100 زدم :D
دوم هم دماوند بعد هم فبروزکوه !!
قبولی
ادبیات و معارف دور وره 40 50
و تخصصیات هم همینطور باشه با اون زبانت قبولی
شیرینی مام یادت نره:D

seleria

عضو جدید
قبولی
ادبیات و معارف دور وره 40 50
و تخصصیات هم همینطور باشه با اون زبانت قبولی
شیرینی مام یادت نره:D
وای..میسی ...چه انرژی مثبتی گرفتم... راستش ادبیات و معارف رو خوب زدم اما اختصاصی ها رو نمیدونم... اصلا نمیدونم ! سراغ جواباشم نرفتم !
به هر حال من نخونده بودم ...فقط امیدوارم شانسی قبول شم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا