راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

minagashangeh

عضو جدید
استادیوم المپیک 2014

استادیوم المپیک 2014

2014 Winter Olympic stadium in Sochi, Russia

استادیوم 40000 نفری 2014 روسیه
http://www.architecturelist.com/2009/10/08/2014-winter-olympic-stadium-in-sochi-russia/

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از يكسال ؟؟!؟!؟؟!؟؟!؟؟!
زود فهميديا....

آره من وقتايي كه كنكور دارم نه آب دارم نه غذا نه خواب....!سرم تو دستمه ميگردم...هر موقع احساس گرسنگي يا تشنگي ميكنم پيچشو وا ميكنم وقتي كه زدم به بدن ميبندمش....
با خط اول حرفهات اميدم تا 96.63 درصد كشيد بالا ولي تا آخر پستت كه خوندم اومد زير 11 درصد !!!
اسمه ورامين و دماوند و قيامدشت و ..... هم اومد !!!
تضعيف روحيه چي هست ؟
من تو كارداني هم سره كلاس هاي كارگاهي كار نميكردم....ولي هميشه آخر ترم دقيقه 90 پروژم آماده بود ...هميشه هم جزء بهترين ها ميشد...!
اين مشكل رو ميشه حل كرد.....بچه هاي اينجا هستن...هارد مينا هم كه پُر
درسهاي ديگه هم كه امتحان كتبي داره تقلب به راهه....
درضمن اونايي كه تهران جنوب قبول شدن ترازشون كمتر از شما شده....اكثرشون...!
بعد شما به اونا ميگي بچه درسخون ؟؟؟؟:whistle:
سحر جون ميترسي چشم بخوري ....بچه درسخون به كسي ميگن كه ترازش بالاي 6000 باشه....
بالاي 7000 ميشه درسخون خوش شانس.....!
بالاي 7500 ميشه خوش شانسي كه بغل دستيش درسخونه و مراقب جلسه فاميلش...!
بالاي 7604 رو ميگن فاميله درجه يك جاسبي....!:whistle::lol:
دانشگاهتون قبلا" اومدم .... همون ساختمونيه كه قبلا" ماله خوابگاه شهرستاني هاي دانشگاه بود ديگه ؟
درس خوندن كه حوصله نميخواد.....كاري آسونتر از درسخوندن هم مگه هست ؟
4 تا كتابو ميخاي بخوني 2 ماه ديگه امتحان بدي....
تازه سر جلسه كنكور هم آدم كه تنها نيست....بقيه هستن سحر دوست نداري يه بار ديگه كنكور بدي اين دفعه خودت رو براي تهران جنوب بسنجي ؟
البته مو هاتو بايد كوتاه كنيا
فقط يه صبح تا ظهر هم بايد اداي پسرها رو در بياري
اگه بزنم رودهن پروژه هاي آخر ترم هام رديفه ديگه
منم قول ميدم كمتر بخندونمت

من نمیدونم تو چرا فکر کردی من درس خونم ؟!
آره همون ساخونه که قبلا" خوابگاه بوده! کلاسش خیلی کوچیکه تازه کمد دیواریم داره.:whistle:
من 2 تا از دوستام از تهران جنوب اومدن رودهن. به عبارتی میشه گفت فرار کردن!
میگفتن خیلی سخت گیری میکنن و نمره نمیدن و از این حرفا. البته اینجا هم خیلی بد
نمره میدن:cry:
بد بختی ما اینجاست که میرسیم دانشگاه تازه باید تاکسی سوار شیم بریم بالا.اونجا اول بدبختیه! 4 طبقه پله باید بریم بالا. یعنی برسیم اونجا مردیم دیگه:w22:
ببین اگه میخوای قبولیت صد در صد باشه تهران نزن. با توجه به اینکه همش اینجایی معلومه
درس خونن تعطیل!! آره ؟:biggrin:
باشه تو بیا رودهن پروژه هام با خودت:w01:
من سرم بره موهام نمیره

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساختمون معماری که عالیه..:whistle: آره خوبیش اینه که خوش آب و هواست البته تنها خوبیش..:lol: ولی بادهای مزاحمی که از سمت غرب و جنوب غربی می وزد!! واقعا مزاحمه!! :lol:

یه خوبیه دیگه هم داره..اونم اینه که حراست نداره..قلی زاده:weirdsmiley: و جباری:weirdsmiley: و شهاب:weirdsmiley: و .... عمرا" پاشونو اون بالا بذارن..دانشجو هاهم به زور میرن..
قبلا ساختمون فنی مهندسی بودیم همون که بغل مسجده..باز اونجا تحویلمون میگرفتن دوتا سمعی بصری درست حسابی داشت..سایت کامپیوترش بزرگ بود..کتابخونه داشت..نه مثل ترم آخرمون که واسه کتابخونه معماری باید تا ساختمون حسابداری میرفتیم..یه 2-3 روزی تو راه بودیم تا برسیم :biggrin: الانم همونجاست؟؟؟
راستی شنیدم خیری استعفا داده..الان مدیر گروه کیه؟؟

آره اونجا خبری از شهاب نیست ولی تازگیا دمه در دانشگاه 3 4 تا فاطی با فاصله وایساده
از یکی که جون سالم به در ببری تازه میری سراغ بعدی.از بعدی رد شدی میرسی به یکی دیگه . خلاصه اینکه از 7 خان رستم باید رد شی تا بیای تو:confused:
آره ساختمونمون که همون خوابگاهست اما اونور دارن یه ساختمون میسازن گفتن تا آذر آماده میشه.قراره مال عمران و معماری بشه.بیچاره عمرانیا هم یه ساختمون درست حسابی ندارن.تو دانشکده کشاورزین.
در کتابخونه معماری که تو ساختمون حسابداری هست که همیشه بستست!؟ من که هنوز از این دانشگاه کتابخونه ای ندیدم !
وای آره خداروشکر خیری رفت ولی اون یکی که اومده هم زیاد خوب نیست. فامیلیش احمدیه.
راستی ندا جون استاد "ندا ضیا بخش" میشناسی؟ من این ترم طرح 3 و معماری معاصر با اون دارم.خیلی سگه اما شنیدم استاد خوبیه.

آخرین ویرایش:

sh.as

عضو جدید
من مظلوم.....:( خب اينم يه جورشه ديگه :lol:
جواب سوال : گزينه ي 2 ..... يا واسه اينكه ما تنها نباشيم :lol:
من هنوز دفترچه نگرفتم ...تا كي هست ؟
همه جا ميدن يا بايد تا پل صدر برم ؟
به خاطره تكميل ظرفيت ميخام آزاد رو فقط تهران بزنم ديگه
من همینجا ازت تشکر کنم بابت لطفت که ما تنها نباشیم داری روحیه میدی
که توام کنکوری هستی:D
فکر نمیکنی زوده واسه خرید دفترچه؟؟ وقت هست حالا:smile: نمیدونم ولی فکر میکنم همه
جا دیگه ندارن شریف باید ببری .
تکمیل ظرفیت شهرستان قبول میشی شمال 100%

bsbs14741

عضو جدید
فکر نمیکنی زوده واسه خرید دفترچه؟؟ وقت هست حالا:smile: نمیدونم ولی فکر میکنم همه
شماچه رتبه ای دارید که به تکمیل ظرفیت امیدوارید ؟

dading

عضو جدید
این که چیزی نیست الان دانشگاه ما طاقچه هم دارهبچه ها دیر میان سر کلاس جا نباشه میرن اون بالا میشینن.در ضمن واسه ما کتابخانه اصلا نداره.پس ببین ناشکری نکن دست رو دست زیاده.
اسم اون استاد که گفتی مگه تاحالا نشناختیش؟خود ندا خودمونه دیگه

یونیک

عضو جدید
من كي گفتم برو ؟؟؟ :eek:
بيا بگرد...!:rambo:
عماد خداحافظي كرد....چند روز پيش....
فكر كنم تلفنشون يه طرفه شده نميتونه بياد :lol:
راستي كجا قبول شدي ؟
تو اين چند روزه چندتا 20 گرفتي ؟ :lol::D

تو چیکار به تلفنش داری؟؟
ابروش و چرا می بری؟؟؟
عرفان کرمان قبول شدم!!!!
20 که بهم ندادن هیچ از در کلاس بیرونمم کردن:d:
D

آخرین ویرایش:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
آره اونجا خبری از شهاب نیست ولی تازگیا دمه در دانشگاه 3 4 تا فاطی با فاصله وایساده
از یکی که جون سالم به در ببری تازه میری سراغ بعدی.از بعدی رد شدی میرسی به یکی دیگه . خلاصه اینکه از 7 خان رستم باید رد شی تا بیای تو:confused:
آره ساختمونمون که همون خوابگاهست اما اونور دارن یه ساختمون میسازن گفتن تا آذر آماده میشه.قراره مال عمران و معماری بشه.بیچاره عمرانیا هم یه ساختمون درست حسابی ندارن.تو دانشکده کشاورزین.
در کتابخونه معماری که تو ساختمون حسابداری هست که همیشه بستست!؟ من که هنوز از این دانشگاه کتابخونه ای ندیدم !
وای آره خداروشکر خیری رفت ولی اون یکی که اومده هم زیاد خوب نیست. فامیلیش احمدیه.
راستی ندا جون استاد "ندا ضیا بخش" میشناسی؟ من این ترم طرح 3 و معماری معاصر با اون دارم.خیلی سگه اما شنیدم استاد خوبیه.

آره..واقعا 7خوان رستمه..:weirdsmiley: ما بجز حراست دم در..جلوی در ساختمون فنی مهندسی هم حراست داشتیم..:Ph34r::w45:
همین قلی زاده بود واااای نمیدونی چه عجوزه ای بود :w07: مثل جباری..اصلا نگاش میکردی ناخودآگاه کارتتو تقدیم میکردی :weirdsmiley:
همیشه با کلی استرس میرفتیم سر کلاس..تازه سر کلاسم که بودیم میومد از پشت شیشه در نگاه میکرد اشاره میکرد که بیا بیرون:w43::neutral: :weirdsmiley:

راستی خیری که خیلی خوب بود..البته وقتی باهاش کلاس داشتیم..خیلی مهربونه..میدونی احمدی دکتره؟:huh: اصلا به قیافش میاد؟؟ مخصوصا با اون کلاه کشیه که میذاشت رو سرش :biggrin:

با ضیابخش تا حالا کلاس نداشتم اسمشو شنیدم..راستش شناختی ندارم ازش :w19: ولی با توجه به اسم کوچیکش باید استاد خیییییییلللییی خوبی باشه..:redface:خیالت راحت ندا ها همشون خوبن:whistle: :lol:

آخرین ویرایش:

dading

عضو جدید
آره..واقعا 7خوان رستمه..:weirdsmiley: ما بجز حراست دم در..جلوی در ساختمون فنی مهندسی هم حراست داشتیم..:Ph34r::w45:
همین قلی زاده بود واااای نمیدونی چه عجوزه ای بود :w07: مثل جباری..اصلا نگاش میکردی ناخودآگاه کارتتو تقدیم میکردی :weirdsmiley:
همیشه با کلی استرس میرفتیم سر کلاس..تازه سر کلاسم که بودیم میومد از پشت شیشه در نگاه میکرد اشاره میکرد که بیا بیرون:w43::neutral: :weirdsmiley:

راستی خیری که خیلی خوب بود..البته وقتی باهاش کلاس داشتیم..خیلی مهربونه..میدونی احمدی دکتره؟:huh: اصلا به قیافش میاد؟؟ مخصوصا با اون کلاه کشیه که میذاشت رو سرش :biggrin:

با ضیابخش تا حالا کلاس نداشتم اسمشو شنیدم..راستش شناختی ندارم ازش :w19: ولی با توجه به اسم کوچیکش باید استاد خیییییییلللییی خوبی باشه..:redface:خیالت راحت ندا ها همشون خوبن:whistle: :lol:
البته ندا زیاد شکست نفسی میکنی سحر زیاد به دل نگیر

dading

عضو جدید
مصطفي جان من اينو پيدا كردم ببين به كارت مياد ؟
برنامه جاواست برا گوشي موبايله :
کد:
[URL]http://golddailynews.blogfa.com/post-90.aspx[/URL]
سینا جان دستت درد نکنه ولی فایلش ناقصه و فقط تا نصفه دانلود میکنه.
بچه ها عکس نقشه راههای ایران رو دارین دقیق و با جزئیات میخوام واسه پروژه روستا.از صبح تو نت هستم تو گوگل سرچ کردم دقیق نیستن یعنی تمام روستاها رو ندارن.روستای من تو استان مرکزی هستش بچه ها کمک اگه سایت یا عکسی دارین بگین بدجور گیر کردم

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

وای قلی زاده که آخرشه. من میبینمش دیگه شب خوابم نمیره.
اون احمدیو ما فکر میکردیم گوسفنداشو فروخته اومده مدیر گروه شده.:w15: واقعا" عملست.
به جای اینکه تو حذف و اضافه ظرفیت گروه هارو باز کنه فرداش باز کرد.بهشم گفتیم میگفت
چرا دروغ میگید ؟! من همون روز باز کردم :surprised: در گروهو میبنده میشینه تلفن حرف میزنه.
آره اون بالا این خوبیم داره که حراست مراست نداره.:thumbsup2:
چون اسمش نداست معلومه خوبه:w30:

dading

عضو جدید
وای قلی زاده که آخرشه. من میبینمش دیگه شب خوابم نمیره.
اون احمدیو ما فکر میکردیم گوسفنداشو فروخته اومده مدیر گروه شده.:w15: واقعا" عملست.
به جای اینکه تو حذف و اضافه ظرفیت گروه هارو باز کنه فرداش باز کرد.بهشم گفتیم میگفت
چرا دروغ میگید ؟! من همون روز باز کردم :surprised: در گروهو میبنده میشینه تلفن حرف میزنه.
آره اون بالا این خوبیم داره که حراست مراست نداره.:thumbsup2:
چون اسمش نداست معلومه خوبه:w30:
سحر توچرا باور میکنی من که گفتم ندا شکست نفسی میکنه

sh.as

عضو جدید
شماچه رتبه ای دارید که به تکمیل ظرفیت امیدوارید ؟
من گفتم امیدوارم؟؟؟من به سینا گفتم از اونجایی که به شمال علاقه ای خاصی داره 100
بازم میتونه اونجا بره:smile:
رتبه من 6543 . امیدوارم نیستم میخوام آزاد شرکت کنم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سینا من چند تا از کارهای بزرگ دیگران رو نیز که امروز پیدا کردم برات میذارم خدا کنه به دردت بخوره
دستت درد نكنه مينا جان
اون مطالعات در رابطه با فرهنگسرا رو كه گفتي ميتوني بذاري ؟

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم تو چرا فکر کردی من درس خونم ؟!
آره همون ساخونه که قبلا" خوابگاه بوده! کلاسش خیلی کوچیکه تازه کمد دیواریم داره.:whistle:
من 2 تا از دوستام از تهران جنوب اومدن رودهن. به عبارتی میشه گفت فرار کردن!
میگفتن خیلی سخت گیری میکنن و نمره نمیدن و از این حرفا. البته اینجا هم خیلی بد
نمره میدن:cry:
بد بختی ما اینجاست که میرسیم دانشگاه تازه باید تاکسی سوار شیم بریم بالا.اونجا اول بدبختیه! 4 طبقه پله باید بریم بالا. یعنی برسیم اونجا مردیم دیگه:w22:
ببین اگه میخوای قبولیت صد در صد باشه تهران نزن. با توجه به اینکه همش اینجایی معلومه
درس خونن تعطیل!! آره ؟:biggrin:
باشه تو بیا رودهن پروژه هام با خودت:w01:
من سرم بره موهام نمیره

ببين من مشكلي با تراز 7200 دانشگاه تهران جنوب ندارم.....
مجبور ميشم سره جلسه به جاي دو رديف كناري از 5 رديف كمك بگيرم :lol:
اينش خيالب نيست :D

ميترسم بزنم رودهن بعد ترازم 7500 بشه بعد پشيمون بشم....
يا بزنم تهران جنوب ترازم 7000 بشه ....تهران جنوب قبول نشم....در حاليكه رودهن ميتونستم قبول شم....!
:lol:
البته من ميدونم اعتماد به نفسم خيلي بالاست :biggrin:
تراز 5000 هم بيارم كلاهمو ميندازم هوا...:D
ولي بقيش بستگي به بچه هاي سره جلسه داره كه چقدر خوندن و كجا رو اول زدن :lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش ميكنم :redface:
من هميشه دقيقه 90 ميرم دفترچه ميگيرم....سري پيش هم همينطوري شد...مجبور شدم برم دفتر پست كشيك تهران شب آخري دفترچه بخرم !
يه سوال ؟
تكميل ظرفيت شمال بهتره يا آزاد تهران؟
فكر كنم آزاد تهران...!
شمالم خوبه ها....من كاردانيمو شمال بودم..
تو برات كنكور آزاد واجب تر از تكميل ظرفيته ؟

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو چیکار به تلفنش داری؟؟
ابروش و چرا می بری؟؟؟
عرفان کرمان قبول شدم!!!!
20 که بهم ندادن هیچ از در کلاس بیرونمم کردن:d:
D
آبرو چيه ديگه.....
هممون اين خطر رو احساس ميكنيم :child::D
اگه من نيمدم بدونين كه تلفنم قطع شده :biggrin:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دخترای این دوره زمونه به حرف شوهر گوش نمیکنن که ...
واسه خودشون مستقل شدن...دیگه همسر ممسر حالیشون نیست ...

اشكال از دختراي اين دوره زمونه نيست.....از شوهراشونه :whistle:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم امیدوارم؟؟؟من به سینا گفتم از اونجایی که به شمال علاقه ای خاصی داره 100
بازم میتونه اونجا بره:smile:
رتبه من 6543 . امیدوارم نیستم میخوام آزاد شرکت کنم

عجب آدميه ها............!
من 7000 شدم به من ميگه قبولي بعد خودش 6500 شده ميگه اميدي ندارم !
من حالم از شمال به هم ميخوره.....كجا خوشم مياد
رفتيم شمال كچل شديم اومديم تهران !
بازم برم ؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين من مشكلي با تراز 7200 دانشگاه تهران جنوب ندارم.....
مجبور ميشم سره جلسه به جاي دو رديف كناري از 5 رديف كمك بگيرم :lol:
اينش خيالب نيست :D

ميترسم بزنم رودهن بعد ترازم 7500 بشه بعد پشيمون بشم....
يا بزنم تهران جنوب ترازم 7000 بشه ....تهران جنوب قبول نشم....در حاليكه رودهن ميتونستم قبول شم....!
البته من ميدونم اعتماد به نفسم خيلي بالاست :biggrin:
تراز 5000 هم بيارم كلاهمو ميندازم هوا...:D
ولي بقيش بستگي به بچه هاي سره جلسه داره كه چقدر خوندن و كجا رو اول زدن :lol:

آره خوب این مسایلم هست. اگه آدم ریسک پذیری هستی بزن تهران جنوب بسم الله :) اما من به شخصه از اینکه نزدم تهران جنوب ناراحت نشدم:smile: اونجا هم خبری نیست.
ولی به نظر من آزاد تهران و اطراف بخونی خیلی بهتره تا غیر انتفاعی شهرستان.
هم از نظر مادی به نفعته هم معنوی:w11:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا