راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mavi memar

عضو جدید
سلام اگه کمک خواستی ما در خدمتیم خونه پیدا کردی؟
طرفای دانشگاه بگیری گرونه
فک کنم بتونم کمکت کنم، بنگاه دار رفیق دارم
الان اردبیلی یا رشتی ؟
سلام کجایی کیمیا شدی؟!!
من الان اردبیلم 18 مهر میام
ممنونم که به فکرمی، آره نزدیک گلسار خونه قیمت کردم 7 میلیون ماهی 250 !!!!!!!!!!!!!!!
یه خوابگاهم بود 400 پیش ماهی 50 تومن یه اتاق 3 در 4 با 2 تا تخت دو طبقه برا 4 نفر:confused:
راستش من زیاد حوصله هم اتاقی هم ندارم فوقش 2 نفر باشیم خوبه حتی راضیم یه سوییت کوچولو باشه ولی ساکت باشه.

moji_arch

عضو جدید
اما واقعا چه آروم شده اين تايپيك------------تا نتايج اومد همه رفتن و همه چيزو فراموش كردن!!!

آره همه رفتن
آدم میاد احساس غربت میکنه:w05:
تازه یه شهر غریب هم دارم میرم امیدم به شما ها بود:(

سلام! من بچه آذربایجان هستم از دانشگاه تابناک لامرد (جنوب استان فارس) قبول شدم.چون فاصله شهر ما با لامرد خیلی زیاده و آب و هواش هم با آب و هوای منطقه ما فرق می کنه قید ثبت نام رو زدم! ولی به امید اینکه بتونم انتقالی بگیرم راهی لامرد شدم.ولی موفق به انتقالی گرفتن نشدم اما گفتن جا به جایی خیلی راهته و اگه بتونم یکی پیدا کنم خیلی راحت انتقالی می دن.حالا این دوستی که شما می شناسین از بروجرد قبول شده اگه مایل به جابجایی با لامرد هستش بگین با من تماس بگیره! ( حسین - 09353433191 )
من مایل به جابجایی با دانشگاه های زیر هم هستم : ( آیندگان تنکابن - پردیسان فریدونکنار - توحید گلوگاه - شمال آمل - صنعتی و طبری بابل - علاء الدوله گرمسار - نیما محمود آباد - مارلیک نوشهر - آبیک قزوین - مازیار و محدث نوری نور - نجف آباد اصفهان - مارلیک نوشهر و کمال الملک نوشهر ... و اگه پیدا شد! تبریز - اردبیل - زنجان - قزوین - همدان - اصفهان - گرگان رشت - ساری - اراک ... )
ضمنا اگه کسی بتونه یکی واسه جابجایی با من پیدا کنه و این خبر خوب رو بهم بده یه مژدگانی خوبی پیش من داره!منتظر تماستون می می مونم.

منم فردا دارم میرم لامرد

کسی نمیخواد جاشو با من عوض کنه من لامرد قبول شدم
ما هم شیرینی میدیم ها:w16:
دوست دارم برم شیراز درس بخونم حالا جای دیگه هم بود باز خوبه شمال مرکز غرب

با پرونده ی پزشکی میتونم انتقالی بگیرم ؟؟؟؟:w05:
اگه کسی در این مورد اطلاعات داره ممنون میشم

ترم اول رو می خونم اونجا ولی به تکمیل ظرفیت امیدی ندارم
همه منتظر تکمیل هستن انگار

moji_arch

عضو جدید
چرا ندارم مخلصتم هستم!!
برام پیغام خصوصی بزار آدرس محل کار و شماره تلفونمو بهت بدم از همکارا هستن که آموزش اسکیس می دن.

شما که این همه به همه میکمکی همه چی هم سراغ داری
یکی سراغ نداری جاشو با من عوض کنه:w05:

یکی منو نجات بده:w06:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال از بچه های گل این تاپیک
کارشناسی ناپیوسته معماری رو میشه باا هر مدرک کاردانی شرکت کرد ؟ یعنی رشته تحضیل در کاردانی مهمه واسه کنکور کارشناسی ؟

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کارشناسی ناپیوسته معماری رو میشه با هر مدرک کاردانی شرکت کرد ؟ یعنی رشته تحصیل در کاردانی مهمه واسه کنکور کارشناسی ؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کارشناسی ناپیوسته معماری رو میشه با هر مدرک کاردانی شرکت کرد ؟ یعنی رشته تحصیل در کاردانی مهمه واسه کنکور کارشناسی ؟

سلام دوست عزیز...بله میشه شرکت کرد...الان که همه دارن معماری می خونن!!!!!!!!!!!!!!
در صورت قبولی درسای کاردانی که تخصصی بوده رو باید پاس کنید.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
بای بای

بای بای

دوست جونای عزیز...مام دیگه کم کم بندوبساطمونو جمع کردیم...بریم به سوی علم ودانش!!!!آرزو می کنم همتون سال تحصیلی خوب و عالی رو شروع کنید... فدای شماااا بای بای:w27::w27::w27:

hossein_88

عضو جدید
آره همه رفتن

منم فردا دارم میرم لامرد

کسی نمیخواد جاشو با من عوض کنه من لامرد قبول شدم
ما هم شیرینی میدیم ها:w16:
دوست دارم برم شیراز درس بخونم حالا جای دیگه هم بود باز خوبه شمال مرکز غرب

با پرونده ی پزشکی میتونم انتقالی بگیرم ؟؟؟؟:w05:
اگه کسی در این مورد اطلاعات داره ممنون میشم

ترم اول رو می خونم اونجا ولی به تکمیل ظرفیت امیدی ندارم
همه منتظر تکمیل هستن انگار

سلام دوست عزیز
من چند روز پیش که لامرد بودم یه بچه اهوازی هم بود که باهاش دوست شدم اون ثبت نام کرد ولی من نه!شمارش رو ازش گرفتم تا اگه پیشیمون شدم و برگشتم که ثبت نام کنم زنگ بزنم هم اتاقی بشم.حالا اگه شما تمایل داری زنگ بزن یا اس ام اس بفرست تا شمارش رو بدم تا تو این شهر غریب یه همشهری داشته باشی! حسین : 09353433191

hossein_88

عضو جدید
سلام دوست جون...بهتر هر چند وقت یه بار تو این 1..2 ماه تا قبل آزمون آزاد(آبان یا دی) به سایت سنجشم سر بزنی ....نگران نباش اگه اعلام کنن حتما موتوجه می شی.:w16:

من دیروز سازمان سنجش بودم ازشون پرسیدم گفتن نیمه دوم مهرماه ظرفیت های تکمیل نشده از طرف دانشگاه ها اعلام می شه که بعدا ما هم واسه اعلام تکمیل ظرفیت اقدام می کنیم.با این حساب حتما تکمیل ظرفیت هستش!نیمه دوم مهر می تونین به سازمان سنجش زنگ بزنین بپرسین احتمالا نیمه دوم آبان اعلام می شه!

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام! من بچه آذربایجان هستم از دانشگاه تابناک لامرد (جنوب استان فارس) قبول شدم.چون فاصله شهر ما با لامرد خیلی زیاده و آب و هواش هم با آب و هوای منطقه ما فرق می کنه قید ثبت نام رو زدم! ولی به امید اینکه بتونم انتقالی بگیرم راهی لامرد شدم.ولی موفق به انتقالی گرفتن نشدم اما گفتن جا به جایی خیلی راهته و اگه بتونم یکی پیدا کنم خیلی راحت انتقالی می دن.حالا این دوستی که شما می شناسین از بروجرد قبول شده اگه مایل به جابجایی با لامرد هستش بگین با من تماس بگیره! ( حسین - 09353433191 )
من مایل به جابجایی با دانشگاه های زیر هم هستم : ( آیندگان تنکابن - پردیسان فریدونکنار - توحید گلوگاه - شمال آمل - صنعتی و طبری بابل - علاء الدوله گرمسار - نیما محمود آباد - مارلیک نوشهر - آبیک قزوین - مازیار و محدث نوری نور - نجف آباد اصفهان - مارلیک نوشهر و کمال الملک نوشهر ... و اگه پیدا شد! تبریز - اردبیل - زنجان - قزوین - همدان - اصفهان - گرگان رشت - ساری - اراک ... )
ضمنا اگه کسی بتونه یکی واسه جابجایی با من پیدا کنه و این خبر خوب رو بهم بده یه مژدگانی خوبی پیش من داره!منتظر تماستون می می مونم.
سلام دوست خوبم
متاسفانه بايد بگويم كه دوست من مي خواهد دانشگاه خود را با دانشگاهي كه موقعيتش بهتر از بروجرد باشد عوض كند انشاالله كه مشكل شما هم حل شود.

Hosein Kian

عضو جدید
سلام دوستان گلم

اگه میشه لطف کنید آزمون های کاردانی به کارشناسی که پیش رو داریم رو با ذکر تاریخ اعلام کنید

خصوصا آزاد

راستی قضیه این پیام نور که دارن دفترچه میدن چیه؟

سلام ببین کنکور آزاد که دفترچه هاش اواخر همین ماه یا اوایل آبان میاد...از الان بخون دیگه...عقب نمونی.کنکورشم آخرای آذر...مراقب دفترچه های علمی کاربردی هم باش که میاد وسطای آبان امتحانشم آخر دی میشه.
امیدوارم موفق باشی

SPIRIT

عضو جدید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mavi memar http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
سلام به شما هم گفتن کلاسا از شنبه 18 مهر شروع میشه؟
من که میخوام همون 18م بیام!

چرا کلاسای شما اینقدر دیر شروع میشه؟ :w20:
ما که همین هفته اولی کلی کار ریختن سرمون :w05:

نمیدونم کلاسای ما رو که آبان شروع میکنن کی میخان تموم کنن!!! :question:
با این حساب ما ورودی نیمسال یک و نیم هستیم:w20: :biggrin:

• Like
واکنش ها: MEG

mavi memar

عضو جدید
چرا کلاسای شما اینقدر دیر شروع میشه؟ :w20:
ما که همین هفته اولی کلی کار ریختن سرمون :w05:
سلام
من که راضیم آخه بومی نیستم از ارذبیل تا رشت سختمه حتی یه روزم غنیمته
ولی از واحد دادناشون بدم اومد نامردا 8 واحد جبرانی دادن حتی نگا نمیکردن معماری خوندیم یا نقشه کشی!

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه اینکه میگن هر کس دانشگاهی که کاردانیش رو اونجا خونده اگه واسه کارشناسی هم انتخاب کنه سهیمه داره درسته یا نه؟؟

میگن ولی من که بعید میدونم همچین چیزی باشه...
اگه هم باشه خود دانشگاه باید اینو به سازمان سنجش بگه و اگه اونا قبول کنن....
از دبیرخونه ی دانشگات بپرسی که برا دانشگاه شما داره یا نه بهت میگه

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم
از این طرف ها راه گم کردی نکنه؟؟؟؟
این آواتار رو دیدم فکر کردم یکی ازت دزدیدتش
بعد دیدم نه خود خودتی:w16:

سلام علیکم و حمة ا... و برکاته
والا داشتم میرفتم خونه...یه خروجی رو زود پیچیدم از اینجا سردرآوردم...:rambo::lol:
دو روز نبودیما....نگو که اینجا سر آواتارمون جنگ بوده...!:whistle::lol:
از شوخی که بگذریم....دوستان خیلی لطف دارن....با آفلاین و sms و ..... ما رو خجالت زده کردن :lol::D....مشتق اسم مصدر بن مستقبله فعل خجولات !
<اگه تو دلت داری اینو میخونی و میگی چه پر رو....پر رو هم خودتیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif >
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif

آره همه رفتن

یه من 2-3 روز نبودما...حالا من شدم همه؟؟؟
بازم پررو خودتی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif
ببین امیدت رو از دست نده..تا میتونی مرد باش :lol:
من اگه لامرد رو میزدم قبول میشدم ولی موقع انتخاب رشته دوستم گفت اونجا پُر از "از ما بهترونه"
ال... و الإنس" :eek::cry:
خلاصه مراقب خودت باش دیگه.....از ما گفتن بود :wallbash::victory:

mehdime007

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه اینکه میگن هر کس دانشگاهی که کاردانیش رو اونجا خونده اگه واسه کارشناسی هم انتخاب کنه سهیمه داره درسته یا نه؟؟
سلام به همه ی بچه ها
راستش من فکر میکردم که من دیگه اینجا نمیام ، اما حالا که اومدم میبینم که نه بابا انگار دیگه هیشکی وقت اومدن به باشگاه رو نداره !!!؟؟؟
به هر حال ...
در مورد مطلبی که شما دوست عزیز گفتین باید بگم که ، نه اینطور نیست که یه نفر که مدرک کاردانیش رو از یه دانشگاهی گرفته باشه برا کارشناسی هم اگه همون دانشگاه رو انتخاب کنه سهمیه داشته باشه ... اینو من مطمئن هستم که اصلا این طور نیست ، به هر حال برای همه ی دوستانی که می خوان برای کنکور سال بعد بخونن آرزوی موفقیت می کنم .

rommanc

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم دارم واسه آزاد میخونم این هفته شروع کردم کتابای مدرسان رو دارم میخونم.واسه مبانی نظری من خیلی تنبلیم میاد سخت حفظ میشم:(

سلام.افرین امیدوارم موفق باشی . ببین مبانیو باید با نیت بالا بردن اطلاعات واگاهی بخونی نه اینکه حفظش کنی اون موقس که بهش علاقه مند میشی و دیگه نمیتونی ولش کنی .پس برا حفظ کردن نخون فقط و فقط برا یادگیری بخون البته این قانون در مورد همه درسا صدق میکنه
:gol:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
اینجا چه سوت و کور شده.. :( کجایید؟؟ :mad: آدم دلش میگیره وقتی میاد اینجا :cry:

بچه ها کیا کلاساشون شروع شده..؟ پروژه طرح 2 شما چیه؟؟

فکر کنم فقط کلاسای شریعتی شروع شده باشه!!! :huh:

dadiiiiiing کجایی؟؟ چرا دیگه نمیای؟ سحر که برگشت.. تو هم قهر نکن دیگه :lol:

آخرین ویرایش:

dading

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها ممنون از لطف همتون مخصوصا النازو فرهاد و ندا megو spritو ..........
چند تا خبر دارم.
1.کل واحد های کارشناسی ناپیوسته 68 تا است.
2.من از اموزش سمنان پرسیدم گفتم چرا بعضی ها کم یا زیاد واحد دارن؟گفت سنجش کل واحد های پیش رو از تو چارت ناپیوسته بر داشته و هر دانشگاهی که جبرانی یا پیش میده فقط برای کسب درامد دانشگاست.یعنی الان واسه من 4 واحد کلا پیش دادن(کاربرد کامپیوتر و طراحی معماری دست ازاد)
3.اونجا شنیدم که داشگاه نیما محمود اباد 85 واحده و خدارو شکر کنین.
4.یه توضیح در مورد تکنولوژی میخوام بدم:این رشته مهندسی تکنولوژی معماری از پارسال اومده یعنی هنوز از این رشته فارغ التحصیلی نداریم چه برسه به اینکه 3 سال بعد از فارغ التحصیلی بگذره که امتحان نظام بدن ببینن قبول میکنن یا نه.یعنی اینکه چه بگیم قبول میکنن یا نمیکنن درست نیست چون چیزی معلوم نیست.
5.من از سحر خانوم خواهش میکنم لینک نظام رو بذاره که توش واحد هایی که باید پاس بشه رو که نظام قبول کنه بذاره ممنون میشم.چون بدرد همه میخوره.
بازم از بچه ها بابت لطفی که دارن تشکر میکنم.موفق باشین.
راستی واسه سمنان ترم 1=19 واحد ترم 2=19 واحد ترم 3=18 واحد ترم 4=16 واحد جمعا 72 واحد

آخرین ویرایش:

dading

عضو جدید
اینم دانشگاه سمنان (موسسه)

اینم دانشگاه سمنان (موسسه)

با خونه اشتباه نگرین

پیوست ها

• 25092009054.jpg
    25092009054.jpg
    77.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها ممنون از لطف همتون مخصوصا النازو فرهاد و ندا megو spritو ..........
چند تا خبر دارم.
1.کل واحد های کارشناسی ناپیوسته 68 تا است.
2.من از اموزش سمنان پرسیدم گفتم چرا بعضی ها کم یا زیاد واحد دارن؟گفت سنجش کل واحد های پیش رو از تو چارت ناپیوسته بر داشته و هر دانشگاهی که جبرانی یا پیش میده فقط برای کسب درامد دانشگاست.یعنی الان واسه من 4 واحد کلا پیش دادن(کاربرد کامپیوتر و طراحی معماری دست ازاد)
3.اونجا شنیدم که داشگاه نیما محمود اباد 85 واحده و خدارو شکر کنین.
4.یه توضیح در مورد تکنولوژی میخوام بدم:این رشته مهندسی تکنولوژی معماری از پارسال اومده یعنی هنوز از این رشته فارغ التحصیلی نداریم چه برسه به اینکه 3 سال بعد از فارغ التحصیلی بگذره که امتحان نظام بدن ببینن قبول میکنن یا نه.یعنی اینکه چه بگیم قبول میکنن یا نمیکنن درست نیست چون چیزی معلوم نیست.
5.من از سحر خانوم خواهش میکنم لینک نظام رو بذاره که توش واحد هایی که باید پاس بشه رو که نظام قبول کنه بذاره ممنون میشم.چون بدرد همه میخوره.
بازم از بچه ها بابت لطفی که دارن تشکر میکنم.موفق باشین.
راستی واسه سمنان ترم 1=19 واحد ترم 2=19 واحد ترم 3=18 واحد ترم 4=16 واحد جمعا 72 واحد

مرسی dading جان هم از اینکه اومدی هم از خبرهایی که گذاشتی.. :smile:

من این ترم 6 واحد پیش دارم!! زبان و تمرینهای معماری و طراحی با دست آزاد..:razz:

اگر اینطوره که واسه شریعتی میشه 74 واحد! :(

امکان داره ترم دیگه هم باز مجبور بشیم پیش برداریم یا همین ترمه فقط؟؟ :question:

• Like

dading

عضو جدید
مرسی dading جان هم از اینکه اومدی هم از خبرهایی که گذاشتی.. :smile:

من این ترم 6 واحد پیش دارم!! زبان و تمرینهای معماری و طراحی با دست آزاد..:razz:

اگر اینطوره که واسه شریعتی میشه 74 واحد! :(

امکان داره ترم دیگه هم باز مجبور بشیم پیش برداریم یا همین ترمه فقط؟؟ :question:
فکر میکنم منظور منو کامل متوجه نشدی.من الان 72 واحد دارم که 4 واحدش میشه پیش (از 68 تا کم کنی) که این 4 واحدو همین ترم 1 بهم دادن.الان واسه شما نمیدونم فکر کنم 79 واحد بود که 11 تا پیش یا جبرانی دادن متاسفانه واسه کسب درامد.اگه دقت کنین واسه پرومته 68 واحد بود که دانشگاش 1 واحد هم نه پیش داده نه جبرانی.بازم خدا روشکر که واسه من 72 تا هست هم پول کمتر میدیم هم درس کمتر میخونیم

dading

عضو جدید
فکر میکنم منظور منو کامل متوجه نشدی.من الان 72 واحد دارم که 4 واحدش میشه پیش (از 68 تا کم کنی) که این 4 واحدو همین ترم 1 بهم دادن.الان واسه شما نمیدونم فکر کنم 79 واحد بود که 11 تا پیش یا جبرانی دادن متاسفانه واسه کسب درامد.اگه دقت کنین واسه پرومته 68 واحد بود که دانشگاش 1 واحد هم نه پیش داده نه جبرانی.بازم خدا روشکر که واسه من 72 تا هست هم پول کمتر میدیم هم درس کمتر میخونیم
البته این 68 تا رو خودم فهمیدما دانشگاه نگفت که اصلش چندتاست واحد های جبرانی و پیش خودم رو جدا کدم دیدم میشه 68 تا.شما هم امتحان کنین.

• Like

-NEDA-

کاربر بیش فعال
البته این 68 تا رو خودم فهمیدما دانشگاه نگفت که اصلش چندتاست واحد های جبرانی و پیش خودم رو جدا کدم دیدم میشه 68 تا.شما هم امتحان کنین.

من هنوز مطمئن نیستم کلا چند واحد داریم روز ثبت نام از مسئول ثبت نام پرسیدم بهم گفت 79 تا که البته خودشم زیاد مطمئن نبود..
هنوز چارتو نتونسنم بگیرم چون باید از تو سایت دانشگاه بردارم و باید شماره دانشجویی داشته باشم ولی از اونجایی که هنوز کارت دانشجویی ندارم نمیتونم از سایت ببینم :w05:

• Like

maj5

عضو جدید
سلام بچه ها.
من همیشه پست ها رو چک می کنم. فکر نکنید رفتما.نهههههههههه;)
فقط حال ندارم پست جدید بذارم.:D
راستی مشکل سربازیم حل شد.:D
فکر کنم از فردا کلاسام شروع بشن.
جهاد دانشگاهی اهواز این ترم 20 واحد داده:cry:
امیدوارم حداقل طرح2 بمون یه موضوع سبک بدن که بتونم واحدا رو بگذرونم.

dading

عضو جدید
واحد های اصلی کارشناسی نا پیوسته:
1.طراحی معماری2=4واحد
2.طراحی معماری3=4واحد
3.طراحی معماری4=4واحد
4.طراحی معماری5=4واحد
5.پروزه نهایی=6واحد
6.ریاضی عمومی 2=3واحد
7.تربیت بدنی=1 واحد
8.اندیشه 2=2واحد
9.تاریخ امامت(اسلام)=2واحد
10.متون اسلامی=2واحد
11.زبان فنی=2واحد
12.تنظیم شرایط 2=2واحد
13.معماری اسلامی=2واحد
14.روستا=2واحد
15.عناصر =2واحد
16.انسان طبیعت معماری=2واحد
17.سازه های بتنی=2واحد
18.کاربرد نرم افزارهای ترسیمی=3واحد
19.ریشه های انقلاب=2واحد
20.کاراموزی=2واحد
21.مرمت ابنیه=3واحد
22.تاسیسات=2واحد
23.روش طراحی و تولید صنعتی=2واحد
24.مدریت تشکیلات کارگاهی=2واحد
25.سازه های فلزی=2واحد
26.معماری معاصر=2واحد
27.تحلیل فضای شهری=2واحد (این درس اختیاری ولی باید پاس شه ممکن بقیه دانشگاه ها یه درس دیگه بجای اون بدن ولی حتما باید 2 واحدی باشه)
این هارو جمع کنی میشه 68 واحد هر چی بجز اینا بهتون دادن یا جبرانی یا پیش هست.
موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا