راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان گلم
من امروز از ساعت 7 صبح بعد از هزاران سعی و تلاش و نوکرم چاکرم تونستم کار سربازیم حل کنم
سختی کار تو این بگم که 3 ساعت فقط صف وایستادم دیگه بقیشو خودتون تصور کنین
ولی حالا رتبم زیر 150 بود زیاد گیر ندادن رییس نظام وظیفه اینقد مرد خوبی بود کل حرفامو گوش داد منم بدون کلک اینا گفتم که ندونستم از رو نادانی بود بعد رتبمم گفتم نامشو نوشت خدا رفتگانشو بیامرزه
ولی خداییش استرسش از کنکور بیشتر :D
بازم دست همشهریام درد نکنه که کمکم کردن خلاصه قسمت باشه منم فردا میرم ثبت نام ;)

فرید جان با عرض تبریک دوباره..:gol: لازم شد که دیگه تو هم مثل نازنین 2تا شیرینی بدی :lol:
چه خوب.. اینجا همه 2تا خبر خوش میدن :lol:;)

mehdime007

عضو جدید
سلام به همه دوستان گلم
من امروز از ساعت 7 صبح بعد از هزاران سعی و تلاش و نوکرم چاکرم تونستم کار سربازیم حل کنم
سختی کار تو این بگم که 3 ساعت فقط صف وایستادم دیگه بقیشو خودتون تصور کنین
ولی حالا رتبم زیر 150 بود زیاد گیر ندادن رییس نظام وظیفه اینقد مرد خوبی بود کل حرفامو گوش داد منم بدون کلک اینا گفتم که ندونستم از رو نادانی بود بعد رتبمم گفتم نامشو نوشت خدا رفتگانشو بیامرزه
ولی خداییش استرسش از کنکور بیشتر :D
بازم دست همشهریام درد نکنه که کمکم کردن خلاصه قسمت باشه منم فردا میرم ثبت نام ;)
سلام فرید جان
خوبی ؟
خدا رو شکر که بالاخره مشکل سربازی تو هم حل شد . امروز که رفته بودم ثبت نام این آقای ابراهیمیان می گفت اگه هر کی فقط یک روز هم تاخیر داشته باشه ثبت نام نمیشه ، منم تو دلم گفتم که کاش برا تو مشکلی پیش نیاد .
در مورد اون 12 به پایین هم من پرسیدم گفتن که اگه برای بعضی از دروس زیر 12 بیاری آره باید دوباره بخونیشون ، البته اون درس هایی که بنا به گفته ی خودشون در کارشناسی باید جبرانی داره .
ریاضی عمومی _ زبان_ هندسه ی ترسیمی ( همون پرسپکتیو ) _ تمرین های معماری و 2 تا درس هم برای اونایی که فنی خوندن : طراحی با دست و کار با کامپیوتر .

dading

عضو جدید
سلام عزيزم.
اين سواليه كه علما سرش اختلاف دارن. يعني هيچكس هنوز جواب قطعي بهش
نداده. هر كي يه چيز ميگه.:surprised:
اما تا اونجا كه من فهميدم ( نميدونم تا چه حد درسته:w19:) ماهايي كه كارشناسي ناپيوسته ايم ( مهندسي تكنولوژي) يه سري واحدايي كه براي امتحان نظام مهندسي لازمه را پاس نميكنيم.اما اونايي كه پيوسته هستن همه واحدايي كه نظام مهندسي لازم داره پاس ميكنن.
البته ما هم ميتونيم( اينجور كه من شنيدم) اين واحدارو تو يه دانشگاهي چيزي پاس كنيم تا مثل اونا بشيم.
خلاصه جاي هيچ غم و غصه اي نيست. تو محيط كار هر دوش يكيه. مهم اينه كه كار بلد باشي.:w16:
ببخشید اینو میگم ولی کاملا اشتباه گفتین چون هیچ فرقی نمیکنه مخصوصا تو نظام فقط براش لیسانس مهمه همین

dading

عضو جدید
من ثبت نام کردم و کلی خبر براتون دارم

من ثبت نام کردم و کلی خبر براتون دارم

بدی های موسسه رشد دانش سمنان
1.موسسه رشد دانش یه خونه 3طبقه با پارکینگ بوده که الان موسسه کردنش.که الان کلاس رسمش تو پارکینگ بود :mad:
2.سلف سرویس نداره و مثل هیئت غذا رو میدن دستت.
حسن های موسسه
1.گروه اموزش و امور دانشجویان کاملا با ادب و کار را انداز
2.وقتی داخل سمنان (البته از تهرانو میگما) میشی 800 متر مستقیم بری به دانشگاه میخوری خیلی سر راسته.
3. 72 واحد میدن کلا وپیش نیازم گفت نمیدیم از چارت سازمان برداشته شده.(خداروشکر)
4.کلاساش از 3شنبه تا 5 شنبه انداختن.
5.هر مدرکی کم بود میگفت بعدا بیار.
6.دیگه حسنی نداره.
فقط گفت از همین 3 شنبه کلاساش شروع میشه
بچه ها بمن پرینت انتخاب واحد داد من اصلا نفهمیدم واستون میزارم خواهشا کمک کنین که اصلا چند واحد بهم دادن و بعضی هاش تداخل داره من نمیدونم چجوری حساب کردن.
راستی شهریشم شد 430600 تومان
امید وارم حرفام بدردتون بخوره

آخرین ویرایش:

*vania*

عضو جدید
[/color]
عزیزم میشه وقتی رفتی ثبت نام کردی و کلاساتون تو سراج شروع شد بپرسی آخرین رتبه قبولی این دوره چند بوده؟؟؟؟؟ با این که خیلی برات زحمت میشه اما اگه برام انجامش بدی ممنون میشم و اگه اطلاعی پیدا کردی به پست شخصی من بذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w27:
:w36::w30:

باشه گلم، حتما می پرسم، چرا ناراحت بشم!!!!!!!!
اصلا هر وقت دوست داشتی قرار میذاریم میای سر کلاسامون... راستی رتبه ات دور و بر 3800 بود دیگه؟ دوست من رتبه اش 3800 شد، من که خیلی به قبولی اش تو تکمیل ظرفیت امیدوارم اگه تکمیل ظرفیت داشته باشه... ایشالا تو هم قبول میشی ;)

hamraz

عضو جدید
بچه ها سلام به همگی
منم رفتم ثبت نام کردم دانشگاش خوب بود هم به رامسر نزدیکه هم به شهسوار
البته اکثر دانشگاه غیرانتفاعی ساختمون و مکان مناسبی ندارن و این موسسه همون طوری که مصطفی گفت ساختمون تجاری یا مسکونی بوده ولی اینجا 50 متر با دریا فاصله داره ما این دسته جاده ایم دریا اون ور خیلی صفا میده موجای دریا رو دیدن :smile:
بیشتر از این خوشحالم که با 20 واحد شنبه تا دو شنبه کلاسم بقیه هفته رو رشت هستم
نازنین جان من به خاطر جابر که نمی خواستم رشت باشم به خاطر کارم بود که الان تقریبا مشکلم حل شد
بعدش حدودا 1.5 ساعت طول کشید برسیم اونجا زیاد راه نیست
کلا برام بد نشد طوری تنظیم شده که 4 ترمه تموم بشه ولی
خدا کنه رشت تکمیل ظرفیت برداره من بیام رشت!!

*vania*

عضو جدید
من با فرید شوخی کردم خواستم اذیتش کنم والا من خودم بچه تبریزم همون جا بزرگ شدم و همشهری های سابقم رو هم خیلی دوست دارم :w36::w36::w36::w36::w36::w36:

منم ناراحت نشدم، آخه منم شمال و شمالی رو خیلی دوست دارم (البته تهران جای خود دارد، از همه بیشتر دوستش دارم)
فکر کردم جدی گفتی، یه چشمک میزدی که ما به دل نگیریم :w24: (شوخی میکنم...) :biggrin::biggrin::biggrin:

dading

عضو جدید
بچه ها سلام به همگی
البته اکثر دانشگاه غیرانتفاعی ساختمون و مکان مناسبی ندارن و این موسسه همون طوری که مصطفی گفت ساختمون تجاری یا مسکونی بوده ولی اینجا 50 متر با دریا فاصله داره ما این دسته جاده ایم دریا اون ور خیلی صفا میده موجای دریا رو دیدن :smile:
نازنین جان من به خاطر جابر که نمی خواستم رشت باشم به خاطر کارم بود که الان تقریبا مشکلم حل شد
راستی کل واحدات چند تاست واسه من 72 تا هورااااااااااااااا

*vania*

عضو جدید
بچه ها چرا خبری از الناز و آدوریت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها من خیلی ناراحت بودم الان دیگه با خودم کنار اومدم، معذرت میخوام که یادم رفت به همه تبریک بگم به خاطر قبولی شون، مخصوصا به آقا سجاد که قبولی اش واسه همه مهم شده بود...
کاش یه خبری هم از الناز جان میشد...
خوشحالم که کارای سربازی آقا فرید هم درست شد، امیدوارم آقا فرید شما که دانشگاه تبریز قبول شدی و همه دوستایی که دانشگاهای خوب قبول شدن، بعدا مارو که جاهایی مثل سراج قبول شدیم یاری برسونین تا بلکه به سطح شما ها برسیم تا ارشد کم نیاریم....
آرزوی موفقیت همه دوستای گلمو دارم...

promteh

عضو جدید
راستی کل واحدات چند تاست واسه من 72 تا هورااااااااااااااا

دانشگاه میراث 68 واحد
ترم 1---- 18 واحد
ترم2----17 واحد
ترم3----19 واحد
ترم4-----14 واحد

دروس این ترم: اندیشه اسلامی2---عناصر جزئیات2----ریاضی2---تربیت بدنی2---انسان طبیعت معماری---مبانی نظری---طراحی معماری2---معماری معاصر

استادهای همه درسا، استادهای دانشگاه تهران (هنرهای زیبا)
دکتر بهشتی =انسان طبیعت
دکتر خوشنویس=معماری معاصر و مبانی نظری
دکتر نادر ناصرالمعمار=طرح2
دکتر دانشیان=عناصر

آخرین ویرایش:

dading

عضو جدید
دانشگاه میراث 68 واحد
ترم 1---- 18 واحد
ترم2----17 واحد
ترم3----19 واحد
ترم4-----14 واحد

دروس این ترم: اندیشه اسلامی2---عناصر جزئیات2----ریاضی2---تربیت بدنی2---انسان طبیعت معماری---مبانی نظری---طراحی معماری2---معماری معاصر

استادهای همه درسا، استادهای دانشگاه تهران (هنرهای زیبا)
دکتر بهشتی =انسان طبیعت
دکتر خوشنویس=معماری معاصر و مبانی نظری
دکتر نادر ناصرالمعمار=طرح2
دکتر دانشیان=عناصر
واسه سمنان هم ایناست
1.ریاضی عمومی
2.عناصر جزئیات
3.کاربرد کامیوتر(من نمیدونم این در سو چطور باید پاس کنم اخه با عناصر تداخل داره)
4.طراحی معماری
5.روستا :surprised:
6.معماری معاصر
7.تاریخ اسلام
اگر با کاربرد کامپیوتر حساب کنیم میشه 17 واحد نامردا کاربرد کامپیوتر رو به همه دادن (زوریه)وگرنه واسه ما هم 70تا میشد بازم خدارو 100هزار مرتبه شکر

dading

عضو جدید
واسه سمنان هم ایناست
1.ریاضی عمومی
2.عناصر جزئیات
3.کاربرد کامیوتر(من نمیدونم این در سو چطور باید پاس کنم اخه با عناصر تداخل داره)
4.طراحی معماری
5.روستا :surprised:
6.معماری معاصر
7.تاریخ اسلام
اگر با کاربرد کامپیوتر حساب کنیم میشه 17 واحد نامردا کاربرد کامپیوتر رو به همه دادن (زوریه)وگرنه واسه ما هم 70تا میشد بازم خدارو 100هزار مرتبه شکر
بچه ها راستی موقع ثبت نام از من برگه کارنامه اولیه که توش رتبه زده رو میخواستا

farid_ghasemi

عضو جدید
:heart:
فرید جان با عرض تبریک دوباره..:gol: لازم شد که دیگه تو هم مثل نازنین 2تا شیرینی بدی :lol:
چه خوب.. اینجا همه 2تا خبر خوش میدن :lol:;)
مرسی فدات آبجی چشم روی چشمم در اولین فرصت شیرینیم تقدیم میکنم
سلام فرید جان
خوبی ؟
خدا رو شکر که بالاخره مشکل سربازی تو هم حل شد . امروز که رفته بودم ثبت نام این آقای ابراهیمیان می گفت اگه هر کی فقط یک روز هم تاخیر داشته باشه ثبت نام نمیشه ، منم تو دلم گفتم که کاش برا تو مشکلی پیش نیاد .
در مورد اون 12 به پایین هم من پرسیدم گفتن که اگه برای بعضی از دروس زیر 12 بیاری آره باید دوباره بخونیشون ، البته اون درس هایی که بنا به گفته ی خودشون در کارشناسی باید جبرانی داره .
ریاضی عمومی _ زبان_ هندسه ی ترسیمی ( همون پرسپکتیو ) _ تمرین های معماری و 2 تا درس هم برای اونایی که فنی خوندن : طراحی با دست و کار با کامپیوتر .
مرسی داداش

من با فرید شوخی کردم خواستم اذیتش کنم والا من خودم بچه تبریزم همون جا بزرگ شدم و همشهری های سابقم رو هم خیلی دوست دارم :w36::w36::w36::w36::w36::w36:
عب نداره اینجوری بحثا پیش میاد :gol:

mavi memar

عضو جدید
سلام فرید جان خیلی خوشحال شدم که حل شد مشکلت
ایشالا به سلامت خبر ارشدت
نازنین خانم از شما هم ممنونم بخاطر راهنماییتون
منم فردا صبح زود راهی میشم رشت...

mavi memar

عضو جدید
یا من اسمه دوا و ذکره شفا

یا من اسمه دوا و ذکره شفا

بچه ها
یکی از دوستای من که عضو همین باشگاه هم هست یه مشکلی براش پیش اومده در واقع یه بیماری داره، بیماری قلبی که امیدوارم زود حالش خوب شه و سلامتی کاملشو به دست بیاره
از همتون میخوام برا سلامتیش دعا کنین تا اونم مثل ما از همین ترم شروع کنه کارشناسیشو:gol::gol::gol:

mehdime007

عضو جدید
بچه ها
یکی از دوستای من که عضو همین باشگاه هم هست یه مشکلی براش پیش اومده در واقع یه بیماری داره، بیماری قلبی که امیدوارم زود حالش خوب شه و سلامتی کاملشو به دست بیاره
از همتون میخوام برا سلامتیش دعا کنین تا اونم مثل ما از همین ترم شروع کنه کارشناسیشو:gol::gol::gol:
نگران نباش نمی دونم که چرا من دلم روشنه که به همین زودی خبر سلامتی یا رفع خطرش رو تو این تاپیک اعلام میکنی ، انشالله که خدا شفاش میده . :heart::heart::heart:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها

سلام دوست عزیز ..............ایشالله که هر چه زود رفع بلا می شه ودل بچه های باشگاه صاف صاف همشون دعا می کنن که هر چه زودتر این دوستمونم حالش خوبه خوب شه...الهی آمین:w16:

moji_arch

عضو جدید
بچه ها سلام به همگی

خوش به حالت:w16:
چقدر خوبه
آدم برهدانشگاه جدیدش رو ببینه

ببینه که همه چیز بهتر از اونی بودکه فکر میکرد

یعنی میشه برای منم این اتفاق بیفته:w05:

خدایی نخندینا به این عکس دانشگاه چون واسه خودتون بدتره:biggrin:

dading جان مطمینی عکسی موجود هست که بخوایم بخندیم یا گریه کنیم:w20:

moji_arch

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال:
یکی امروز یه چیزی بهم گفت خیلی خورد توی ذوقم:razz:
یعنی ما مهندس نیستیم , کارشناسیم؟:w05:

برای ما مگه نزده مهندسی تکنولوژی معماری
یه تکنولوزی فقط اضافه هست که اونم معلوم نیست رو چه حساب اضافه کردن:razz:

آره من خودم کارشناسی الکترونیک,شیمی و...دیدم
برای اون ها میزنن کارشناسی
ولی برای ما زدن مهندسی

مگه ما از اونها واحد بیشتر پاس نمیکنیم
چه واحد هایی هستن که ما پاس نمیکنیم؟
چه جوری میشه اونها رو گذروند؟

یعنی برای امتحان نظام مهندسی به مشکل میخوریم؟؟؟:eek:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست جونا خبر از آزاد ندارین؟؟امروز یکی از دانشگاه آزاد فومن تماس گرفت زوریییییییییی ما رو دعوت کرد گفت بیا:w20:
الان چه وقتش نمی دونم:w19: ما که 2 ترم رفتیم هر کی میخواد بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moya_memar

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه.
من قرار نبود بياد اما باز اومدم .
از ماوي واسه پستش ممنونم همچنين مهدي،ستي جوون و همه...و الناز عزيزمممم
مشكل قلبي رفع نشد اما گاهي بايد سوخت و ساخت(يه لحظه گريم گرفت انگاري دارم فيلم هندي بازي مي كنم:surprised::D:biggrin:)بابا بيخيال حالا قرار نيست 200 سال عمر كنيم من به همون 120 سال هم راضيم.
بگذريم من فردا ميرم اصفهان تا با چادر بسوزمو بسازم(اين روزا چقد مي سوزمو ميسازم...عجيبه ها،يادم بندازين به قول يكي زير خودمو خاموش كنم تا ديگه نسوزم..)
خلاصه ساعت 5 صبح ميريم تا 9 واسه ثبت نام برسم اما از الان منتظر تكميل ظرفيتم حالا مي خواد قله ي قاف باشه اما با چادر نباشه...
وقتي بر گشتم گذارش كامل از ب بسم الله را مي گم مخصوصا از چادر زدنم....:D:D:D
راستي الناز مشهده هنوز،خوشا بحالش.......

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.
من قرار نبود بياد اما باز اومدم .
از ماوي واسه پستش ممنونم همچنين مهدي،ستي جوون و همه...و الناز عزيزمممم
مشكل قلبي رفع نشد اما گاهي بايد سوخت و ساخت(يه لحظه گريم گرفت انگاري دارم فيلم هندي بازي مي كنم:surprised::D:biggrin:)بابا بيخيال حالا قرار نيست 200 سال عمر كنيم من به همون 120 سال هم راضيم.
بگذريم من فردا ميرم اصفهان تا با چادر بسوزمو بسازم(اين روزا چقد مي سوزمو ميسازم...عجيبه ها،يادم بندازين به قول يكي زير خودمو خاموش كنم تا ديگه نسوزم..)
خلاصه ساعت 5 صبح ميريم تا 9 واسه ثبت نام برسم اما از الان منتظر تكميل ظرفيتم حالا مي خواد قله ي قاف باشه اما با چادر نباشه...
وقتي بر گشتم گذارش كامل از ب بسم الله را مي گم مخصوصا از چادر زدنم....:D:D:D
راستي الناز مشهده هنوز،خوشا بحالش.......

سلام دوست جون ایشالله بری به سلامتی حالو احوالتم عالییییییییی باشه الهی......مدارکتو یادت نره..شناسنامه گواهی موقت ...یا اصلی پرینت قبولی ...ریز نمره ها حالا فک نکنم به اینم زیاد گیر بدن...واصل مطلب many!!!!!!!!!!!!!!!!!
موفق باشینننننننننننننننننننننننننن

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر شما دانشگاه ازاد کاردانیتونو گرفتید میتونید کارشناسی تونو اگر معدل کلتون بالای 18 باشه بدون کنکور قبول شید این دفترچه همون دفتر چه ازاد هستش که ایشالا تو این ماه میاد(پارسال تو این ماه اومد ) تو دفترچه یه قسمت داره برای ممتازین که از اون طریق میتونین اقدام کنید و ایشالا قبول شین.اگر هم سراسری گرفتید اون هم میشه بدون کنکور رفت ولی اونو خبر ندارم که از چه طریقی باید اقدام کنید.

ممنون که جواب دادی . یعنی راست میگی میتونم سراسری هم برم که ترمی 1 تومن ندم ؟
آره من کاردانیم رو آزاد ورامین گرفتم . حالا این دفتر برای سراسری کی میاد یا اگه نمیدونی یه شماره ای منبعی چیزی بده خودم دنبالش برم لااقل تا بهمن بتونم سر کلاس برم البته شک دارم که بتونم سراسری برم ولی اگه میشه دوباره برای این دفترچه آزاد بدون کنکور بیشتر توضیح بده دقیقا کی میاد و کجاها می فروشن ؟ آیا همون دفترچه کنکوری که همه میخرن یا با اون فرق داره و جداست . آیا من این دفترچه رو خریدم باید کنکور بدم یا نمی خواد سر جلسه امتحان برم ؟ من کاردانیم رو از ورامین گرفتم احتمال دارم که آزاد تهران مثلا تهران مرکز یا سمت افسریه قبول بشم ؟:(

farhad_y

عضو جدید
؟؟؟ موسسه غيرانتفاعي علاالدوله سمناني گرمسار ؟؟؟

؟؟؟ موسسه غيرانتفاعي علاالدوله سمناني گرمسار ؟؟؟

:) با سلام
میخواستم ببینم از دوستان گرامی کسی از موسسه غيرانتفاعي علاالدوله سمناني گرمسار چیزی میدونه که در اختیارم بزاره ؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

hamraz

عضو جدید
سلام به همه مهندس معمارای جوان
به ما این ترم این درسارو دادن.

انسان، طبیعت ،معماری
عناصر 2
طرح 2
ریاضی 2
مبانی نظری معماری
زبان خارجی
کاربرد کامپیوتر
هندسه 2
اندیشه اسلامی 2
بین استادا هم یه نفر دکتره و اونم خانومه (البته باعث افتخاره)
بقیه رو نوشتن مهندس..............

مثل اینکه دیگه بعد این از پیش نیاز هم خبری نیست :w42::w33::w33:
تعداد واحدامون هم دقیقا نمی دونم چند تاست ولی یه چیزی بین 70 تا 80 واحد، مطمئنا از این بیشتر یا کمتر نیست
مصطفی مثل اینکه پشیمون شدی ما که عکسی ندیدیم.:w05:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا