راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sajjad_Fashion

عضو جدید

سلام نازین خانم خیلی وقت بود پیدات نبود امیدوارم خوب باشی
از دستت خیلی دلخورم ،امیدوارم از حرفایی که می زنم ناراحت نشی;)
راستش قبل از هرچیز بهت تبریک می گم که توی چند تا دانشگاه قبول شدی:w23:
ولی از دست بعضی از شما دخترخانم ها جدا شاکیم خواهر گلم اگه نمی خواستی آزاد همدان بری چرا انتخاب کردی ! که فقط یه کسی که آرزو داره همدان بخونه نتونه قبول بشه !!! یا شاید یه پسری مثل من که تعدادمون کم هم نیست چون شما قبول شدی و ظرفیت رو پر کردی بره سربازی؟؟؟ و حالا بدتر از اون خانم مهندس رفتی جای این بنده خدا ها که یکسال درس خوندن هم گرفتی و با تمام افتخار می گی نمیری؟
خیلی خیلی برای این نظام آموزشی متاسفم یکی مثل شما نمی دونم برای چی فقط می خواد اسمش در بیاد (برای کلاسه؟ انرژی مثبت قبولیه؟نمی دونم!!!) و یکی کل زندگیش به یه کنکور بستگی داره
توی دانشگاه هم میریم می بینیم دختر خانم ها ی گل کل دانشگاه رو گرفتن ولی توی کار فقط آقایون ! ماجرا چیه مشخص نیست!!!:
اگه می گین هرکس می تونه قبول می شه بهتره بگم یک پسر علاوه بر استرس کنکور و سختی اون استرس سربازیم داره و شایدم خیلی استرس های دیگه مثل اینکه با این وضع جامعه چطور باید بار زندگی رو در آینده به دوش بگیره ؟چطور کار کنه ؟و ...
البته نمی گم دخترها هم راحت هستنا نه اصلا فقط می خوام بگم دیگران رو قربانیه خودخواهی خودمون نکنیم :w35:
;)امیدوارم که دوستای گلم از دست من دلخور نشن اما خوب خودتون رو فقط چند لحظه جای کسایی بذارین که نتایج می تونه زندگیشون رو تغییر بده ;)
با آرزوی موفقیت برای نازین ناز و تموم بچه های گل

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها

من از وقتی که رتبه های کارشناسی ناپیوسته اومد ،هیچ پستی توی این تاپیک نزدم . چون از رتبه ام خیلی راضی نبودم . منم مثل خیلی ها انتظار رتبه زیر 200 داشتم ؛ اما نشد.

به هرحال هر چی بوده به قول یکی از دوستان گلمون ؛ قسمت ما بوده .

اگه سوره قبول نشم ؛ مطمئنا جابرابن حیان رشت ( که بومی اون شهرم هستم ) رو قبول میشم . :smile:

سوره رو هم اگه زدم فقط به خاطر اینه که دوستم تهران میخونه ؛ وگرنه خودم فقط رشت رو دوست دارم . البته فک نکنم هم سوره قبول شم . سوره احتمالا تا زیر 800 پر بشه . مخصوصا امسال که روزانه و شبانه ها بیشتر نیمه دوم بر میدارن .

امروز نتایج کنکور دیپلم به کارشناسی آزاد رو زدن . منم واسه تفریح شرکت کرده بودم . مهندسی معماری نور رو قبول شدم . :w17:با اینکه فیزیک و شیمی و عربی رو سفید گذاشته بودم . :smile:

فعلا که 2 تا آزاد رو دارم . یکی کارشناسی ناپیوسته معماری همدان آزاد رو و یکی مهندسی معماری نور آزاد رو ( دیپلم به کارشناسی ).

هر چند که من آزاد نمی رم ...... . اما قبولی توی هر کنکوری به آدم انرژی مثبت میده . :w16:

برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم . :gol::gol:

ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشالله که همه اتون قبول شین و بعد از اعلام نتایج بیاین توی این تاپیک و از این :w42::w14:شکلکها بذارین و بگین که خوشحال و راضیین . ;)

نازنین جان واقعا بهت تبریک میگم خیلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه خوشحال ببینیمت :w40::w23:

سجاد عزیز شما حق دارید متاسفانه برای ما ایرانی ها عدالت واژه غریبیه اما چه میشه کرد بجز اینکه همه چی رو گردن قسمت بندازیم راه دیگه ای نداریم...خیلی دوست دارم که تو رو مثل بقیه دوستان خوشحال ببینم و تنها کاری که از دستم بر میاد دعاست...

به امید روزی که خبر قبولیتو با بزرگترین فونت اینجا بنویسی :w11::w17::victory:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سو تفاهم بود:razz:
به نظرم دیگم دنبالشو نگیرین که خدای نکرده ناراحتی پیش نیاد:redface:
ایشا ا... هم که باشه.:gol:
نه عزیزم این حرفا چیه؟ ایرادی نداره. حالا یه اشتباهی شده. artemiss دوست خوب منه.;) فقط انگار اشتبا کرده. آخه من دیدم که یه نفر دیگه گفت. از طرفی نمی شه پستا رو به این راحتی پاک کرد. به محض اینکه نفر بعدی پست بذاره, پست نفر قبلی قابل پاک شدن نیست :D
یعنی مدرکش هست که کی گفته :biggrin:
بعدم اینم بگم که منم امیدم به تکمیل ظرفیته. یه وقت دیدین شبانه یه جایی قبول شدم.:smile:

dfdf

عضو جدید
دانش پژوهان دانشگاه خیلی خوبیه (نسبت به 3 تا دانشگاه اصفهان) و با این رتبه به احتمال زیاد هر دو رو میتونید قبول بشید البته هر کدوم رو که اول زده باشید...سال پیش رتبه های 2000 تا 3000 هم داشتن....;)

سلام -NEDA- دوست عزیز / یکی از دوستام دانشگاه اشرفی بود اون میگفت که از نظر امکانات و استادا بهتر از دانش پژوهان و خیلی بچه های دانش پژوهان دوست داشتن انتقالی بگیرن اما هر چی که باشه خدا کنه هرکی اونجا زده قبول بشه

moji_arch

عضو جدید
عزیزم تو سایت سنجش زده که برای امسال تکمیل ظرفیت ندارن کنکور سراسری از دیپلم
اما راجع به کارشناسی ناپیوسته چیزی نگفتن
و بعد من تو روزنامه ای (که واقعا اسمش یادم نیست چون تو مطب دکتر دیدم و خوندم)خوندم که سنجش میخواد راجع به تکمیل ظرفیتها تصمیماتی بگیره اما نگفتن که برای ادامه دادنش یا برداشتنش.من هم نمیدونم میخوان چکار بکنن
در ضمن پارسال زاهدان تا 6500 گرفت حتی غیر بومی
واقعا؟؟؟؟
توی تکمیل ظرفیت یا همین انتخاب اولیه شهر ها؟
درسته زاهدان دوره و برای دخترا میگن شهر سختیه ولی باز از یک سال انتظار بهتره که:w20:

یونیک

عضو جدید
عزیزم چرا؟من خیلی از دوستام با وجود ترازهای خوبی که داشتن آزاد همدان نتونستن قبول بشن!سعی کنیم اطلاعات درست و کافی بدیم تا کسی در انتخاب اشتباه نکنه.
تا اونجا که من اطلاع دارم تهران .قزوین.اصفهان.همدان .برای آزاد بهترین هستن.من ورودی 86 هستم و خیلی بررسی کردم.
درسته که دانشگاه های تهران واقعا همه قبولشون دارن و خوب مدرکش برای همه یه ارزش دیگه داره یعنی از دید عموم. اما در واقعیت من با چیزهایی برخورد میکنم که گیجم میکنه. من آزاد همدان هستم و دوستانم هم هرکدوم شهری دیگه .چندتا دوست هم دارم که تهران جنوب درس میخونن.اما باور کنین کاش میشد حداقل میتونستین بیاین از نزدیک ببینین که کارهایی که از ماها میخوان و کیفیت کارهای بچه های ما چقدر بالاتره.سو تفاهم نشه من اصلا قصد تعریف یا .....ندارم یا برای اینکه مثلا خودم همدانم نه.اما کارهای مقدمات طرح 2 که ما انجام میدادیم دوستای من تو تهران همه تعجب میکردن.و سختگیری هایی که میشه .برای درس طراحی صنعتی واقعا من از هرکسی سوال میکردم که کمک بگیرم میگفتن که ما یه جزوه نهایت 20 صفحه ای داشتیم برای این درس .اما ما یه پروژه واقعا سنگین داشتیم.از نظر نمره هم اصلا میگن طرح بالای 18 نباید داد و مدیر گروه میگه نمره 18 هم تازه برای تشویق چون اگه کسی طرح 19 یا 20 بشه یعنی یه مهندس و نیاز به آموزش نداره که این شدنی نیست!اینها رو گفتم تا کمکی بکنم تا کسانی که نمی خوان فقط مدرک و اسم یه شهر رو یدک بکشن بلکه میخوان کار یاد بگیرن بگردن دانشگاهی رو پیدا کنن که سطح علمی بالا داشته باشه.دوست من طرح1 رو با 20 پاس کرده و اگه بتونم کارش رو میزارم تا قضاوت کنین این نمره برای طرح1 با این همه ایراد چه جوری 20؟!
با دوستمون موافقم هرکی ندونه دیگه دانشجوهای معماری باید بدونن که همدان تا مقطع کارشناسی همپای تهران داره پیش میره.
همدان وقتی بوعلی رو داره پس آزادشم نباید دست کمی از ملی اش داشته باشه چون تقریبا استاداشون یکی هستن من با اطلاعات کامل می گم همونطور که راجع به پذیرش نگرفتن دانشگاه بو علی همدان گفتم و شد چون تحقیق کردم.
همدان گزینه ی خوبی برای ملی بودولی پذیرش نگرفت.پس می تونه
گزینه ی خوبی برای آزاد باشه .
موفق باشید................

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها بیخیال رتبه ها شین دیگه...
این چیرا رو بذارین کنار

یه بحث جدید.........
سر جلسه ی کنکور تقلب هم کردین ؟؟؟

چجوری ؟

یونیک

عضو جدید
سلام
مرسی رتبه من 7128 شده انتخاب من
رشت
قزوین (4 تا)
زنجان
اصفهان(3تا)
شیراز (4تا)
تنکابن
نوشهر(2تا)
نور(2تا)
امل
محمود آباد
فریدونکنار
مازندران
اردبیل
بابل (2تا)
ساری
گرگان (2تا)
ایوانکی
اراک
سمنان
گرمسار
همدان
مشهد(5تا)
بجنورد
بروجرد
کرمانشاه
کرمان
رفسنجان
خوزستان
یزد
زاهدان
لامرد
تبریز
تهران
یکم توضیح در مورد انتخاب هام می دم:
اول رشت رو زدم چون شهر خودم هستش بعد قزوین چون هم بزرگه هم 2.5 ساعت بیشتر راه نیست و هر هفته می تونم برگردم خونه
بعد زنجان چون باز هم نزدیکه و برادرم اونجا ارشد عمران می خونه وبعد شیراز و اصفهان چون شهرهای بزرگن با کلاسن و جاهای دیدینی زیاد دارن و سطح دانشگاهشون صد درصد از خیلی جاها بهتره
مازندران ها هم برای اب و هوای خوبش زدم بقیه شهر ها هم براساس نزدیکی و مخصوصا قبولی
به نظرت جایی امید هست از بین این 49 تا انتخاب؟
کرمانی که شما زدی انتخاب 43 پارسال تا رتبه 4000 رو خوردی گرفته رفسنجان هم که دانشگاهش بهتر از کرمان تا 5000 رو خوردی .انتخاب 33 که همدان زدی اون هم فکر نکنم بالای 4000 بگیره.
نا امیدت نکردم انشالله انتخاب های اول قبولی.:smile::)

یونیک

عضو جدید
سلام
این چیرا رو بذارین کنار

یه بحث جدید.........

چجوری ؟
من که اینقده سرم به کارم گرم بود برگه رو که گرفت فهمیدم امتحان تمومه:smile:به تقلب نرسیدم.
به نصف فن و مبانی نرسیدم وگرنه مطمئنم زیر 1000 بودم چون رتبه هارو مقایسه کردم .
حالا اشکال نداره مگه رتبه ام چشه؟:biggrin:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اینقده سرم به کارم گرم بود برگه رو که گرفت فهمیدم امتحان تمومه:smile:به تقلب نرسیدم.
به نصف فن و مبانی نرسیدم وگرنه مطمئنم زیر 1000 بودم چون رتبه هارو مقایسه کردم .
حالا اشکال نداره مگه رتبه ام چشه؟:biggrin:

آره وقت که خیلی کم بود ولی خیلی ها سر جلسه دنبال تقلب بودن
ما سر جلسه که بودیم 10 دقیقه یکی قبل از جلسه یه دستگاه هم تو دستش بود اومد گفت اونایی که میخان تقلب کنن این دستگاه موبایل ها رو از کار میندازه......
اگه موبایل همراتون دارین میتونین درش بیارین و اگه بیکارین باش Game بازی کنین....!!!

راست میگفت آنتن موبایل ها الکی بود و خط نمیداد...!

یونیک

عضو جدید
آره وقت که خیلی کم بود ولی خیلی ها سر جلسه دنبال تقلب بودن
ما سر جلسه که بودیم 10 دقیقه یکی قبل از جلسه یه دستگاه هم تو دستش بود اومد گفت اونایی که میخان تقلب کنن این دستگاه موبایل ها رو از کار میندازه......
اگه موبایل همراتون دارین میتونین درش بیارین و اگه بیکارین باش Game بازی کنین....!!!

راست میگفت آنتن موبایل ها الکی بود و خط نمیداد...!
حالا با این همه تقلب رتبه چند اوردی؟؟؟:D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا با این همه تقلب رتبه چند اوردی؟؟؟:D

قبله اینکه کنکور شروع شه از جلوییم پرسیدم زبان بلدی بزنم ؟
اون بهم گفت حیفی هنوز جوونی....اگه میخای بری سربازی بزن...!
از نفر پشتیم هم پرسیدم اونم با تأسف سرشو انداخت پایین :(

یونیک

عضو جدید
خوش به حالت من که رفته بودم مریخ یه نیگا اینور می کردم یه نیگا اونور می دیدم دست به سینه نشستن گفتم الان غیر انتفاعی افغانستان هم نمی یارم :d

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چی خنگ بود دور و وره من نشسته بود
ببین موبایلاشون رو در آوردن Game بازی میکردن!!!!!!
اکثرا" هم خدمت رفته بودن میگفتن امسال نشد ، سال بعد قبولیم
خیلی درب و داغون بودن
خوش به جالم بغل اینا افتاده بودم ؟!؟!؟!

:surprised::surprised::surprised:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
کسی می دونه دفترچه آزاد کی می یاد؟ یه وقن نیاد من توی خواب باشم :crying:
فکر می کردم سراسری قبولم :crying:اما بچه هی گل گفتن امیدی نیست بعضی ها هم گفتن پارسال 8000 قبولی داشته:wallbash:
درکل امیدی برام نمونده حداقل آزاد و علمی کاربردی رو از دست ندم :w39:
(درضمن تاریخ اعزام من به خدمت سربازی امروز نامه اش امد افتادم 1388/12/1حداقل تا نتایج آزاد و علمی کاربردی سرباز نیستم.)

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
کرمانی که شما زدی انتخاب 43 پارسال تا رتبه 4000 رو خوردی گرفته رفسنجان هم که دانشگاهش بهتر از کرمان تا 5000 رو خوردی .انتخاب 33 که همدان زدی اون هم فکر نکنم بالای 4000 بگیره.
نا امیدت نکردم انشالله انتخاب های اول قبولی.:smile::)

مرسی
نمی دونم به نظرت امیدی هم گذاشتی؟;)
اشکالی نداره تا زمانی که یک نفر 3 -4 جا قبول می شه بی دلیل و بی جهت ، کسی هم نیست بگه شما داری چیکار می کنی!!! همینه که هست کاریش نمی شه کرد:w39:
امیدوارم یه روز از این سرزمین ناامیدی ها و بی قانوی ها و بدی ها بتونم برم:w42:فعلا درحال تلاش برای رفتن هستم تا ببینیم غول سربازی از سر راهم می شه لطف کنن برن کنار یا نه می خوان پتکشون رو بکوبن روی مخ ما.

farnoosh-62

عضو جدید
عزیزم چرا؟من خیلی از دوستام با وجود ترازهای خوبی که داشتن آزاد همدان نتونستن قبول بشن!سعی کنیم اطلاعات درست و کافی بدیم تا کسی در انتخاب اشتباه نکنه.
تا اونجا که من اطلاع دارم تهران .قزوین.اصفهان.همدان .برای آزاد بهترین هستن.من ورودی 86 هستم و خیلی بررسی کردم.
درسته که دانشگاه های تهران واقعا همه قبولشون دارن و خوب مدرکش برای همه یه ارزش دیگه داره یعنی از دید عموم. اما در واقعیت من با چیزهایی برخورد میکنم که گیجم میکنه. من آزاد همدان هستم و دوستانم هم هرکدوم شهری دیگه .چندتا دوست هم دارم که تهران جنوب درس میخونن.اما باور کنین کاش میشد حداقل میتونستین بیاین از نزدیک ببینین که کارهایی که از ماها میخوان و کیفیت کارهای بچه های ما چقدر بالاتره.سو تفاهم نشه من اصلا قصد تعریف یا .....ندارم یا برای اینکه مثلا خودم همدانم نه.اما کارهای مقدمات طرح 2 که ما انجام میدادیم دوستای من تو تهران همه تعجب میکردن.و سختگیری هایی که میشه .برای درس طراحی صنعتی واقعا من از هرکسی سوال میکردم که کمک بگیرم میگفتن که ما یه جزوه نهایت 20 صفحه ای داشتیم برای این درس .اما ما یه پروژه واقعا سنگین داشتیم.از نظر نمره هم اصلا میگن طرح بالای 18 نباید داد و مدیر گروه میگه نمره 18 هم تازه برای تشویق چون اگه کسی طرح 19 یا 20 بشه یعنی یه مهندس و نیاز به آموزش نداره که این شدنی نیست!اینها رو گفتم تا کمکی بکنم تا کسانی که نمی خوان فقط مدرک و اسم یه شهر رو یدک بکشن بلکه میخوان کار یاد بگیرن بگردن دانشگاهی رو پیدا کنن که سطح علمی بالا داشته باشه.دوست من طرح1 رو با 20 پاس کرده و اگه بتونم کارش رو میزارم تا قضاوت کنین این نمره برای طرح1 با این همه ایراد چه جوری 20؟!

کاملا درست میگی تبسم جون ،یکی از استادای ما که اونجا درس خونده همین خصلت رو داشت،چون بالای18 نمیداد هیچکی باش طرح نمیگرفت،کار من توکلاس از همه بهتر بود به من18.5 داد میگفت18 من یعنی 20 حالا که این نمره رو گرفتی یعنی22گرفتی.بلایی که استاداشون سرشون آوردن سر دانشجوهاش میاره.

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام نازین خانم خیلی وقت بود پیدات نبود امیدوارم خوب باشی
از دستت خیلی دلخورم ،امیدوارم از حرفایی که می زنم ناراحت نشی;)
راستش قبل از هرچیز بهت تبریک می گم که توی چند تا دانشگاه قبول شدی:w23:
ولی از دست بعضی از شما دخترخانم ها جدا شاکیم خواهر گلم اگه نمی خواستی آزاد همدان بری چرا انتخاب کردی ! که فقط یه کسی که آرزو داره همدان بخونه نتونه قبول بشه !!! یا شاید یه پسری مثل من که تعدادمون کم هم نیست چون شما قبول شدی و ظرفیت رو پر کردی بره سربازی؟؟؟ و حالا بدتر از اون خانم مهندس رفتی جای این بنده خدا ها که یکسال درس خوندن هم گرفتی و با تمام افتخار می گی نمیری؟
خیلی خیلی برای این نظام آموزشی متاسفم یکی مثل شما نمی دونم برای چی فقط می خواد اسمش در بیاد (برای کلاسه؟ انرژی مثبت قبولیه؟نمی دونم!!!) و یکی کل زندگیش به یه کنکور بستگی داره
توی دانشگاه هم میریم می بینیم دختر خانم ها ی گل کل دانشگاه رو گرفتن ولی توی کار فقط آقایون ! ماجرا چیه مشخص نیست!!!:
اگه می گین هرکس می تونه قبول می شه بهتره بگم یک پسر علاوه بر استرس کنکور و سختی اون استرس سربازیم داره و شایدم خیلی استرس های دیگه مثل اینکه با این وضع جامعه چطور باید بار زندگی رو در آینده به دوش بگیره ؟چطور کار کنه ؟و ...
البته نمی گم دخترها هم راحت هستنا نه اصلا فقط می خوام بگم دیگران رو قربانیه خودخواهی خودمون نکنیم :w35:
;)امیدوارم که دوستای گلم از دست من دلخور نشن اما خوب خودتون رو فقط چند لحظه جای کسایی بذارین که نتایج می تونه زندگیشون رو تغییر بده ;)
با آرزوی موفقیت برای نازین ناز و تموم بچه های گل

سلام سجاد جان

ممنونم از تبریکت دوست گلم :gol::gol::gol:

بخدا من خودخواه نیستم .... !!!! :cry:

بهت حق میدم .....

اما خوب منم به خاطر استرس و ترس اینکه نکنه خدای نکرده دولتی قبول نشم ؛ تو کنکور دیپلم به کارشناسی هم شرکت کردم .

همدان واسه ام خیلی دور بود .... واسه همین دوباره آزاد شرکت کردم .

کنکور دیپلمه ها خیلی آسون شده و با درصدهای خیلی پائین قبول میشن . دیگه اونجوری نیست که بشینن یک سال بخوونن که قبول شن .

نگران نباش هر کسی که نره ؛ تو تکمیل ظرفیت جاش رو به کس دیگه ای میدن . پس حق کسی ضایع نمیشه دوس جوون . ;)

منم برات آرزوی موفقیت می کنم . ایشالله که خوشحالیت رو بعد اعلام نتایج ببینم . :w16:

alone_00200

عضو جدید
کسی میدونه تو محیط کار فرقی بین این دو مدرک هست یا نه؟
همه ی بچه هایی که ازمون کارشناسی ناپیوسته شرکت میکنن حتمآ با این حرف اشنا هستن که کارشناسی نا پیوسته مدرک مهندسی نمیده و در اخر کارشناس لقب میگیرن!
این واقعآ برای خود من یه سواله که ایا این موضوع توی محیط کار هم مؤثره یا نه؟از لحاظ حق امضا و...
و اینکه چه واحدها و درسایی رو تو رشته ی مهندسی معماری میگذرونن که تو کارشناسی ناپیوسته تدریس نمیشه؟واینکه ایا راهی برای کارشناسان معماری هست که بتونن مهندسی معماری بگیرن؟
لطفآ اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه.
با تشکر.
سلام و من به تازگی عضو شدم .
همین امسال کنکور دادم تو رشته معماری کاردانی به کارشناسی
رتبه من شد 1678 با مشاور صحبت کردم گفت کسی که کارشناسی ناپیوسته داشته باشه تا یه متراژ خاصی رو می تونه طراحی کنه مگر اینکه تو امتحان نظام مهندسی شرکت کنه و قبول بشه ولی کسایی که از ریاضی مهندسی معماری قبول میشن این محدودیت رو ندارن .
من که واقعا پشیمونم اومدم هنرستان

Sajjad_Fashion

عضو جدید
رتبه من شد 1678 با مشاور صحبت کردم گفت کسی که کارشناسی ناپیوسته داشته باشه تا یه متراژ خاصی رو می تونه طراحی کنه مگر اینکه تو امتحان نظام مهندسی شرکت کنه و قبول بشه ولی کسایی که از ریاضی مهندسی معماری قبول میشن این محدودیت رو ندارن .

کار زیاد سختی نیست کافیه دیپلم ریاضی بگیری و پیش دانشگاهی رو غیر حضوری بگذرونی;)

dading

عضو جدید
فکر می کردم سراسری قبولم :crying:اما بچه هی گل گفتن امیدی نیست بعضی ها هم گفتن پارسال 8000 قبولی داشته:wallbash:
(درضمن تاریخ اعزام من به خدمت سربازی امروز نامه اش امد افتادم 1388/12/1حداقل تا نتایج آزاد و علمی کاربردی سرباز نیستم.)
اولا ایشالا 100% قبولی.ثانیا پارسال دفترچه تو مهر اومد فکر کنم 12 مهر بود.کنکورشم 29 اذر.
امیدت به خدا باشه فقط همین به حرف کسی هم گوش نکن الکی اعصاب خودتم خورد نکن.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
من یادمه رفته بودم پارسه واسه ثبت نام......بچه های ارشد هم اومده بودن ثبت نام کنن برا اونا کلاس نبود فقط جزوه و آزمون و یه سری CD های آموزشی بود که 2 میلیون میشد.........!!!

میبینم که تصمیم گرفتی بجای کارشناسی واسه ارشد بخونی!!!!!!! :w10::book::w28::w20:

حالا که تصمیمت جدیه! و می خوای به سرعت پیشرفت کنی!!!! واست شهریه کارشناسی ارشد جهاد دانشگاهی رو می ذارم شاید به دردت بخوره! :w16:

مجموعه معماری : 1,520,000 تومان

مجموعه مدیریت پروژه : 750,000 تومان

مجموعه تکنولوژی معماری : 640,000 تومان

مجموعه انرژی معماری : 880,000 تومان

مجموعه طراحی شهری : 850,000 تومان

مجموعه برنامه ریزی شهری : 731,000 تومان

مجموعه مرمت : 680,000 تومان

dading

عضو جدید
دوست عزیز این حرفها رو گوش نکن.چون عزیز من اصلا ربطی نداره.دوست عزیز هیچ فرقی بین ما و بچه های ریاضی نمیکنه فقط ما راه سختری رو انتخاب کردیم که اینم قسمتتمون بود ایشالا تو اینده هممون موفق میشیم ایشالا.در ضمن تو نظام هم هیچ فرقی باهمدیگه نمیکنیم.(یعنی بین ما و ریاضی).اصلا حق امضا نداشته باشی اجازه نداری 1متر هم امضا کنی چه ریاضی باشی چه فنی.موفق باشی یاعلی

khane khiyal

عضو جدید
سلام بچه ها
یکی از دوستای من رفته میرداماد گرگان ازشون پرسیده پارسال تا چه رتبه ای اینجا قبول شدن
اونا گفتن تا 5300
حالا من حدث میزنم با زیاد شدن ظرفیتا امسال شاید تا 5800 یا 6000 بگیرن
از لامعی هم اطلاعی ندارم
من خودمم 5984 شدم حالا موندم که با این رتبه می تونم قبول شم یا نه
فقط باید به خدا توکل کنیم
خدا کنه هر کی که واقعا حقش بوده قبول شه
اگه ما هم حقمون بوده باشه حتما قبول می شیم
((((به امید خدا))))

promteh

عضو جدید
هر کدوم از بچه ها در ارتباط با کنکور سال آینده یا آزاد اگر خواستن می تونم به صورت خصوصی براشون برنامه ریزی کنم و تدریس کنم.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااا من کی گفتم؟!!!! :eek:
اتفاقا به نظر من حتما حتما تکمیل ظرفیت هست. :)
بابا تو رو خدا من نمیام هوامو داشته باشین. این همه اینجا زحمت کشیدم. 2 روز چشممو دور دیدین........:razz:
ادرویت جان ببخش منظور بدی نداشتم
نمیدونم تو قبلش یا بعدش پست زده بودی آواتارت تو ذهنم مونده بود فکر کردم تو گفتی

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سروش جان مگه اسلامشهر کارشناسی معماری آورده؟:surprised:
من اسلامشهر میخونم
قرار بود از این ترم بیارن ولی خبر ندارم آوردن یانه
استاداش واقعا خوبن
مثل دکتر تغابنی و دکتر سفلایی، استاد فدوی و...
اما مشکلمون اینه که هرروز مدیر گروه عوض میکنن...
یه مشکلشم رئیس دانشگامونه که اونم عوضش کنن خیلی خوب میشه:D
نمیدونم پارسال واسه چی اون تحفه رو دعوت کردن برنامه ماه عسل!!:surprised:
این ترم هم نمیدونم کی مدیر گروه شده که اصلا استادارو نمیشناسه و برعکس ترمای دیگه بهشون کلاس داده
مثلا به استاد تغابنی که واسه شاگرداش همیشه وقت میزاره درسای تئوری دادن فقط

moji_arch

عضو جدید
سلام
این چیرا رو بذارین کنار

یه بحث جدید.........

چجوری ؟
تقلب؟؟؟؟؟؟ اگه بهتون بگم چیکار کردن با ماقبل از برداشتن دفتر چه سوالا !!!!!!!!!!!
مونده بودیم باید به حال حال خودمون بخندیم یا گریه کنیم:surprised:
جالب اینجا بوود که هنوز چیزی از جنجالای انتخابات نگذشته بود!
من شیرازکنکور دادم. قبل از شروع کنکور بعد از قسمت تلاوت قران و 3 صلوات معروف!
توی تریبون هوار هوار کردن که اول آرایشها پاک شه مقنعه ها هم بکشین جلو موهاتون معلوم نباشه وگرنه کنکور بی کنکور حفظ شعونات اسلامی فکرکنم برای کنکور ارشد چادر اجباری شه.:Ph34r: تازه خوبه حوضه ها مختلط نیست !!!!!!!!1

شما بودین تو اون لحظه از کنکور دادن تواین مملکت دلسرد نمیشدین که تقلبم براتوون ارزش نداشته باشه :wallbash:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سجاد جان تو باز نگرانی که
قبولی ایشالا
انتخاباتو که دیدم من فکر میکنم اولین جایی که احتمال قبولیت زیاده گرگانه
بجنوردو نمیدونم
بروجرد روهم که یکی از بچه ها گفت قبول میشی
بعد اونم مشهد
اما همون گرگان به احتمال زیاد قبول میشی
اما به نظر من اگه وقتشو داری واسه آزادم بخون
آزاد دو ماه بخونی شهر خودتون صد در صد قبول میشی
هزینشم با غیر انتفاعی شهرستان یکی در میاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.