راهنمایی در مورد مهندسی هوافضا

indigo1

عضو جدید
سلام. بچه ها میدونین برای قبولی تو رشته هوافضا برای کنکور چه کلاس هایی باید برم یا اصلا خودتون چطوری براش برنامه ریزی کردین و درس خوندین؟ خیلی ممنون

mehran087

عضو جدید
سلام. بچه ها میدونین برای قبولی تو رشته هوافضا برای کنکور چه کلاس هایی باید برم یا اصلا خودتون چطوری براش برنامه ریزی کردین و درس خوندین؟ خیلی ممنون

برای قبولی تو یه رشته خاص با ظرفیت محدود نسبت به سایر رشته های دانشگاهی طبیعتا باید تلاش و پشتکار خوبی داشت...پیشنهاد میکنم سقف ممکن مطالعه رو رعایت کن توکلت به خدا باشه انشالله قبول می شی.:)

alone212

عضو جدید
سلام دوست عزیز من هنر آموز رشته کامپیوترم میخوام بدونم چطور میتونم بیام به رشته ی هوا فضا از هرکسی پرسیدم گفت حتما باید رشتت ریاضی باشه میشه لطفا شما راهنماییم کنید!!!((ممنون))

I.R.IRAN

عضو جدید
سلام دوست عزیز من هنر آموز رشته کامپیوترم میخوام بدونم چطور میتونم بیام به رشته ی هوا فضا از هرکسی پرسیدم گفت حتما باید رشتت ریاضی باشه میشه لطفا شما راهنماییم کنید!!!((ممنون))

سلام
براي ورود وادامه ي تحصيل در رشته ي مهندسي هوافضا ، براي دانشگاه هاي سراسري بايد از طريق كنكور سراسري رشته ي رياضي اقدام كنيد و اينكه مدرك پيش دانشگاهي داشته باشيد . درمورد دانشگاه آزاد اسلامي هم به همين روش .
عنوان ديپلم و مدرك پيش دانشگاهي زياد مهم نيست ، ولي شما بايد از پس آزمون ورودي بر آمده و توانايي خودتون رو در ادامه ي تحصيل در اين رشته بررسي كنيد . خود من ديپلم تجربي داشتم ، ولي در كنكور رياضي شركت كردم . هرچند كه اي كاش از همون اول رياضي ميخوندم .

Melika73

عضو جدید
سلام من ي سوال داشتم،از رشته هوافضاي شريف به چه شرطي ميشه همون ترم هاي اول يعني قبل از گرفتن ليسانس تغيير رشته داد به مكانيك؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بديد.

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام من ي سوال داشتم،از رشته هوافضاي شريف به چه شرطي ميشه همون ترم هاي اول يعني قبل از گرفتن ليسانس تغيير رشته داد به مكانيك؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بديد.

سلام،
فکر کنم زمان ما، تو همه دانشگاه‌ها اینجوری بود که موافقت دو تا دانشکده (هوافضا و مکانیک) رو میگرفتن + ترم اول رو باید معدل الف میاوردن=> میتونستن تغییر رشته بدن به مکانیک.
اما به هر حال باید از آموزش دانشگاه یا دانشکده خودتون بپرسید. شاید روندش فرق کنه، شاید هم سخت‌تر یا آسون‌تر باشه.

بالا