دوستی با جنس مخالف

دوستی با جنس مخالف

• بلی

رای: 74 55.6%
  • خیر

رای: 59 44.4%

• مجموع رای دهندگان
    133
  • نظرسنجی بسته .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمامی دوستان و خوانندگان عزیز ................. قبل از هر چیز لازم میدونم از دوستان عزیزی که دعوت بنده رو پذیرفتن و دست رد بر سینه ام نزدن تشکر و قدردانی کنم .:gol:

خب فکر میکنم موضوع معلومه ................. من بگم که منظورم از اینگونه دوستیها به چه نحویشه ........... مثلا دوستیهای بلوتوثی ، تلفنی یا چشکی تو خیابون و از این قبیل و مسئله ای که در جامعه به عنوان دوستی دختر و پسر مطرح میشه و با شنیدنش اکثریت خانواده ها در خود فرو میرن .
بنابراین از دید من حرف زدن دختر و پسر در دانشگاه من باب درس و ..... شامل این موارد نمیشه

خواهشا در این تاپیک ضمن شرکت در نظرسنجی که کاملا خصوصی است در قبال اینکه چنین دوستی دارین یا نه چیزی نگین :cool: تا مشکلی پیش نیاد

بلکه در قبال این بگین که به نظرتون این جور دوستیها چه زیانهایی داره و اصلا آیا فایده ی هم میتونه داشته باشه

من در این تاپیک بیشتر از شما مشاوره میخوام ............... و سعی میکنم تا حد امکان با توجه به انتقاداتی که بهم شد در این تاپیک وارد نشم .........

باشد که نظر اکثریت اینجا مطرح شود

با تشکر از شما دوستان و خوانندگان عزیز.................

persian_sky

عضو جدید
ممنون(ببخشید تشکرم تموم شده:gol:)

راستش من جوابی برای این موضوع ندارم ....هر چی فکر می کنم نتونستم برای این سوال جواب دقیقی پیدا کنم.

اگه کلاً نفی و رد کنیم مشکلات خودشو داره و اگه به طور کامل بپذیریم هم همینطور.........

فکر می کنم هر کس باید بسته به طرز فکر و ایده های خودش راهش رو انتخاب کنه........

به نظرم جواب قطعی در این مورد موجود نیست...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمدآقا مرسی از تاپیکتون

ولی منظورتون از دوستی با جنس مخالف دقیقا چیه؟
مثلا من الان با شما دوستم؟؟
اون بالا که توضیح دادم ................ من و شما اومدیم تو تاپیک علمی ....... و اگه کسی پاشو فراتر بزاره طبق قوانین باشگاه باهاش برخورد میشه و شاید اخراج ............................. بنابراین جز این مورد نیست

ولی مثلا دوستیهایی که از سایتهای دوستیابی که کم هم نیستن تو ایران حتی از نوع خارجیش ، منظورم از این قبیل هست ................... دوستیهایی که سبب بازدید حضوری به منزله غیر دینی میشه

اگه یادتون باشه مسائل مربوط به تاپیک گذشتم

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اون بالا که توضیح دادم ................ من و شما اومدیم تو تاپیک علمی ....... و اگه کسی پاشو فراتر بزاره طبق قوانین باشگاه باهاش برخورد میشه و شاید اخراج ............................. بنابراین جز این مورد نیست

ولی مثلا دوستیهایی که از سایتهای دوستیابی که کم هم نیستن تو ایران حتی از نوع خارجیش ، منظورم از این قبیل هست ................... دوستیهایی که سبب بازدید حضوری به منزله غیر دینی میشه

خب...

این دوستی ها طرفدارهای خاص خودشو داره
من میگم بیشتر زیان داره
مخصوصا برای من دختر...
ولی خب خیلی ها اعتقاد دیگه ای دارن
مثلا تو همین باشگاه کسایی رو داریم که به گفته ی خودشون، اون دوستی ها منجر به ازدواج و نهایتا خوشبختی و این داستان ها شده...
ولی من باور نمیکنم...

راستش محمدآقا میترسم نظر واقعیمو بگم....
چون مطمئنم مخالف زیاد پیدا میشه...

persian_sky

عضو جدید
خب...

من میگم بیشتر زیان داره
مخصوصا برای من دختر...
مثلا تو همین باشگاه کسایی رو داریم که به گفته ی خودشون، اون دوستی ها منجر به ازدواج و نهایتا خوشبختی و این داستان ها شده...
ولی من باور نمیکنم...

شما نظرتو بگو...مخالف هم پیدا بشه مهم نیست ...
کسی حق نداره کسی رو بخاطر عقیده ش تحت فشار قرار بده
مطمئن باشید من هم از شما در این مورد حمایت می کنم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از تاپیک خوبت محمد آقای آقا ! :دی

نظر شخصیمو میگم . نمیدونم درسته یا نه ! پس تاییدش نمیکنم .

من فکر میکنم لازمه که یک بار هم شده تجربه بشه . فوایدش میتونه این باشه که کمی با روحیه ی جنس مخالف آشنا بشی . که این در آینده هم بدرد میخوره .

بازم بگم که نظر شخصیمه . ضرر هم داره . من به شخصه آدمی نیستم که به کسی زود عادت کنم .ولی برای بعضیا این عادت یا به اصطلاح خودشون عشق پیش میاد و اینه که مشکل سازه . و یا رعایت نکردن حریم ها .

afshin-18

عضو جدید
من با هر کس که می خوام دوست بشم اول فکرش رو می سنجم تا حالا دختر عاقل ندیدم ولی چند تا دوست دارم که همه شون پسره
به نظر من دوستی با کسی که از اخلاق یا فکرش خوشت میاد چه پسر باشه چه دختر تفاوتی نداره
ولی بعضی ها به دلایل دیگری با جنس مخالف دوست میشن که این دوستی در نظر من خوب نیست

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
بابت تاپیک خوبت ممنون
باشد که راه حلی پیدا شود
قبل از هر چیزی در مورد مطلبی می خوام صحبت کنم که البته بی ربط نیست
کسی که یه 1.5 لیتری مشروب می خوره و بعد از اون احساس مستی یهش دست می ده
هیچ وقت با یه سر نوشابه مست نمی شه و مطمئنا نظرش اینه که به اندازه یه سر نوشابه که اشکال نداره
آدم رو مست نمی کنه که
مهم مستیه که حداقل باید یه نیم لیتری بخوری
اما کسی که هنوز لب به مشروب نزده از مزه و گاهی بوی بد اون حالش بهم می خوره و اگر بخواد حتما بخوره ممکنه با دو تا سر نوشابه هم به مستی برسه...........!!!!!
.
.
در مورد رابطه
ما هم نظر خودمنون رو می گیم....
همونطور که در پست خودت نوشتی رابطه دختر و پسر بعنوان اجتماعات علمی (مطمئنا به طور واقعی) اگر حریم رعایت بشه اشکالی نداره
اما
اما اکثر این روابط هم ممکنه به جاهای باریک و گاهی هم خطرناک کشیده بشه
پس بهتره که تا جایی که امکان داره نشه و از دوستان خود کمک گرفته بشه
در مورد دوستایی دیگر که فکر کنم نظرم معلوم باشه
دوستایی که برای به اصطلاح عشق و عشق بازی صورت می گیره و خیلی کار کنند که از نظر فیزیکی حریم رو رعایت کنند مطمئنا
یقینا از نظر روحی تداخل پیدا می کنند و روحشان با یکدیگر آمیخته می شود
.
.
دوستی های اینترنتی هم تقریبا یه چنین موضعی داره
اگر حریم در این بستر هم رعایت بشه و فقط اطلاعات عمومی و مطالب عمومی رد و بدل بشه معمولا مشکلی پش نمیاد
اما معمولا افرادی که در گروه های اجتماعی برای سرگرمی مشغول هستند به این طرف کشیده می شوند
البته عر ض کنم ممکنه استثنائاتی هم وجود داشته باشه
.
در حالت کلی اگر حریم رعایت بشه و فقط نقطه نظرات رد و بدل بشه خیلی بهتره
البته در شبکه های اجتماعی یک موضوعی است که هم می شه ازش استفاده کرد و هم می شه ازش سوء استفاده
اینکه می تونید کاری کنید که شما رو اصلا نشناسن
برای بعضی اهرم استفاده و برای بعضی ها اهرم سوء استفاده می باشد
یه خورده زیاد شد:D

birzamini

عضو جدید
سلام

با این نوعه رابطه موافق بودم ولی الان کاملا مخالفم :mad:

چون نزدیک چند وقته سره همین موضوع تمام زندگیم تحت شعاع قرار گرفته و تقریبا از نظر روحی داغون شدم

پس تجربه ی شخصی هرگز سعی نکنید برای یکبار یه لحظه یه ثانیه چنین چیزی رو تجربه کنید چون بدترین ضربه روحی رو میخورید

اولاش خوبه عالی هم هست ولی روزی میرسه که به مرگ راضی میشید:warn:

elyana

عضو جدید
اینجور رابطه ها باعث میشه آدم بفهمه دنیا دست کیه و به عبارتی تجربه هر دو طرف بیشتر میشه.من خودم دوست پسر ندارم ولی دوستایی دارم بین آشنا ها و همکارا و همینجا که آقا هستند. و خیلی چیزا رو فهمیدم که تا قبل از اون نمیدونستم. خیلی خوبه که آدم با دنیای جنس مخالفش آشنا بشه.چون بهتر میتونه تو جامعه زندگی کنه.دوستیهای این مدلی خوبن، به شرط اینکه بدونی با کی هستی و طرفتو کامل بشناسی.نه اینکه تو خیابون با یکی آشنا بشی. و در ضمن به خانوما توصیه میکنم در این دوستیها باید حدوحدود (مخصوصا در ایران) رعایت بشه.چون در آینده ممکنه مشکل درست بشه. مردای ایرانی رو میشناسید که.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر حریم در این بستر هم رعایت بشه و فقط اطلاعات عمومی و مطالب عمومی رد و بدل بشه معمولا مشکلی پش نمیاد
اما معمولا افرادی که در گروه های اجتماعی برای سرگرمی مشغول هستند به این طرف کشیده می شوند
.
البته در شبکه های اجتماعی یک موضوعی است که هم می شه ازش استفاده کرد و هم می شه ازش سوء استفاده
آفرین
در حد زیادی موافقم

خود ما تو همین باشگاه قصد دوستی های آنچنانی رو نداریم، اما خیلی وقت ها بدون اینکه خودمون متوجه باشیم به هم وابسته میشیم...
اونم وابستگی به کسانی که حتی اسم واقعیشون رو هم شاید ندونیم...
باید مراقب بود چون واقعا پشیمونی سودی نداره...
راستش یه مورد واسه خود منم پیش اومده بود که خوشبختانه خیلی زود متوجه شدم و جلوی پیشرفتش رو گرفتم...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینجور رابطه ها باعث میشه آدم بفهمه دنیا دست کیه و به عبارتی تجربه هر دو طرف بیشتر میشه.من خودم دوست پسر ندارم ولی دوستایی دارم بین آشنا ها و همکارا و همینجا که آقا هستند. و خیلی چیزا رو فهمیدم که تا قبل از اون نمیدونستم. خیلی خوبه که آدم با دنیای جنس مخالفش آشنا بشه.چون بهتر میتونه تو جامعه زندگی کنه.دوستیهای این مدلی خوبن، به شرط اینکه بدونی با کی هستی و طرفتو کامل بشناسی.نه اینکه تو خیابون با یکی آشنا بشی. و در ضمن به خانوما توصیه میکنم در این دوستیها باید حدوحدود (مخصوصا در ایران) رعایت بشه.چون در آینده ممکنه مشکل درست بشه. مردای ایرانی رو میشناسید که.

آره آره برای شناخت دنیای جنس مخالف میتونه مفید باشه
فقط به شرطی که توش زیاده روی نشه و حریم ها رعایت بشه

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفا چیه حرام است

بی چون وچرا سوال هم نباشه

بهانه هم نیارین

من نبودم چه کارا که نمی کنن

استغفرالله

درست نوشتم آخریو......

birzamini

عضو جدید
حالا از شوخی که بگذریم اگه هم دختر وهم پسر حدود خودشون رو حفظ کنن بد نیست برای آشنایی و فهمیدن خصوصیات همدیگه

ولی اگه حدود رعایت نشه هر دو آسیب می بینن

بله حق با تمام دوستان هست ادم میتونه با اخلاقیات جنس مخالف اشنا بشه و بفهمه سطح توقعات خودشو و واقعه بینی خودشو

حد و حدود هم رعایت بشه ....
ولی وابستگی هایی که بوجود میاد اینها بیشتر از حد حدود ها به ادم اسیب میزنه .......

TAj_Flight

عضو جدید
سلام
به نظر من هدف از این دوستییا اینه که طرفین به خواسته هایی که نمی تونن در خانواده یا دوستان برسن, برسن.
حالا این خواسته ها چین: 1. پول , شارز 2. محبت 3.نیاز جنسی 4.سرگرمی ( خیلی بد چیزیه ) 5.خالی کردن اغده (oghdeh)
6. ......

parisa.66

عضو جدید
منم بگم؟من ميگم اگه مبناي دوستي با جنس مخالف همون مبناي دوستي با جنس موافق باشه هيچ مشكلي پيش نمياد منتهي تو كشور ما مخصوصا همه انتظارشون از دوست با جنش مخالف خيلي خيلي فراتر از دوستي با جنس موافق هست.تا حالا شنيديد كه يه پسر به يه پسر وابسته بشه و بدون اون زندگي براش جهنم بشه يا برعكس يه دختر به يه دختر ؟! من كه تا حالا نشنيدم حتي دوستي هايي كه عمرشون به چند دهه هم مي كشه گاهي پيش مياد كه مدتها همديگرو نبينن و خبري از هم نداشته باشن ولي حالا اگه يه رابطه ي معمولي چند ماهه بين دو جنس مخالف از همين آدما شكل بگيره به حدي وابستگي پيش مياد كه دو طرف فكر مي كنن حتي يك دقيقه هم نمي تونن همديگرو نبينن!! دليلش رو نمي دونم شايد نوع برخورد ما و تفاوتي كه بين روابطمون ميذاريم باعث چنين مسئله اي ميشه شايد دوستي برامون خوب معني نشده و جا نيوفتاده و خيلي شايد هاي ديگه
اما در كل اين دوستي ها اگه فقط به منظور شناخت و هدفمند باشه خيلي مفيد مي تونه باشه اما دوستي اي كه بي هدف باشه و فقط هدف با هم بودن باشه با توجه به مسائلي كه بالا گفتم به نظرم صدمات روحي جبران ناپذيري به هر دو طرف ميزنه كلا هر كاري بي هدفي بي نتيجگي رو در پي داره ....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منم بگم؟من ميگم اگه مبناي دوستي با جنس مخالف همون مبناي دوستي با جنس موافق باشه هيچ مشكلي پيش نمياد منتهي تو كشور ما مخصوصا همه انتظارشون از دوست با جنش مخالف خيلي خيلي فراتر از دوستي با جنس موافق هست.تا حالا شنيديد كه يه پسر به يه پسر وابسته بشه و بدون اون زندگي براش جهنم بشه يا برعكس يه دختر به يه دختر ؟! من كه تا حالا نشنيدم حتي دوستي هايي كه عمرشون به چند دهه هم مي كشه گاهي پيش مياد كه مدتها همديگرو نبينن و خبري از هم نداشته باشن ولي حالا اگه يه رابطه ي معمولي چند ماهه بين دو جنس مخالف از همين آدما شكل بگيره به حدي وابستگي پيش مياد كه دو طرف فكر مي كنن حتي يك دقيقه هم نمي تونن همديگرو نبينن!! دليلش رو نمي دونم شايد نوع برخورد ما و تفاوتي كه بين روابطمون ميذاريم باعث چنين مسئله اي ميشه شايد دوستي برامون خوب معني نشده و جا نيوفتاده و خيلي شايد هاي ديگه
اما در كل اين دوستي ها اگه فقط به منظور شناخت و هدفمند باشه خيلي مفيد مي تونه باشه اما دوستي اي كه بي هدف باشه و فقط هدف با هم بودن باشه با توجه به مسائلي كه بالا گفتم به نظرم صدمات روحي جبران ناپذيري به هر دو طرف ميزنه كلا هر كاري بي هدفي بي نتيجگي رو در پي داره ....

آفرین
به نکته ی بسیار مهمی اشاره کردی!!!
اگه جنسیت طرف مقابل برامون مهم نباشه میشه رو یه دوستی خوب حساب باز کرد
ولی فکر نکنم این جور دوستی ها مثال عینی هم داشته باشه!
اگر هم وجود داشته خیلی کمه...

اون تیکه وابستگی رو عالی گفتی
واسه منم خیلی جای سواله...
بهترین دوستای قدیمی من الان ماه هاست ازشون بی خبرم...
و واقعا نمیدونم چرا دلم براشون خیلی تنگ نشده....!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر میکنم از دوستانی که تاکنون اومدن ........... متاسفانه تشکر ندارم ........... ایشالله بیاد جبران میکنم

در ضمن خیلی سعی میکنم سکوت کنم و به نظرات شما عزیزان گوش بدم .................... ولی خب سوالهای بسیار دیگری برام پیش اومده ................. اینم بگم شاید منو بشناسین شاید نه .................... محمد اصلا به این فکرا نبود ............ ولی خب اتفاقاتی افتاده برای من که دوستانی که در تاپیک قبلی بنده شرکت کردن در جریانش قرار دارن .................. به هر حال بدجوری فکرم مشغول شده

با اجازتون من سوالامو در پست بعدی مطرح میکنم

علي 19

عضو جدید
اگه يه نگاه به کسايي که اين موضوع رو تجربه کردن بندازيم خودمون متوجه ميشيم که ضرر داره يا منفعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو اين موارد عقل سليم حکم ميکنه که تجربه نکني خيلي بهتره!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستی با جنس مخالف....

ممممم

هم میتونه خوب باشه هم بد، البته دوستی های خیابانی و به قول محمد جان چشمکی، اینها 99 درصدش منجر به شکسته و اصلا نباید سمتش رفت، ولی اگر دوستی ای از راه هایی مثل همکاری های علمی یا کاری ایجاد بشه و دو طرف حدود خودشونو رعایت کنن تنها به شرطی که قصد ازدواج و شرایط ازدواجو داشته باشن و به نیت کسب شناخت باشه میتونه مفید باشه، در غیر این صورت هرگونه دوستی بین دو جنس مخالف و به هر شکل و هر عنوانی بدون قصد ازدواج تماما ضرر و آسیب خواهد بود...

منظور من هم از دوستی از راه های علمی و کاری اینه که معمولا در این شرایط و با گذشت زمان دو طرف به یک شناخت اولیه از هم میرسن و در حد 30 40 درصد اخلاق همدیگه رو در طول کار و پژوهش می شناسن، بعد از این اگر قصد شناخت بیشتر داشتند و شرایط ازدواجو داشتن میتونن به همدگیر نزدیکتر بشن و حالا با نوعی صمیمانه تر با هم رابطه داشته باشن تا به شناخت 70 80 درصدی برسن. منظورم از دوستی اینطوریه.
نه اینکه طرف از همون اول در لباس همکاری علمی بره و به طرف نزدیک بشه

ضمن اینکه میگم بهتره تعریفی از دوستی داشته باشیم،آیا دوستی یعنی اینکه با هم برن کافی شاپ؟ به هم میل بزنن؟ با هم چت کنن؟ با هم بخندن؟

eye to eye

عضو جدید
با آقا مصطفی موافقم.دوستیه خوب خیلی هم میتونه خوب باشه.ولی میتونه به قصد ازدواجم نباشه.یعنی مثل دوست

علي 19

عضو جدید
منم با نظر شما موافقم ولي من بعيد ميدونم که همه اين دوستي ها موفقيت آميز باشه از نظر من دوستي يه دختر وپسر هيچ موردي نداره ولي چند شرط داره که همه بهتر از من ميدونن بهش اشاره کردن

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با آقا مصطفی موافقم.دوستیه خوب خیلی هم میتونه خوب باشه.ولی میتونه به قصد ازدواجم نباشه.یعنی مثل دوست
ممنون ولی به قصد ازدواج نباشه، به نظر من تنها دردسره، چون خواهی نخواهی دو جنس مخالف به هم وابسته میشن، بعد اگر بخواید ازدواج کنید و این رابطه ادامه داشته باشه چه برای زن و چه برای مرد دیدن اینکه همسرش با یکی دیگه صمیمیه، سخت خواهد بود (هرچند اولش با قیافه روشنفکرانه بگن طوری نیست ولی در نهایت منجر به ایجاد شک میشه، شک نکنید)

دوستی با جنس مخالف نمیتونه مثل دوستی با هم جنس خود آدم باشه، خواهی نخواهی پس از ازدواج اون طرف، باید این رابطه خیلی محدود بشه (که دیگه اسمش دوستی نیست) یا قطع بشه.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با نظر شما موافقم ولي من بعيد ميدونم که همه اين دوستي ها موفقيت آميز باشه از نظر من دوستي يه دختر وپسر هيچ موردي نداره ولي چند شرط داره که همه بهتر از من ميدونن بهش اشاره کردن
موفقیت آمیز بودن دوستی رو چی تعریف می کنید؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون(ببخشید تشکرم تموم شده:gol:)

راستش من جوابی برای این موضوع ندارم ....هر چی فکر می کنم نتونستم برای این سوال جواب دقیقی پیدا کنم.

اگه کلاً نفی و رد کنیم مشکلات خودشو داره و اگه به طور کامل بپذیریم هم همینطور.........

فکر می کنم هر کس باید بسته به طرز فکر و ایده های خودش راهش رو انتخاب کنه........

به نظرم جواب قطعی در این مورد موجود نیست...

خب...

من میگم بیشتر زیان داره
مخصوصا برای من دختر...
ولی من باور نمیکنم...

مرسی از تاپیک خوبت محمد آقای آقا ! :دی

نظر شخصیمو میگم . نمیدونم درسته یا نه ! پس تاییدش نمیکنم .

من فکر میکنم لازمه که یک بار هم شده تجربه بشه . فوایدش میتونه این باشه که کمی با روحیه ی جنس مخالف آشنا بشی . که این در آینده هم بدرد میخوره .

بازم بگم که نظر شخصیمه . ضرر هم داره . من به شخصه آدمی نیستم که به کسی زود عادت کنم .ولی برای بعضیا این عادت یا به اصطلاح خودشون عشق پیش میاد و اینه که مشکل سازه . و یا رعایت نکردن حریم ها .

من با هر کس که می خوام دوست بشم اول فکرش رو می سنجم تا حالا دختر عاقل ندیدم ولی چند تا دوست دارم که همه شون پسره
به نظر من دوستی با کسی که از اخلاق یا فکرش خوشت میاد چه پسر باشه چه دختر تفاوتی نداره
ولی بعضی ها به دلایل دیگری با جنس مخالف دوست میشن که این دوستی در نظر من خوب نیست

با سلام
بابت تاپیک خوبت ممنون
باشد که راه حلی پیدا شود
قبل از هر چیزی در مورد مطلبی می خوام صحبت کنم که البته بی ربط نیست
کسی که یه 1.5 لیتری مشروب می خوره و بعد از اون احساس مستی یهش دست می ده
هیچ وقت با یه سر نوشابه مست نمی شه و مطمئنا نظرش اینه که به اندازه یه سر نوشابه که اشکال نداره
آدم رو مست نمی کنه که
مهم مستیه که حداقل باید یه نیم لیتری بخوری
اما کسی که هنوز لب به مشروب نزده از مزه و گاهی بوی بد اون حالش بهم می خوره و اگر بخواد حتما بخوره ممکنه با دو تا سر نوشابه هم به مستی برسه...........!!!!!
.
.
در مورد رابطه
ما هم نظر خودمنون رو می گیم....
همونطور که در پست خودت نوشتی رابطه دختر و پسر بعنوان اجتماعات علمی (مطمئنا به طور واقعی) اگر حریم رعایت بشه اشکالی نداره
اما
اما اکثر این روابط هم ممکنه به جاهای باریک و گاهی هم خطرناک کشیده بشه
پس بهتره که تا جایی که امکان داره نشه و از دوستان خود کمک گرفته بشه
در مورد دوستایی دیگر که فکر کنم نظرم معلوم باشه
دوستایی که برای به اصطلاح عشق و عشق بازی صورت می گیره و خیلی کار کنند که از نظر فیزیکی حریم رو رعایت کنند مطمئنا
یقینا از نظر روحی تداخل پیدا می کنند و روحشان با یکدیگر آمیخته می شود

.
.
.

تقریبا تو تمام این موارد یک نقطه مشترک هست و اونم اینکه حریم رعایت بشه ....................

اما سوالاتی که برای من پیش اومده

دختر و پسری حالا از هرکدوم راهاهیی که گفته شد دوس میشن .............. در ابتدا مثلا میرن کتابخونه !!!!!!! بعد کشیده میشن به کافی شاپ و ............ . همه اینا بدون اطلاع اعضای خانواده .......... به نظرتون آیا این حریم تا آخر حفظ میشه ؟ فرض کنیم دختر خانمه موافق حفظ حریم باشه ولی آیا پسره هم این چنینه ؟ ........... اصلا از اینا بگذریم

بالاخره خیلی معذرت میخوام غریزه جنسی وجود داره یا نه ............. یعنی حتی یک لحظه نمیشه فکر کرد یا تصور این کرد که اون رابطه که در ابتدا تقریبا پاک بوده ناپاک بشه ؟ وقتی هیچ کدوم از خانواده دو طرف در جریان نباشن ............. این افراد خب اکثرا میگن نباید این مسائل رو سرکوب کرد منم به شخصه تا حودی باهاشون موافقم ولی نه با راه گناه .......... پس میشه به این فکر کرد که برای اینکه جلوگیری کنن از سرکوب ، حریمها شکسته بشه . فاجعه ای رخ بده که قطعا دختر خانمه بیشترین ضرر رو ببینه ............. آیا واقعا میشه بدون هیچ گونه مراقبتی به تمام قوانین پای بند بود ؟

اصلا یه بحث دیگه ، فرضا اون دختر و پسر که با هم از این قبیل دوستیها آشنا شدن .......... با هم ازدواج کردن .......... آیا دو طرف به هم میتونن اعتماد داشته باشن ؟ بهتر بگم آیا برای مرد این سوء ظن نمیتونه یه موقعی به وجود بیاد که شاید همسرش حتی الآنم ممکنه رابطه ای با یه پسر دیگه داشته باشه ................. اونی که تنها به خاطر زیبایی مصنوعی اون خانم منظورم آرایش آنچنانی و سایر مسائل که میدونین باهاش دوست شده و حتی ازدواج کرده ......از کجا معلوم یکی زیباتر دید به سمت او نره وقتی ملاکش اینه و ...............

که بقیه سوالات رو کم کم مطرح میکنم