دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینکه تاپیک " تفاوت بیکار ایرانی یا اروپایی و آمریکا " رو پاک کردید از شما بی نهایت ممنونم !!

آخه این کجاش سیاسی بود؟ آمار بیکاری کشور که تو همه سایت ها هست , از خودم که نساخته بودم !!

چطور تاپیک هایی مثل نظرسنجی حجاب پاک نمیشه ولی واقعیت آمار بیکاری که تو کشورمون هست باید پاک شه ؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
بعضی تاپیک ها مستعد بحث و اینا هستن
مثل همین موضوع بیکاری مثل موضوع نژادها که دوست دیگمون گفتن
اینا به دفعات نشون دادن و ثابت کردن که ایجاد بحث و تنش میکنن
تاپیک حجاب هم اگه مشکلی ایجاد کنه بدون شک حذف خواهد شد

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

افسون جان سلام...
عزیزم شما قصاص قبل از جنایت کردین که...
وقتی اکثر کاربرای باشگاه با بیکاری موافق و هم نظرن قراره بین کی و کی مشاجره باشه؟!
مشاجره هم اخطار داره و فوقش پست های نامربوط حذف میشن
دیگه نه اینکه واسه اتفاقی که هنوز نیفتاده تاپیک رو حذف کردین...!

afsoon6282

مدیر تالار
افسون جان سلام...
عزیزم شما قصاص قبل از جنایت کردین که...
وقتی اکثر کاربرای باشگاه با بیکاری موافق و هم نظرن قراره بین کی و کی مشاجره باشه؟!
مشاجره هم اخطار داره و فوقش پست های نامربوط حذف میشن
دیگه نه اینکه واسه اتفاقی که هنوز نیفتاده تاپیک رو حذف کردین...!

اون تاپیک چون مقایسه بیکاری ایران با جاهای دیگه هست غیر مستقیم به مواردی اشاره داره و بحث به اینکه بیکاری به این دولت مربوط میشه و ... میرسه
قبلش میدونستم این حرفا گفته میشه الان پستاشو دوباره نگا کردم همین چیزی که گفتم بود

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

چرا باید آمار بیکاری موجب تنش بشه ؟
تو تاپیک فقط چند نفر پست ارسال کردند و هیچ تنشی تو یک روز ایجاد نشد و ایجاد نخواهد شد چون فکر نمیکنم کسی رو موضوش شک داشت ...

برعکس تاپیک حجابه که کلش درگیرییه . طرف اومده میگه زن باید حجاب رعایت کنه وگرنه من **** میشم !!!!

خداحافظ..

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!
ریشه بسیاری از مشکلات جوونا در جامعه اینکه راحت نمی تونن حرفشنو بزنن! تا میان حرف بزنن انگ امپریالیسم جهانی و مزدور را می چسبونن بهت!
جوون های ما را از همه چیز مملکت دارند دور می کنن!به همه چیز انگ سیاسی میزنن!
به فلان چیز نگاه کن! به فلان چیز فکر نکن !! در مورد فلان چیز نظر نده!
نتیجه اش میشه این! که فقط بشینیم درمورد اینکه ....
بخدا پس فردا این مملکت را همین جوون ها باید بگردونن! اگه بخواهیم از همه چیز دورشون کنیم و فکرهاشون را به مسائل دم دستی سوق بدیم که نمیشه!
بحث های چالشی خودش راهیه برای بلوغ فکری!
انسان تا نظرات مخالف را نفهمه تا با چند نفر که مخالف نظر اون هست مواجه نشه و اون ها را درک نکنه بنظر شما فردا چطور می تونه با نظرات مخالف کنار بیاد؟
اینکه بنظر من تا جایی که قوانین اجازه میده و موجب تشنج نمیشه بحث های چالشی را آزادتر باهاش برخورد کنین!

afsoon6282

مدیر تالار
سلام!
ریشه بسیاری از مشکلات جوونا در جامعه اینکه راحت نمی تونن حرفشنو بزنن! تا میان حرف بزنن انگ امپریالیسم جهانی و مزدور را می چسبونن بهت!
بخدا پس فردا این مملکت را همین جوون ها باید بگردونن! اگه بخواهیم از همه چیز دورشون کنیم و فکرهاشون را به مسائل دم دستی سوق بدیم که نمیشه!
انسان تا نظرات مخالف را نفهمه تا با چند نفر که مخالف نظر اون هست مواجه نشه و اون ها را درک نکنه بنظر شما فردا چطور می تونه با نظرات مخالف کنار بیاد؟
اینکه بنظر من تا جایی که قوانین اجازه میده و موجب تشنج نمیشه بحث های چالشی را آزادتر باهاش برخورد کنین!

سلام
حرفتون درسته ولی این سایت محدودیت ها و قانون های خاص خودشو داره
نمیشه همه چیو اینجا اجرا کرد

afsoon6282

مدیر تالار
چرا باید آمار بیکاری موجب تنش بشه ؟
تو تاپیک فقط چند نفر پست ارسال کردند و هیچ تنشی تو یک روز ایجاد نشد و ایجاد نخواهد شد چون فکر نمیکنم کسی رو موضوش شک داشت ...

برعکس تاپیک حجابه که کلش درگیرییه . طرف اومده میگه زن باید حجاب رعایت کنه وگرنه من **** میشم !!!!

خداحافظ..

به اونم رسیدگی میشه
ناراحت نشین همه اینا واسه اینه که سایت مشکلی واسش پیش نیاد

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با آقا سعید موافقم...
این درست نیست که به احتمال اینکه قراره تنش ایجاد بشه یک تاپیک رو حدف کنید...
اگر این تنش ها همراه با توهین نباشه واقعا لازم و مفیده
تا یه تاپیک درست و حسابی پا میگیره شما حذفش میکنید
بعد میگن چرا تاپیکای آب دوغ خیاری تو گفتگوی آزاد زیاده...
افسون جان ممنون میشم اگر منطقی به قضیه نگاه کنید...
دیگه اینقدر حساسیت به خرج دادید که تو هر تاپیکی باید ساده ترین حرفامون رو قورت بدیم که تاپیک حذف نشه...
یعنی این سایت از فروم های دیگه هم محدود تره؟!

afsoon6282

مدیر تالار
عزیز جان میگم پستارو همرو نگاه کردم دوستان رعایت نکردن
زود قضاوت نکردم که

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا این سایت دیگه خیلی بیشتر از بقیه‌ی فروم ها محدود میکنه!!!
مگه پیسیورلد نیست؟! هم بیشتر کاربر داره، هم همه چی....ولی راحت توش بحث میشه!!!!
الفته منطقه ازاد اونجا، تاپیک هاش باید توسط مدیریت تایید بشه...با این حال، توش راحت حرف زده میشه!
مدیر هم همیشه هست....
حالا اون تاپیک بیچاره‌ی من چرا پاک شد!؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

به اونم رسیدگی میشه

بله بنده میدونم که چرا شما مجبورید تاپیک ها را حذف کنید .. ( وگرنه تاپیک من حرف حق بود..)

سلام!

خدايـــا! ايـــــوب را بفرســت تا برايـــش از صبـــــــــر بگويــــم......

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به اونم رسیدگی میشه

حرف شما متین!
درسته اینجا یه سایت علمیه و تبادل علم جزو اولویت کاری اونه! ولی الان شما خودتون تالاری ایجاد کردین به نام گفتگوی آزاد!
آخه گفتگو درمورد اینکه صغری چه شکلیه و کبری از چی خوشش میاد که نشد گفتگو!
همین بغل تاپیک ها را یه نگاه بندازین !
خداوکیلی تو دبستان هم این جور بحث ها مطرح نمیشه که اینجا مطرحه!
چرا اینجوریه؟ عیب کار کجاست؟
دانشجو و مهندس مملکت باید از همه چیز مملکت سر دربیاره از اقتصاد از سیاست از ........
بالابردن سطح فکر جوون ها هم اولویت کاری اینجا هست یا نه؟!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و اگر قرار باشد مستان (تاپیک ها) رو بگیرن هر چه هست باید بگیرند (کلا گفتگوی آزادو دلیت کنید بره دیگه!)

BaBak.Turk

اخراجی موقت
والا این سایت دیگه خیلی بیشتر از بقیه‌ی فروم ها محدود میکنه!!!
مگه پیسیورلد نیست؟! هم بیشتر کاربر داره، هم همه چی....ولی راحت توش بحث میشه!!!!
الفته منطقه ازاد اونجا، تاپیک هاش باید توسط مدیریت تایید بشه...با این حال، توش راحت حرف زده میشه!

مدیر هم همیشه هست....
حالا اون تاپیک بیچاره‌ی من چرا پاک شد!؟
چون پی سی ورد به مدیران اش حقوق میده.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سلام
خوب وقتی این تاپیکا رو میبندین کاربرا مجبور میشن تاپیکایی بزنن که تالارو تبدیل به مهدکودک کنه ...نمیشه که هم تاپیکای خوب و قابل بحث رو ببندین هم بخواین تالار بحثای مفید توش بشه ..

major7

عضو جدید
تاپيك زدم ..ركورد گرمترين نقاط ايران در جهان ...حذف شد

عجب گيري كرديما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دومین تاپیک من هستش که داره الکی بسته میشه....

یکی تاپیک معما که میخواستم ببینم کی میتونه بفهمه تکنیک ویرایش عکس رو....
یکی تاپیک بررسی جست و جو ها و علایق ایرانی ها و کشور های همسایشون در ویکی پدیا....

هر دو تاپیک یه چیزی به دانش کاربر اضافه میکرد.... اون اخر من میخواستم کاربر رو با یه تکنولوژی یا امکان نه چندان جدید ولی خفن اشنا کنم....

واقعا واقعا واقعا مسخره هستش.....
لطفا هرچه سریعتر یه مدیر پیدا کنین برا این انجمن....
نمیشه که هزار نفر رو این انجمن مدیریت بکنن با هزار تا سلیقه‌ی مختلف که... یه مدیر بذارین که ما سلیقش رو بدونیم و بتونیم در اون راستا تاپیک بدیم....
در غیر این صورت،از این به بعد من تاپیک با موضوع های مسخره میدم و رگباری.... اینجوری که نمیشه من دو ساعت بشینم ایده بدم، بنویسم، اخرش تاپیکم بدون هیچ دلیلی پاک بشه، اونوقت یه نفر دیگه بیاد یه تاپیک بذاره که برای هزارمین باره تو این سایت پیست میشه و باقی هم بمونه که....

یا اینکه کلا این انجمن رو ببندین تا وقتی مدیرش انتخاب میشه و تصمیم گیری براش میشه...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دومین تاپیک من هستش که داره الکی بسته میشه....

یکی تاپیک معما که میخواستم ببینم کی میتونه بفهمه تکنیک ویرایش عکس رو....
یکی تاپیک بررسی جست و جو ها و علایق ایرانی ها و کشور های همسایشون در ویکی پدیا....

هر دو تاپیک یه چیزی به دانش کاربر اضافه میکرد.... اون اخر من میخواستم کاربر رو با یه تکنولوژی یا امکان نه چندان جدید ولی خفن اشنا کنم....

واقعا واقعا واقعا مسخره هستش.....
لطفا هرچه سریعتر یه مدیر پیدا کنین برا این انجمن....
نمیشه که هزار نفر رو این انجمن مدیریت بکنن با هزار تا سلیقه‌ی مختلف که... یه مدیر بذارین که ما سلیقش رو بدونیم و بتونیم در اون راستا تاپیک بدیم....
در غیر این صورت،از این به بعد من تاپیک با موضوع های مسخره میدم و رگباری.... اینجوری که نمیشه من دو ساعت بشینم ایده بدم، بنویسم، اخرش تاپیکم بدون هیچ دلیلی پاک بشه، اونوقت یه نفر دیگه بیاد یه تاپیک بذاره که برای هزارمین باره تو این سایت پیست میشه و باقی هم بمونه که....

یا اینکه کلا این انجمن رو ببندین تا وقتی مدیرش انتخاب میشه و تصمیم گیری براش میشه...

من دیگه یه جورایی زده شدم میرم تو همون تاپیک مهندسی نفت بحث مفید می کنم نه بحثی که هنوز دکمه ی کیبوردو فشار ندادم پاک بشه

واقعا که

ریختن تو شهر مست بگیرن سر همه رو دارن میزنن

خوب چهارتا مطلب کپی پیستی بود که تکراری هم بود اونا رو ...

قول می دم بهمتون گفتگو آزاد 2 روز دیگه خالی خالی بشه دیگه حتی پستم کسی توش نزنه

تازه حتی این مطالب نا مفید وقتی دست نویس باشه یعنی یه مطلب نو

وقتی یه نفر شاید موصوع پایان نامش این باشه می تونه سرچ کنه و بحث های دوستان رو در مورد این مطلب بدونه

اما اینجا شده فقط ....

متاسفم برای گفتگوی آزاد که حتی خوبو حرفای آزاد نزدیم داریم خودمون کنترلش می کنیم اما نمی دونم بعصیا به چی میگن آزاد صحبت کردن در مورد امروز چند شنبس بحث آزاد هست

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیگه یه جورایی زده شدم میرم تو همون تاپیک مهندسی نفت بحث مفید می کنم نه بحثی که هنوز دکمه ی کیبوردو فشار ندادم پاک بشه

واقعا که

ریختن تو شهر مست بگیرن سر همه رو دارن میزنن

خوب چهارتا مطلب کپی پیستی بود که تکراری هم بود اونا رو ...

قول می دم بهمتون گفتگو آزاد 2 روز دیگه خالی خالی بشه دیگه حتی پستم کسی توش نزنه

تازه حتی این مطالب نا مفید وقتی دست نویس باشه یعنی یه مطلب نو

وقتی یه نفر شاید موصوع پایان نامش این باشه می تونه سرچ کنه و بحث های دوستان رو در مورد این مطلب بدونه

اما اینجا شده فقط ....

متاسفم برای گفتگوی آزاد که حتی خوبو حرفای آزاد نزدیم داریم خودمون کنترلش می کنیم اما نمی دونم بعصیا به چی میگن آزاد صحبت کردن در مورد امروز چند شنبس بحث آزاد هست

سلام

بچه های مدیر اینجا بی تقصیرند....مشکل جای دیگست....شما بنظرت تو جامعه ی ما کسی میتونه این بحث ها رو راه بندازه ؟
هر وقت گفتگوی آزاد تو کشور ما راه افتاد مشکل گفتگوی آزاد باشگاه مهندسین هم حل میشه ...

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!
تا وقتی که اینجا یه مدیر نداشته باشه همین آشه و همین کاسه!
الان زیر تالار آزاد اونجا که نوشته مدیرهای این تالار نوشته ARAMESH !
والا ایشون را که ما یه بار هم تو این قسمت ندیدم(شاید مثل گذر ناهید از خورشید باشند:Dهر 105 سال یه بار)
یه بار گفتم یه بار دیگه هم می گم اگه واقعا تالار آزاد زدیم برای موضوعاتی که جزو طبقه بندی خاصی تو تالارها نیستن و صرفا گفتگومدار(نه اسپم مدار:surprised:) هستند باید یکم شرایط بازتر باشه و اعمال سلیقه و نظر شخصی کمتر!
یا لااقل اگر مدیر انتخاب نمیشه برای تالار آزاد ارسال های جدید را مثل تالارهای تخصصی با تایید اجازه وصول بدن!
یعنی تاپیکی اجازه زدن داره که اول تایید بشه !
اینجوری از خیلی از کدورت ها و مشکلات بعدی اعم از حذف و ....جلوگیری میشه.
جنگ اول به از صلح آخر! اینجوری کاربر تکلیف خودش را می دونه که این در سلایق و قوانین باشگاه نیست یا موضوعش را عوض کنه یا یه جور دیگه بیان کنه! نه اینکه طرف کلی وقت بذاره بره تاپیک بزنه بعد هم...
وای چقد حرفیدم!
:D

BaBak.Turk

اخراجی موقت
من می تونم اینجا یه تایپیک بحث و گفتگو در مورده سیستم پادشاهی (سلطنت طلبان ) با رعایت مسائل قوانین بزنم؟

afsoon6282

مدیر تالار
ممنون. قبول
ولی خدائیش بس ما سره چه مسائلی با هم بحث کنیم؟شما خواهشاا 2 3 تا نام ببر؟دوستانه ازتون پرسیدم.

موضوعاتی که مشکلی پیش نیارن خلاف قانون نباشن بحث و اینا ایجاد نکنن

afsoon6282

مدیر تالار
oخوب بزار فکر کنم :...
ازدواج ... مراجع تقلید (البته این هم بوداره).... کی منو دوست داره..... از زمین پول برداشتی چیکارش کنیم؟...... اسم عمه تون چیه؟...... اگر خوابیدی خواب بد دیدی چیکار می کنین؟....
آره اینها موضوعات خوبی هستند ممنون مدیر عزیز.:D

چقدر راحت مسخره میکنین
متاسفم:razz: