دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
دوستان عزیز لطفا توجه کنید:

این تاپیک مخصوص طرح مشکلات شما درباره ی تالار گفتگوی ازاد هست.
مثل مشکلاتی که در مورد تاپیک هاتون دارید.
الان من میبینم گاها یه سری مسایلی مطرح میشه که از محدوده ی این تاپیک خارجه.
این تاپیک برای گذاشتن پیام های خصوصی و گزارش تخلف در مورد یک کاربر و ... نیست.

برای این موارد مخصوصا توهین کاربر و مالتی یوزر بودن تنها از گزارش تخلف استفاده کنید.
برای پیگیری گزارشات و اعتراض ها و اخطارها هم از پیام خصوصی استفاده کنید.

ممنون و موفق باشید.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد محل سکونت شما مطمئن شدم که از طریق مدیران نبوده.
حتی ممکنه از طریق آی پی هم نباشه .
مسایل خارج از باشگاه هم بهتره در بیرون از باشگاه بمونه.

منتها
این قضیه که کاربری بیاد اطلاعات خصوصی دیگران رو فاش کنه مهمه!
و ما هم اجازه ی همچین کاریو ندادیم و نمیدیم و حتما برخورد میکنیم.

در مورد اخطار هم توی متن اخطارتون کامل توضیح دادم.
لطفا موارد قبلی و تذکرات قبلی منو هم در نظر بیارید.

ممنون از پاسختون.
من هیچ برخورد یا ارتباطی با این کاربر در خارج از این باشگاه ندارم.
بله. من برای پست قبلیم که حذف شده مستحق اخطار بودم. اما این پست نه.
خواهش من از شما اینه که حتمن به من بگید این کاربر از کجا فهمیده اطلاعات منو. چون من خارج از این باشگاه باهاش برخوردی نداشتم.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیکتون سیاسی بود
اگه به گفته خودتون اقتصادی باشه جاش تو تالار گفتگو آزاد نیست و تالار اقتصاد وجود داره

واقعا شوکه شدم وقتی پاسختونو بعد از بیشتر از 10 روز دیدم ! واقعا زبان از ادامه صحبت قاصر شد!

بنده نگفتم تاپیکم اقتصادی هست!

بنده گفتم آیا صحبت از قیمت گذاری بنزین سیاسی است!؟ طبق قوانین تالار آزاد گذاشتن تاپیک خبری بلاماتع است به شرط گذاشتن منبع موثق!

من تلویحا قبول میکنم تاپیکم سیاسی است اما لطف کنید قسمتی که سیاسی هست و برام مشخص کنید !؟ اصلا یک زحمت بزرگتر یک بار برای همیشه برای من مشخص کنید منظورتون از این لفظ سیاسی چیه !
چون مادامی که تاپیکی حذف میشه و صحبت از علت می شه شما و سایر مدیران فقط یک جمله «تاپیکتون سیاسی است» رو بیان میکنید

در پایان از اینکه بعد از 10 روز پاسخگو شدید ممنون ! و از اینکه برای تاپیکسیاسی اخطاری منظورنکردید سپاسگزارم !

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بخشِ "تاریخ ، فلسفه و ..." کوشِش ؟

سلام
تالارهای تاریخ و فلسفه هر کدوم به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارن
از این به بعد فعالیت ها در این تالارها انجام میگیره:gol:

?Why

عضو جدید
سلام

ممنون از سرعت عملتون ...

بسیار هم خوب ... شاید از جهاتی بهتر هم باشه .
ولی بزرگوار ، تاپیکایِ این بخش که تعطیلش کردین رو چیکار کردین ؟
جابجاشون خواهید کرد یا Shift+Delete شون کردین ؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بنظرم خیلی حیف شد که پاک شدند.... چون تاپیکهاش نه کاملا تاریخی بود و نه فلسفی که حذفش کردید.
خواهشا برگردونید...
بعد تاپیکهاش الات چی شدند؟ کاملا پاک شدند؟

afsoon6282

مدیر تالار
ممنون از سرعت عملتون ...

بنظرم خیلی حیف شد که پاک شدند.... چون تاپیکهاش نه کاملا تاریخی بود و نه فلسفی که حذفش کردید.
خواهشا برگردونید...
تاپیک هایی که مربوط باشن منتقل میشن

Setayesh

مدیر تالار
ممنون از سرعت عملتون ...

خواهشا برگردونید...

تاپیک ها حذف نشده و وجود داره.
تاپیک های فلسفی کلا به تالار فلسفه منتقل شده
تاپیک های تاریخ هم به زودی همشون به تالار تاریخ منتقل میشن.
می مونه تاپیک هایی که در هیچ کدوم از این دسته ها جا نمیگیرن.
اون ها رو اگر بحث مفیدی داشت به خود گفتگوی ازاد منتقل میکنیم.

من اطلاعیه حذف زیر تالار رو زده بودم یکماهی بود و تقریبا همه ی کاربران در جریان هستند.
تا یکی دو روز دیگه همه ی تاپیک منتقل میشه.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون از اینکه منتقل کردید.

ولی حالا چرا کلا این زیر تالار رو تعطیل کردید؟
آخه توش بیشتر تاپیک های پرمعنا زده میشد که بیشترشون جالب بودند . و مدت ماندگاریشون تو صفحات اول بیشتر بود. مثلا یکی وصیت نامه انیشتن بود که خیلی جالب بود.
ولی در صورتی که اگر این تاپیک تو همین گفتگوی آزاد زده میشد زود میرفت به صفحات بعدی .... و تو روزهای آینده کمتر کسی متوجش میشد...

Setayesh

مدیر تالار
ممنون از اینکه منتقل کردید.

ولی حالا چرا کلا این زیر تالار رو تعطیل کردید؟
آخه توش بیشتر تاپیک های پرمعنا زده میشد که بیشترشون جالب بودند . و مدت ماندگاریشون تو صفحات اول بیشتر بود. مثلا یکی وصیت نامه انیشتن بود که خیلی جالب بود.
ولی در صورتی که اگر این تاپیک تو همین گفتگوی آزاد زده میشد زود میرفت به صفحات بعدی .... و تو روزهای آینده کمتر کسی متوجش میشد...

اطلاعیه پاک شدنش به مدت یکماه در زیرتالار وجود داشت.
عجیبه که شما نخوندید.
دلایل مختلفی داره.
اصلی ترینش : این زیرتالار مربوط به دورانی بود که ما تالارهای تاریخ و فلسفه نداشتیم.
بحث اندیشه هم یا همون بحث جالبی که گفتید در همون گفتگوی ازاد میتونه باشه چون اساس بحث و گفتگو همون به کار انداختن فکر هست.
ضمن اینکه باید دوباره تاکید کنم هنوز هیچ تاپیکی پاک نشده .

malmal_r

عضو جدید
ستایش خانم (((((((((((((((((((((((((((((مدیر ارشد))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا تایپک منو پاک کردید((((افرین برایرانی_بغداد و جلیلی رو)))؟؟؟؟؟/دلیلش چی بوده!!!!!!!
اون تایپک هیچ مشکلی نداشت!!!
تازه به نفع کشورو دینو جنگو .....بود!!!!
حالا میگید چرا بچه های مردم سرخورده میشن!
از دین و جنگ و کشورتونم دفاع میکنید میگین مشکل داره!
تا دیدید چهار نفر تشکر کردن حذفش کردین! اره؟؟؟؟!!!!!!
همه دارن مارو میکوبن شمام یکیش مشکلی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راحت باش!!!
نابود گر!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و احترام
ضمن عرض خسته نباشید به اطلاع میرسانم : عدم سامان دهی تاپیکهای این تالار باعث شده که این اواخر همه رقم تاپیک خبری و شوخی و خیلی از تاپیکهای فاقد بار گفتگو و هم اندیشی رو اینجا بزنند. این بی توجهی باعث دلسردی ما میشه و رغبت شایان ما به حضور در انجمن رو کم میکنه. لطفا با نظارت پیگیر و اجرای قوانین وضعیت این تالار رو سر و سامان بدهید تا کاربران کم کم عادت کنند که تاپیکهایی رو در این تالار بزنند که دارای خصوصیت هم اندیشی و یا نقد و بحث و گفتگو رو داشته باشند. تشکر

afsoon6282

مدیر تالار
ستایش خانم (((((((((((((((((((((((((((((مدیر ارشد))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا تایپک منو پاک کردید((((افرین برایرانی_بغداد و جلیلی رو)))؟؟؟؟؟/دلیلش چی بوده!!!!!!!
اون تایپک هیچ مشکلی نداشت!!!
تازه به نفع کشورو دینو جنگو .....بود!!!!
حالا میگید چرا بچه های مردم سرخورده میشن!
از دین و جنگ و کشورتونم دفاع میکنید میگین مشکل داره!
تا دیدید چهار نفر تشکر کردن حذفش کردین! اره؟؟؟؟!!!!!!
همه دارن مارو میکوبن شمام یکیش مشکلی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راحت باش!!!
نابود گر!

سلام
موضوع تاپیکتون مورد داشته
حتی اگه در مورد کشور باشه حتی اگه به نفع کشور باشه بازم اگه مورد داشته باشه برای سایت حذف میشه
این برای همه صدق میکنه نه شخص شما
موفق باشین

afsoon6282

مدیر تالار
با سلام و احترام
ضمن عرض خسته نباشید به اطلاع میرسانم : عدم سامان دهی تاپیکهای این تالار باعث شده که این اواخر همه رقم تاپیک خبری و شوخی و خیلی از تاپیکهای فاقد بار گفتگو و هم اندیشی رو اینجا بزنند. این بی توجهی باعث دلسردی ما میشه و رغبت شایان ما به حضور در انجمن رو کم میکنه. لطفا با نظارت پیگیر و اجرای قوانین وضعیت این تالار رو سر و سامان بدهید تا کاربران کم کم عادت کنند که تاپیکهایی رو در این تالار بزنند که دارای خصوصیت هم اندیشی و یا نقد و بحث و گفتگو رو داشته باشند. تشکر

سلام
ببینین این تالار هر روزه توسط مدیران ارشد داره مدیریت میشه و تاپیک های مورد دار حذف میشن یا منتقل میشن و ...
ولی متاسفانه ما از یه طرف حذف میکنیم و دوستان از طرف دیگه همین طور تاپیک های مختلف میذارن و اصلا توجهی هم به قانون تالار نمیکنن
تاپیک عکس تو تالار آزاد میزنن تاپیک تکراری تو تالار آزاد میزنن
تاپیک های سیاسی و مورد دار میزنن و اعتراض هم میکنن چرا حذف میشه
تازه الان تاپیک ها فقط حذف میشن بدون هیچ اخطاری
یکم هم به مدیریت حق بدین
هر گزارشی هم که شما و دوستان رد میکنین بهش رسیدگی میشه
میدونم شما هم حق دارین ولی مرتب شدن این تالار یکم هم کمک و همکاری دوستان رو میطلبه:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ببینین این تالار هر روزه توسط مدیران ارشد داره مدیریت میشه و تاپیک های مورد دار حذف میشن یا منتقل میشن و ...
ولی متاسفانه ما از یه طرف حذف میکنیم و دوستان از طرف دیگه همین طور تاپیک های مختلف میذارن و اصلا توجهی هم به قانون تالار نمیکنن
یکم هم به مدیریت حق بدین
میدونم شما هم حق دارین ولی مرتب شدن این تالار یکم هم کمک و همکاری دوستان رو میطلبه:gol:
از محبت و مدیریت شما و همکارانتون خیلی راضی و ممنون هستیم و از شما تشکر میکنم. باور کنید قدر و ارزش زحمات شما رو میدونیم و براتون آرزوی توفیق بیشتر و سلامتی و شادکامی در زندگی رو دارم. با سپاس

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
یکم هم به مدیریت حق بدین
میشه یه تیم مدیریتی بذارید پشت گفتگوی آزاد
مثلا یه تیم 10 نفره
اینطوری وقتی بسرعت اعمال قانون بشه کم کم تاپیکهای بیمورد کم میشه و تالار سمت و سو پیدا میکنه:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه یه تیم مدیریتی بذارید پشت گفتگوی آزاد
مثلا یه تیم 10 نفره
اینطوری وقتی بسرعت اعمال قانون بشه کم کم تاپیکهای بیمورد کم میشه و تالار سمت و سو پیدا میکنه:gol:
مدیریت تالار صرفا در اعمال سریع قانون خلاصه نمیشه. این نوع رفتار باعث دل ازاری کاربر میشه و در انتها رونق تالار کم میشه.
مدیریت کارآمد اعمال قانون همراه با راهنمایی کاربر و جلب نظر مساعد او برای همکاری در چارچوب قوانین میسر میشه. این نوع مدیریت که بنام مدیریت منابع انسانی نامیده میشه دارای قواعد و چارچوبهای برگرفته از روانشناسی مدیریت هست که باید با ظرافت های ویژه خودش اعمال بشه. با تشکر از شما

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شکایت از کاربری بنام masi_ofspring
با سلام و احترام
کاربر نامبرده مدتی است که هر روز که میاد به تالار , هر بار حدود بیست تا تاپیک رو یکجا میزنه که باعث میشه حق و حقوق بقیه کاربران هم ضایع بشه. ایشان کلیه تاپیکهایی که میزنند کپی پیست هست و اکثرا فاقد بار گفتگو و هم اندیشی میباشند و فقط جنبه خبری دارند. اگر این شکایت من بحق هست لطفا به ایشان تذکر داده و تاپیکهای غیر مرتبط با تالار ایشان را منتقل فرمائید. با تشکر

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و احترام
کاربر نامبرده مدتی است که هر روز که میاد به تالار , هر بار حدود بیست تا تاپیک رو یکجا میزنه که باعث میشه حق و حقوق بقیه کاربران هم ضایع بشه. ایشان کلیه تاپیکهایی که میزنند کپی پیست هست و اکثرا فاقد بار گفتگو و هم اندیشی میباشند و فقط جنبه خبری دارند. اگر این شکایت من بحق هست لطفا به ایشان تذکر داده و تاپیکهای غیر مرتبط با تالار ایشان را منتقل فرمائید. با تشکر

حق و حقوق شما ضایع شده؟؟؟؟
اگه اینطوره معذرت میخوام.......
من فقط فک کردم جالب باشه که بذارم تا بقیه هم بخونن اصلا به اینجای ماجرا توجه نکرده بودم...

Setayesh

مدیر تالار
حق و حقوق شما ضایع شده؟؟؟؟
اگه اینطوره معذرت میخوام.......
من فقط فک کردم جالب باشه که بذارم تا بقیه هم بخونن اصلا به اینجای ماجرا توجه نکرده بودم...

ببینید شما هر مطلبی در ایمیلتون حالا یا در هر جای دیگه هست رو که نباید سریعا اینجا کپی کنید.
تاپیک باید قابل بحث و گفتگو باشه.
معما سرگرمی ، عکس، داستان کوتاه و مطالب روانشناسی و ... جایی در تالار گفتگوی ازاد ندارند.
اصولا وقتی میریم مکان جدید اول از همه قوانینش رو مطالعه میکنیم تا با فضاش اشنا بشیم اما شما نخونده اومدید تالار رو پر کردید.
در هر صورت انشالله بعد این قوانین رو بخونید و اگر مطلبتون شرایط لازم رو داشت ارسال کنید.
موفق باشید.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
با سلام و احترام

دیگه اینجور شکایت واقعا نوبرشه ... تو عمر اینترنتی ایم چنین چیزی ندیده بودم.

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مدیر لطفا به وضعیت تالار گفتگوی ازاد رسیدگی کنید.کم کم داره به کودکستان تبدیل میشه در واقع انچه که در این تالار بیان میشه شبیه به تفکرات مهد کودکها می باشد.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یه جورایی منم قبول دارم

بعصی از تاپیک ها چیز خاصی پشتشون نیست یه جورایی

البته باعث رونق اینجا میشه که خوبه

مثل سریال که باعث جذب بیننده میشه ولی اصلش پیام بازرگانی هست:biggrin:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایید میشه.... این دوستمون به صورت رگباری تاپیک میزدن که اکثرا تکراری بودن!!!!

دوستان مدیر لطفا به وضعیت تالار گفتگوی ازاد رسیدگی کنید.کم کم داره به کودکستان تبدیل میشه در واقع انچه که در این تالار بیان میشه شبیه به تفکرات مهد کودکها می باشد.

اینم تایید میشه!! برخی دوستان گفت و گوی ازاد رو با سرگرمی اشتباه گرفتن!

فکر میکنم نیاز باشه که مدیر داشته باشیم.... من شخصا تا تونستم گزارش دادم...دوستان دیگه هم میتونن گزارش بدن که تا وقتی مدیر انتخاب میشه، بتونیم کار رو پیش ببریم و تاپیک های اضافی رو پاک کنیم!!!!!

حالا شکایت خودم:

مسئله اخر این هست که من تاپیکی زده بودم که به بحث میپرداخت در مورد صفحات بازدید شده به وسیله‌ی فارس ها، ترک ها، کردها، عرب ها .... صفحاتی از ویکی پدیا که دارندگان این زبان‌ها بیشتر اون رو دیده بودن....
ایا اون تاپیک و بحث در مورد اون و علل مسخره بودن جست و جو های فارس زبان ها(ایرانی ها!) مسخره تر از لوگوی پپسی رو ماه بود که اون پاک شد و این یکی هنوز هست؟! یا از تاپیک های مشاوره‌ی ازدواج و ....؟؟؟؟
خوب وقتی شما تاپیک هایی که جای بحث عقلانی دارن رو میبندی، من کاربر باید بیاد تو این تاپیکای زرد بحث کنم دیگه!!!:mad: