دعوتنامه پرشین گیگ

zorita

عضو جدید
سلام
ايميل من:mehrshad_salamat@yahoo.com
دعوتنامه شما هم

آخرین ویرایش:

shojaei_63

عضو جدید
سلام عزیزان
در اینجا من احساس کردم که نیاز به آپلود فایل احساس میشه. بنابراین تصمیمگرفتم که شروع به پخش دعوتنامه پرشین گیگ که از سایتهای ایرانی با سابقه طولانی هستش رو با کمک دوستان انجام بدیم.;)
دوستانی که مایل به دریافت دعوتنامه هستن ایمیلی که می خوان با آن یوزر باز کنند رو در این تاپیک ذکر کنند تا براشون دعوتنامه فرستاده بشه.:gol:
چون این دعوتنامه رو افرادی که عضو این مجموعه هستند می تونند بفرستند پس لحاظ اولویت با دوستانی که زود تر دعوتنامه رو بخواهند.البته برای همه دوستان دعوتنامه فرستاده خواهد شد.:heart:
دوستانی که مایل به همکاری هستند به ترتیب اولویت برای دیگر دوستان که در این تاپیک اسم نوشتن بفرستند تا شرمنده دوستان عزیزمان نباشیم.:gol:

یا حق
shojei_63@yaho.com

Atropatkan

عضو جدید
منم دعوتنامه دارم خواستید کمکتون میکنم :gol:

سلام دوستان
ببخشید چند مدتی هستش که نمی تونم آنلاین بشم اگرم میشم خیلی کمه.
دوستان بجای ما زحمت می کشند دست گلشون درد نکنه.
در ضمن شما هم اگه دعوتنامه دارید به دوستان داخل صف بفرستید.
مثل معروفی می گه :

نیکی و پرسش.

یا علی:gol:

Atropatkan

عضو جدید
با سلام خدمت کلیه دوستان گرامی

با تشکر از همه عزیزانی که این دعوتنامه ها رو می فرستند و یه کمکی رو به دوستان در جهت رسیدن به هدفشون انجام می دهند.(منظورم از این صحبتها این بود که یادمه برای یه دعوتنامه پرشینگیگ 2 هفته جستجو کردم تا تو دو یا سه جا نوشته بودند که دعوتنامه براتون می فرستیم.بعضیا پولی هم بودند. الانه خودمون که برای دوستان می فرستیم به کنار ، تو اینترنت هم که یه سرچ بزنی 100 جا نوشتند که دعوتنامه میدیم.(بدو بیا)):tooth:

یا علی:thumbsup:

ش67

عضو جدید
سلام عزیزان
در اینجا من احساس کردم که نیاز به آپلود فایل احساس میشه. بنابراین تصمیمگرفتم که شروع به پخش دعوتنامه پرشین گیگ که از سایتهای ایرانی با سابقه طولانی هستش رو با کمک دوستان انجام بدیم.;)
دوستانی که مایل به دریافت دعوتنامه هستن ایمیلی که می خوان با آن یوزر باز کنند رو در این تاپیک ذکر کنند تا براشون دعوتنامه فرستاده بشه.:gol:
چون این دعوتنامه رو افرادی که عضو این مجموعه هستند می تونند بفرستند پس لحاظ اولویت با دوستانی که زود تر دعوتنامه رو بخواهند.البته برای همه دوستان دعوتنامه فرستاده خواهد شد.:heart:
دوستانی که مایل به همکاری هستند به ترتیب اولویت برای دیگر دوستان که در این تاپیک اسم نوشتن بفرستند تا شرمنده دوستان عزیزمان نباشیم.:gol:

یا حق
سلام
لطفا برای منم بفرستید
اینم ایمیل من
studentrad@yahoo.com

آخرین ویرایش:

pishoo

عضو جدید
سلام عزیزان

یا حق
pishoo.maloos@gmail.com
مرسی;)

Atropatkan

عضو جدید
سلام
لطفا برای منم بفرستید
اینم ایمیل من
studentrad@yahoo.com

سلام عزیز
دعوتنامه به این ایمیل شما فرستاده نمیشه.:crying2:
فکر کنم که با این ایمیل یه بار عضو شدید یا براتون دعوتنامه فرستادن که سیستم ارور میده.:evil:

یک ایمیل دیگه باز کن و بگو تا برات بفرستم.:sweatdrop:
یا علی:gol:

Atropatkan

عضو جدید
سلام عزیزان
دوستان لطف کنند و دعوتنامه برای پست 171 بفرستند که از قلم افتاده.

یا علی:heart: