دعوتنامه پرشین گیگ

Atropatkan

عضو جدید
سلام عزیزان
در اینجا من احساس کردم که نیاز به آپلود فایل احساس میشه. بنابراین تصمیمگرفتم که شروع به پخش دعوتنامه پرشین گیگ که از سایتهای ایرانی با سابقه طولانی هستش رو با کمک دوستان انجام بدیم.;)
دوستانی که مایل به دریافت دعوتنامه هستن ایمیلی که می خوان با آن یوزر باز کنند رو در این تاپیک ذکر کنند تا براشون دعوتنامه فرستاده بشه.:gol:
چون این دعوتنامه رو افرادی که عضو این مجموعه هستند می تونند بفرستند پس لحاظ اولویت با دوستانی که زود تر دعوتنامه رو بخواهند.البته برای همه دوستان دعوتنامه فرستاده خواهد شد.:heart:
دوستانی که مایل به همکاری هستند به ترتیب اولویت برای دیگر دوستان که در این تاپیک اسم نوشتن بفرستند تا شرمنده دوستان عزیزمان نباشیم.:gol:

یا حق

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام عزیزان
در اینجا من احساس کردم که نیاز به آپلود فایل احساس میشه. بنابراین تصمیمگرفتم که شروع به پخش دعوتنامه پرشین گیگ که از سایتهای ایرانی با سابقه طولانی هستش رو با کمک دوستان انجام بدیم.;)
دوستانی که مایل به دریافت دعوتنامه هستن ایمیلی که می خوان با آن یوزر باز کنند رو در این تاپیک ذکر کنند تا براشون دعوتنامه فرستاده بشه.:gol:
چون این دعوتنامه رو افرادی که عضو این مجموعه هستند می تونند بفرستند پس لحاظ اولویت با دوستانی که زود تر دعوتنامه رو بخواهند.البته برای همه دوستان دعوتنامه فرستاده خواهد شد.:heart:
دوستانی که مایل به همکاری هستند به ترتیب اولویت برای دیگر دوستان که در این تاپیک اسم نوشتن بفرستند تا شرمنده دوستان عزیزمان نباشیم.:gol:

یا حق
سلام
چجور متوجه بشیم که برای کی فرستاده شده و برای کی نه؟ مثلا الان برای اولین درخواست دعوت نامه فرستاده شده یا نه و از کجا بدونیم؟

Artashez

عضو جدید
اون دسته از عزیزانی که دعوت نامه پرشین گیگ نیاز دارن می تونن به ایمیل من درخواست خودشون رو ارسال کنن تا در اولین فرصت برای اون دسته از عزیزان بفرستم.
Hartonian@Gmail.Com
[آرتاشز]

Atropatkan

عضو جدید
سلام
چجور متوجه بشیم که برای کی فرستاده شده و برای کی نه؟ مثلا الان برای اولین درخواست دعوت نامه فرستاده شده یا نه و از کجا بدونیم؟

سلام عزیز
تو مطالب بالا گفته شده که برای کسی که اینجا اسم نویسی کنه دعوتنامه فرستاده میشه و فرستنده دعوتنامه یک پستی جهت ارسال دعوتنامه و از رده خارج شدن فرد مخاطب مینویسه.;)
به همین سادگی.:cool:
از دوستان هم خواهش می کنم ما را در این کار خیر یاری کنند.(چون دعوتنامه یکی یکی به اعضا ارسال میشود.) :redface:

amin_rogh

کاربر ممتاز
سلام
چرا وقتی سعی کردم از 2 تا پرشین گیگی که دارم دعوتنامه ارسال کنم هر دوتاشون پیام دادند که دعوتنامه ای ارسال نشدو تعداد دعوتنامه ام را هم صفر کردند؟

Atropatkan

عضو جدید
سلام
چرا وقتی سعی کردم از 2 تا پرشین گیگی که دارم دعوتنامه ارسال کنم هر دوتاشون پیام دادند که دعوتنامه ای ارسال نشدو تعداد دعوتنامه ام را هم صفر کردند؟

برای اینکه هر دو همزمان و با مدت کمتر از مقدار تعیین شده در سایت فرستاده شده اند.
در ضمن برای بعضی ها 2 تا 2 تا دعوتنامه مییاد. ولی برای من 1دونه مییاد.باید 2 روز منتظر باشم تا برام بیاد.

شاید هم شما چند وقتیه که دعوتنامه نفرستادید رو اکانت شما حساسیت نشون داده سایت پرشین گیگ.:tooth:

در ضمن ID آقای ماتریکس اشتباه هستش که فرستاده نمیشه.(من هم امتحان کردم)
لطفا مثل سایر دوستان ID خودتون رو ذکر کنید تا از هدر روی دعوتنامه جلوگیری بشه.

آخرین ویرایش:

Atropatkan

عضو جدید
دوستان عجله نکنند به همه می رسه.
لطفا کسانی که دعوتنامه می فرستند ذکر کنند که به چه کسی فرستادند تا دوباره براشون نفرستیم.(با نقل قول می تونند ما رو آگاه کنند.):gol:

amin_rogh

کاربر ممتاز
یه سوال
یکی از اکانت های من بلافاصله پس از اینکه برای ماتریکس میخواستم بفرستم و نشد بسته شده و دیگه باز نمیشه. چرا؟

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال
یکی از اکانت های من بلافاصله پس از اینکه برای ماتریکس میخواستم بفرستم و نشد بسته شده و دیگه باز نمیشه. چرا؟
اکانت قبلی منم بسته شده :(
نمیدونم چرا
اصلا کاریش نکردم

Matrix

عضو جدید
باتشكر از دوستان عزيز ... (البته من هنوز واسم نيومده)

منتها اينكه گفتيد آي دي من اشتباه هست :

من واسه اينكه از شر اون برنامه هايي كه ميل ها رو اينجوري پيدا مي كنند و شروع ميكنن به اسپمينگ آدرس اي ميل'م رو اونطوري نوشتم! فكر كنم البته مشخص بود كه اينه : (بيخيال اسپمينگ!)

gtalk2006@yahoo.com

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
این اکانت هم که غیر فعال شده
یعنی چی آخه :wallbash:

Matrix

عضو جدید
سلام عزیز
این دومین باره که برای شما می فرستم و نمی یاد.
این ایمیل شما تو دیتا بیس پرشین گیگ هستش که شاید نمی فرسته.
اما دیگه من یکی برای شما دعوتنامه نمی فرستم.(به این ایمیلتون):evil:

آها. شرمنده آقا. درسته .. اين امكانش هست كه قبلا" دعوتنامه به اي ميلم ارسال شده باشه .
بازم شرمنده ...

اگه بازم لطف ميكني .. به اين :

10th.BlackSpammer[At]Gmail[Dot]Com