دستگاه گرونه قاچاق هم هست!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط خاله اینا ویدئو داشتند و یدالله خان(اسم شوهر خاله ام بود)برایمان فیلم میگذاشت فیلم پاگنده همان آقای چاق زور زیاد که همه را کتک میزد و من خیلی کیفور میشدم
الگوی زندگی من یدالله خان بود هم ماشین داشت هم ویدئو همیشه هم خوشحال بود روی دستش خال کوبی داشت که عکس یه زن بود با موهای عجیب و من خالکوبی هایش را دوست داشتم چون فکر میکردم هیچ کدام از آدم بزرگها روی دستشان نقاشی نمیکشند اما یدالله خان کشیده پس حال میکردم
بابام نه ماشین داشت نه ویدئو
موقع مهمونی رفتن و از مهمونی برگشتن دهن مان سرویس میشد،صف اتوبوس و دعوا و لای در ماندن و خواب رفتن روی دست بابا یا مامان …
آرزویم یک ماشین بود.
من بزرگ بشم ماشین میخرم!
بابا میگفت اول باید خونه بخری
میگفتم خونه نمیخوام ماشین میخرم
میگفت کجا زندگی میکنی؟
میگفتم توی ماشین.
میگفت مگه کولی هستی؟
فکر میکردم کولی فحشه و میرفتم پی کارم اما توی دلم میگفتم عوضی بی شعور وقتی بزرگ شدم ماشین خریدم میفهمی!
فقط جمعه ها تلوزیون فیلم داشت
کلی صبر میکردیم که فیلم بدهد
هیچی حالیم نمیشد
میگفتم دیدی بازم فیلم سینمایی نداد!
هر فیلمی را نمیفهمیدم فکر میکردم فیلم سینمایی نیست!
مامان چرا بابا ویدئو نمیخرد؟
مادر میگفت ویدئو گرونه قاچاقه!
میگفتم خیال میکنه من خرم مواد مخدر قاچاقه ویدئو قاچاق نیست!
اسم دوستم کیوان بود هر دو کلاس اول دبستان بودیم بهش گفتم شوهر خاله من ویدئو دارد
گفت یعنی چیه؟
گفتم توش فیلم میذارن از تلوزیون نشون میده فیلم رقص هندی فیلم پاگنده فیلم بروسلی هر چی بذاری نشون میده بعد میشه بزنی بره جلو
گفت آهان دستگاه رو میگی میدونم عموی منم دارد؛ دستگاه گرونه قاچاق هم هست!!

bahareh85

عضو جدید
این که عین واقعییت بود
ما 16 سال پیش که اومدیم با خودمون ویدیو و دوربین فیلمبرداری قاچاقی آوردیم تو فامیل همه یه جوری برخورد می کردن انگار ما فاسدیم، بهمون هم تیکه مینداختن
و اصلا هم متوجه نمیشدن که با ویدیو همه چیز میشه دید چه خوب چه بد خلاصه الان هر وقت یاد اون موقع و برخورداشون میفتیم خندمون میگره، فکر کنید خیلی وقت پیش نبوده ها فقط 16 سال پیش

Schneider

مدیر بازنشسته
:D
آره..
خونواده تعریف میکنه فلان اقوام دستگاه Video رو توی هفت تا سوراخ قایم میکرده تا کمیته نگیرن بیچاره رو خونه نشین کنن

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرهههههههههه... ویدئو غیرقانونی محسوب می شد... یادمه چقدرم فیلم در مذمتش پخش می کردن... :biggrin::biggrin::biggrin:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک زمانی نوار کاست رو میگرفتند و ماشین طرف رو میخوابوندند چه برسه به ویدئو

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب یک زمانی ویدئو قاچاق بود و هر روز باید نگران بودی که نریزند توی خانه و ببرند .... حالا هم ماهواره ... 10 سال دیگه چطوریه ؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون اولا که توالت فرنگی وارد ایران شد خیلی ها اونو علامت کافر شدن میدونستن و هر کی تو خونه ش توالت فرنگی میذاشت میگفتن معاند شده.

hirt

عضو جدید
این که عین واقعییت بودما 16 سال پیش که اومدیم با خودمون ویدیو و دوربین فیلمبرداری قاچاقی آوردیم تو فامیل همه یه جوری برخورد می کردن انگار ما فاسدیم، بهمون هم تیکه مینداختنو اصلا هم متوجه نمیشدن که با ویدیو همه چیز میشه دید چه خوب چه بد خلاصه الان هر وقت یاد اون موقع و برخورداشون میفتیم خندمون میگره، فکر کنید خیلی وقت پیش نبوده ها فقط 16 سال پیش
ببخشید اگه فضولی نباشه شما کجا بودید؟ کجا اومدید؟ من متوجه نشدم