در زنگی زناشویی مرد بودن سخت تره یا زن بودن ؟

linux

عضو جدید
به نظر من امروزه زنها مثل مردها بايد كار كنند و براي تداوم زندگي زناشويي خود تلاش كنند چون لذت داشتن يك زندگي خوب براي هردوشون قشنگه ولي در زندگي جاافتاده كه مردها بايد احساس مسئوليت بيشتري داشته باشن و ميشه گفت تو زندگي مرد بودن سخت تر .
( البته آقايون محترم خيلي به خودشون نبالن فقط يه كمي سختره );)
آرزو مي كنم همه زن و شوهر هاي امروز و آينده كنار هم خوشبخت باشن . :w40:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعضای این سایت یا الان پدر و مادرند یا پدر ومادر های آینده خواستم با طرح این سوال به خانوم هایی که دنبال حقوق مساوی با مرد ها هستند بفهمونم که مثل مردها بودن اصلا" جالب نیست چون مردها تو زندگی بر خلاف اون چیزی که تصور میشه آزادی عمل کمتری از زنها دارند چون باید درست ترین تصمیم با بهترین نتیجه رو بگیرند وگرنه تا آخر عمر باید سرکوفت بشنوند و این مسولیت سنگین به دوش کشیدنش بسیار سخته ...

حالا نظر شما چیه ؟
انسان بودن از هر جفتش سخت تره.:smile::gol:

امیر Amir

عضو جدید
هیچ کدام...

ماشین لباسشویی بودن سخته...

دستکش و سیم ظرفشویی بودن سخته...

مچ دست بودن سخته...
زانو بودن سخته...

مخ بودن سخته...

;)مزاج کردم

مینا کشانی

عضو جدید
بابا انقد از این بحثا نکنین
آدم اگه مثل آدم زندگی کنه هر کی تو جایگاه خودش قرار میگیره
اونوقت به این فکر نمیکنه که مرد باشه سختی بیشتر میکشه یا زن باشه!

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعضای این سایت یا الان پدر و مادرند یا پدر ومادر های آینده خواستم با طرح این سوال به خانوم هایی که دنبال حقوق مساوی با مرد ها هستند بفهمونم که مثل مردها بودن اصلا" جالب نیست چون مردها تو زندگی بر خلاف اون چیزی که تصور میشه آزادی عمل کمتری از زنها دارند چون باید درست ترین تصمیم با بهترین نتیجه رو بگیرند وگرنه تا آخر عمر باید سرکوفت بشنوند و این مسولیت سنگین به دوش کشیدنش بسیار سخته ...

حالا نظر شما چیه ؟

به نظرم کلاً‌زندگی زناشویی سخته!!!!!!! حالا مردو زن نداره!!!! صورت مساله سختی زندگی رو نشون می‌ده تا زیر مجموعه‌هاشو!!!!
:w24:

niyaz_sepas

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش که سخت سخت شد بابا پس کو اون انرژی که ازش دم می زنین !!!
هر چی و سخت بگیری خوب ملومه سخته
اما یه بزرگی میگفت: مشکلات من هر چه قدر می خواهید بزرگ باشید خدای من از همه مشکلات شما بزرگتره

mbadri

عضو جدید
سلام
به نظرمن ما باید تعریف جدیدی از زناشویی ارائه بدیم و زناشویی سنتی رو کنار بذاریم مثلا لازم نیست زن ومرد حتما از اول زیر یه سقف زندگی کنند لازم نیست هدف های خودشونو رو به خاطر هم ازدست بدن لازم نیست کسی خودشو برای همسرش فدا کنه
مثلا زن ومردی که از هم خوششون میاد باهم عقد کنند ولی هرکدوم کار و زندگی جدایی داشته باشند و هر وقت با هم کار داشتن به دیدین هم برن وتازمانی که بچه دار نشدن به همین صورت باشه بعد از بچه دار شدن تصمیم بگیرن کدومشون بچه رو نگه داره یا باهم مشترکا یک جا زندگی کنن;)جالبه نه

nino

مدیر بازنشسته
سلام
به نظرمن ما باید تعریف جدیدی از زناشویی ارائه بدیم و زناشویی سنتی رو کنار بذاریم مثلا لازم نیست زن ومرد حتما از اول زیر یه سقف زندگی کنند لازم نیست هدف های خودشونو رو به خاطر هم ازدست بدن لازم نیست کسی خودشو برای همسرش فدا کنه
مثلا زن ومردی که از هم خوششون میاد باهم عقد کنند ولی هرکدوم کار و زندگی جدایی داشته باشند و هر وقت با هم کار داشتن به دیدین هم برن وتازمانی که بچه دار نشدن به همین صورت باشه بعد از بچه دار شدن تصمیم بگیرن کدومشون بچه رو نگه داره یا باهم مشترکا یک جا زندگی کنن;)جالبه نه
یعنی تو میتونی کسیو که دوست داری دوریشو تحمل کنی !!!!!!!:eek:
شاید تا ابد بچه دار نشن !!!!!!!!!
:confused:

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

نه معلومه كه نميشه 2 نفر با هم ازدواج ميكنن كه آخرش از هم دور باشن؟! :biggrin:

icy

عضو جدید
خب اگه جدی بخوام حرف بزنم(بر خلاف همیشه)

بنظرم تو زندگی مرد بودنیا زن بودن هیچکدوم سخت تر نیست چون بالاخره هر کدوم کارای باید سختی بکنه ....من فکرمیکنم تو زندگیه مشترک همسر خوب بودن سخته چونه هیچکس نباید فراموش کنه که جلوتر از همه چیز باید یه همدم خوب برای همسرش باشه

shabnam_arch

عضو جدید
من برانم که در این دنبا خوب بودن به خدا سهل ترین کار است
و نمیدانم که چرا انسان تا این حد با خوبی بیگانه ست

yalda neshin

اخراجی موقت
مرد بودن بسیار سخت تره
چون مسئولیت روانی و فیزیکی سنگ زیرین اسیاب میخواد