درد دل خانه باشگاه افتتاح شد!

سعيد؟

عضو جدید
سلام داداش سحر خیز شدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خبر؟
از غم و غصه ها

من که سحر خیز هستم ابجی پاپا روزی که کلاس ندارم صبح به زور بیدارم میکنه میگه باید بیای کمکم دست تنهام
واسه همینه که سحر خیز شدم////////////
غم و غصه ها که تمومی نداره یکیش میره دنبالش یکی دیگه میاد ادمو کلافه میکنه///////////

haleh_sharif

عضو جدید
چقدم که داری کمک می کنی

من که سحر خیز هستم ابجی پاپا روزی که کلاس ندارم صبح به زور بیدارم میکنه میگه باید بیای کمکم دست تنهام
واسه همینه که سحر خیز شدم////////////
غم و غصه ها که تمومی نداره یکیش میره دنبالش یکی دیگه میاد ادمو کلافه میکنه///////////

scorpio20

عضو جدید
داستان تازه بگو

chashm daneshgam kheili mozakhrafe ostadash avazian az dars khaste shodam.

اخيش...كيف كردم به اين ميگن يه درد دل مزمن و حسابي همچين جگرم حال اومد!!!!
بگو بگو كه داره خوشم مياد بگو ...
آره گروني...تازه از اون بدتر دانشگاه بد....رفيق ناباب ... استاد بد......جامعه ي اخ.....
همه ما اين مشكلات رو داريم مهم اينه كه با سري افراشته همواره حركت كنيم البته درس خستگي نداره كه بابام جان!!!!!

haleh_sharif

عضو جدید
آره گروني...تازه از اون بدتر دانشگاه بد....رفيق ناباب ... استاد بد......جامعه ي اخ.....
همه ما اين مشكلات رو داريم مهم اينه كه با سري افراشته همواره حركت كنيم البته درس خستگي نداره كه بابام جان!!!!![/QUOT

من هوای تاپیکتو دارم وقتی نیستی نگران نباش

scorpio20

عضو جدید
داستان تازه بگو

chashm daneshgam kheili mozakhrafe ostadash avazian az dars khaste shodam.

حالا برداشت دوستمون از کدوم نوع هستش///////علتش بایذ بگی////////////

پس بشين تا برات قصه بگم......
خب من چون اصولا خودم متخصص در زدن متلك هستم فكر كردم شما هم اينكار ور با ما كردي و چون دزدي كه از دزد بزنه شاه دزده ما هم يه سركي كشيديم تو پستاي شما ولي ديديم نه.....مشكل از مااست كه راه به راه سر به سر ملت مي زاريم!!!

scorpio20

عضو جدید
همه ما اين مشكلات رو داريم مهم اينه كه با سري افراشته همواره حركت كنيم البته درس خستگي نداره كه بابام جان!!!!![/QUOT

من هوای تاپیکتو دارم وقتی نیستی نگران نباش

بابا دستت طلا ما خودمون نتونستيم چنين مشتري پيدا كنيم بابا كارررردرررررستتتتتتتت!!!!!!!

haleh_sharif

عضو جدید
ای بدجنس خشن

خب من چون اصولا خودم متخصص در زدن متلك هستم فكر كردم شما هم اينكار ور با ما كردي و چون دزدي كه از دزد بزنه شاه دزده ما هم يه سركي كشيديم تو پستاي شما ولي ديديم نه.....مشكل از مااست كه راه به راه سر به سر ملت مي زاريم!!!

scorpio20

عضو جدید
من خودم هم دردم گرفت (جريان ملا نصرالدينه!!!)
چرا تو دانشگاه ها و مراكز عمومي و آموزشي صندلي دست چپ نيست؟!!
خب البته من يه نايپك با اين عنوان زدم تا همه دست چپ ها رو جمع كنم تا يه كاراي خوب خوبي بكنيم!!!

سعيد؟

عضو جدید

میلاد جان
ما که نه دزدیم نه شاه دزد
شما جونم راحت باش من جایی نمیشنم که ..............
البته من از ادمای زرنگ خوشم میاد از شماهم خوشم اومده چون زرنگی ولی شاه دزد نیستی هنوز یه خرده فعالیتتو زیاد کنی
میشی محبوب همگان//////////////

scorpio20

عضو جدید
میلاد جان
ما که نه دزدیم نه شاه دزد
شما جونم راحت باش من جایی نمیشنم که ..............
البته من از ادمای زرنگ خوشم میاد از شماهم خوشم اومده چون زرنگی ولی شاه دزد نیستی هنوز یه خرده فعالیتتو زیاد کنی
میشی محبوب همگان//////////////

از كمپلمانتون متشكرم .....
البته مطمئن باش كسي كه به زرنگ بودن خودش اعتراف كنه حتما بي دست و پا ترين انسان روزگاره!!!
متاسفانه من فقط فرصت محدودي براي فعاليت در اين باشگاه خوب و دوست داشتني و همچنين در سر تا سر محيط وب دارم چون در آينده نزديك مشغلم به قدري زياد ميشه كه ديگه نمي تونم تو آينه نگاه كنم چه برسه به مانيتور كامپيوتر!!!

سعيد؟

عضو جدید
از كمپلمانتون متشكرم .....
البته مطمئن باش كسي كه به زرنگ بودن خودش اعتراف كنه حتما بي دست و پا ترين انسان روزگاره!!!
متاسفانه من فقط فرصت محدودي براي فعاليت در اين باشگاه خوب و دوست داشتني و همچنين در سر تا سر محيط وب دارم چون در آينده نزديك مشغلم به قدري زياد ميشه كه ديگه نمي تونم تو آينه نگاه كنم چه برسه به مانيتور كامپيوتر!!!

اق میلاد هیشکی نمیتونه 24 ساعته پشت مانیتور باشه
همه هم دار کار میکنن
یه جواب درستو حسابی پیدا کن یا اینکه به درماندگیت اعتراف کن///////////////:mad::mad::mad::mad:

scorpio20

عضو جدید
امروز روز بد شانسیته
چون نمیتونی از دست من فرار کنی
خودم سر عقلت میارم

من همين جام!!!!
يعني چي مارو مياري سر عقل ...؟!!!
نشد ديگه الان مي رم با بچه هاي محله اين وري و اونوري ميام سراغت!!!!
خب ميشه يخورده شفاف تر بگي من بايد جواب چي رو بدم؟!!!!!!!!!!!!!!
آخه مي دوني من نتنها لطيفم ساده و اينجوري هم هستم(اشاره به كف دستم!!)

scorpio20

عضو جدید
الان تو زرنگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه كي گفته من زرنگم ...تازه بابا اين ترم رفتيم ارشد بزارين امتحاناتو بديم بعدش بساط زرنگ و تنبل و خر خون و غيره رو بزاريد شما هم از اون خانم مهندسايي هااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!