درد دل خانه باشگاه افتتاح شد!

scorpio20

عضو جدید
سلام صبح بخير!!! البته با توجه به اينكه شما تا ساعت 2 شب داشتين تو سر وكله هم مي زدين وقتي پست منو ببنيد احتمالا ظهر يا عصره!!!!
ديدين چرا بععععضضضضضيييي از دخترا تا دير وقت مي مونن بيدار اينم خودش دردي است؟
پسرا چي مگه شما درس و زندگي ندارين راستي صبحونه چي خوردين مطمئنم شما ها هيچي نخورديد چون وقت نهار شده ديگه وقتي بيدار شديد نهار آمادست !!!!!!!!!!!
راستي ديديد مامانا چقدر زحمت ميكشند همچنين خانوماي بچه ها !!!! غذا آماده مي كنن بي هيچ حرفي اين هم نعمتي است براي خودش!!!!

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبيش اينجا است كه وقتي تو اين پست رو زدي من زير پتوي گرم و نرمم بودم و داشتم پادشاه سوم رو ملاقات مي كردم!!!!
سلام
داداش گلم پسرا خواب پادشاه نمي بينن كه خواب دختر پادشاه ميبينن

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صبح بخير!!! البته با توجه به اينكه شما تا ساعت 2 شب داشتين تو سر وكله هم مي زدين وقتي پست منو ببنيد احتمالا ظهر يا عصره!!!!
ديدين چرا بععععضضضضضيييي از دخترا تا دير وقت مي مونن بيدار اينم خودش دردي است؟
پسرا چي مگه شما درس و زندگي ندارين راستي صبحونه چي خوردين مطمئنم شما ها هيچي نخورديد چون وقت نهار شده ديگه وقتي بيدار شديد نهار آمادست !!!!!!!!!!!
راستي ديديد مامانا چقدر زحمت ميكشند همچنين خانوماي بچه ها !!!! غذا آماده مي كنن بي هيچ حرفي اين هم نعمتي است براي خودش!!!!

سلاااااااااام...ظهر بخیر:smile:
من ساعت 2از اینجا رفتم ولی نخوابیدم:lol:

scorpio20

عضو جدید
من که بلد نیستم غذا درست کنم
ولی مادرم قیمه درست کرده:w42:

مگه شما تو يكي از پستا نگفتي من شوهر دارم پس چيزي براش درس نمي كني!!!
وايسا برم نگاه بندازم شايد چشمام داره آلبالو گيلاس مي چينه آخه ديشب تا ساعت 12 كه اينجا بودم صبح هم از 6 تا 10 تو كتاب بودم بعدش اينجا بودم بعد دوباره تو كتابم بعد دوباره.....

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
از درد سخن گفتنو از درد شنيدن با مردم بي درد نداني كه چه دردي است!!!!

حالا اگه میگفتم دل از من برد و روی از من نهان کرد خدارا با که این بازی توان کرد دردمند میشدم؟:razz:

تازشم دل درد نداشتی که ببینی چه دردیه:redface:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شما تو يكي از پستا نگفتي من شوهر دارم پس چيزي براش درس نمي كني!!!
وايسا برم نگاه بندازم شايد چشمام داره آلبالو گيلاس مي چينه آخه ديشب تا ساعت 12 كه اينجا بودم صبح هم از 6 تا 10 تو كتاب بودم بعدش اينجا بودم بعد دوباره تو كتابم بعد دوباره.....

شوهر دارم ولی قرار نیست من براش غذا درست کنم...
زن گرفته اشپز که استخدام نکرده:razz::razz:

medi2536

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواب بود تازه وسطاش بحث به جاهاي باريك كشيد از خواب پريدم!!!!
شما ديشب خواب چي ديدي البته اگه يادت نمونده اين سلامتيت رو مي رسونه چون خواب نبايد ياد آدم بمونه!!!
انقده خسته بودم كه صبح هم به زور پا شدم

scorpio20

عضو جدید
شوهر دارم ولی قرار نیست من براش غذا درست کنم...
زن گرفته اشپز که استخدام نکرده:razz::razz:
اگه يه چي بگم قول مي دي دعوام نكني!!!!
دوست عزيزم خواهر گلم اي ....!!!
ببنيد هر كدام از طرفين در يك زندگي مشترك وظايفي بر عهده دارند همانطور كه اگر مردي كار مي كنه حتي تو معدن دندش خورد وظيفشه!! و نمي گه مگه عمله اجير كردين!!!!
شما هم وظايفي دارين كه يكي از اونها آشپزي است مي دونم اين حرفم شايد به مذاق انور شما خوش نياد ولي حرف من نيست بلكه حرف متخصصين است و اصولا آقايون بويژه آقايون ايراني به دو چيز اهميت ميدن خيلي ... يكي نهار و ديگري تاييد شدن از سوي همسرشون و يك بانوي ATYPE كه قطع يقين شما هم هستيد از وظايفي كه بر عهده داره بي نهايت خرسنده چون از زن بودن خودش راضيه و اون زنهايي كه حامله ميشن مي گن ببين يا بايد حامله بشيم يا بايد غذا درس كني مايشش... قطعا A TYPE نيستند و غذا محملي براي نشون دادن علاقست ببينيد به هر حال وقتي يكي به يكي ميگه دوستت دارم بايد طرف مقابل بدونه كه اون وظيفه نداره9 اينو بگه و در حق ما لطف كرده و ما هم بايد پاسخي در خور بهش بديم.
اين متن رو نوشتم چون قبولتون دارم و ميدونم منطقي هستين و ارزش وقتي رو كه گذاشتم داره. خب من رفتم نهار....

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه يه چي بگم قول مي دي دعوام نكني!!!!
دوست عزيزم خواهر گلم اي ....!!!
ببنيد هر كدام از طرفين در يك زندگي مشترك وظايفي بر عهده دارند همانطور كه اگر مردي كار مي كنه حتي تو معدن دندش خورد وظيفشه!! و نمي گه مگه عمله اجير كردين!!!!
شما هم وظايفي دارين كه يكي از اونها آشپزي است مي دونم اين حرفم شايد به مذاق انور شما خوش نياد ولي حرف من نيست بلكه حرف متخصصين است و اصولا آقايون بويژه آقايون ايراني به دو چيز اهميت ميدن خيلي ... يكي نهار و ديگري تاييد شدن از سوي همسرشون و يك بانوي ATYPE كه قطع يقين شما هم هستيد از وظايفي كه بر عهده داره بي نهايت خرسنده چون از زن بودن خودش راضيه و اون زنهايي كه حامله ميشن مي گن ببين يا بايد حامله بشيم يا بايد غذا درس كني مايشش... قطعا A TYPE نيستند و غذا محملي براي نشون دادن علاقست ببينيد به هر حال وقتي يكي به يكي ميگه دوستت دارم بايد طرف مقابل بدونه كه اون وظيفه نداره9 اينو بگه و در حق ما لطف كرده و ما هم بايد پاسخي در خور بهش بديم.
اين متن رو نوشتم چون قبولتون دارم و ميدونم منطقي هستين و ارزش وقتي رو كه گذاشتم داره. خب من رفتم نهار....

دوست عزیزم من اگه شوهر داشته باشم فداشم میشم:redface::redface::redface:
این که من گفتم شوهر دارم برا تو باشگاه بود فکر کردم میدونی...

haleh_sharif

عضو جدید
الان کی می خواد درد دل منو گوش کنه؟؟؟؟
بیاین ببینم واسه کی باید بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

haleh_sharif

عضو جدید
دیدی تاپیکت الککیه
دخمله جوون مردمو اینجا سر کار گذاشتی؟
حالا خوبه برم تو خیابون درددلمو بگم
نمی گین اغفالم می کنن؟
اصلا مقصر تویی
کوشی پ؟
مسیولیت ناپذیر

scorpio20

عضو جدید
دوست عزیزم من اگه شوهر داشته باشم فداشم میشم:redface::redface::redface:
این که من گفتم شوهر دارم برا تو باشگاه بود فکر کردم میدونی...

اي بابا حيف وقت !!!!شما كه پاك ما رو ضايع كردي دستت درد نكنه لا اقل قبلش يه ندايي يه سوتي يه بوقي ...چيزي مي زدي خب اشكال نداره براي آيندت خوبه!!!!

scorpio20

عضو جدید
دیدی تاپیکت الککیه
دخمله جوون مردمو اینجا سر کار گذاشتی؟
حالا خوبه برم تو خیابون درددلمو بگم
نمی گین اغفالم می کنن؟
اصلا مقصر تویی
کوشی پ؟
مسیولیت ناپذیر
شما فاصله پست قبليت با بعديت يه دقيقه نشد بابا انصاف هم خوب چيزيه!!!
نه نري تو خيابون رگ غيرتم زد بيرون ......اي بابا چرا مي زني ....چي... شما برادر هاله خانم هستيد بابا ما رگ غيرتمون زد بيرون چون تيك داريم شما چرا به خودت گرفتي!!!!

haleh_sharif

عضو جدید
ما خودمون یه پا مردیم داداش

شما فاصله پست قبليت با بعديت يه دقيقه نشد بابا انصاف هم خوب چيزيه!!!
نه نري تو خيابون رگ غيرتم زد بيرون ......اي بابا چرا مي زني ....چي... شما برادر هاله خانم هستيد بابا ما رگ غيرتمون زد بيرون چون تيك داريم شما چرا به خودت گرفتي!!!!