درخواست یک تالار مخصوص ترک زبان ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم هستم به خاطر مامانم چون ترکه ولی خودم 3کلمه بیشتر بلد نیستم ترکی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دلیل حفظ زبان مادریشونه. خواهشا بحث رو سیاسی نکنید.

خیلی برام جالب شد که بعضیها میان میگن ما خودمون درخواست تالار میدادیم ............ ظاهرا ایشون تو باشگاه نیستن ........ این تاپیک نتیجه چهار پنجتا تاپیکه .......... که اکثر اونا اینو میگفتن حتی تو تاپیک منم گفتن میتونید برید تاپیک از باشگاه مهندسان چه میدانید نظاره گر باشید .

متاسفم که یک ایرانی با احترام به تمامی اقوام کشور هم میخواد کاری کنه اینطور برخورد میکنید ......... و ناراحتم از دست ترک زبانهایی که حرف خودشونو فراموش کردن و وقتی یه ترک زبان دیگه اومد یه چیزی گفت سکوت کردن

واقعا نمیدونم چی بگم ................... سمیرا خانم چون من همه اون تاپیکها رو دیدم و از بعضی حرفهاش و پیامهای خصوصی که بعدش اومد خون گریه کردم پشتتون هستم .............................. دلیل کارتونو قشنگ میدونم
موفق باشین

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی برام جالب شد که بعضیها میان میگن ما خودمون درخواست تالار میدادیم ............ ظاهرا ایشون تو باشگاه نیستن ........ این تاپیک نتیجه چهار پنجتا تاپیکه .......... که اکثر اونا اینو میگفتن حتی تو تاپیک منم گفتن میتونید برید تاپیک از باشگاه مهندسان چه میدانید نظاره گر باشید .

متاسفم که یک ایرانی با احترام به تمامی اقوام کشور هم میخواد کاری کنه اینطور برخورد میکنید ......... و ناراحتم از دست ترک زبانهایی که حرف خودشونو فراموش کردن و وقتی یه ترک زبان دیگه اومد یه چیزی گفت سکوت کردن

واقعا نمیدونم چی بگم ................... سمیرا خانم چون من همه اون تاپیکها رو دیدم و از بعضی حرفهاش و پیامهای خصوصی که بعدش اومد خون گریه کردم پشتتون هستم .............................. دلیل کارتونو قشنگ میدونم

موفق باشین

از لطفتون ممنونم.
فکر می کنم لینک همه اون تایپکا رو باید بزارم.

میدونید من حرفی ندارم هر کس نظر خودش رو بیان کنه حتی اگه بیان بهم بگن به تو ربطی نداره من ناراحت نمیشم. ولی در نهایت معلوم میشه که ...........

sanam_el

عضو جدید
آقا حالا که اینجوریه باید برا اراکی ها هم یه تالار بزنید.
به جون خودم ما هم لهجه داریم.:w02:
مگه نه سمیرا؟:w17:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا حالا که اینجوریه باید برا اراکی ها هم یه تالار بزنید.
به جون خودم ما هم لهجه داریم.:w02:
مگه نه سمیرا؟:w17:

ما هم لهجه داریم عزیزم. اما برا لهجه ها بخوان بزنن دیگه خیلی زیاد میشه!!!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با میرحسین موافقم
یاشاسین میر حسین

:gol::gol::gol:
منم هستم به خاطر مامانم چون ترکه ولی خودم 3کلمه بیشتر بلد نیستم ترکی

بیای امضام سربزنی آموزش داریم

موفق باشین

تو هنوز از بچه بازیات دست برنداشتی؟ چرا وقتی مخاطبت منم اسممو نمیگی؟!!
دایه مهربونتر از مادر نمیخاهیم
دلیل هم رو گفتمف اینجا باشگاه مهندسانه نه اقلیتها
بعدشم نیازی نمیدیدم
اگر بقیه دوستان ترک نیاز میبینن به من ربطی نداره من نظر خودم رو میگم

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هنوز از بچه بازیات دست برنداشتی؟ چرا وقتی مخاطبت منم اسممو نمیگی؟!!
دایه مهربونتر از مادر نمیخاهیم
دلیل هم رو گفتمف اینجا باشگاه مهندسانه نه اقلیتها
بعدشم نیازی نمیدیدم
اگر بقیه دوستان ترک نیاز میبینن به من ربطی نداره من نظر خودم رو میگم
[/QUOTE]

دایه مهربونتر از مادر کدومه ؟
میر حسین عزیز به من گفتی حمایت کن اگه راستی می گی اونوقت توی قدم اول خودت نه میاری ؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
به دلیل حفظ زبان مادریشونه. خواهشا بحث رو سیاسی نکنید.

زبان مادریشون؟
یعنی با یه تالار میخواین زیبان مادریتون رو حفظ کنین؟
برای حفظ زبان و فرهنگ نیاز به اینکارا نیست.

باز من جوابمو نگرفتم.
لطف کنید و کارایی که میخواید انجام بدید رو بگید تا بدونیم چطوری میخواید فعالیت کنید و چه موضوعاتی رو میخواید مطرح کنید.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میر حسین عزیز به من گفتی حمایت کن اگه راستی می گی اونوقت توی قدم اول خودت نه میاری ؟[/QUOTE]

عزیزم، من اولشم ازت تشکر کردم، ولی حمایت به اینا نیست که
این یه درخوئاست غیر منطقیه
یعنی چی؟ اولا به موضوع باشگاه ربطی ندارهف از طرفی همه لهجه ها و زبان ها واسه خودشون باید تالار داشته باشن اونوقت

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواهند برای تجزیه آذربایجان از ایران برنامه ریزی و سازماندهی های لازم را انجام بدهند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببین من هنوز ایرانیم به ایرانی بودنم افتخار میکنم
ادم از امضات حدس میزنه چه جور ادمی باشی
نه مثل بعضی ها که یه جایی حرف میزنن بعد یه جای دیگه حرفشون رو پس میگیرن

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
به نظرم برین برا خودتون یه فروم درست کنین.همه هم توش ترکی حرف بزنین.
اما من گلمیه جیم ها.ایندیدن دییم

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟ اولا به موضوع باشگاه ربطی ندارهف از طرفی همه لهجه ها و زبان ها واسه خودشون باید تالار داشته باشن اونوقت

چرا به تایپیک قبلی من سر نمی زنی و یک بار دیگه مرورش نمی کنی ؟

باور کن دیگه نمی دونم بهت چی بگم. فقط خواهشا اون تایپیک رو از اول تا به آخر یک بار دیگه مرور کن. مرسی.

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میر حسین عزیز به من گفتی حمایت کن اگه راستی می گی اونوقت توی قدم اول خودت نه میاری ؟

یعنی چی؟ اولا به موضوع باشگاه ربطی ندارهف از طرفی همه لهجه ها و زبان ها واسه خودشون باید تالار داشته باشن اونوقت[/QUOTE]

من آخرش نفهمیدم شماها چی میخواید؟
از یه طرف به آتیلا میگم کارت با تاپیک راه نمیفته میگه نه فقط تالار.از یه طرف تو میای میگی همون تاپیک کافیه!
ببین ماها اگه میایم از ایجاد همچین تالاری حمایت میکنیم واسه شماهاست. قرار نیست بیام تو تالارتون فعالیت کنم که!من خیلی هنر کنم همون 10 درسو فعلا بخونم(که فعلا تا 4 گیر کردم:دی)
این درخواست سمیرا نبود از اول که!دلیل خداحافظی یکی از بچه های ترک باشگاه بود!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه الان نیست.
اسمش هست تالار گفتگوی ازاد.
کلا نصف تاپیک هایش در مورد بحث های نژدی ترک ها هست .
در مورد شهر هایشون هم بحث میشه
تو هیچ تاپیکی نمیبینی که چند تا ترک با هم ترکی صحبت نمیکنند.
شما یک تاپیک بیار که از 10 صفحه گذشته بشه.بعدش توش کلمه ترکی به کار نرفته باشه.میشه جز عجایب

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه الان نیست.
اسمش هست تالار گفتگوی ازاد.
کلا نصف تاپیک هایش در مورد بحث های نژدی ترک ها هست .
در مورد شهر هایشون هم بحث میشه
تو هیچ تاپیکی نمیبینی که چند تا ترک با هم ترکی صحبت نمیکنند.
شما یک تاپیک بیار که از 10 صفحه گذشته بشه.بعدش توش کلمه ترکی به کار نرفته باشه.میشه جز عجایب

در نهایت موافقی یا مخالف؟ :confused:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نهایت موافقی یا مخالف؟ :confused:

با اینکه تو تاپیک ها بخش گفتگوی ازاد تایپ به زبان غیر از فارسی انجام بشه مخالفم .
ولی اگر تالار باشه .اولا فکر نکنم عملی بشه و مدیر اجازه بده.
ولی برایم فرقی نداره و مخالفتی ندارم.

اتفاقا تو یک فروم فوتبالی عضو بودم.
به زبون انگلیسی بود.ولی یک تالار به زبون چینی هم داشت.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آخرش نفهمیدم شماها چی میخواید؟
از یه طرف به آتیلا میگم کارت با تاپیک راه نمیفته میگه نه فقط تالار.از یه طرف تو میای میگی همون تاپیک کافیه!
ببین ماها اگه میایم از ایجاد همچین تالاری حمایت میکنیم واسه شماهاست. قرار نیست بیام تو تالارتون فعالیت کنم که!من خیلی هنر کنم همون 10 درسو فعلا بخونم(که فعلا تا 4 گیر کردم:دی)
این درخواست سمیرا نبود از اول که!دلیل خداحافظی یکی از بچه های ترک باشگاه بود!!!!!!!!

من گفتم نظر من فقط نظر خودمه
این کجاش تعجب برانگیزه؟ من از کسی خواستم برامون تالار بزنه؟ خوب کسی که خواسته موافقه ولی من موافق نیستم

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم نظر من فقط نظر خودمه
این کجاش تعجب برانگیزه؟ من از کسی خواستم برامون تالار بزنه؟ خوب کسی که خواسته موافقه ولی من موافق نیستم

خوب چرا میزنی؟:cry:
منم دارم همینو میگم!اگه شماها دوس داشته باشین توی همچین تالاری فعالیت کنین من موافقم!
خوب اگه خودتون دوس ندارین من چیکاره ام؟:cry:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چرا میزنی؟:cry:
منم دارم همینو میگم!اگه شماها دوس داشته باشین توی همچین تالاری فعالیت کنین من موافقم!
خوب اگه خودتون دوس ندارین من چیکاره ام؟:cry:
:eek::eek::eek:

فدای شکل ماهت بشم من، کی زدمت؟ :surprised::surprised:
اگه تند حرف زدم ببخش :):):gol::heart::heart:

خوب اگه فعالیت رو من انجام میدم، من میگم راضی هستیم. اگه دوستان ترک دیگه میگه فعالیتهای دیگه ای انجام بدن خوب یه تالار بزنن ماهم میاییم کمک میکنیم ولی رای من یه رایه، که گفتم. :cool:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قلبم قره یه.خوشم نمیاد اون بیاد.خودم تنها میام

آخه ضرب المثله میگه اگه آشپز اگه دو تا باشه آش یا شور میشه یا بی نمک
گفتم احتمالا شما هم دونفری میایین ک غذاتون شور میشه
مگه تو متاهلی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.