درخواست کمک برای طراحی اجزاء

yapoo

عضو جدید
سلام دوستان خیلی فوری نیاز به یه جزوه جامع یا کتاب طراحی اجزاء برای کنکور کارشناسی ارشد دارم لطفا راهنماییم کنید . لطفا چیزی باشه که بتونه توین وقت کم نقاط ضعفو پوشش بده.
با تشکر:gol:

yapoo

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

کمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک

msb95

عضو جدید
سلام دوست عزیز
برای طراحی اجزا کتاب های طراحی اجزای ماشین دکتر اخلاقی انتشارات امیر کبیر و جزوه همین استاد عالیه به اضافه کتاب شیگلی که زیاد خوب نیست ولی منبع سازمان سنجشه.

ممد جووون

عضو جدید

طراحی اجزای راهیان ارشد نوشته حسینی

درسنامه و تست کامل داره و نیاز نیست کل شیگلی را بخونی

سلام دوستان خیلی فوری نیاز به یه جزوه جامع یا کتاب طراحی اجزاء برای کنکور کارشناسی ارشد دارم لطفا راهنماییم کنید . لطفا چیزی باشه که بتونه توین وقت کم نقاط ضعفو پوشش بده.

کتاب طراحی اجزا انتشارات راهیان ارشد خیلی مناسبه نسبت به بقیش

درود دوست عزیز
اما من کتاب مدرسان شریف و بهت پیشنهاد می کنم!
چون به سادگی نکات را چکیده کرده و از دیدگاه من کتاب خوبی می تونه باشه!

shervin120

عضو جدید
سلام دوستان عزیزو گلم سایتی رو که به شما معرفی میکنم مربوط به انجمن اسلامی دانشگاه آزاد مشهد هست و من خودم کتاب و جزوه های زیادی ازش دان کردم.میدونین که فنی و مهندسی مشهد یکی از سه قطب علمی کشوره و کسانی که آشنایی داشته باشن میدونن که فارغ التحصیل شدن از مکانیک مشهد کار هرکسی نیس . هر سال قبولی ارشد شریف و داره................................
www.kava.ir