درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

silverhrs

عضو جدید
این برنامه رو یکی از بچه ها که روتبش امسال 43 شده بود واسم نوشت فکر میکنم کم حجم و خوبه البته به نظر من
عملیات از روی کتاب راهیان:هفته ی اول و دوم سوم+جمه هاش روزی هشت صفحه{روز های فرد} فصل 1و2
هفته ی چهارم+جمعه هاش روزی 8 صفحه.فصل 3و4
هفته 5 روزی 10 صفحه فصل 5
هفته ی 6و7 روزی 8 صفحه فصل 6و7و8و9
بقیه برنامه هاش همینطوریه اگه فکر میکنین حوبه بقیه شو هم تایپ کنم اگه نه که بیخیال شم اینو اخه خیلی زیاده
فکر نکنم خوشتون اومده باشه نه؟؟؟

به نظر من البته قبلا هم گفتم مبحثی جلو بریم بهتره، چون مثلا با 10 صفحه ممکنه یه مبحث نصفه بمونه ، اونوقت دفعه بعدی دوباره تو خوندنش اذیت میشیم

بعدشم تو تابستون تا میتونین از رفرنس بخونین.
چون از راهیان خوندن اینو میطلبه که تستهای کمکی برا تسلط بزنی

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره به نظرم اول باید رفرنس خوند حالا هر چقدر که میشه فهمید بعد برای تکمیلش از کمک آموزشی خوند

king_off

عضو جدید
به نظر من البته قبلا هم گفتم مبحثی جلو بریم بهتره، چون مثلا با 10 صفحه ممکنه یه مبحث نصفه بمونه ، اونوقت دفعه بعدی دوباره تو خوندنش اذیت میشیم

بعدشم تو تابستون تا میتونین از رفرنس بخونین.
چون از راهیان خوندن اینو میطلبه که تستهای کمکی برا تسلط بزنی
باشه پس از روی رفرنس میخونیم
واسه جرم و عملیات تریبال کافیه؟؟؟؟یه چیز دیگه کتاب های رفرنس همه ی فصل هاش و لازمه بخونیم؟

معتمدد

عضو جدید
اول از همه بابته دير اومدنم عذر خواهي ميكنم سيستمم خراب شد اومدم كافي نت
دوم من ارادت ويژه نسبت به همه بچه هاي اين تايپك دارم
سوم چرا اين قدر نگرانيد!!!
نظر من عمليات و سيالات وحرارت تو يه روز
جرم رياضي ترمو تئ يه روز
براي كنكور بايد كم كم شروع كنيد من خودم از قبل از عيد شروع كردم بدون برنامه خاصي بودم يه روز زياد ميخوندم يه روز كم و خيلي خسته كننده بود پس حتما يه رنامه نياز داريم
از سايت پارسه سر فصلها هست بگيريد تا بدونيد دقيقا بايد چي بخونيد و از روي اون براي خودتون برنامه مختص خودتون بريزيد
براي كتابها يه موضوعي هست كه يكي از دوستام خيلي لطف كرد و به من گفت ببينيد همه داريم حرف از راهيان ميزنيم و بيشتر داوطلبا از روي اينا ميخونن به ما قراره بگن مهندس يعني كسايي كه هم با هوشتر از بقيه هستند و هم خلاق تر پس بهتره فقط تكيه به انتشارات راهيان نكنيد چون ميريريد سر جلسه ميبيند با كنار دستيتون هيچ فرقي نداريد
از روي رفرنس خوندن حتما حتما كتاب تريبال و چالكش اميري و بهمنيار بخونيد و رياضي هم از روي كتابهاي نيك آذر
بقيه لازم نيست از روي رفرنس بخونيد فقط كتابهاي كتابهاي كنكوري بخونيد يه نگاهي هم به رفنسا بندازيد
بعد از خوندن يه سري مطالب با فاصله زماني تستاشو بزنيد و زياد روش سرمايه نذاريد درسارو تا اخر تابستون بخونيد براي خلاصه نويسي بعد از فهميدن مطالب خلاصه نويسي كنيد

silverhrs

عضو جدید
باشه پس از روی رفرنس میخونیم
واسه جرم و عملیات تریبال کافیه؟؟؟؟یه چیز دیگه کتاب های رفرنس همه ی فصل هاش و لازمه بخونیم؟

جرم و عملیات که خیلی مهمه
من فکر نکنم همه تریبال رو بتونم بخونم( هم زیاده هم بعضیا جاهاش گنگه، اما بیشتر مبحثاشو میخونم)
کتاب پوران پژوهش جرم و عملیات عالیه بهت توصیه میکنم حتما بگیریش.
عملیات به شما از رو مک کیب درس دادن یا تریبال؟

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه بابته دير اومدنم عذر خواهي ميكنم سيستمم خراب شد اومدم كافي نت
دوم من ارادت ويژه نسبت به همه بچه هاي اين تايپك دارم
سوم چرا اين قدر نگرانيد!!!
نظر من عمليات و سيالات وحرارت تو يه روز
جرم رياضي ترمو تئ يه روز
براي كنكور بايد كم كم شروع كنيد من خودم از قبل از عيد شروع كردم بدون برنامه خاصي بودم يه روز زياد ميخوندم يه روز كم و خيلي خسته كننده بود پس حتما يه رنامه نياز داريم
از سايت پارسه سر فصلها هست بگيريد تا بدونيد دقيقا بايد چي بخونيد و از روي اون براي خودتون برنامه مختص خودتون بريزيد
براي كتابها يه موضوعي هست كه يكي از دوستام خيلي لطف كرد و به من گفت ببينيد همه داريم حرف از راهيان ميزنيم و بيشتر داوطلبا از روي اينا ميخونن به ما قراره بگن مهندس يعني كسايي كه هم با هوشتر از بقيه هستند و هم خلاق تر پس بهتره فقط تكيه به انتشارات راهيان نكنيد چون ميريريد سر جلسه ميبيند با كنار دستيتون هيچ فرقي نداريد
از روي رفرنس خوندن حتما حتما كتاب تريبال و چالكش اميري و بهمنيار بخونيد و رياضي هم از روي كتابهاي نيك آذر
بقيه لازم نيست از روي رفرنس بخونيد فقط كتابهاي كتابهاي كنكوري بخونيد يه نگاهي هم به رفنسا بندازيد
بعد از خوندن يه سري مطالب با فاصله زماني تستاشو بزنيد و زياد روش سرمايه نذاريد درسارو تا اخر تابستون بخونيد براي خلاصه نويسي بعد از فهميدن مطالب خلاصه نويسي كنيد
من موافقم درسته که رفرنس خوندن مهمه اما شاید برای بعضی درسا ضروری نباشه.خلاصه نویسی یکی از اصول تابستون خوندنه.

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر نکنم همه تریبال رو بتونم بخونم( هم زیاده هم بعضیا جاهاش گنگه، اما بیشتر مبحثاشو میخونم)
به ما از تریبال درس دادن

king_off

عضو جدید
عملیات بحث تقطیرو از رو مک کیب ما بقی رو از روی تریبال البته من از روی کتاب نخوندم
سیالات رو هم از روی استریتر دیگه؟؟؟؟اره؟

معتمدد

عضو جدید
چاره اي نيست حتما بايد از روي رفرنساش بخونيم از روي تريبال فصل تقطيرش شروع كرد بعد به مك كيب وصلش كرد

silverhrs

عضو جدید
عملیات بحث تقطیرو از رو مک کیب ما بقی رو از روی تریبال البته من از روی کتاب نخوندم

سیالات به ما گفتن استریتر ولی اصلا کتاب به کارمون نیومد، برا ارشد هم من چون با استریتر آشنایی ندارم، احتمالا سیالات رفرنس نمیخونم

معتمدد

عضو جدید
چاره اي نيست حتما بايد از روي رفرنساش بخونيم از روي تريبال فصل تقطيرش شروع كرد بعد به مك كيب وصلش كرد[/QUOT
از روی مک کیب مبدونی باید کدوم فصل هاشو خوند؟؟
من كه گفتم بريد از تو سايت پارسه سر فصل ها كامل گفته ميتونيد بر داريد

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره.به نظرم اگه تقطیر رو از روی هم مک کیب هم تریبال خوند بهتر باشه چون مبحث مهمیه.
استریتر هم خوبه.اما من تعریف وایت رو هم شنیدم

afrooz

عضو جدید
یعنی شما این همه کتاب رفرنس دارید؟
جز برای سیالات و ترمو رفرنس ندارم

silverhrs

عضو جدید
چاره اي نيست حتما بايد از روي رفرنساش بخونيم از روي تريبال فصل تقطيرش شروع كرد بعد به مك كيب وصلش كرد[/QUOT
از روی مک کیب مبدونی باید کدوم فصل هاشو خوند؟؟

من با مک کیب مشکل دارم (خیلی کتاب خوب و حرفه ای هستش) آخه به ما از تریبال گفتن . مک کیب خیلی خیلی تخصصی شده(به نظرم مثل هندبوکه!!)
به نظرم تریبال بهتره(شاید)

معتمدد

عضو جدید

king_off

عضو جدید
من با مک کیب مشکل دارم (خیلی کتاب خوب و حرفه ای هستش) آخه به ما از تریبال گفتن . مک کیب خیلی خیلی تخصصی شده(به نظرم مثل هندبوکه!!)
به نظرم تریبال بهتره(شاید)
به نظر من هم تریبال خیلی بهتره اما سیالات رو که از مک کیب خونده بودم خیلی خیلی ساده و روان توضیح داده بود من که متوجه شدم

afrooz

عضو جدید
در اوج علاقه درس بخوانید

در اوج علاقه درس بخوانید

توکل به خدا
تلاش
پشتکار
انگیزه از همین امروز

معتمدد

عضو جدید
سيالات امسال سخت ترين سوالها بوده
من يه چيزي شنيدم ولي دقيقا نميدونم چه قدر درسته
ميگن ترمو ديناميك دكتر آقا ميري استاد دانشگاه اصفهان طرح ميكنه سيالات هم از اصفهان مياد حالا يا صنعتي يا خود اصفهان نميدونم
رياضي از دانشگاه امير كبير
راكتور از شريف

king_off

عضو جدید
پس بچه ها میشه ی بار کامل بگین هر در س از رو چه کتابی؟؟؟؟اگه رفرنس هست رفرنس و بگین اگه تست هست تست و بگین

بالا